Характеристика чоловіка Козерога-Коня (12 фото): гороскоп любові і сумісності для закоханого і одруженого хлопця, народженої в рік Коня

Чим примітна характеристика чоловіка Козерога-Кінь? Які його плюси і мінуси? Який він у кар’єрі, любовних і шлюбних відносинах, ліжку? Сумісний з іншими знаками? Про що розповість гороскоп любові і сумісності для закоханого і одруженого хлопця, народженої в рік Коня?

Особливістю чоловіка Козерога-Коні є вміння виконувати відразу кілька справ одночасно. Ця здатність дозволяє завжди досягати поставлених цілей. До речі, ці цілі найчастіше пов’язані з майбутнім, і тому чоловік Козеріг-Кінь часто забуває про справжній день.

В особливо серйозних справах ці молоді люди проявляють дипломатичність, але одночасно з цим і жорсткість. Взагалі, деяка різкість – це характерна риса чоловіка Козерога-Коні, з-за якої йому нерідко складно знаходити спільну мову з оточуючими, а іноді ця особливість навіть відштовхує від нього близьких людей.

Це завжди прямі і відверті люди, вони намагаються відсувати емоції на останній план. В цілому ці чоловіки доброзичливі і дуже залежать від спілкування, але з боку здаються нездоланними і презирливим.

Своїм поглядам чоловік Козеріг-Кінь цілком відданий, завжди тактовний і вихований, намагається бути з оточуючими делікатним, воліє сталість і дуже болісно ставиться до змін.

В характері такого хлопця є важливі переваги, які відрізняють його від інших.

 • Високо цінує підтримку близьких і вміє бути за це вдячним.
 • В шлюбі цей молодий чоловік абсолютно вірним своїй дружині. Сім’я може бути за ним, як за кам’яною стіною.
 • Дуже прив’язаний до своїх рідних. Між ним і матір’ю завжди відчувається повна духовна зв’язок, що трапляється рідко у відносинах дорослого чоловіка іншого знака і його родичів.


Недоліками знак також не обділений.

 • Занадто серйозне навіть у вирішенні простих питань. Деякі завдання вимагають спонтанного рішення, але цей чоловік може годинами думати і планувати, як краще вчинити.
 • Другий недолік чоловіка Козерога-Коні також пов’язаний з надмірною серйозністю: він майже ніколи не сміється над жартами, за що його вважають недовірливим і зарозумілим. Сам же готовий пожартувати лише в період повного розслаблення.
 • Цей молодий чоловік занадто залежить від своїх рідних і друзів. Йому дуже важлива їхня підтримка. З-за його постійної зосередженості близькі люди можуть про це навіть не здогадуватися.
Дивіться також:  Характеристика чоловіки Козеріг-Мавпа (11 фото): гороскоп народженої в рік Мавпи чоловіки, сумісність в любові, як жінці закохати його в себе

Кар’єра

  При виборі професії чоловікові Козерогові-Коні підійде діяльність, пов’язана з управлінням фінансами. Ця здатність у нього в крові. Великих висот у кар’єрі цей чоловік домагається, займаючись власною справою. Він проникливий, завдяки чому передбачає всі ризики. Молодий чоловік Козеріг-Кінь працює на благо власної ідеї, але із задоволенням дивиться, як його проект приносить йому дохід.

  Якщо хтось із партнерів виявився непорядним, то чоловік Козеріг-Кінь розлучиться з ним без всякого жалю, не вислухавши жодного виправдання. В цілому чоловіки Козероги, народжені в рік Коня, зазвичай настільки захоплені своєю ідеєю, що зовсім забувають про відпочинок.

  Любов

  У любовних стосунках чоловік Козеріг-Кінь ніколи не виявлятиме своїх почуттів. Звик діяти прямо, він без істерик і маніпуляцій спробує виправити те, чим незадоволений, або ж просто вважатиме правильним розірвати відносини. Навряд чи обраниця чоловіка Козерога-Коні колись побачить свого партнера скривдженим, сумним чи агресивним.

  Загалом їй не варто сумніватися у вірності свого коханого. Представник цього знака зодіаку шукає у відносинах стабільності і завжди націлений на створення сім’ї. Тобто короткочасні інтрижки не в його стилі.

  Загальні проблеми цей закоханий юнак буде вирішувати, враховуючи інтереси не тільки свої, але і партнерки, хоча частіше буде проявляти свій жорсткий характер.

  Інтим

  До інтимного зв’язку чоловік Козеріг-Кінь відноситься як до процесу, який приносить задоволення. Для нього це аж ніяк не головне у стосунках із жінкою. Еротичні фантазії йому чужі, емоції він не звик висловлювати навіть в сексі, тому коханка може відчувати деяку байдужість.

  Чоловікові Козерогові-Коні складно виявляти почуття за допомогою мови тіла, адже навіть у житті він завжди керується логікою і розумом. Страсна вогняна жінка зможе розкрити цього замкнутого коханця, однак перша зустрічна ніколи не зможе претендувати на роль сексуальної партнерки. Щоб опинитися в ліжку з цим загадковим хлопцем, дівчині потрібно завоювати його довіру.

  Не варто чекати від нього експериментів, йому нецікавий новий досвід. Як і в житті, в ліжку Кінь-Козеріг воліє стабільність і навіть деяку консервативність.

  Шлюб

  Найбільшою позитивною рисою чоловіка Козерога-Коні, вступив у шлюб, є вірність. Навіть якщо у сімейних відносинах щось піде не так, то чоловік ніколи не зважиться на зраду.

  Дивіться також:  Камінь Козерога (17 фото): який дорогоцінний талісман підходить для жінок і чоловіків цього знака зодіаку, дати народження та гороскопом

  Зовні це може бути досить жорсткий чоловік, іноді може проявляти навіть деспотизм, але в душі представник земної стихії, народжений у рік Коня, дуже ласкавий і турботливий чоловік, який гостро потребує уваги своєї благовірної. Часто він навіть не уявляє життя без своєї дружини і дітей.

  У молодому віці чоловік Козеріг-Кінь будує кар’єру, накопичує капітал, домагається фінансової стабільності і лише після цього скріплює відносини узами шлюбу.

  Змінивши статус холостяка на одруженого чоловіка, стає чудовим господарем, який добре справляється зі всіма домашніми справами.

  Сумісність

  Яку б жінку не обрав в дружини чоловік Козеріг-Кінь, їй треба бути готовою до прояву регулярної владності з боку коханого. Ця дама навряд чи буде головною в сім’ї — їй потрібно йти на поступки.

  Багато залежить від сумісності з партнерками по східному і західному гороскопів. Найбільш переважний союз у чоловіка Козерога-Коні складеться з жінкою Козерогом, яка народилася в рік Собаки, або з дамою, народженої під знаком Близнюків в рік Кози.

  У будь-якому випадку коханою цього чоловіка доведеться чекати не один рік, перш ніж він відчує, що твердо стоїть на ногах і готовий до шлюбних відносин.


  Про те, який чоловік Козеріг у любові, дивіться у наступному відео.