Характеристика чоловіки Риби-Мавпи (10 фото): характер і сумісність хлопця

Риби завершують астрологічний цикл знаків Зодіаку, мають добрим, відкритим характером і творчим потенціалом. Яка характеристика чоловіки Риби-Мавпи? Який характер і сумісність хлопця з іншими знаками за східним гороскопом?

Риби – абсолютно неймовірні особистості, товариські максималісти, здатні прикрасити будь-які обставини. Постійно витають в рожевих хмарах, вважаються суб’єктами «не від світу цього», іноді здатні самі повірити в створену ними казкову історію.

Володіють рідкісним почуттям гумору, іронічні, сприймають будь-які глузування, як спосіб розвеселити оточуючих. Розташовані до спілкування, можуть годинами говорити ні про що, пліткуючи і «перемиваючи кості своїм знайомим. Чоловік Риба любить теплу і дружню обстановку, не сприймає дискомфорту в спілкуванні, намагається уникати гучних компаній, взаємних претензій, з’ясування відносин.

На інтуїтивному рівні відчуває ставлення людей до власної персони, тому уникають деяких осіб.


В коханні та шлюбі

Рибі-Мавпі необхідно перебувати у стані закоханості, за інших обставин він впадає у відчай, депресію, вимагає уваги, жалості і співчуття. В молодості вважається підкорювачем жіночих сердець. Але в більш зрілі роки, починає цінувати взаєморозуміння, домашній затишок і спокій. Ревно береже сімейний спокій і проявляє турботу про близьких. Чоловіки цього знака стають чоловіками, здатними впоратися з різними домашніми обов’язки. Це талановиті кулінари, часто експериментують з рецептами, створюють нові страви.

Чоловіки Риби – дуже емоційний знак зодіаку. В пориві пристрастей здатний здійснювати різкі, необдумані вчинки, чому потім страждає. Не здатний йти на примирення, це принижує його самолюбство і значимість.

Інтимні відносини для Риб – невід’ємна частина близького спілкування. Він дуже емоційний, вразливий, але в той же час пристрасний і чуттєвий. Болісно реагує на будь-які зауваження, які стосуються його поведінки в ліжку. Здатний проявляти ініціативу, любить експерименти, здатний перетворити події в спальні справжні театралізована вистава.

Дивіться також:  Характеристика чоловіки Риби-Півня (10 фото): сумісність хлопця, народженої в рік Півня

Риби нездатні до прийняття важливих рішень, частіше вони перекладають відповідальність на другу половинку. У поганому настрої, буває грубий, претенциозен здатний проявляти нетактовність. Але цей період триває недовго, як правило, закінчується вибаченнями і визнанням своїх помилок.


В професії

Риби – це життєрадісні, відкриті люди. Перебуваючи під впливом Мавпи за східним гороскопом, вони набувають такі якості, як хитрість, підприємливість, гордовитість. Вони живуть на межі загострених емоцій, постійного пошуку вражень, уявних пригод.

Вплив Мавпи дарує іскрометне почуття гумору, рідкісну здатність вживатися в роль, наділяє талантом пародіювання. Володіють унікальною пам’яттю, здатні запам’ятовувати цілі томи текстів, за короткий період.

Чоловікові Рибі-Мавпі необхідно відчувати себе центром всесвіту, йому потрібно загальні визнання, поклоніння. Але в своїх колах славляться зазнайками, вічно запізнюються, привертаючи до себе увагу.

У професійному плані реалізуються у творчості, стають затребуваними стилістами, модельєрами. Найчастіше проникливість і психологічний дар приводять їх до реалізації в нетрадиційній медицині, екстрасенсорики.


Сумісність

Чоловікові Мавпі нелегко знайти свою пару, серед астральних знаків східного гороскопу йому відповідають такі відносини.

