Фітнес-браслет Huawei (22 фото): розумні моделі Honor Band A1 і B0 coffee, black, а також Talkband B2, відгуки про спортивні браслетах

Чим примітний фітнес-браслет Huawei? Які особливості таких пристроїв? Ніж розумні моделі Honor Band A1 і B0 і black coffee, а також Talkband B2 вигідно відрізняються від конкурентів?

У більшості випадків фітнес-браслети можуть:

 • видавати інформацію про пройдений відстані, зробленому кількості кроків за той чи інший період;
 • показувати інформацію про серцебитті власника;
 • виступати в якості розумного будильника, аналізувати режими і фази сну людини, щоб давати поради, як краще спати і висипатися.

Все залежить від конкретної моделі. В одних є пульсометры, а в інших їх немає, зате є розумний будильник і так далі. Компанія Huawei пропонує своїм клієнтам кілька моделей фітнес-браслетів, щоб кожен покупець зміг знайти собі гаджет, який зможе повністю задовольнити його потреби.

Моделі

Honor Band A1

Перераховуючи моделі від розглянутого бренду, слід для початку назвати Honor Band A1:

 • Ця модель не має екрану в відміну від інших пристроїв компанії.
 • Вага браслета складає всього 20 грамів, при цьому він отримав вологозахист за стандартом IP57, має Bluetooth версії 4.1, а також акумулятор на 70 маг.
 • Виконаний модуль Band A1 з металу, а ремінець зроблений з шкіри і поліуретану.
 • Наявність можливості моніторингу сну, фізичної активності власника, моніторингу сили ультрафіолетового випромінювання, безшумний будильник і так далі.

На ринок модель поставляється в чотирьох кольорах – білому, рожевому, чорному і бірюзовому.

Ця модель від Huawei отримала високоточний тривісний акселерометр, який може здійснювати облік часу тренувань, кількості кроків, а також пройденої відстані. Акселерометр розпізнає більше сотні параметрів, включаючи і такі, як інтенсивність навантаження і пройдену відстань. Важливим механізмом у роботі пристрою стало те, що тут є алгоритм для автораспознавания активності людини.

За запевненням виробника він є самонавчальним. Все це гарантує високу точність показників, які будуть відображати пристрій.

Цей фітнес-браслет Huawei, завдяки тим же алгоритмом, може здійснювати дуже точне розпізнавання станів сну, включаючи денний. Він легко може визначити фазу сну – глибоку або неглибоку, а також оцінити його якість і підказати користувачеві, як його підвищити.

Дивіться також:  Фітнес-браслет з розумним будильником (27 фото): моделі з фазами сну і вібрацією, як визначає фази

На жаль, без смартфона від трекера буде не так багато користі, як хотілося б. Виною всьому відсутність дисплея як такого. Також користувачі відзначають – якщо Honor Band A1 втратить з’єднання зі смартфоном, то користувачеві буде потрібно знову його сполучати, що не дуже зручно. У такому випадку браслет перестане отримувати повідомлення. Але ця модель може бути названа вдалим рішенням, якщо дивитися на той факт, що це був один з перших фітнес-трекерів компанії.

Більш докладно про функції і особливості даної моделі можна дізнатися з наступного відео:

Honor Band B0

Ще однією моделлю від Huawei, якої б хотілося приділити увагу, є Honor Band, який також має назву Honor B0. Ця модель вже отримала екран діаметром 1.06 дюйми, який виконаний за технологією OLED. Він має акумулятор на 70 маг, а також Bluetooth і захист від води й пилу за стандартом IP68. Honor B0 coffee, black має простий дизайн і призначається для широкого кола користувачів.
Важливо розуміти, що функції тут всі стандартні і якщо порівнювати з іншими моделями, то конкретно ця виділяється лише наявністю:

 • Нагадування про розминку. Тобто якщо користувач не рухається 15-20 хвилин, то браслет починає йому нагадувати про те, що слід трохи розім’ятися;
 • Розумного будильника – завдяки цій функції він стежить за фазами сну людини і будить його одним із способів в залежності від фази, яка триває в певний момент;
 • Повідомлення про смс і дзвінки – тут все просто, але ця функція можлива лише при наявності включеного на смартфоні bluetooth, і “прив’язаного” до нього браслета.

