Гороскоп Тільця (53 фото): характеристика і стихія по даті народження і знаком зодіаку, з якого числа починається

Люди, народжені під знаком зодіаку Тельця, володіють складним характером і люблять домашній затишок. Яка характеристика і гороскоп цього знака і його стихія за датою народження? З якого числа починається зодіакальне коло цього знака? Позитивні і негативні сторони особистості.

Гороскоп Тельцям складний, тому не кожен зможе зрозуміти знак до кінця. Люди, народжені в період з 20 квітня по 20 травня, мають флегматичний і меланхолійний тип характеру. Це пов’язано з тим, що вони знаходяться у владі землі, а їх заступники – планети Венера та Місяць. З самого народження талісманами таких людей стають крилатий бик і золотий телець. Щасливі дати і числа – 2-4, а також кратні 6 і 16.

Чоловік

Представники сильної статі, народжені під сузір’ям Тельця, є чуттєвими і земними людьми, яким притаманні такі риси характеру, як обережність і повільність. Дивлячись на них складно сказати, що вони романтичні, так як досить довго вибирають гідну супутницю життя. Не кожна зможе добитися їх розташування. Їм не подобається думати про те, що вони можуть розтратити свою романтичність марно.

Якщо ж чоловік Телець вирішив, що пані йому підходить, він здатний перевершити будь-якого. Даний знак зодіаку украй наполегливий, тому буде домагатися свою обраницю до тих пір, поки вона не відповість взаємністю. Хлопець ніжний, уважний, здатний помітити те, що у дівчини приємні парфуми, м’які волосся або гладка шкіра. Такі люди навряд чи стануть відкрито про це повідомляти, але обов’язково дадуть зрозуміти, що відзначають всі дрібниці. Добре розвинуте відчуття дотику, дає чоловікові можливість бути чуйним по відношенню до своєї другої половини. У любові він має безліч протиріч.

Молодим людям подобається перебувати у великих і шумних компаніях, мати безліч знайомих і друзів. Вони дуже гостинні, але в їхньому будинку не може бути галасливих заходів. Спокій, затишок і тиша – те, що робить будинок Тельця приємним і комфортним місцем.


Коли Телець за ким доглядає, він не стане звертати увагу на інших жінок. Завжди буде пам’ятати про день першого знайомства і річницях. Не стане обіцяти того, що не здатний виконати. Найчастіше він здійснює радикальні вчинки, вводять дівчат в шок. Така людина – справжній бізнесмен. Якщо він пропонує дівчині спільне життя, вона може бути впевнена в тому, що він здатний утримувати сім’ю. Це спокійна особистість, яка завжди заздалегідь планує майбутнє і знає, що станеться.

Чоловік, народжений під знаком Тельця – діловий і розумна людина, яка вміє робити гроші. Не здатний терпіти людей, які намагаються нав’язати йому свою думку на людях. Йому подобаються жінки, у яких є інтелект. Якщо Телець в поганому настрої, не варто намагатися його підбадьорити, необхідно залишити чоловіка в спокої і дозволити йому розібратися зі своїм емоційним станом самостійно, інакше буде тільки гірше. Але навіть якщо парубок злий, він ніколи не залишить свою другу половину в самоті.

Чоловік Телець дуже терплячий, але не може терпіти жарти в свою сторону. Любить свободу і не дозволить дівчині його контролювати. Якщо він бачить, що вона його любить, то буде добрим, ніжним і терпимим. Йому необхідно знати про те, що він важливий і потрібний.

Жінка

Дівчина – піднесена особистість, яка поєднує в собі безліч позитивних якостей. Здатна вивести з себе будь-якого, навіть самого сильного чоловіка, що лякає представників сильної статі. З-за цього жінка часто не може знайти свою другу половину. Конфліктувати Телець здатна лише в тому випадку, якщо для цього є підстави. У звичайний час вона спокійна і стримана. В її характері є як жіночі капризи, так і здоровий розум.

Любить гармонію в усьому, вміє смачно готувати, тверезо оцінює мистецтво. Їй подобаються красиві і естетичні речі. Найкраще почуває себе на природі. Вона є сильною людиною, яка не любить слабкість. Досить терпима до болю і стресів, не стане плакати і скаржитися на життя. Часто справляє позитивне враження на оточуючих, любить приймати гостей. Чоловікові вона стане хорошим другом, на якого завжди можна покластися.

