Газетний манікюр (фото 48): як зробити манікюр з допомогою газети і спирту покроково в домашніх умовах?

Газетний манікюр – це можливість зробити незвичайний дизайн на своїх нігтики. Які особливості газетного манікюру? Як зробити манікюр з допомогою газети і спирту покроково в домашніх умовах? Чи можна виконати без застосування спирту? Ідеї символьного газетного манікюру.

Дивує безмежна жіноча фантазія, яка дозволяє знаходити безліч способів для того, щоб змінити і прикрасити свій образ. Над прикрасою своїх нігтиків жінки працюють дуже ретельно, тому щорічно виникають нові дивовижні варіанти своєрідного манікюру. Жінки стали підходити творчо до своєї зовнішності, тому вони не просто фарбують свої нігтики, а постійно намагаються урізноманітнити свій манікюр, застосовуючи різні методи декорування. Останні віяння моди пропонують цікавий варіант – як декорування нагідок використовувати газету. Можливо, деякі вважатимуть таку незвичайну стилізацію нігтів абсолютно абсурдним заняттям, але перш, ніж робити такі висновки, слід уважно подивитися на елегантні нігтики в газетному стилі. Якщо ви оціните такий стиль належним чином, то без проблем навчитеся ставити експерименти з газетою і надавати своїм нігтикам незвичайний елегантний вигляд.Газетний манікюр – це можливість зробити незвичайний дизайн на своїх нігтики.

Зародився газетний манікюр у Франції. Так! Саме в тій країні, яка є законодавицею моди. В одній з паризьких газет вийшла стаття про професіоналізм француженки, що володіє мистецтвом манікюру. Парижанка була горда такою оцінкою своєї праці, але, щоб домогтися більшого успіху, вирішила створити незвичайний манікюр, і ця ідея їй вдалася: вона стала розміщувати на нігтиках своїх постійних клієнток символи з газетного тексту. Чорно-білий манікюр завжди виглядав ефектно. Газетний стиль спочатку розлетівся по Європі, потім з’явився в Америці, а в Росії він прийшов зовсім недавно.Переваги газетного манікюру:

 • на кожному нігті можна розміщувати абсолютно різні малюнки, які завжди будуть відповідати одному єдиному основним стилем;
 • таке декорування може собі дозволити будь-яка жінка, навіть з невеликим доходом;
 • є безліч варіантів для творчого підходу і експериментів з великими або маленькими літерами, англійською або російською абеткою, колірним рішенням і інше;
 • для його створення не потрібно багато часу;
 • він завжди здивує і порадує своїм красивим дизайном ваше оточення.
Дивіться також:  Незвичайний манікюр (98 фото): найбільш цікаві та ефектні варіанти дизайну манікюру. Як оригінально нафарбувати нігті лаком?

Стилізація нігтів в такому незвичайному варіанті можна зробити двома способами: зі спиртом і без нього.Як зробити?

Зі спиртом

В першу чергу необхідно підготувати все, що потрібно для роботи:

 • для створення базової основи потрібен гель-лак;
 • безбарвний лак для закріплення композиції;
 • спирт (можна використовувати горілку);
 • лампа для сушіння, ватяні палички;
 • всі манікюрні приналежності;
 • і основний елемент для роботи – газета.

Після цього можна приступати до створення символьного «нейл» -дизайну у себе вдома, чітко дотримуючись покрокової інструкції.


 • Насамперед необхідно зробити звичайний гігієнічний манікюр: треба привести в порядок свої нігтики, видалити кутикулу, пилочкою надати необхідну форму.
 • Попередньо виріжте з газети десять квадратів розміром 3х3 див.
 • На нігтьові пластини необхідно нанести базовий тон. Він може бути традиційно білий, імітує основу друкованого видання, але можна відійти від загальних правил і створити базовий основний тон будь-яким іншим кольором, навіть дуже яскравим.
 • Після нанесення лаку необхідно просушити нігті до повного висихання. Пам’ятайте, що подальше декорування слід робити окремо на кожному нігті.
 • Покладіть квадрат на поверхню нігтика (з урахуванням заздалегідь продуманою у кожній деталі майбутнього малюнка).
 • На поверхню шматочки газети, розміщеного на нігті, налийте спирт. Кожен рух треба робити дуже акуратно, щоб випадково не зрушити газету, інакше весь малюнок може розмазатися. Після того як спирт просочиться, він залишить відбиток малюнка газети на нігті.
 • Зніміть газету і добре просушіть надруковані літери.
 • Нанесіть прозорий лак для закріплення отриманого малюнка та отримання глянцевого блиску, просушіть під лампою.

