Френч на мигдальну форму нігтів (45 фото): дизайн нігтів у формі мигдалю

Французький манікюр в новому сезоні заявлений як один з кращих варіантів дизайну, здатних підкреслити жіноче начало. Які особливості має френч на мигдальну форму нігтів? Що криється за створенням виразного дизайну нігтів у формі мигдалю, які основні принципи гармонії та балансу?

Особливістю нігтів форми мигдалю є плавність і округлість ліній. Сьогодні такі нігтьові пластини обробляють, намагаючись максимально згладити гострі кути й нерівності. Ідеальна форма нігтів повинна бути схожою на мигдаль, хоча при цьому вона може прагнути до подовження. На коротких нігтики відтворити потрібну форму проблематично, адже кінчик не повинен бути надміру гострим.

В ідеалі вільний край нігтя повинен становити не менше полусантиметра. Створити самостійно мигдалеподібну форму непросто, адже вона повинна бути однаковою на всіх десяти нігтях. Для цього необхідно враховувати пропорції і намагатися дотримуватися плавності форми. В цілому ж мигдалеподібна форма нігтів відмінно підходить для будь-яких пальців рук. Вона не тільки облагороджує їх, але і створює ефект подовження і зменшення.Різновиди френча

Французький манікюр може бути різним. У класичному варіанті це тілесний фон основи і біла дугоподібна смужка, що обрамляє верхній край. При цьому сьогодні форма дужки може бути найрізноманітнішою. На мигдалеподібної нігтях вона зазвичай товщі, ніж на тих же прямих, оскільки так вона виглядає більш естетично. Хитрістю класичного френча є той факт, що за рахунок натуральності основного пігменту він довго виглядає акуратно, а тому при відростанні відразу не вимагає корекції.Існує і так званий неправильний френч або дизайн із застосуванням кольорових рішень, що виходять за рамки натурального кольору основи. Для такого дизайну можуть бути використані всі кольори палітри, включаючи пастельний, нейтральну і соковиту групи. Єдине, що сьогодні не вітається, так це кислотний френч, тому різкі неонові тону в дизайні зустрічаються вкрай рідко.

Дивіться також:  Френч на короткі нігті (74 фото): дизайн французького манікюру на маленькі нігті білим або кольоровим лаком, красиві варіанти малюнків


Антифренч – ще одна з різновидів французького манікюру. На мигдалеподібної форми такий варіант виглядає особливо красиво, оскільки він візуально облагороджує форму нігтьових пластин. По суті, це зворотний френч: посмішка в ньому розташовується не зверху, а біля основи нігтя, у зоні кутикули. Такий френч іноді плутають з місячним манікюром, однак дві техніки все ж мають відмінності: у антифренча дужка обрамляє нігтьову пластину, в той час як у манікюру з лунками вона створює ефект отросшего нігтя.


Особливості виразності

Нерідко сьогодні можна побачити френч, щедро осипаному різноманітним декором. Такий підхід до прикрашання основної техніки є помилковим. Згідно останнім модним тенденціям можна ускладнювати дизайн, а тим більше прикрашати всі без винятку нігті рук. Від цього манікюр набуває строкатість, але втрачає статус.

Велика кількість одноманітності вносить нудьгу в жіночий образ замість того, щоб облагороджувати його. Справа не врятує використання дорогих гібридних лаків, ні запаморочливого декору. Щоб не допускати помилок, можна придивлятися до зразковим оформлення досвідчених майстрів, які ведуть свої канали на теренах Ютуба. Найкращі дизайни не мають більше трьох—чотирьох акцентів.При цьому якщо майстер вибирає для дизайну малюнок, він не ускладнює його розсипом виблискуючого декору. Не потрібні і значні нашарування одного матеріалу на інший, як, наприклад, використання для акцентного нігтя більше 10 шарів різноколірних пігментів. Потрібно розуміти, що основний принцип виразності базується на єдності правильно вибраного тону, невеликому дизайні і відчутті повітря. Іншими словами, неприйнятно все зайве.Варіанти дизайну