Дівчина Телець здатна зрозуміти людину, любить спілкуватися, завжди спирається на здоровий глузд. Їй подобається перебувати в комфортній обстановці. Природа, квіти, романтика – атмосфера, яка потішить дівчину Тільця. Люди, які спілкуються з нею, оточені турботою. Її весела вдача і гарне почуття гумору дозволяють дамі заводити цікаві знайомства. В любові їй необхідно сталість. Якщо з партнером є сексуальна гармонія, може пробачити йому безліч недоліків.

Дитина

У дитинстві Телець дуже ніжний і чутливий, йому необхідні ласки та дотику. Тактильна турбота завжди підвищує настрій, знімає будь-який стрес. Навчання дається маленькому Тельцю непросто, але якщо він що-небудь засвоїв, це залишиться з ним на все життя. Лише наприкінці навчання Тельці показують досить високі результати, якими можна похвалитися. Талановиті та музичні хлопчики і дівчатка можуть добре писати вірші. Якщо розвивати їх таланти, вони здатні стати великими людьми. Мають безліч друзів завдяки товариськості і веселій вдачі.


Сильні і слабкі сторони

У характері абсолютно будь-якого знака зодіаку є як сильні, так і слабкі сторони.

Позитивними сторонами особистості Тельців є:

  • Неймовірне терпіння, врівноваженість, вміння тверезо мислити, не піддаватися паніці.
  • Вміння керувати своїми емоціями. Дивлячись на таку людину можна подумати, що він байдужий до всього, але це не так. Він просто не показує своїх емоцій, якщо в цьому немає необхідності.
  • Зосередженість на вирішення поточної проблеми. Знак не стане витрачати сили на безглузді переживання, не варті його емоцій.

Тельці – досить практичні і стабільні люди, в цьому плані конкурувати з ними можуть лише Діви. Вони завжди намагаються все розпланувати. Здатні спілкуватися лише з людьми, які заслуговують їх довіри і купувати тільки ті речі, які можуть прослужити довго. Не звикли вкладати свої сили у безперспективні справи. На роботі вони відповідальні і старанні, чого вимагають від оточуючих.

Слабкі сторони особистості – надмірна консервативність і обережність. Тельцям не подобаються зміни, вони намагаються уникати будь-яких авантюр і багато в чому обмежують себе. З-за того, що вони вкрай обережні, не можуть змусити себе дихати на повні груди і позбавляються великої кількості радощів.

Ще однією рисою характеру, яка може зіпсувати життя Тільця, є невміння поступатися. Він не розуміє, коли краще проявити впертість, а коли варто відшукати компроміс або піти на поступки. Прояв поблажливості – чуже Тельцям почуття, тому вони постійно сваряться з рідними і близькими, а також наживають багато ворогів.

Здоров’я

Найчастіше у Тельців відмінне здоров’я, навіть якщо вони не докладають для цього ніяких зусиль. Їм необхідно регулярно гуляти на свіжому повітрі. Проблеми з легенями і ЛОР-органами найбільш часто зустрічаються у представників, що живуть у місті. Якщо у Тельців є хронічні захворювання, вони можуть забути про їх загостреннях. Якщо все ж вони проявляють себе, можуть протікати з труднощами і важко вылечиваться.

Тельці звикли довіряти традиційній медицині, тому якщо вони помітять у себе перші симптоми якої-небудь хвороби, відразу ж звернеться до фахівця, так як самостійне лікування – не для них. Поважають гомеопатію, не проти користуватися її знаннями. Таким людям подобається вживати смачну, але не надто корисну їжу. Незважаючи на те що їх шлунково-кишковий тракт є міцним, нерідко зустрічаються Тельці, які страждають ожирінням, які не збираються сідати на дієти або обмежувати себе у вживанні будь-якої їжі.

Проблемними органами для Тельців є ноги і хребет. Також можуть виникати проблеми з органами статевої системи, але якщо звернутися до фахівця своєчасно, захворювання не стануть хронічними.

