Характеристика жінки Лева-Кози (10 фото): характер дівчини, народженої в рік Вівці

Характеристика жінки Лева-Кози може багато розповісти про її представниці. Який характер дівчини, народженої в рік Вівці? Як проявляє себе жінка Лев-Вівця в сімейному житті? З ким хороша сумісність у такої дівчини?

Головною особливістю дівчат Львів вважається те, що вони ще з раннього віку прагнуть отримати повну незалежність. Виявляючи таким чином свій темперамент, вони привертають увагу оточуючих. З часом виростають з маленьких принцес спокусливі красуні, які здатні не тільки затягнути в шлюбні мережі будь-якого чоловіка, але і вести в цілях вигоди одночасно відносини з кількома обранцями.

Як правило, такі жінки не відчувають нестачі уваги з боку хлопців. Але якщо таке і трапляється, то їх зачіпає самолюбство, і вони починають вести активну тактику, щоб завоювати неприступного принца на білому коні. У деяких випадках Левиці можуть навіть відвести одруженого чоловіка з сім’ї.

Дівчина Лев-Коза воліє вибирати незвичайні професії: це допомагає їй самореалізуватися. Так, наприклад, можна часто зустріти Вівцю в ролі гіда або юриста. Де б жінка не працювала, вона завжди буде центром компанії. Це пояснюється тим, що представники цього знака зодіаку відрізняються прекрасними зовнішніми даними, гострим розумом і почуттям гумору. З ними легко знаходити спільну мову.

У Лева-Вівці завжди знаходиться безліч шанувальників, тому інші жінки їй часто заздрять. При цьому в колі друзів дами в основному зустрічаються лише одні чоловіки, оскільки з жінками вони не люблять дружити. Дівчата зазвичай заводять нові знайомства у фітнес-залах, парках та кафе. Так як Кози обожнюють розкішне життя, то вони воліють вибирати собі багатого партнера. Це може бути зрілий чоловік, який добре досяг успіху в бізнесі і здатний повністю забезпечити леді.

Дивіться також:  Що подарувати чоловікові Леву? 21 фото Які подарунки люблять хлопці і що вибрати на день народження

Недоліки характеру

Незважаючи на те що жінка Лев – дуже сильна і самовпевнена натура, в її характеристиці присутні і негативні риси. Головним недоліком дам вважається те, що вони рідко прощають образи і можуть довго ще про них нагадувати. Як правило, такою поведінкою представниці знака створюють багато проблем у відносинах з друзями і коханими.

Також дівчина Лев-Вівця – надто горда особа. Досить часто її гордість заходить за допустимі рамки, тому після сварок сказати просте слово «прости» для них важко. Своїх помилок жінки не помічають і ніколи не прощають іншим навіть самі прості помилки, вважаючи за краще відразу ж з ними розлучатися.

Красуня Левиця здатна подарувати своєму обранцю затишну атмосферу в домі і завжди приготує смачну їжу. Але така ідилія у відносинах зможе продовжуватися до тих пір, поки між парою існує любов. Коли ж почуття охолонуть, то дівчина Лев по повній проявить всі мінуси свого характеру, в результаті чого сім’я зруйнується.

Також недоліком Лева-Кози вважається суворе виховання дітей. Жінка хоче виростити з них незалежних і сильних особин. Тому ще з дитинства малюки вчаться цінувати гроші і набувають схильність до їх накопичення.

Якщо у дівчини Лев трапилася якась життєва проблема, вона ніколи не звернеться за допомогою до оточуючих, вважаючи за краще все вирішувати самостійно.


Сумісність

У жінки Лева, народженої в рік Вівці, є величезні шанси створити щасливий шлюб. Однак її постійні капризи і запальність витримати не під силу всім чоловікам, тому хороша сумісність можлива з представниками всіх знаків.

