Характеристика чоловіки Лева-Коні (12 фото): поведінка в любові хлопця, народженого у вогняний рік, хто йому підходить і як його закохати

Поведінка в любові хлопця, народженого у вогняний рік, передбачити просто. Леви, народжені під знаком Коні, – невиправні оптимісти і однолюби. Про що ще може розповісти характеристика чоловіки Лева-Коні? Які переваги і недоліки в його характері? Хто йому підходить і як його закохати? З ким із знаків сумісність найкраще?

Лев за своєю характеристикою є одним з найбільш витривалих знаків зодіакального кола. Чоловік Лев ніколи не впадає в паніку, підходить до вирішення будь-яких питань з усією відповідальністю.

Йому не страшні бурі, урагани, шторми, він здатний переборювати смертельні небезпеки, з честю виходити з найскладніших ситуацій у бізнесі, кар’єрі. Не переносить сімейні конфлікти, які перетворюють його на замкнутого, закритого людини.

Лев-Кінь – творча особистість. Він артистичний, любить поезію, музику, володіє рідкісними вокальними даними, віддає перевагу класичну музику. Може закохати в себе будь-яку жінку. Марнославний, про свої успіхи готовий розповісти всьому світу. При цьому від оточуючих очікує похвали, нагороди і захоплення.

Це рідкісний тип особистостей, який готовий заради щастя ближніх пожертвувати своїми інтересами. Щедрість і великодушність – властиві Леву якості, яким він залишається вірним протягом усього життя. Йому до вподоби консерватизм, чужі брехня і зрада.

Любить пізнавати навколишній світ, подорожувати, добре розбирається в кулінарії, історії, географії. Це всебічно розвинені люди, чудові співрозмовники, вірні друзі. Не терплять одноманітності, рутинна робота – не для них, навіть якщо вона причина хорошого заробітку. З часом Кінь обов’язково змінить рід діяльності, віддавши перевагу цікавій, захоплюючій роботі.

Представники цього знака змінюють одну професію за інший, часом так і не визначившись з вибором. При цьому вони набувають досвід, навички, впевненість, яких немає у інших знаків астрологічного кола. Відмінна риса Лева-Коні в тому, що він воліє розвиватися в самоті, не любить залежності від інших людей.

В таких умовах здатний досягати максимальних результатів, і, звичайно ж, спочивати на лаврах власного успіху теж любить в абсолютному самоті.

Дивіться також:  Дитина Лев (20 фото): характеристика дітей, народжених у рік Собаки і Півня, підходящі за знаком зодіаку імена та їх значення


Недоліки

Чоловік Лев наділений масою позитивних якостей, але і не позбавлений недоліків. Це один з найбільш егоїстичних знаків. Якщо з дитинства дитини пестили, плекали і ні в чому йому не відмовляли, то в зрілому віці йому буде дуже важко впоратися зі своїм егоїзмом. Часом це переростає в серйозну проблему: перешкоду в бізнесі, сім’ї та спілкуванні з близькими людьми.

Найчастіше Леви набувають репутацію холодних, зарозумілих, безкомпромісних людей. Їм важко брати до уваги чужу точку зору, змінювати свою думку, залишатися в тіні чиєїсь слави. Вплив знака Коня за східним гороскопом надає такі якості, як упертість, уїдливість і зарозумілість.

У запалі пристрастей і під гарячу руку здатний нагрубити, образити близьку людину, нав’язати власну думку. При цьому вказувати на помилки, поправляти – марно. Це може відштовхнути чоловіка, відбити у нього бажання до всякого спілкування. Особливо чутливо чоловіки Леви переносять зауваження з приводу власної зовнішності.

У роботі і спілкуванні

Якщо Лев знайшов своє місце з життя, то серед свого оточення він славиться товариським, господарським людиною. Це генератори ідей, креативні і оригінальні особистості.

Люди цього знаку здатні досягти світових висот, зробити карколомну кар’єру, якщо поставлять собі таку мету. Вони виявляють рідкісну працездатність, коли займаються улюбленою справою.

Відрізняються іскрометним почуттям гумору, здатні розрядити саму напружену обстановку. Кар’єру і професію вони розглядають як спосіб реалізації своїх бажань: можливість подорожувати, звити своє гніздечко і прикупити «вороного коня» в двісті кінських сил.

Лев з поганим соціальним достатком, нездатний забезпечити гідне існування своєї сім’ї, перетворюється в зажерливого, егоїстичного, жалюгідного чоловіка. Найчастіше саме поведінка, а не бідність є причиною непорозумінь, розлучень і розлуки з близькими людьми. Своєю поведінкою він провокує сварки і скандали в родині, а потім страждає від наслідків свого ж поведінки.