Відомо, що одного заряду на цьому пристрої вистачає на 3-5 днів, притому що на Xiaomi Mi Band – від трьох тижнів до місяця.

Користувачі відзначають, що Honor B0 SS золотистий – цікаве рішення для тих, кому потрібен простий пристрій, який зможе виконувати основні фітнес-функції. У той же час функціонал браслета досить хороший, якщо порівнювати з іншими моделями, скажімо, Microsoft або Jawbone.

Дивіться також:  Фітнес-браслет Meizu (22 фото): розумні моделі Band H1 і Bong 3 від Мейзу, відгуки про якість

Перераховуючи переваги, слід зазначити:

 • приємний дизайн;
 • наявність захисту від вологи і пилу;
 • велика кількість ПЗ, яке підтримується;
 • якісна збірка.

З мінусів слід виділити:

 • незнімний ремінець;
 • не дуже потужний акумулятор.

Talkband B2 і B3

Ще моделі від Huawei, на яких хотілося б зупинити свою увагу – Talkband B2 і B3.

Модель Talkband B2 отримала:

 • Сенсорний OLED-екран із захистом від води й пилу за стандартом IP57.
 • Тут є Bluetooth версії 3.0.
 • З важливих і приємних особливостей, виділимо наявність динаміка, який відтворює звук і мікрофона, завдяки чому користувач може використовувати пристрій для розмови в режимі гарнітури.
 • У цій моделі ремінець виконаний з силікону.

Самі датчики знаходяться в металевому корпусі.

Ця модель може навіть працювати в режимі гарнітури. Тобто, можна витягнути капсулу з браслета, вставити її у вухо і використовувати, як гарнітуру. Ось до такого Huawei не міг запропонувати ніхто. Зазначена модель дозволяє стежити за режимом активності, сном, фізичними навантаженнями, а також спаленими калоріями. Виробник обіцяє, що пристрій на одному заряді зможе протриматися до 5 днів.

Якщо говорити про моделі B3, то цей смарт-браслет є покращеною версією моделі, яку ми розглядали вище:

 • Він також отримав OLED-дисплей з роздільною здатністю 120 на 128 пікселів, а також акумулятор з ємністю 91 маг.
 • Браслет має унікальну систему водонепроникності.
 • Завдяки йому теж можна приймати дзвінки, як і в моделі B2.
 • Тут є розумний будильник, якісний акселерометр, сучасний bluetooth версії 4.1, повноцінна функція моніторингу сну і так далі.

Загалом, різноманітність моделей від Huawei дозволяє кожному користувачеві знайти для себе дійсно щось вартісне, що зможе максимально задовольнити його потреби. Компанії вдалося запропонувати покупцям кілька інноваційних рішень – зокрема, можливість використовувати пристрій як bluetooth-гарнітуру. Для цього на певних моделях та розміщуються навіть динаміки, чого конкуренти запропонувати не можуть.

Дивіться також:  Фітнес-браслет Samsung (68 фото): розумні спортивні моделі Gear Fit 2 і Charm, відгуки про Самсунг

Відгуки про фітнес-трекерах Huawei

Скажемо ще про одному важливому моменті, такому як відгуки. Говорячи про фітнес-браслетах від Huawei, користувачі відзначають стильний дизайн всіх моделей. Вони пишуть, що великою перевагою таких моделей є маленька вага. Браслети дуже прості в обігу і навіть людям, які раніше не стикалися з такими гаджетами легко зрозуміти, що до чого.
Правда, не завжди точно пристрої вимірюють кроки і фази сну. Але зараз взагалі на ринку мало пристроїв подібного типу, які мають найвищу точність. Та й ціна їх буде відповідною.

В цілому, користувачі сходяться на думці, що браслети Huawei – це відмінне рішення не тільки для людини, що займається спортом, але і для користувачів, які просто хотіли б більше дізнатися про своє здоров’я і для тих, хто хотів би його контролювати. Тому, якщо говорити про співвідношення високої якості та низької ціни, то браслети Huawei – це відмінне рішення для людей, яким потрібно щось на кшталт фітнес-трекера або браслета.