Кар’єра і фінанси

Венера є планетою гармонії, любові, а також грошей, тому Тельці ніколи не бувають безробітними і бідними. Кар’єрне зростання йде вгору досить повільно, але вірно. Представники такого знака зодіаку можуть довго вибудовувати свою справу, але в підсумку все одно доб’ються того, про що мріяли. Вони можуть стати чудовими лікарями, інженерами, конструкторами, педагогами, будівельниками, садівниками, тваринниками, фінансистами та бухгалтерами. Фінансова сфера, від якої у інших знаків може боліти голова, затягує Тельців і дозволяє їм досягати вершин.

Дивіться також:  Телець-Свиня (24 фото): характеристика чоловіки і жінки, гороскоп народженого рік Кабана дитини

Також люди цього знака можуть стати хорошими кухарями, архітекторами, співаками, дизайнерами і художниками. Тельці – творчі люди, які здатні створювати неймовірні і унікальні речі.

Ким би не стали представники знаку, вони завжди максимально відповідальні. Якщо робота, яка подобається Тельцям, є перспективною, вони не стануть шукати змін і будуть працювати в даній сфері довгий час. Їм подобається накопичувати гроші і мати владу. Це здатне задовольнити їх амбіції.

Не варто випробовувати терпіння Тільця начальника. Людям здається, ніби йому немає кінця, але якщо розізлити таку особистість, робота стане справжнім пеклом.

Стиль

Тельці не стануть купувати велику кількість речей поганої якості. Їм до вподоби мати якісну продукцію, в якій можна відчувати себе затишно і комфортно. Для них важлива фактура матеріалу, вони можуть обіграти всі його достоїнства. Вони не женуться за модою, воліють купувати те, що ніколи не вийде з неї. У таких людей є смак. Підбираючи гардероб, чоловіки Тельці можуть скористатися порадами улюблених жінок або продавців-консультантів.

Представники знака зазвичай комплектують костюми з основних елементів. Це може бути костюм класичного типу з брюками або спідницею або витончене, але просте плаття. Чоловіки Тельці мають гарне почуття стилю і навряд чи зможуть одягнути дорогий і якісний піджак з сорочкою, фактура якої не підійде до нього. Також вони не надягають класичний костюм разом зі спортивним взуттям. Тельці визначають призначення одягу за матеріалом, з якого вона виготовлена. Вовняні або фланелеві речі можуть стати повсякденним варіантом, а оксамитові, з крепу або блискучої тканини – для виходів у світ.

Тельці віддають перевагу прості фасони, які мають великі і виразні деталі. Це можуть бути відкладені комірці, накладні кишені, аплікація або вишивка. Найчастіше предмети одягу добротні, але виглядають ваговито. Жінки часто набувають жакет з оксамиту або вовни, чоловіки – велюрові або твідові піджаки. Представницям слабкої статі подобаються рожеві й зелені речі, а також предмети одягу, що мають який-небудь яскравий колір. Хлопці віддають перевагу темно-зелені або темно-коричневі тони. Прикраси представники цього знака мають масивні, але мають просту форму. Деякі купують речі з дорогоцінними каменями.


Зачіска

Жінка Телець неймовірно жіночна, витончена особистість, тому воліє акуратні кучері, кучері або бабетти з бантиками. Іноді можна зустріти дівчину з шиньйоном. Довге волосся дівчини найчастіше закручують і фіксують за допомогою шпильки або гребеня, виготовлених з натуральних матеріалів. Чоловіки Тельці мають короткі об’ємні стрижки, які завжди гарно укладені і не мають гострих кутів». Стиль Тельців естетичний і практичний.


Парфум

Якщо дами Тельці знайдуть свій аромат, який буде їх влаштовувати, вони навряд чи стануть коли-небудь міняти. Представники знаку найчастіше набувають аромати, які включають в себе масло пачулі, вербени і іланг-ілангу. Дані запахи здатні заспокоїти таких особистостей, але не розслабити. Ідеальними варіантами для Тельців є аромати з запахами стиглих фруктів, а також динні нотки. Чоловіки Тельці віддають перевагу парфуми, в складі якого можна побачити трави, екстракт дубового моху і мускусу.


Сумісність

Тельці – досить складні люди, які здатні взаємодіяти не з кожним знаком зодіаку.

