Характеристика чоловіки Тілець-Бик (18 фото): сумісність в любові за гороскопом, як завоювати

Чоловік Тілець-Бик – цікава і неоднозначна особистість. Що говориться в характеристиці цього знаку зодіаку? З ким у такого чоловіка буде найкраща сумісність в любові за гороскопом? Як завоювати такої людини, і що потрібно при цьому враховувати?

Незважаючи на те, що знаки Тілець і Бик є представниками різних гороскопів – східного і західного – їх вплив має схожі риси. Більш того, знаки збільшують вплив один одного в різних проявах, причому як в позитивному, так і в негативному аспекті. Основною особливістю таких чоловіків є те, що вони не тільки надійні, мають свою яскраво виражену позицію і впевнено стоять на ногах, але і при всьому цьому володіють м’яким серцем. Проте такі риси нерідко здатні ускладнити життя, так як представників цього зодіакального поєднання не вистачає гнучкості, що стосується як конкретних відносин, так і сприйняття світу в цілому.

Ще однією важливою особливістю є те, що хлопець Телець, народжений у рік Бика, дуже витривалий, має чудову витримку і величезну силу волі. Його уважність, позитивний настрій і доброта допомагають розкрити себе і легше сходитися з оточуючими. При тому що впертість – одна з найбільш яскравих відмінних рис, силу такі чоловіки застосовують нечасто. Вони спокійні, зібрані, мають власну точку зору з різних питань, при цьому їм не чужі розуміння і співпереживання іншим людям. Враховуючи, що Тілець-Бик має структурний підхід до життя, то він не визнає проблем, а ставиться до них як до завдань, які потребують вирішення.


Як будь-яка впевнена в собі особистість, чоловік цього зодіакального поєднання усвідомлює важливість і цінність грошей у житті, однак при цьому воліє заробляти їх самостійно, а не йти по головах. Тілець-Бик домагається свого наполегливою працею. Він відповідально ставиться до дружби, дорожить їй і заради дорогих для неї людей готовий до подолання безлічі перешкод. Амбітний, може домогтися успіху в самих різних областях, при цьому потребує перспективи та можливості кар’єрного росту. Відрізняється високим ступенем відповідальності, здатний брати на себе і виконувати зобов’язання, за рахунок чого часто досягає величезних успіхів у житті.

На роботі вважаються виключно порядними і чесними, легко добиваються поставлених цілей в абсолютно будь-яких сферах. Успіх переслідує їх по п’ятах, головне – докласти трохи зусиль. Не буде терпіти підпорядкування і ніколи не зможе змиритися з приниженням.

Чоловік Телець, який народився в рік Бика, дуже спокійний і неквапливий, при цьому володіє мрійливої і тонкою натурою. Рідко дає вихід емоціям, візуально можна і не помітити, що він напружений або засмучений, проте в цей час всі емоції бурхливо переживаються всередині. Любить конкретику в житті, не приймає двозначності і натяків, дисциплінований і вимогливо ставиться не тільки до оточуючих, але і до себе самому.

Нерідко може показувати себе авторитарним і жорсткою людиною, що не кращим чином позначається на спілкуванні з оточуючими.

Особливості

Представники комбінації Тілець-Бик соціально активні, не хочуть довгий час сидіти на місці, намагаються брати участь в різних заходах. Борець за справедливість, він дуже цінує суспільне визнання, і, навіть перебуваючи в центрі уваги, спокійно ставиться до лавр і не зазнається. Йому необхідно вихлюпувати енергію, притому, що активна життєва позиція не дозволяє сидіти на місці. Також Тілець-Бик дуже вихований, має відмінні манери, і його вчинки завжди тримаються в рамках пристойності.

Дивіться також:  Чоловік Щур-Телець (18 фото): характеристика за гороскопом і сумісність в любові, народжених в один рік

Рідні, друзі і колеги дуже цінують у Тельці-Бику таку рису, як чуйність. Така людина здатна в будь-який час прийти на допомогу, тверезо оцінити ситуацію, зважити всі за і проти, після чого запропонувати конструктивне вирішення проблеми. Ці чоловіки дуже цікаві і сильні, однак тепло і ніжно ставляться до своїх близьких. Це не заважає їм бути хорошими психологами і розбиратися в людях, а також підпорядковувати їх собі, причому робить це чоловік Тілець-Бик планомірно і непомітно – так, що у людини не виникає сумнівів, що він надходить тільки згідно з власним бажанням.


Ці чоловіки дуже товариські, їм легко вступити в контакт з іншими і підтримувати інтерес до своєї персони. Коло знайомств представників такого знака зодіаку досить широкий. Вони вміють слухати і чути, що дуже цінує їх оточення, часто яке ділиться своїми таємницями і секретами. Друзі цінують Тільця-Бика за вірність у стосунках з ними, а також за здатність поступитися власними інтересами в інтересах близьких людей.

Однак має цей знак зодіаку і ряд недоліків. Наприклад, може бути егоїстичним і злопам’ятним, в несприятливих ситуаціях здатний проявляти запальність і агресію. Авторитарність і впевненість у власній правоті нерідко призводить до того, що навколишніми чоловік Тілець-Бик відверто користується. Важкий характер, любов до грошей, що межує зі скнарістю, а також зайва ревнивість можуть зробити спілкування з представником такого знака досить складним.

