Характеристика жінки Раку-Бика (10 фото): сумісність в любові народжених у рік Бика жінок з іншими знаками

Щоб зрозуміти загадковий внутрішній світ Раку-Бика, потрібно об’єднати знання західної і східної шкіл гороскопів. Яка характеристика жінки Раку-Бика і як вона веде себе в дружбі і роботі? У чому її переваги, недоліки? Яка сумісність в любові народжених у рік бика жінок з іншими знаками?

Вплив зодіаку робить цю дівчину доброю, поступливою, вдумливої, мрійливою, романтичною. Бик наділяє її силою характеру і прагматизмом. Якщо Рак часто будує плани переважно на папері, то Бик, навпаки, прагне перейти до реальних дій. При цьому верх бере то одна її сутність, то інша.

Дівчина, наділена таким астрологічним поєднанням, товариська і доброзичлива. Часом звичайні ідеї в її вустах знаходять інший, глибший сенс.

Є в її характеристиці і негативні риси, що заважають гармонійним відносинам з оточуючими людьми: нетерпимість до критики і злопам’ятністю, так як не може легко ставитися до слів на свою адресу.


В роботі

Оскільки для цієї натури властиво занурюватися в себе, її рідко зустрінеш жваво болтающей з колегами. Їй цікаво у власному світі. Вона відмінно відчуває емоційний стан товаришів по службі, але не завжди виходить зі свого «кокона», щоб обговорити проблеми колег. Якщо людина їй приємний і небайдужий, то вона зверне увагу на його настрій і постарається допомогти. Це одна з її переваг — здатність перейнятися чужими проблемами і дати добру пораду.

Їй подобаються професії, які здатні привнести стабільність в її життя. Ця жінка здатна досягти вражаючих успіхів, якщо знайде застосування своїм талантам. У цьому може перешкодити скромний характер інтроверта. Робота і сім’я для неї однаково важливі, тому вона старанно шукає баланс для гармонійного розвитку обох сфер життя. Взагалі, для Раку-Бика гармонія духовного і матеріального – ідеал, до якого вона всіма силами прагне.

Дивіться також:  Характеристика чоловіки Раку-Кролика (20 фото): сумісність в любові чоловіка, народженого в рік Кота, представник такого знака зодіаку в житті і у відносинах

Наша героїня володіє такою важливою перевагою, як уміння чекати. Терпіння дозволяє їй дочекатися підвищення, коли інші вже звільнили шлях до вершини. Тоді-то і настає сприятливий час для її активності.

Допомагає їй у роботі та впертість, з якою вона слідує обраному шляху, навіть всупереч думці оточуючих.

В любові

Щоб зачарувати таку неординарну натуру, як жінка Рак-Бик, чоловікові потрібно докласти серйозних зусиль. Незважаючи на зовнішню скромність і поступливість, вона володіє почуттям гумору, інтелектом, силою характеру і прагне до розвитку своїх талантів. Враховуючи ці риси характеру, далеко не кожен залицяльник зможе зацікавити її. Головне, що можна йому порадити, — бути тактовним у спілкуванні з нею, щоб навіть побіжно не зронити на її адресу критичних зауважень. Почувши у ваших словах претензію, вона миттєво стане дратівливою і нелюдимої.

З-за тривожності й підозріливості вона ризикує втратити безліч відносин, які стали б дійсно яскравими романами в її житті. З-за цього її потужна чуттєвість ризикує залишитися нерозкритою. На щастя, жінка Рак-Бик володіє інтуїцією і завзятістю, допомагають їй знайти свою половинку, незважаючи ні на що. Знайти прекрасну супутницю життя в цій жінці може людина, якого притягують загадкові і трохи дивні натури, що люблять дивувати.


В сім’ї

Незважаючи на гадану спокій і доброту в голові, у героїні цієї статті є чіткі уявлення, на основі яких вона будує свою сім’ю, у відповідності з якими прагне знайти підходящу партію. Вона здатна на багато що, щоб ощасливити домочадців і захистити свою сімейну фортецю від усіх негараздів. Головне, щоб, діючи в цих благих цілях, вона не переплутала їх бажання зі своїми власними. Її поступливість – тільки зовнішня. Насправді в серйозних речах цю жінку переконати практично неможливо — вона буде твердо стояти на своєму. Як мати сімейства Бик-Рак іноді дозволяє собі вередувати, що змушує домочадців відчувати незручності із-за її перепадів настрою.

Дивіться також:  Характеристика жінки Раку-Кози (9 фото): характер і сумісність дівчата, народженої в рік Вівці

Найчастіше дівчина Бик-Рак вступає в шлюб дуже рано. Якщо це так, то бажано, щоб чоловік був досвідченіший і сильніше її духом. Така людина здатна поблажливо ставитися до її юнацького максималізму в прояві емоцій, чого не скажеш про молодих ровесників.

Стаючи старше, носителька цього астрологічного поєднання знаходить мудрість, навчається йти на компроміси і набуває інші навички, що дозволяють створити більш гармонійні відносини.

Відповідні партнери

Щоб створити гармонійний союз з жінкою Рак-Биком, чоловік повинен бути набагато сильніше її, або набагато терплячіші.

Якщо розглядати сумісність тільки за західним гороскопом, то кращою «половинкою» для героїні нашої статті стане супутник Риби. Він позбавлений її емоційності, а тому зможе стримати пориви своєї жінки і зберегти спокій.

Непоганим союзом можуть бути стосунки зі Скорпіоном. Недолік його в тому, що Скорпіон більше приділяє увагу собі, а Раку це ображає.

Змирившись з цією особливістю чоловіка, дівчина Рак-Риба відчує гармонію в цьому союзі.

Обережніше зірки радять бути з Овнами. Краще, якщо цей союз не вийде за межі дружнього або професійного. Терези не люблять водну стихію, тому не можуть осягнути загадкову душу Раку. Водолій не виявляє пристрасть, яка так потрібна нашій героїні у відносинах.

Говорячи про східному гороскопі, кращим партнером для серйозних стосунків нашої героїні стане чоловік Півень, Змія, Щур. Складним і проблемним буде її союз з Тигром і Конем. Яскравий, але недовгий роман астрологи пророкують їй з Драконом і Котом.

Двоїста натура жінки, які народилися в рік Бика під знаком Раку, вміло поєднує в собі сімейні та професійні якості. Проте на першому місці для неї все ж духовна гармонія, а не кар’єрне зростання. Гроші, швидше, стають для неї засобом розкриття власних талантів і основою для фундаменту сім’ї. Може, стосунки з нею не можна назвати простими, але в одному її близькі люди можуть бути впевнені точно: ця жінка докладе всіх зусиль для процвітання своєї родини.

Дивіться також:  Характеристика чоловіки Раку, народженої в рік Мавпи (14 фото): гороскоп любові і сумісності, з якими жінками сумісний

Детальніше про жінку Раку ви дізнаєтесь із наступного відео.