Овен

Телець і Овен не зможуть стати хорошими друзями, так як мають вкрай несхожі темпераменти. Овен – непосида, який звик діяти швидко, Телець ж є ледачим і робить все повільно. Тельці і Овни мають різні інтереси. Прагматичний Тілець, що представляє собою більш «земну» особистість, часом буде дратувати ідеаліста Овна, готового «спалювати мости».

У любові даний союз також буде проблематичним, оскільки Телець неквапливий, часто стримує і не показує своїх бажань. Він буде ставитися з часткою скептицизму до Овна, в характері якого є така риса, як нетерплячість. Це відноситься і до сексуальних запитам, які повинні бути задоволені негайно.

Якщо у Овна і Тільця все ж вийде створити шлюб, його основою стануть матеріальні інтереси. Телець буде спонсором, а Овен – споживачем. Тельці готові вкладати багато коштів для того, щоб задовольняти сексуальні та емоційні запити супутника життя. Якщо ж він намагається обмежити свободу Овна, волелюбний знак стане відмовлятися від фінансової підтримки.

А от ділові відносини між знаками можуть бути плідними і сприятливими. Овен і Телець мають різні види енергії, які будуть доповнювати один одного. Овен здатний відшукати і розчистити гідну майданчик для будівництва, Телець – звести будинок. Коли Овен розбирається з проблемами, пов’язаними з конкурентами, Телець намагається налагодити бізнес.

Телець

Між однаковими знаками можлива гарна дружба. Їх легко може об’єднати спільна справа. Особи будуть поважати один одного, визнавати чужі заслуги і досягнення. У любові подібний союз створює інертність. У партнерів завжди все стабільно. Їм вкрай важко отримати один від одного задоволення в сексуальному плані, так як ніхто з коханих не стане проявляти ініціативу. Обидва будуть чекати, коли партнер зробить крок першим.

Шлюб між Тілами стане вдалим, так як подружжя будуть цінувати один одного, захоплюватися витривалістю, увагою до грошам та іншим матеріальним цінностям дружина. У таких парах є ідеальне взаєморозуміння, а також загальні фінанси, які здатні примирити людей, навіть якщо в сім’ї є сварки і конфлікти.

Тельці неймовірно вперті і приземлені, тому ділові відносини будуть складатися важко. Вони або будуть сперечатися, або посилено працювати і не помічати, що відбувається навколо них. У підсумку вони можуть не помітити важливої події і залишитися ні з чим.

Близнюки

Ці люди чужі один одному, оскільки мають різні психологічні склади. Телець і Близнюки зможуть відшукати загальний інтерес лише в комерції. В такому випадку взаємна вигода дозволить їм створити міцні дружні зв’язки. Любовні стосунки навряд чи будуть тривалими і плідними. Близнюки звикли виражати свою любов словами, вони стануть робити Тельцям компліменти і говорити про те, що згорнутий заради них гори. Телець ж потребує чуттєвості і обіймах. Вони не будуть спостерігати один одного почуттів і проявів сексуальної пристрасті, тому навряд чи зможуть створити міцні відносини, в яких буде комфортно.

Якщо Телець і Близнюки все ж почали жити разом, це може бути хорошим варіантом лише в тому випадку, якщо в обох є житлова або матеріальна зацікавленість. Також подібну пару може згуртувати спільна таємниця. В такому шлюбі відносини будуть холодними, нещирими і посередніми. А от ділові відносини будуть досить успішними, так як дані знаки зодіаку здатні відмінно доповнювати один одного в такому плані.

Рак

Взаєморозуміння і спорідненість душ, що допоможе Тельцям, Ракам створити міцні дружні узи. Обидва знака люблять посидіти вдома, прив’язані до матеріальних цінностей, які люблять домашній затишок, поважають і цінують рідних людей. Вони завжди зможуть поговорити один з одним на цікаві теми, також зможуть створити любовний союз, який буде успішним. Але Раку доведеться постаратися для того, щоб інертний Телець спалахнуло вогнем бажання. Йому належить багато піклуватися про своєму супутнику життя, показати йому, що він відчуває. Якщо ж Рак буде пасивним людиною, відносини можуть протікати вкрай мляво і в кінцевому підсумку різко закінчаться.