Виразний френч на мигдалеподібної нігтях можна створити по-різному:

 • можна взяти за основу тілесний колір, напилити його по верхньому краю перламутром, а акцент прикрасити нескладним малюнком;
 • красиво буде виглядати френч зворотного типу, виконаний під градієнт в родинних тонах;
Дивіться також:  Матовий френч на нігтях (58 фото): дизайн матового французького манікюру з глянцевим додатком


 • створити френч зворотного типу можна, використовуючи дрібні стрази або крихітні кристали;
 • можна зробити френч в методиці негативного простору, підтримуючи ефект посмішки незабарвленими дужками;


 • красиво буде виглядати френч з асиметричним оформленням посмішки;
 • класичний варіант дизайну можна урізноманітнити акцентом з акриловим піском і кристалами;


 • шикарно буде виглядати і варіант з нюдовой основою і чорним кольором дужки, прикрашений блискучими декором і нескладним малюнком;
 • зворотний френч можна виділити асиметричної нижній дужкою і підкреслити її точковим малюнком;
 • у пошуку нових рішень можна оформити посмішку як поперечну лінію в центрі нігтьової пластини, акценти при цьому виконавши квіткової тематики.Типи матеріалів

Сьогодні для френча можна використовувати різні «нейл» -продукти. Найбільш актуальними, що забезпечують довговічність покриття, є спеціальні гелі та гель-лаки. Красиво виглядають в дизайнах різного типу матові і глянсові пігменти. Для прикраси підходять желейні, хамелеоновые, магнітні, температурні різновиди лаку.

Писком моди сьогодні вважається матовий гель-лак. Він може не тільки мати звичайний матовий ефект, але і відтворювати ілюзію тканини. Приміром, ця особливість дозволяє перетворити навіть лаконічне оформлення нігтів форми мигдаль в шикарний вечірній манікюр з високим статусом. Можна купити продукти під замшу, велюр, сатин і оксамит.Чим прикрасити?

Прикрашають кожен дизайн, виходячи з особливостей його призначення, обраних типів покриттів, розміру нігтьових пластин і стилю одягу, якого дотримується жінка. Декорувати френч сьогодні модно:

 • різноманітними малюнками;
 • переказними наклейками;
 • манікюрної фольгою переказного типу;
 • бульонками і камифубуки;
 • стразами або кристалами;
 • готовими трафаретами або стемпингом;
 • акриловим піском або флок-пудрою.   Одним з найкращих варіантів декору на сьогоднішній день є втирка, яка являє собою манікюрний порошок-пилок з різноманітними ефектами. Дана речовина примітно тим, що один порошок на нігтях різного кольору виглядає абсолютно по-різному. Він надає перламутр світлим тонам колірної палітри, білого кольору він може подарувати ефект перлин. На чорній або темній основі втирка дозволяє створити ефект голографії, дзеркала, русалки з переливами, північного сяйва. Порошок такого типу з ефектом пластівців можна використовувати замість традиційної посмішки.

   Дивіться також:  Манікюр та педикюр в 4 руки (15 фото): як проводиться процедура?   Френч на мигдальну форму нігтів можна оформити в методиці градієнта. При цьому краще для краешков нігтьових пластин використовувати світлий пігмент. Скомбінувати френч можна з «вуаллю», «битим склом», пудровим акцентом чи запудренным малюнком на одному з нігтів. Малюнки можна створювати не тільки на звичайній основі, але й поверх втирки.   Посмішку можна створити і блискітками, хоча в цьому випадку потрібно підібрати покриття з великою кількістю блискіток, інакше вигляд нігтів навряд чи буде походити на френч. Можна робити посмішку фантазійної, зображуючи на акцентних нігтях замість неї слова, літери, а також сезонні малюнки. Наприклад, це можуть бути осіннє листя, панди, сніжинки, бутони квітів, жуки, крила метеликів, кошенята, ведмедики.


   Докладніше про те, як зробити френч на мигдалевих нігтях, ви дізнаєтеся в наступному відео.