Характеристика чоловіки Лева-Півень (16 фото): сумісність в любові хлопця, яка жінка за знаком зодіаку йому потрібна

Яка зодіакальна характеристика чоловіки Лева-Півня? Яка жінка за знаком зодіаку йому потрібна? Яка сумісність хлопця Лева з іншими знаками? З ким йому не пощастить у коханні?

Чоловік Лев, народжений у рік Півня, – класичний представник свого знака. Пернатий покровитель багаторазово підсилює як позитивні якості його характеру, так і деякі негативні риси (яких, втім, небагато). Під впливом знака перебувають представники сильної статі, які з’явилися на світ з 23 липня по 22 серпня.

В цілому глибоко в душі вони чесні і добродушні, люблять спілкування і можуть чудово проводити час у своїй компанії. Але вміють і добре попрацювати, після чого так само якісно відпочивають. У чоловіка Лева зазвичай багато друзів, які за характером – настільки ж славні хлопці, прямі і чесні. Інших людей у своєму оточенні цей представник царського знака зодіаку просто не тримає.

Він терпіти не може брехня у всіх її проявах і зазвичай не прощає. В гіршому своєму прояві може навіть надовго запам’ятати поганий по відношенню до себе вчинок і помститися, коли прийде час. На щастя, таке трапляється нечасто, тому що хлопець Лев досить великодушний і не любить витрачати час на дрібні образи і довгострокові вибудовування стратегії з помсти.

Народжений у рік Півня чоловік цілком володіє всіма його якостями. Це запальність, нелюбов до критики, бажання повчати і протегувати, спалахи гніву. Але також це і прагнення обзавестися своїм гніздом, вміння ладити з людьми і знаходити до них підхід, гарне почуття гумору і вміння розбиратися в людях. Подарував Півень Леву і хороші навички у поводженні з грошима.

Такий чоловік не тільки вміє заробляти, але і знає, як правильно вкласти свої кошти, щоб їх примножити.

Лев-Півень любить компліменти та досить марнославний. Для нього дуже важливо суспільне визнання. Скромним захопленням однієї своєї подруги або пари друзів він не задовольниться. Тому при всій раціональності, розумності та приземленості цього знака зодіаку він може проявляти в деякі моменти і абсолютно протилежні якості.

Може вести себе як позер і навіть досить екзальтовано. Втім, це завжди гра на публіку. Основу його особистості все ж складають практицизм, любов до комфорту і діловий підхід до всього, у тому числі вибору друзів і другої половинки. Він навряд чи буде вибудовувати довгострокові відносини з людиною, яка не зможе йому бути чимось корисним. У той же час у нього багато товаришів і просто приятелів, які обожнюють свого знайомого Лева.

Яка жінка йому потрібна?

Завоювати чоловіка, народженого в рік Півня, непросто з його буйною запальним характером і високими вимогами до партнерки. Можна привернути його увагу ненадовго або навіть пережити дуже захоплюючий пристрасний роман. Але для серйозних стосунків він буде шукати супутницю, відповідну всім важливим для нього параметрами. Лев не згоден на щось середнє, адже його царствена особа заслуговує тільки кращого. Тому він, швидше, залишиться зовсім один, ніж погодиться на що попало.

Дивіться також:  Характеристика чоловіки Лева-Бика (11 фото): поведінка любові і відносинах хлопця

Оцінить красиву, доглянуту, зі смаком одягнену дівчину з гарною фігурою. Розум і розвинений інтелект повинні до цього помітного зовнішнього вигляду додаватися за замовчуванням.

Майбутня супутниця життя повинна бути добре освічена і вміти підтримати будь-яку розмову.

Важливі для Лева-Півня і якості жінки як майбутньої господині його хлебосольного будинку. Дружина повинна якщо не любити, то, принаймні, мати прагнення до ведення домашнього господарства і обов’язково любити дітей. До серця цього чоловіка можна прокласти стежку і своїми кулінарними здібностями.