Дивіться також:  Характеристика чоловіки Телець-Тигр (12 фото): гороскоп на 2018 рік, як веде себе закоханий

В шлюбі Телець і Рак спочатку намагаються дізнатися один одного як можна краще, а потім починають поважати якості партнерів. Обидва вірні, віддані, турботливі, чуйні особистості, здатні на багато що заради своєї другої половини. Тельці і Раки – знаки, для яких украй важлива стабільність у шлюбних відносинах. Подібні особистості ніколи не допустять розриву. У ділових відносинах знаки також здатні знайти один в одному підтримку і опору і спільно підкорити безліч вершин.

Лев

В дружбі ці знаки не зможуть знайти взаєморозуміння, швидше стануть дратувати один одного. Грунтовний реаліст Телець не зможе зрозуміти намірів Лева, стане вважати його позером і актором. Єдине, що здатне якось об’єднати знаки – кулінарні інтереси. Телець і Лев не зможуть побудувати любов, так як їх сексуальні уподобання мають безліч відмінностей, як і чуттєвий світ загалом. Лев є пристрасним знаком, знайомим з романтикою. Він швидше лицар, несучий троянду в зубах. Йому подобається блиск і вишуканість. У Тельця ж спокійний норов, він не зможе зрозуміти «панські» замашки своєї половини.

Найчастіше Тельці не можуть жити разом з Левами, так як Лев любить яскравість, унікальність та оригінальність, а Телець – стабільність. Вони не здатні взаємодіяти і будуть постійно конфліктувати. У ділових відносинах даний союз буде досить вдалим, особливо якщо бізнес є стабільним. Леви цінують деякі якості Тельця – результативність, працьовитість, завзятість. Другий же вважає Лева авторитетом, бачить у ньому солідного і представницького людини, на якого можна покластися.

Діва

Хороша сумісність в дружбу, але слід звернути увагу на те, що Діви більше спантеличені практичною діяльністю. Дружба буде будуватися на сфері роботи або спільних справах. Тут ключовим ланкою взаємин є взаємодопомога. У любові Телець і Діва також зможуть створити гідну пару, так як психологічна сумісність гарантує взаємне тяжіння і ніжні почуття, які стануть ще міцніше за допомогою взаємних зобов’язань. Велику роль може грати техніка інтимних відносин і фізіологія. Найчастіше пристрасна Діва буде намагатися просвітити Тільця.

У шлюбі подружжя впевнені в тому, що їх спільне життя ніколи не закінчиться. Матеріальні та медичні проблеми виходять на перший план в подібному союзі. Подружжя намагаються забезпечити себе і один одного, а також піклуватися і доглядати за другою половиною. Сімейне життя буде спокійним, знаки готові ставитися до недоліків одне одного терпляче.

Ділові відносини у Тельця і Діви будуть складатися відмінно, так як в бізнесі вони чудово доповнюють один одного. Телець є роботягою, якому потрібна інтелектуальна Діва, яка доповнює його енергійністю та ініціативністю. Діві не подобається брудна і важка робота, тому вона із задоволенням віддасть її Тельцю. Таким чином, знаки здатні домогтися багато чого, якщо стануть працювати спільно.

Ваги

Телець замкнутий і може спілкуватися лише з тими, кому довіряє, Терези ж люблять галасливі світські тусовки, тому знакам досить складно знайти спільну мову. Телець не любить що-небудь міняти, постійно сидить на місці. Терези ж пурхають з місця на місце. Любовні стосунки можуть стати невдалими з-за того, що Тельці не зможуть зрозуміти причину холодності Ваг. Перший час союз буде триматися на фізичному тяжінні. На словах Ваги мають пристрасний темперамент, але на ділі, коли відчувають на собі міцні обійми Тельців, не проявляють колишнього ентузіазму. Їм потрібна романтика, легкі визнання і яскраві дії, які покажуть, що їх обранець любить. Тельці ж нездатні на авантюри і довгі просторікування.

Астрологи не рекомендують вступати в шлюб Тельцям і Ваги, так як в подібних союзах не можна побачити ні до чуттєвого, ні інтелектуального порозуміння. Ваги є знаком Повітря, тому не можуть жити без душевних розмов, розмаїття емоцій, яскравих вражень. Все, що необхідно Тельцям – це їжа, інтимні стосунки і матеріально-побутові питання.