Можна створювати газетний манікюр іншим способом, при якому кожен вирізаний шматочок газети необхідно попередньо замочувати протягом декількох секунд ємності зі спиртом, а потім прикладати на 20-40 секунд до нігтя з готовим базовим покриттям.

Щоб малюнок краще відбився, необхідно ватною паличкою, змоченою спиртом, придавити газетний шматочок до нігтя, потім пінцетом акуратно його зняти.


Інші способи

Газетний манікюр жінки пристосувалися робити і без спирту, що зумовлено рядом причин. По-перше, спирту може не виявитися під рукою. По-друге, при наявності в області нігтів ваших пальчиків невеликих ранок або мікротріщин спирт може принести серйозні неприємні відчуття.

Дивіться також:  Манікюр з короною (56 фото): дизайн червоного манікюру з малюнком. Як намалювати корону на коротких нігтях?

Після того, як ви приведете в порядок свої нігті, нанесіть базу і просушіть її. Потім приступаємо до роботи над кожним пальцем окремо. Необхідно нафарбувати нігтик тонким шаром гель-лаку, почекати 20 секунд, щоб він злегка підсох, але залишився злегка липким. Потім прикладаємо до лаку підготовлений шматочок газети, чекаємо повного висихання і різким рухом знімаємо папір. Газета залишить свій відбиток, який слід покрити безбарвним лаком в три шари. Кілька шарів необхідно для того, щоб лак зміг приховати похибки і нерівності, сформовані паперовим декором.


Щоб урізноманітнити газетний манікюр, можна накладати на кожен нігтик не один листочок газети, а кілька дрібних — тоді вийде цікавий ефект мозаїки.

Можливий і інший варіант створення незвичайного символьного манікюру. Для того щоб перевести на нігтик газетний символ або малюнок, треба капнути на вирізаний шматочок газети ацетон, докласти і злегка притиснути до нігтьової пластини. Така технологія вимагає великого досвіду і першого разу може не вийти.

Деякі дівчата навчилися віртуозно приклеїти шматочки газети на нігті і закріплювати їх покриттям з безбарвного лаку. Така технологія найбільш проста з перерахованих вище, але досить шкідлива для нігтиків.

Рекомендації

Газетний манікюр по достоїнству оцінений у всьому світі, він підкупив безліч жіночих сердець, його роблять професіонали в салонах, жінки вдалий символьний дизайн нігтів створюють в домашніх умовах. Вище були описані декілька методів, з яких можна зробити газетний манікюр, і у кожного з них є свої тонкощі. Одна з основних проблем, яка виникає при створенні манікюру, – це зрушування газети. Вирішити цю проблему можна одним з наступних способів:

 • якщо стався зсув на одному ноготке, то на решті варто постаратися наклеювати в тому ж стилі – в довільному порядку і з різною чіткістю;
 • якщо вам не сподобався відбиток, то краще його видалити ватним тампоном, попередньо просоченим спиртом;
 • спробувати створювати манікюр на різних пальчиках в різному стилі, сформувавши певну систему.
Дивіться також:  Місячний дизайн нігтів (43 фото): манікюр зі стразами, ідеї декору і дизайн з блискітками і малюнком

Цікаві ідеї

Газетний манікюр став дуже популярний у всьому світі, тому кожна жінка, яка знає про існування цього стилю і полюбив його, в домашніх умовах намагається експериментувати і привносити безліч ідей декорування нігтів за допомогою газети. Колір лаку слід підбирати відповідно з тим образом, аксесуарами і вбранням, які будуть актуальні для того заходу, до якого ви готуєтеся.

Ефектно виглядає манікюр в англомовному стилі.Ніжний базовий фон у блакитних, рожевих, блакитних відтінках підійде для романтичних вечірок.Дуже оригінально виглядають на нігтях шматочки газети, які були трохи опалены на вогні.У роботі над стилізацією нігтів можна використовувати доларову купюру – це додасть особливий шарм в образ.Незвичайність створює основа в стилі омбре, яка декорується символами і малюнками з газети.


Галактичний візерунок у поєднанні з буквеними символами буде дуже ефектно виглядати на ваших нігтиках.

Замість буквених зображень можна використовувати різні малюнки з журналів, контурних карт.


Оригінально і ефектно на нігтиках виглядають різні символи нотної грамоти.Створення газетного манікюру дивіться у відео нижче