Обов’язковою умовою для майбутньої обраниці є і вміння тримати себе. Чоловік Лев володіє чудовим смаком і любить спілкуватися в світі. Вульгарність, грубість або погані манери в жінці при цьому будуть просто неприйнятні. Вона повинна вести себе скромно і гідно, не занадто зарозуміло, але знати собі ціну.

Ставлення до кохання і шлюбу

Чоловік Лев не розглядає кожну жінку як майбутню дружину. Він любить гарні романи і вміє доглядати. Але це не означає, що його можна назвати бабієм. Вогненний знак не шукає спеціально уваги жінок, вони немов самі вічно крутиться поряд з цим успішним чоловіком. Тому низка романів – це, скоріше, результат збігу обставин.

Завоювання жіночих сердець для цього чоловіка не є видом спорту або способом довести щось.

Він самостверджується в побудові кар’єри і отримання фінансового достатку, який зможе витратити на сім’ю з дійсно гідною жінкою.

У вірні подруги, швидше вибере жінку, схожу на матір. Це зовсім не означає, що Лев-Півень потребує материнської опіки. Просто має досить високі вимоги до супутниці життя, яка повинна бути ідеальна у всьому: від манер до вміння готувати.

Леви – чудові сім’янини. Якщо знайде дійсно гідну дівчину, то закохається до кінця своїх днів. Він буде робити широкі жести і буквально завалювати кохану подарунками.

Ці чоловіки дуже люблять дітей і сімейні відносини. Вони завжди будують свою маленьку домашню імперію, де можуть повністю панувати в хорошому сенсі слова, допомагати, захищати, вирішувати різні завдання. Такий чоловік зробить все, щоб дружина і все сімейство ні в чому не потребували.

Кар’єра і бізнес

Без сумніву можна сказати, що це один з найщасливіших знаків зодіаку в професійному плані. Леви – природжені кар’єристи, готові гори звернути заради особистого успіху, широкого визнання і матеріального достатку в кінцевому підсумку. Без цього ніяк, адже вони не страждають поривами альтруїзму. Звичайно, в роботі важливо виразити себе, але така людина ніколи не буде займатися хай і улюбленою, але низькооплачуваною роботою.

Дивіться також:  Характеристика жінки Лева-Тигра (9 фото): поведінка знака зодіаку в любові, відповідні камені

Лев-хороший Півень на управлінських посадах.

З нього вийде строгий і трохи химерний, але великодушний і справедливий начальник, який вимагає від підлеглих високого професіоналізму і стовідсоткової віддачі.

Щасливий він і в веденні своєї справи. При невдалому гороскоп Лев може втрачати всі гроші і переживати періоди падіння. Однак ощадливий і трепетно відноситься до фінансів Півень не дасть своєму підопічному так просто прірва.

Представник знака буде знову і знову знаходити відмінні ідеї і створювати потужну команду для їх втілення. Робота на когось- це не його. Тому такий чоловік Лев буде завжди намагатися зробити щось своє, домагаючись максимальної залежності зростання доходів від вкладення своїх зусиль.

Якщо ж Леву все ж доведеться працювати в команді, він швидко зможе виділитися, проявивши свої лідерські якості і незвичайні здібності. Він уміє керувати людьми, викликати довіру і повагу. Адже завжди говорить тільки про те, в чому дійсно розбирається. Звичайно, такий працівник не відрізняється скромністю і буде завжди виставляти на загальний огляд свої успіхи.


Сумісність

На сумісність з Левом впливає не тільки знак зодіаку, але й основний покровитель року, в який була народжена жінка. Так, найкращим чином підійдуть йому дівчата, народжені в рік Коня, Пацюка, Мавпи і Тигра. В дружбі і близьких стосунках при належній роботі над собою успіх може сприяти з’явилися на світ у рік Кролика, Кози, Свині і Півня.

Тим же представницям прекрасної статі, які народилися під заступництвом Дракона, Змії, Собаки або Бика, краще триматися від вогняного чоловіка подалі.