Тельці – практики, які люблять конкретні справи. Ваги можуть легко налагоджувати контакти, створюють гідний імідж. Дані знаки можуть створити ідеальні ділові відносини у тому разі, якщо хто-небудь буде ними керувати.

Скорпіон

Незважаючи на те що у взаємодії даних знаків може бути безліч перешкод, вони зможуть створити міцний і надійний дружній союз. Телець і Скорпіон мають протилежні характери, але також можуть компенсувати слабкі сторони один одного. Тельці вчать спокою і надійності, Скорпіони – яскравою, насиченою та цікавою життя.

У любові дані знаки здатні відчувати потужну енергетику сексуальної взаємодії, тому створюють міцну зв’язок. Обидва знака прагнуть максимально насолодитися інтимним контактом з партнером. Це допомагає коханим прив’язуватися один до одного. У подружньому житті Тельці навчаються у Скорпіонів вміння змінювати будь-які ситуації і вирішувати проблеми, а Скорпіони, в свою чергу, знаходять вірного, надійного чоловіка, який не стане уникати складних періодів, завжди підтримає і буде терпляче і наполегливо працювати над відносинами.

У будь-якій сфері бізнесу Скорпіон і Телець зможуть стати відмінними колегами. Тельці будуть займатися організацією і контролем виробництва, а Скорпіони – виступати мозковими центрами, що визначають економічну політику і прагнуть зробити бізнес максимально прибутковим.

Стрілець

Знаки мають абсолютно різні характери, у них різні інтереси і несхожі цінності, тому дружба малоймовірна. Телець бачить Стрільця як особистість, яка витає в хмарах, занадто багато говорить і мало робить. Стрілець ж буде бачити у своєму одного нудного і недалекого людини, не розуміє його поривів. Любовний зв’язок таких знаків є реальною, але неконструктивною. Стрільцям подобаються нестандартні і екзотичні люди. Телець – приземлений знак, який абсолютно не відповідає таким вимогам. Іноді оригінальність Стрільця буде його притягувати і зацікавлювати, але різні темпераменти не дозволять союзу стати довготривалим.

В шлюбі буде виникати безліч конфліктів і сварок, так як Тельцям подобається сидіти вдома, в теплі і затишку, а Стрільцям – вирушати в мандри і шукати нові пригоди, дарують безліч емоцій. Досить важко досягається взаєморозуміння. Для того щоб довести що-небудь Тельцям, Скорпіони повинні повторювати думка безліч разів. Робити цього вони не захочуть.

А от ділові відносини можуть виявитися успішними і надійними. Подібний союз буде ідеальним для сфери менеджменту, якщо Стрілець – ідеолог-керівник, а Телець – практик-виконавець. Стрілець стане направляти колегу, генерувати цікаві ідеї, а Телець втілювати їх у життя.


Козеріг

Родинні характери дозволяють Тельцю і Козерогові стати справжніми друзями. У них є схожі інтереси, турботи і життєві установки, що допомагає людям знайти один в одному щось цікаве та необхідне. Люди є матеріалістами, здатними відшукати спільну справу і на його фундаменті побудувати міцну дружбу.

Любовні стосунки можуть бути довгостроковими і затишними, якщо їм не стане заважати холодність Козерога. Також зруйнувати зв’язок може непохитна інертність Тільця. Козероги, як і Тельці, потребують того, щоб їх розворушили, розпалили вогонь, наповнили життя яскравими емоціями. Такі відносини можуть зачахнути і перетворитися в манірні і аскетичні.

Якщо знаки все ж вирішили жити разом, їх сімейне життя буде максимально стабільною. Які-небудь проблеми можуть з’являтися з-за побутового консерватизму. Кожен з партнерів має свої установки і норми поведінки і не бажає їх коригувати. Обидва знака не здатні знаходити компроміс і у випадку проблеми будуть ходити скривдженими. Вони не зможуть вирішити наболілу проблему, а лише погіршать ситуацію. У ділових відносинах пара здатна якісно виконати роботу і стати справді непорушною.