 • Відносини Мавпи і Щури можна вважати одними з найбільш благополучних у східному гороскопі. Їх об’єднують погляди на життєві цінності, пріоритети, світогляд. Люблять подорожувати, ділиться враженнями, спілкуватися. По суті спілкування – стане для них об’єднуючим чинником, який пробуджує почуття та емоції.
 • У відносинах з Биком, каменем спотикання стане бурхливий темперамент кожного з партнерів. Але якщо стосовно Мавпи це звучить як театралізоване дійство, то Бик сприймає те, що відбувається за чисту монету і не може вчасно зупинитися. Будь-яка розбіжність перетворюється в бурю неконтрольованих емоцій, від яких страждають обидві половинки.
 • Союз з жінкою Тигром простим назвати неможливо, але нудно і одноманітно в ньому не буде нікому. Кожен з партнерів захоче займати лідируючі місце у шлюбі, сидіти на чолі столу і будь-які спроби досягти перемир’я, можуть закінчуватися бурхливим вирішенням конфлікту.
 • З жінкою – Котом, Мавпа зможе реалізувати всі уявлення про сімейної ідилії. Це самий сприятливий союз з усіх знаків східного гороскопу. Він допоможе кожному з партнерів реалізувати свої здібності, таланти, прагнення, створити міцну повноцінну сім’ю.
 • Пару Дракон-Мавпа об’єднують комунікабельність, мислення, творчий потенціал. Амбіційність кожного з партнерів сприяє зміцненню відносин, підштовхує до реалізації планів ідей і спільних проектів.
 • Чоловік Мавпа і жінка Змія досить рідкісне поєднання характерів. Кожен з партнерів емоційний, відкритий, цілеспрямована, володіє творчим початком. Але ставлення до життєвих цінностей у чоловіка Риби і жінки Змії абсолютно протилежні.
 • Характеристика чоловіки Риби-Мавпи і жінки Коні представлена стабільним вдалим союзом. В цих відносинах об’єднуються загальні інтереси, життєві стратегії, витривалість, конкурентоспроможність. Вони здатні підтримувати один одного у важку хвилину, уникаючи розбіжностей і протиріч.
Дивіться також:  Жінка Риби (35 фото): характеристика знака зодіаку дівчата і яка вона за характером, сумісність з чоловіками в любові, яка вона дружина

 • З жінкою Козою є всі шанси створити міцні гармонійні стосунки, при цьому партнерам слід зменшити свій запал і навчитися чути один одного. Пред’являючи нескінченні претензії, жодна пара не домагається взаєморозуміння і довіри в шлюбі.
 • У відносинах з Мавпою необхідно передбачити суперництво між партнерами. Здорова конкуренція – це рушійна сила взаємин, ключова ланка, здатна з’єднувати навіть у важкі періоди сімейних відносин.
 • Жінка Півень зі своїм суперечливим ставленням до дійсності не зможе справити враження на Рибу-Мавпу. Чоловікові більше по серцю творчі, відкриті люди, які вміють зберігати домашній затишок і благополуччя.
 • Мавпа і Собака здатні створити союз, що ведуть до стабільних сімейних і фінансовим відносинам. Спільні проекти сприяють взаєморозумінню, створюють особливу ауру і сімейну ідилію.
 • Відносини зі Свинею – одні з найбільш неблагополучних спілок в астральному колі східного гороскопу. Бажання превалювати, верховодити і нав’язати партнеру свою точку зору стане причиною відторгнення ще на перших порах знайомства.

Риба-Мавпа – це неоднозначний знак Зодіаку, який живе у своєму ідеалізованому, вигаданому світі. Легко знаходять спільну мову з оточуючими, приємні в спілкуванні, але без захисту і заступництва не здатні реалізувати свої мрії та амбіції. Для сильної самостійної жінки він стане люблячим і турботливим чоловіком, а також гарним батьком для дітей.

Він ретельно оберігає особистий простір, перегороджуючи шлях кожного, хто наважиться порушити сімейний спокій.


Про те, що думає чоловік Риби про кохання, дивіться далі.