Характеристика чоловіки Риби-Півня (10 фото): сумісність хлопця, народженої в рік Півня

Чоловік Риба, народжений у рік Півня, – авантюрист за вдачею. У нього немає проблем з жіночою увагою. А фінансова сторона життя не викликає проблем. Про що ще можуть розповісти характеристика і сумісність хлопця, народженої в рік Півня?

Представник такого поєднання знаків є доброзичливим і творчою людиною. Володіє безліччю талантів, але важливо знайти їм застосування в житті. За характером чоловік Риба дуже товариський. Друзі і близькі завжди можуть звернутися до нього за допомогою, і він не відмовить, хоча в його діях може прослизати корисливий мотив. Спілкування Риба-Півень вибудовує тільки зручним для себе чином, іноді висуваючи власні умови.

Чоловік Півень завжди націлений на щось нове і незвичайне. Буденність не може довго втримати таку людину. Рутина практично тягне вниз рветься вперед Півня. Найчастіше віддає перевагу всьому новому і незвіданому. Допитливість — ще одне позитивно якість чоловіки знака Риби. Але така особливість іноді не дає можливості зупинитися і визначитися з будь-якою сферою діяльності на довгий термін. Набравшись зрілості і досвіду, він займається декількома справами одночасно — це і є особистою стабільністю персони. У житті трапляються складності, але в підсумку результат порадує чоловіка.


Веселий і активний — такий хлопець Риба-Півень. Оточуючих дивує нестандартним мисленням і незвичайним рішенням якихось проблем. Як би те ні було, але саме такі рішення носять значний характер.

Знак Риби являє собою приховану і сильну особистість. Невдача може спіткати чоловіків у тому випадку, якщо на реалізацію задуманого вони кинуть всі сили і енергію. Розумними діями стане поетапне проходження вперед, дотримуючись плану.

Східний знак Півня нагородив хлопця щирістю, безпосередністю, амбітністю і нестримним оптимізмом. Свої якості добре проявляє у справах і стосунках з людьми. Сміливість і непередбачуваність дозволяють цьому знаку діяти часом необдумано, але сміливо. Такі люди заряджають енергією оточуючих, наповнюють життя яскравими фарбами.

Дивіться також:  Жінка Риби (35 фото): характеристика знака зодіаку дівчата і яка вона за характером, сумісність з чоловіками в любові, яка вона дружина

Захоплення мистецтвом і різними творчими моментами — чергова особливість Риб-Півнів. Все придумане такими чоловіками виявляється корисним і доречним. Володіючи багатою фантазією, у них народжуються божевільні і неординарні ідеї. Відносини з колегами складаються вдало, хоча колектив часом присвоює їм не найкраща якість — зарозумілість.

Безумовно, успіх у творчій сфері їм забезпечений, але й інші професії допоможуть стати успішним.

У любові і відносинах

Такий чоловік по-справжньому вміє любити і цінує це почуття. Часто плутається в емоціях, не може розібратися в собі. Але якщо жінка полюбить хлопця, їй не важко розпізнати справжні почуття обранця. Природжений дар переконання розташовує до себе людей і приваблює шанувальниць. Але не робить Рибу-Півня щасливим, так як правильно визначитися з обраницею виходить не завжди. Допомогти визначитися з вибором зможе спокійна і розумна оцінка потенційної дівчини.

Представник цього знаку завжди в центрі уваги. Йому доводиться ловити знаки жіноче уваги, але серйозно до цього не відноситься. Протягом життя він шукає ту єдину, яка підійде під ідеальний образ в уяві хлопця. Такий чоловік має потребу в турботі, любові і повазі. Важливо, щоб дівчина цінувала партнера і вислуховувала кожен каприз.

Чоловік Півень – ранима натура. Якщо щось іде не за планом або за бажанням, він може сильно образитися, очікуючи вибачень. Отримуючи все, що йому необхідно, партнерка побачить у ньому ласкавого і уважного партнера.

У родині та шлюбі

Заради сімейного життя може відмовитися від кар’єри і присвятити себе дружині і дітям. Він з великим задоволенням займається справами з облаштування та догляду за будинком. Хлопця приваблює сам процес підготовки кімнати і столу до приходу гостей. Що стосується сервіровки, тут він, дійсно, майстер. Всі прийоми в цьому будинку наповнені радістю і доброзичливістю. До такої сім’ї завжди хочеться приходити в гості.

Дивіться також:  Риба-Дракон (8 фото): характеристика і сумісність жінки, які народилися в рік Дракона

Шлюбний союз можна назвати ідеальним. Тут є місце доброті та щедрості по відношенню до партнера. Він вміє правильно доглядати і дбати про дружину і дітей. Любові вистачає на всіх у велике обсязі. Натомість йому потрібно те ж саме, часом вимоги дуже високі. Якщо чоловік не відчує ту ж любов і увагу, це позначиться на його моральному стані, що часто призводить до затяжної депресії.

Хлопець Півень не завжди може розкрити свою душу близьким. На це йому необхідно якийсь час. В сімейному союзі важливе місце займає така річ, як довіра. Отримавши його, жінка зможе розглянути свого партнера зсередини, розгледівши там всі тонкощі і страхи.

Проживши один з одним довгий час, у відносинах зміцнюються всі почуття: розуміння, повага, вміння слухати і звертати увагу на дрібниці, які їх турбують. В такому випадку сім’я Риби-Півня може стати прикладом для наслідування.

У фінансах і кар’єрі

Такі чоловіки дуже розважливі й розважливі. Їм легко дається навіть сама рутинна робота, і навіть в ній досягають неймовірних результатів. Кар’єра для Півня не стоїть на першому місці. Легкий вибір професії — не про нього. Свої здібності і таланти намагається використовувати в різних сферах. Якщо пощастить, він знайде те саме, що принесе йому моральне і матеріальне задоволення.

Щоб отримати бажане, Риба не завжди користується стандартними шляхами. В принципі, його можна назвати благополучним людиною. Фінанси не є для них досягненням, вони розцінюють гроші як норму.

На роботі виходить займати начальницькі посади завдяки лідерським якостям. З колегами вибудовує хороші відносини, завжди готовий допомогти і підказати радою.


Сумісність з представницями інших знаків

Завдяки вродженій харизмі і красномовству хлопцю без зусиль вдається звернути на себе увагу дівчат. Народжений у рік Півня, він використовує весь свій природний шарм і магнетизм.

Дивіться також:  Риба-Кіт (19 фото): характеристика чоловіків і жінок в любові, народжених у рік Кролика

Хороший і міцний союз чоловіка Півня може скластися з жінкою східного знаку Змії. У такому поєднанні можливо розкриття нових талантів, які відкриють нові перспективи для спільного життя.

Щасливі сімейні стосунки обіцяють з жінками Биками й Драконами.

Не кращим вибором стане супутниця, яка народилася в рік Півня, Мавпи або Кролика.


Поради астрологів

Фахівці з астрології рекомендують людям, народженим в рік Півня, постаратися прийти до гармонії зі своїм внутрішнім світом. Жити з двома «я» не вийде, так як ці особи дуже вимогливі. Не варто забувати, що знак Риби потребує любові та повазі з боку жінки. Для цього доводиться задіяти весь обсяг душевних сил. Крім цього, жаліти і економити емоції Півням не радять.

Приймаючи рішення, пов’язане з роботою або особистим життям, спочатку слід все ретельно розглянути і обдумати. Відшукати кілька виходів із ситуації можна тільки шляхом аналізу і роздумів.

Про те, якою повинна бути дружина для чоловіків Риб, дивіться далі.