Дивіться також:  Чоловіки Тельці (62 фото): характеристика хлопця по знаку зодіаку і гороскопом, як його завоювати

Водолій

Кардинальні відмінності в психології не дозволяють знаків подружитися. Протилежні інтереси гарантують те, що Тельцю буде нудно перебувати в суспільстві Водолія. Він є земним знаком, який вважає витає в хмарах мрійника Водолія божевільним і ненормальним. Водолія ж, в свою чергу, пригнічує земної реалізм одного.

Любовні стосунки можуть зайти в глухий кут, навіть не розпочавшись. Почуття знаків вкрай різні. Телець більше цікавиться фізіологією (найчастіше), а Водолій – душевними переживаннями і інтересами другої половини. Вони не зможуть створити міцний союз, так як ніколи не зрозуміють смаків і переваг один одного. Водолії схильні бігти від турбот побуту, люблять перебувати в компаніях і клубах. Домашній Телець буде нудьгувати вдома і почувати себе самотньо.

Ділові відносини Тельців і Водоліїв також не мають перспектив. Консервативний Телець, боїться ризикових підприємств, почне саботувати плани і проекти свого знайомого. Він вважає, що Водолій є небезпечним людиною, яка втягує його в жахливі авантюри.

Риби

Дані знаки мають багато спільного. Незначні відмінні риси лише підвищують інтерес один до одного. Риби здатні дати Тельцям безліч вражень та емоцій, а Тельці створити затишну атмосферу. Обидва люблять споглядати природу і вести довгі і цікаві бесіди. Сластолюбивые Тельці добре ставляться до чуттєвим Рибам, так як бачать, що вони покірні і практично нічого не вимагають від партнера. Рибам вкрай важливо бачити, що Тельці їх цінують, поважають і підтримують у всіх починаннях. У відповідь вони отримують велику кількість приємних вражень та емоцій.

Сімейне життя представників цих знаків буде стабільною і гармонійною. Телець забезпечує другу половину матеріально, а Риби створюють коханій людині душевну, комфортну обстановку. Також вони дбають і по-справжньому люблять Тільця. Підсумком союзу стане повне задоволення бажань обох партнерів.

Ділові відносини неефективні, так як обидва знака пасивні й інертні. Вони не здатні придумувати сміливі ідеї, не вміють орієнтуватися в потоці різноманітних подій і повільно на них реагують.

Талісмани

Телець – справжнє втілення життєвої мудрості і багатства. Люди, народжені під цим сузір’ям, бажають бути значимими в суспільстві. Для того щоб захиститися від негативних впливів і добитися розташування оточуючих, необхідно користуватися спеціальними талісманами, які здатні позбавити Тельців від поганого і залучити їх життя удачу і щастя.

Талісманом є особиста річ знака, підсилює енергію і допомагає енергетичному полю бути стійкіше. Можна придбати річ, яка є символом гідного становища в суспільстві (фігурку бика, слона). Фігурки не повинні бути виготовлені зі слонової кістки. Талісманом може бути плюшева або пластикова іграшка.

Планета-покровитель Тельців – Венера, тому талісманом для них може стати те, що уособлює в собі сексуальність і красу. Чудовим варіантом є шкатулка з прикрасою з коштовностей, а також витончена мідна статуетка.


Каміння

М’яка натура Тельців небайдужа до яскравим, масивним і важким прикрасам, які притягують погляди оточуючих.

В якості талісмана їм підійде кілька варіантів мінералів:

  • Агат. Даний камінь вважають каменем ясновидців. Він здатний зробити свого власника більш переконливим і промовистим, прозорливим, посилить інтуїцію. Чоловік Тілець може вибрати красивий чорний агат, а жінка – приємний камінь світлого відтінку, на якому є безліч яскравих різнокольорових смужок. Така прикраса виглядає дуже привабливо і вбереже Тельців від поганого впливу.
  • Кахолонг. Талісман має молочно-білий відтінок і здатний стати вірним другом жінці Тельцю. Він може нормалізувати стан здоров’я дівчини, вберегти її сімейне життя від конфліктів і сварок, зробити союз з коханим мирним і спокійним. Щоб позитивний вплив оберега було більш сильним, необхідно регулярно міняти розташування прикраси на тілі (якщо камінь знаходиться на кільці або браслеті, слід переодягти його з однієї руки на іншу).