Найкращою парою даного чоловікові жінки близьких йому вогняних стихій. Левиця в усьому дорівнює своєму партнеру і не поступиться йому ні чарівності, ні в розумі, ні в успішності. Це може бути дуже красива пара в світі. Але в міжособистісних стосунках їм часто буде не вистачати гармонії, так як обидва будуть постійно змагатися, забуваючи, що сімейне вогнище – це не те ж саме, що поле для битви.

Ключем до успіху у відносинах будуть дипломатичні здібності і жіноча мудрість.

  • Діва могла б стати хорошим партнером Леву. Вона розумна, працьовита і чесна, що дуже цінує Лев-Півень. Але також в її характері є істотний недолік – любов покритикувати все і всіх. А чоловік вогняної стихії критику просто не переносить. Тому для успішного спілкування Діві доведеться зменшити свою критикує манеру.
  • У жінок Ваг багато спільних захоплень та інтересів з Левом. Вони милі, жіночні і легко завойовують серця чоловіків. Але царственому знаку потрібна більш впевнена в собі і яскрава супутниця. Їх відносини навряд чи будуть довгими.
Дивіться також:  Як завоювати жінку Лева? 18 фото: поведінка дівчини в коханні, як їй сподобатися, як її повернути і як закохати в себе

  • Скорпіонів з чоловіком Левом чекає бурхливий роман, але не більше. Вони дуже різні за поглядами на життя. При зіткненні вибухові темпераменти обох гарні тільки в ліжку. У відносинах же безкомпромісність і непримиренність грають злий жарт.
  • Стрілець – ще одна можлива прекрасна партнерка для Лева. Вона відповідає його найвищим вимогам щодо морально-етичних, інтелектуальних і душевних якостей жінки. Крім того, жінка Стрілець легка в спілкуванні, має приємні манери і схожі з вогненним партнером життєві цілі. Гучні сварки і суперечки неминучі у цій парі. Але сильні взаємні почуття здатні перемогти будь-які конфлікти.

  • Жінці Козерогові буде нескладно завоювати серце чоловіка Лева. Вони поважають один одного і готові прислухатися. Ще краще, якщо Козеріг буде працювати під керівництвом Лева. Непоганими можуть бути і їхні дружні відносини. А от якщо вони побажають зблизитися, обом доведеться провести велику роботу над собою.
  • З водяними знаками, такими як Водолій і Рак, чоловікові важко знайти порозуміння. Це один із найневдаліших спілок. Жінка Водолій може стати непоганою подругою Леву. А ось з Раком утруднено навіть спілкування. Образливі і занурені в свій винятковий світ жінки не зможуть винести амбітну, харизматичну особистість Лева-Півня.
  • Жінка під знаком Риб може скласти союз із Левом на основі своєї поступливості чи взаємної вигоди. Вони настільки різні, що навіть при спільному перебуванні немов ведуть паралельні один одному життя.


  • Жінка Овен може подарувати яскраві емоції. Вона ще й приваблива і зручна як партнер у побуті. У пари і висока сумісність в ліжку. Проте впертість обох буде приводити до постійних конфліктів. Хтось першим втомиться від з’ясування відносин і спровокує розрив.
  • Лев і жінка Телець – дуже різні за характером, хоча і мають схожі життєві установки. Вони можуть вести конструктивні суперечки і будувати свій домашній вогнище. Відносини можуть вийти, якщо вони будуть проводити більше часу разом і навчаться чути один одного.
  • З Близнюками може вийти чудовий тандем. Вони просто не хочуть відриватися один від одного, ніби доповнюючи один одного. Для такої пари на руку легкість, рухливий розум Близнюків, простота в спілкуванні і відкритість. Завдяки цьому чоловік Лев може з часом розкритися своїй партнерці, і відносини між ними будуть не тільки яскравими і захоплюючими, але і довірчими.

Характеристика людей, народжених під знаком зодіаку Лев, представлена у відео нижче.