 • З Пацюком. Даний союз не можна назвати вдалим, оскільки в ньому може виявитися багато проблем і труднощів. Щоб зберегти сім’ю, обом партнерам доведеться докласти чимало зусиль і піти на поступки. У відносинах, як правило, причиною конфліктів стане непрактичність і чутливість Вівці.
 • З Биком. Це поєднання знаків не обіцяє безхмарного неба, так як закохані мають різні інтереси і погляди на життя, що викличе непорозуміння. Так, наприклад, Коза любить витрачати фінанси на придбання дорогих речей, подорожі та розваги, Бик же, навпаки, вважає за краще збирати гроші і живе економно.
 • З Тигром. Якщо жінка Вівця вибере собі в чоловіки Тигра, то обом партнерам доведеться нелегко, оскільки їх будуть чекати проблематичні і напружені відносини. Домашній і чуттєвої Вівці захочеться турботи та опіки з боку партнера, він же буде зайнятий різними захопленнями і присвятить сім’ї мінімум уваги.
 • З Кроликом (Котом). Зірки гарантують закоханим сприятливий союз. Обидва обранці будуть відчувати один одного і розуміти з півслова. Крім цього, їх об’єднують спільні інтереси.
 • З Драконом. Сім’ю Вівці з Драконом можна було б назвати і міцною, але подружжю завадять їх різні життєві позиції. Жінка захоче хороше домашнє гніздечко, тепло і затишок, Дракон ж не здатний сидіти замкненим, оскільки сповнений енергії. В результаті дама буде багато плакати і впадати в депресії, а самовпевнений партнер тікати від неї.
 • Зі Змією. Узи обох представників знаку є сприятливими. Звичайно ж, сім’я буде далека від ідеальної, але в ній пара зможе отримати любов, турботу та підтримку. Єдине, що чоловік Змія стане намагатися подкорить добру і тиху Вівцю.
 • З Конем. Жінка Коза і чоловік Кінь будуть щасливі, якщо вступлять у спільний шлюб. Грубість і надмірну активність хлопця Коза зможе зупинити своєї мягкосердечностью і емоційністю.
Дивіться також:  Характеристика жінки Лева-Тигра (9 фото): поведінка знака зодіаку в любові, відповідні камені


 • З Вівцею. Подібний союз багато називають богемним, оскільки обоє ідеально створені один для одного. Їх об’єднує любов до природи, живопису і розкоші. Єдине, що партнерам доведеться вирішити, хто в сім’ї відіграє роль лідера і буде заробляти на життя.
 • З Мавпою. Створити теплу, дружню і сімейну атмосферу між партнерами допоможе взаєморозуміння і повагу другої половинки. На першому етапі відносин Вівця зачарує чоловіка Мавпу, потім з часом вона почне пред’являти багато вимог і недоречних претензій.
 • З Півнем. В такому партнерстві не потрібно розраховувати на міцні і щирі стосунки. Чоловік Півень буде проявляти жорстокість по відношенню до дами, а чутлива Коза не витримає такого звернення до себе. У підсумку відмінна домогосподарка перетвориться на нервову і ліниву жінку, що стане неприємним для Півня. Якщо ж партнер всі пустить на самоплив, то після тривалих сварок буде остаточний розрив.
 • З Собакою. Незважаючи на те, що зірки обіцяють парі незвичайну зв’язок, їм не потрібно розраховувати на серйозні відносини. Різнобічні інтереси призведуть до жорстокості у спілкуванні, грубі манери чоловіка Собаки стануть поштовхом до розставання.
 • Зі Свинею. Даний шлюб вважається найсприятливішим і ідеальним, оскільки союз між чоловіком і жінкою буде присутня глибока і щира любов. Добра, ніжна і турботлива Коза обов’язково сподобається галантному і сильному Кабану, так як він простий в спілкуванні, щедрий і готовий виконувати всі побажання дами.

Крім цього, прекрасні відносини у дівчини Лева можуть скластися з Рибами, Стрільцем і Водолієм. Поганим партнером для Лева вважається Рак, не вийде створити сім’ю і з Тельцем.


Про характер жінки, народженої під знаком Лева, дивіться далі.