  • Онікс. Камінь, що має світло-зелений або темно-зелений кольори, іноді зустрічаються мінерали з прожилками чорного і червоного відтінків. Ідеальний варіант, який вбереже Тельців від самотнього життя, вселить в них віру у власні сили, подарує масу оптимізму. Його варто придбати тим, кому бракує рішучості. Також він притягує гроші і удачу. Кращий вибір для замкнутого Тільця.
  • Гірський кришталь – чудовий оберіг для Тельців, місяцем народження яких став квітень.
  • Смарагд – камінь-оберіг для знаків, народжених у травні.Квіти

Існує декілька варіантів для Тельців.

Якщо людина народилася 21-31 квітня, його талісманом є жоржин. Цим особам не можна постійно сподіватися на удачу, вони повинні зважувати свої рішення і завжди спиратися лише на себе.

Телята, народжені 1-10 травня, є щедрими і відкритими. Їх оберіг – конвалії, уособлюють ніжну, але надійний захист.

Портулак – квітка, який захистить Телят, народжених 11-21 травня. Такі особи не здатні довіряти людям, постійно чекають обману, що заважає їм будувати особисте життя.Статуетки і фігурки

Символом успіху і працездатності для даного знака є кінь. Статуетку можна помістити на робочий стіл людини. У такому разі кар’єра буде мати зростання. Якщо талісманом знак хоче зробити кулон або підвіску, варто звернути увагу на ювелірний виріб із золота. Компактна конячка стане надійним супутником, який гарантує не тільки успіх у всіх починаннях, але і захист від різноманітних хвороб, перевтоми і стресів.

Якщо статуетка зображена як мирно пасуться конячка, вона здатна допомогти позбавити власника від лукавого, сварливого вдачі і допоможе знаходити компроміси з оточуючими. Якщо необхідно підбадьорити Тельця, зробити його активним лідером, варто придбати фігуру жеребця, який встав на диби. Він стане символом могутності і прагнення йти до намічених цілей.

Сова символізує мудрість і є одним із талісманів Тельців. Вона здатна допомогти представникам знака в легкому засвоєнні знань, а також додає їм терплячості. Це дозволяє Тельцям досягати поставлених завдань. Фігурку, що зображає сову, слід розташовувати на краю робочого столу. Вона повинна бути дерев’яною, ониксовой, срібної, кришталевої або скляною.

Для того щоб найпотаємніші бажання Тельців збувалися, необхідно скористатися фігуркою, що зображає слона. У повню вона встановлюється на будь-яких чільне місце. На вухо слона потрібно прошепотіти бажання. Він залишається на своєму місці до настання ранку, а потім переміщується туди, де буде перебувати постійно. Цей талісман приносить удачу і сприяє виконанню бажань.


Флора і фауна

Талісманом для Тельця може стати його улюблений домашній вихованець (кіт або собака з довгою шерстю). Представники такого знака байдужі до рослин. Фінансові доходи їм приносять ті, у яких є м’ясисті стебла і практично невловимі, слабкі аромати (кактус або грошове дерево). Дані квіти здатні створити спокійну, стабільну і комфортну обстановку.

Відомі представники

Існує безліч знаменитостей і зірок, народжених під цим сузір’ям. Багато знають таких відомих політиків, як Ленін, Жириновський, Хуссейн, Блер. Вони зробили велику кількість великих речей, змінивши історію своїх країн.

Серед артистів і музикантів також є Тельці. Популярний російський співак Філіп Кіркоров народжений під цим сузір’ям. Його твори знають мільйони людей. Також варто відзначити таких великих особистостей, як Чайковський, Окуджава, Іглесіас, Салтикова, Прокоф’єв.

Кіноактори Тельці підкорили багато сердець. Броснан, Ніколсон, Удовиченко – ці особистості зіграли безліч хороших і гідних ролей, завдяки яким їх будуть пам’ятати завжди.

Кант і Фрейд – відомі філософи, які подарували громадськості багато цікавих та гідних ідей. Багато цитують їх праці і зараз. Найвідоміші спортсмени – Кабаєва, Бекхем.


Петро Чайковський

Енріке Іглесіас

Девід Бекхем

Практично в кожній сфері діяльності є шановані і популярні люди, які є Тільцями, так як цей знак завжди домагається своєї мети.

Про характер і долю людини, який народився під знаком Тельця, дивіться далі.