Характеристика чоловіки Козеріг-Мавпа (11 фото): гороскоп народженої в рік Мавпи чоловіки, сумісність в любові, як жінці закохати його в себе

Характеристика чоловіки Козеріг-Мавпа уособлює мінливого людину з непростим характером. Гороскоп чоловіка, народженого у рік Мавпи під знаком зодіаку Козеріг, дозволяє відповісти на питання: «Які дівчата його приваблюють? Як зрозуміти його складний характер? В якій сфері він може самореалізуватися?

Чоловік Мавпа-Козеріг володіє харизмою, яка притягує до нього людей. Завдяки своєму дружелюбності і почуттю гумору, він може вписатися в будь-яку компанію і оживити навіть саму нудну вечірку. Така людина володіє всіма навичками лідера, а тому здатний знайти підхід до будь-якого співрозмовника. Але, незважаючи на здатність вибудовувати комунікативні зв’язки, чоловік, народжений у рік Мавпи під знаком Козерога, що часто не має близьких друзів.

Головна причина того, що навколо нього крутиться багато людей, але серед них немає справжніх друзів, криється в його складному характері. Мавпа-Козеріг не завжди може стримувати свої почуття і вихлюпує емоції в самий невідповідний момент. І якщо раніше такий юнак здавався поступливим і м’яким, то через деякий час, він може показати себе як жорстокого й безпринципного співрозмовника. Такі люди здатні забути обіцяне і переступити через суперника. Все тому, що особисті інтереси Мавпи-Козерога завжди стоять на першому місці.

Ця особистість не вміє правильно оцінювати свої сили і часто вибирає непосильні завдання. Зрозумівши, що не зможе досягти поставленої мети, представник цих знаків просто відступає від наміченого шляху.

В юнацтві такі люди відрізняються відповідальністю і амбітністю. Вони намагаються в усьому наводити порядок і контролювати життя навколо себе. Як правило, вони не конфліктні, але в деяких випадках можуть завзято відстоювати власну точку зору.

Козеріг-Мавпа вміє адаптуватися до будь-яких умов і без серйозних потрясінь сприймати життєві труднощі.

Він має здатність знайти і розвинути в собі здібності, які в подальшому допоможуть юнакові знайти своє місце в житті.

Цим гороскопом притаманна певна двоїстість. З одного боку, він являє собою цілеспрямовану і відповідальної людини, а з іншого – несерйозну і мінливу особистість. Надовго зацікавити такого чоловіка неможливо. Це пов’язано з тим, що мавпяче бажання розважатися затьмарює серйозність Козерога.

Дивіться також:  Камінь Козерога (17 фото): який дорогоцінний талісман підходить для жінок і чоловіків цього знака зодіаку, дати народження та гороскопом

При великому бажанні такі люди можуть навчитися контролювати боротьбу протилежних якостей і знайти компроміс. Якщо при цьому вони не зможуть знайти шлях стабільного гармонійного існування, то хоча б навчаться контролювати свої емоції і адекватно оцінювати свої вчинки.

Розвинувши силу характеру, Мавпа-Козеріг зможе ставити перед собою правильні цілі та виявляти завзятість на шляху їх досягнення. Надмірна серйозність Козерога при цьому зможе балансувати з жвавістю і активністю Мавпи.


Сім’я і діти

Укладення шлюбу не є першочерговим завданням для Мавпи-Козерога. Про побудову сім’ї він починає замислюватися вже в зрілому віці, коли всі основні цілі вже досягнуті. Такого чоловіка цікавить тільки уважна і м’яка супутниця, випромінююча стабільність і надежность.

В шлюбі така людина показує себе з кращого боку і може виступати справжньою опорою для дружини і дітей, багато вкладає в сім’ю та побут, здатний піти на все заради сімейного благополуччя.


Єдиною причиною, по якій представник цих знаків може поставити сім’ю на другий план, є кар’єра. При цьому він не стане звинувачувати домочадців у своїй постійної завантаженості і не стане вимагати від них самовіддачі. Чоловік усвідомлено здійснює плани і завжди заздалегідь знає, до чого це може призвести.

Мавпа-Козеріг може стати прекрасним батьком, здатним багато вкласти у своїх дітей. Його життєвий досвід і життєлюбність передаються дітям, які згодом зможуть самостійно складати графік власних справ.

В інтимних відносинах представник цього гороскопа може показувати себе по-різному. З одного боку, він може не наполягати на близькості і чекати ініціативи від дружини, а з іншого – хоче повністю розчинятися в процесі і відчувати насолоду від інтиму.

Людина, народжена під цими знаками, дуже непостійний в особистих бажаннях. В один момент з чуттєвого і уважного коханця він може перетворитися в холоднокровного і апатичного чоловіка. Така мінливість нерідко ображає партнерку. Але якщо Мавпі-Козерогові пощастить, то він вибудує стосунки з розуміючою і участливой жінкою, здатною стримувати його важкий характер.

Дивіться також:  Жінка Козеріг-Мавпа: (11 фото): характеристика жінки, які народилися в рік Мавпи, яка стихія у дівчини-Козерога за гороскопом

Чоловік Мавпа-Козеріг зможе побудувати довгострокові сімейні відносини з Пацюком-Тельцем, Пацюком-Дівою, Мавпою-Рибою і Пацюком-Скорпіоном.

Теплими та надійними зв’язками він може обзавестися з Биком-Близнюками, Драконом-Вагами, Козою-Козерогом і Биком-Рак.

Сумісність у коханні

Юнак Мавпа-Козеріг у любові проявляє надмірну активність, перебуваючи в постійному пошуку і перебираючи партнерок. Тим не менш, з усіма своїми жінками представник цього гороскопа намагається зберегти дружні відносини. Для нього важливо розлучатися спокійно, не ранячи почуттів колишньої обраниці.

На перший погляд юнак здається легковажним і несерйозним, проте, дізнавшись його краще, можна змінити свою думку. При постійному спілкуванні Мавпа-Козеріг постає перед дамою, як відповідальний і добрий чоловік.

У любовних стосунках чоловік стає уважним і турботливим і готовий завжди прийти на допомогу другій половині. Іноді в ньому прокидається консервативна і уперта особистість, що може сильно докучати дівчині. Тільки при великому бажанні і терплячості жінка зможе зрозуміти мінливу натуру і прийняти всі недоліки партнера.

Щоб закохати в себе таку людину необхідно бути яскравою і такою, що запам’ятовується особистістю. Мавпа-Козеріг не любить вітряних і волелюбних дівчат. Також його уваги не удостояться кар’єристки і «сірі мишки».

Щоб по-справжньому зацікавити представника цих знаків, дівчині потрібно бути доглянутою, романтичною і відданою натурою.

Кар’єра і фінанси

Фінансове благополуччя для чоловіка Козерога-Мавпи стоїть на першому місці. Тільки реалізувавши себе у фінансовому плані, він зможе відчути себе щасливою людиною. Для таких людей саморозвиток має першорядне значення, тому вони пробують себе в багатьох галузях.

Представник цього гороскопа може однаково добре зарекомендувати себе як до рутинної офісній роботі, так і в громадській діяльності роз’їзного характеру. Він здатний пожертвувати власним комфортом для задоволення особистих інтересів.

Дивіться також:  Чоловік Козеріг-Собака (11 фото): характеристика хлопця, народженої в рік Собаки, сумісність в любові за гороскопом

Детальніше про чоловіка Козерозі ви дізнаєтесь із наступного відео.