Дивіться також:  Характеристика чоловіки Лева-Півень (16 фото): сумісність в любові хлопця, яка жінка за знаком зодіаку йому потрібна

Сумісність з іншими знаками зодіаку

Відносини з Овном можуть скластися тільки в тому випадку, якщо кожен з знаків навчитися прислухатися до думки другої половинки. Їм є чому повчитися один у одного, кожен може поділитися зі своїм партнером здібностями, особливостями поведінки і спілкування.

Якщо на любовному фронті зустрічаються два найпринциповіших знака зодіаку, то нічого хорошого чекати не доводиться. Відносини Лев-Телець приречені на провал, навіть за умови сильних почуттів між партнерами. Ніхто з них не поступиться пальму першості ні за яких обставин, хіба що на час, переслідуючи свої особисті цілі.

Леви з Близнюками живуть на одній хвилі. Їм комфортно разом подорожувати, просувати спільні проекти. Що стосується особистих відносин, то вони дуже швидко захоплюються один одним. Бонусом у сімейних відносинах стане спільний бізнес. Це з’єднає партнерів ще більше, вони навчаться вести спільні справи, довіряти один одному і замінювати на будь-якому етапі ведення проекту.


Відносини з Раками навряд чи можна назвати простими, але нудно в такому союзі не буде ніколи. Скоріше, вони зможуть створити міцні дружні стосунки, спілкуватися сім’ями, проводити час у колі спільних друзів, але досягти гармонії в любові їм не вдасться.

Представники одного знаку зодіаку зможуть знайти спільну мову тільки в тому випадку, якщо будуть пов’язані спільною справою. Амбіційність кожного з партнерів буде задоволена, коли їх талант реалізується в якомусь творчому проекті. Це може бути театралізоване дійство або освітній проект. Для них у життя першочергово оселити в життя ідеї і насолодитися славою, а лише після цього можна говорити про кохання.

У союзі з Дівами можлива дружба і приятельські відносини. Їм вдасться досягти порозуміння у спільній справі, можливо, навіть розпочнеться взаємний потяг, симпатія, але, дізнавшись один одного ближче і зіткнувшись з побутовими питаннями, почнуться неминучі проблеми.

Дивіться також:  Чоловік Лев в кохання (20 фото): як зрозуміти, що він закоханий і як його завоювати, як його підкорити і які жінки йому подобаються

Сумісність у парі Лев і Ваги під великим сумнівом. Нерішучість Ваг буде виводити з рівноваги прагматичного Лева. Він не зможе перебувати в умовах постійного дискомфорту, підвищених емоцій і перший безповоротно розірве відносини.

У відносинах зі Скорпіоном все залежить від здатності партнерів стримувати емоції і не звертати уваги на слабкості свого супутника. Якщо вони навчаться чути і слухати один одного, то зможуть стати однією з найбільш гармонійних пар у східному гороскопі.

Стрільці, як ніхто інший, зможуть зрозуміти Львів. Вони настільки схожі, що при близькому спілкуванні починають відштовхуватися один від одного, як однакові заряди електронів. Відносини між ними можливі, якщо Стрілець і Лев – близькі родичі. За інших обставин неминуче розставання.

В парі з Козерогом Лева чекає гармонійний і перспективний союз, побудований на любові і взаєморозуміння. Кожен здатний приймати сторону свого партнера, йти на компроміси без шкоди для власної думки.

Союз з Водолієм може реалізуватися за умови, що жінка прийме сторону своєї коханої людини. Якщо їй вдасться стати берегинею домашнього вогнища, забезпечити максимальний комфорт, то незабаром буде пишатися реалізованим і успішним чоловіком.

Лев і Риби зможуть створити міцний союз. Льву необхідно дбати, а Риби будуть із задоволенням приймати заступництво вогняного знаку.

Чоловік Лев, народжений у рік Коня, – природжений лідер. Він не поступиться пальму першості ні за що на світі. Це інтелігентна, вихована, культурна людина. До того ж прекрасний чоловік, турботливий батько, люблячий уважний син. Він здатний дістати зірку з неба, пожертвувати власними бажаннями і амбіціями заради коханої жінки. Але варто йому засумніватися у вірності партнера, то здатний показати свої гострі ікла.


Характеристика чоловіка, народженого під знаком Зодіаку Лев, дана в першому відео.

Рік Коня – що він означає для представників сильної статі. Про це докладно розказано в наступному відео.