Однак головним мінусом є впертість, особливо в тому випадку, коли поєднання Бика і Тельця дозволяють подвійно проявити це якість.


Сумісність у коханні

Як спілкування, так і спільне життя з чоловіком-Тельцем-Биком може стати серйозною перевіркою на міцність для його обраниці. Треба сказати, такий чоловік досить консервативний, не сприймає розбещеності і легких відносин в силу своєї порядності і чесності, при цьому важко йде на зближення з сподобалася представницею протилежної статі. Потрібно набратися терпіння і не квапити чоловіків цього знака зодіаку – коли Тілець-Бик зважить всі за і проти, то обов’язково прийме рішення. При цьому основним чинником є чесність і щирість обраниці, а також прийняття його способу життя.

Дивіться також:  Характеристика жінки Телець-Кролик (11 фото): сумісність і гороскоп для дівчини Кота

Глибоко в душі чоловік Тілець-Бик сподівається, що дівчина, яка увійшла в його життя, допоможе йому простіше ставитися до подій. Як справжній лідер він хоче завоювати свою кохану і ніколи не пошкодувати про вибір. При цьому чоловік стане ніжним і ласкавим зі своєю обраницею, буде приділяти їй максимум уваги, цікавитися її справами.

Важливу роль для чоловіка Тельця-Бика грає комфорт, в тому числі наявність власного житла. Дуже господарський, вирішує побутові питання з задоволенням і без напруги займається домашнім господарством. Прив’язаний до своїх рідних, намагається якомога більше часу проводити з ними, ненавидить сварки всередині сім’ї і шукає будь-які способи помиритися зі своєю другою половинкою.

Хорошу партію Тельцю складуть представниці його знаку зодіаку, а також Риби, Раки і Діви. Бик відмінно поєднується у відносинах з Биком, Пацюком, Кроликом і Змією. Не підходить йому дівчина, що народилася в рік Кози або Свині.В ліжку

Дана тема представляє особливий інтерес, коли мова йде про чоловіка Тілець-Бик. Зовні представник цього знаку створює враження стриманої людини, скупого на емоції. Проте в інтимному плані це подання не відповідає дійсності.

Інтимні стосунки відіграють для таких чоловіків дуже важливу роль. Це палкі і пристрасні коханці, з ніжністю, увагою і турботою ставляться до своєї другої половинки. Як консерватор важко йде на експерименти, важко погоджується на нові досліди в ліжку, але при цьому зробить все, щоб дівчині було добре з ним, часто не ставлячи на чолі кута власні бажання та вподобання.

Крім того, Тілець-Бик буває недовірливий, і партнерці доведеться витратити багато часу, щоб довести, що з нею він може бути повністю відкритим.

Шлюб і сім’я

Для справжнього щастя чоловікові Тілець-Бик потрібна та, хто буде відповідати його уявленням про ідеал. Такій дівчині не доведеться довго чекати пропозиції руки і серця, а в ролі дружини вона буде відчувати себе впевнено і надійно. Однак чоловіки цього знака власники і дуже ревниві, що може проявлятися на різних етапах сімейного життя.

Дивіться також:  Камінь для чоловіка Тельця (18 фото): який талісман підходить по даті народження і знаком зодіаку

Дівчина, з якою чоловік Тілець-Бик зможе побудувати міцну сім’ю, повинна бути вірною і відданою, не чинити на нього тиску, не підштовхувати до прийняття рішень. Ці чоловіки дуже складно відкриваються для любовних відносин, тому головне-не форсувати події. На самому початку Тілець-Бик не зможе довіряти своїй обраниці, йому потрібно переконатися в щирості її почуттів. Проте коли дівчина пройде перевірку, вона отримає в нагороду надійного і уважного чоловіка, який готовий взяти на себе не тільки матеріальне забезпечення сім’ї, але і допомогу в побутових питаннях.

Такі чоловіки можуть бути командирами і вважають, що сім’я повинна жити за їхніми правилами. При цьому намагаються показати рідним свої кращі сторони. Якщо партнерка буде м’яким і слухняним, а при суперечках чітко аргументувати свою точку зору, наводячи лише факти, а не використовуючи завуальовані фрази і істерики, в родині ніколи не буде серйозних сварок і розбіжностей.


Яким би суворим і серйозним виглядав представник цього знака, він дуже сильно потребує любові та уваги. Вдома він хоче знаходити затишок і спокій, в такому разі буде з задоволенням повертатися в любовно звите обраницею сімейне гніздечко. Намагається бути відданим і вірним своїй другій половинці, заглиблюється в її проблеми і переживання, всіма силами допомагає і підтримує, але при цьому дуже сильно ревнує. Якщо з’являється почуття, що рідним і близьким загрожує небезпека, без зволікання стануть на їхній захист, і тут і виявляться їх внутрішня агресія, злість і жорстокість. Дуже цінують своїх рідних і віддадуть заради їх щастя і спокою.

Яким би складним не був характер таких чоловіків, жінки цінують їх за те, що відносини – найважливіше для Тельця-Бика. Це відмінний вибір для представниці прекрасної статі, не є кар’єристкою і готової присвятити себе всю сім’ї, яка з великою ймовірністю опиниться міцною і надійною. І дівчина з такою життєвою позицією цілком може стати для чоловіка Тельця-Бика ідеальною супутницею життя.

Характеристику чоловіків-Тельців дивіться у наступному відео.