Фіолетовий педикюр (29 фото): дизайн у фіолетово-рожевих або фіолетово-жовтих тонах зі стразами

Ідеї оформлення фіолетового педикюру. Як зробити гарний дизайн нігтів у фіолетово-рожевих або фіолетово-жовтих тонах зі стразами? Які малюнки можна нанести? Як зробити педикюр з камінням?

В даний час існує чимало ідей, як красиво зробити педикюр з фіолетовим лаком:

  • фіолетовий педикюр з рожевим лаком;
  • фіолетовий педикюр з жовтим лаком;
  • педикюр фіолетовою забарвлення зі стразами.Фіолетовий педикюр з рожевим лаком

Дані кольори прекрасно поєднуються один з одним, тому модниці і дизайнери їх нерідко використовують для створення красивого педикюру. Так, можна покрити всі нігтьові пластини фіолетовим лаком, а зверху акуратно нанести рожеве покриття у вигляді тонких смужок на деякі нігті. Також можна рожевий лак нанести у вигляді дрібного гороху. Часто подібні варіанти педикюру роблять зі стразами. Але при цьому слід використовувати дрібні декоративні камені, щоб не перевантажувати дизайн.

Можна покрити нігті фіолетовим і рожевим кольором, а біля основи кожної з пластин акуратно викласти тонку смужку з страз. В цьому випадку краще брати срібні прикраси. Можна використовувати і великі камені, але приклеювати їх слід тільки на ніготь великого пальця.


Біля нього можна прикріпити трохи дрібних блискіток, виконаних в тій же кольоровій гамі.

Фіолетовий педикюр з жовтим лаком

Щоб оформити такий дизайн нігтів, їх спочатку повністю покривають фіолетовим лаком. Потім зверху наносять жовте покриття. Його можна нанести у вигляді геометричних фігур (ромб, трикутник). Але при цьому зробити це треба акуратно, інакше малюнок вийде негарним. Часто на фіолетовому лаку малюють невеликі візерунки у вигляді сердець жовтого кольору. Їх можна злегка прикрасити по контуру стразами невеликого розміру. Також їх допустимо просто прикріпити біля основи кожного нігтя або тільки на великому пальці.

Дивіться також:  Мятний педикюр (34 фото): ідеї дизайну в ніжному кольорі зі стразами

Жовтим лаком можна пофарбувати нігті тільки біля основи у вигляді півкола. А інша частина при цьому повинна залишитися фіолетовою. В даному випадку можна трохи прикрасити педикюр однотонними стразами. Але занадто багато їх прикріплювати не варто, щоб не зробити дизайн безглуздим і некрасива.Педикюр фіолетовою забарвлення зі стразами

Спочатку нанесіть на нігті фіолетовий лак. Після можна використовувати великі стрази яскравих кольорів (темно-сині, червоні, бордові, зелені). Камінь можна наклеїти на ніготь великого пальця посередині. Біля великого каменя допустимо розмістити трохи дрібних каменів одного або декількох кольорів. На інших нігтьових пластинах можна висипати невеликі блискітки сріблястого або золотавого кольору.

Деякі дизайнери при оформленні фіолетового педикюру використовують тільки маленькі стрази. У цьому випадку їх можна викласти будь-яким способом. Багато роблять з них тонкі смужки по всій довжині нігтя або викладають геометричні фігури у вигляді трикутників і ромбів.Оригінальні ідеї

Цікаво буде виглядати фіолетовий матовий педикюр. В цьому випадку також слід прикрасити додатковими елементами. Так, можна викласти на таке покриття стрази різних розмірів і кольорів. Робити це можна в будь-якому порядку. Якщо ви використовуєте велику кількість даних деталей, то тоді брати ще один додатковий колір для педикюру не слід, інакше ви можете зіпсувати дизайн.Деякі оформляють фіолетовий матовий педикюр без страз, але з використання другої забарвлення. Нерідко для цього беруть більш спокійні і світлі тони (білий, бежевий, кремовий). Їх наносять у вигляді тонких смуг, сердець, зірок, геометричних фігур. Оригінально буде виглядати фіолетовий педикюр з малюнками. Часто на нігті наносять зображення у вигляді маленьких корон, метеликів, квіток. Намалювати подібні картинки досить важко, тому найчастіше це робиться в спеціальних косметичних салонах.

Дивіться також:  Темний педикюр (47 фото): дизайн з лаком в темних тонах зі стразами
Різні зображення при бажанні можна прикрасити декоративним камінням або тонкими стрічками золотистого або сріблястого кольору. Але і без таких елементів малюнок буде виглядати цікаво і вишукано.Не забувайте правильно підбирати кольорову гаму лаків, якими ви робите зображення, щоб вона поєднувалася з фіолетовим кольором.

Фіолетовий френч

Багато модниці роблять педикюр у вигляді френча. Для цього відмінно підійде ніжно-фіолетовий колір лаку. Їм оформляють більшу частину нігтьових пластин. Верх нігтів можна пофарбувати практично в будь-яку забарвлення. Часто для френча фіолетове покриття беруть матовим, а другий додатковий лак глянсовим. Таке рішення чудово виглядає на нігтях. Також цей варіант педикюру деякі дизайнери роблять з використання тонких декоративних стрічок.


Їх можна акуратно приклеїти по всій довжині нігтів або просто викласти в декілька рядів біля основи пластин. Найчастіше їх беруть золотистою або сріблястою забарвлення. Але в даному випадку припустимо взяти і інші більш яскраві і помітні тони, щоб педикюр вийшов більш яскравим і насиченим. Багато модниці роблять собі такий френч з малюнком. Для цього нігті покриваються фіолетовим лаком. При цьому припустимо взяти як глянсове, так і матове покриття. Потім на поверхню пластин наноситься малюнок.

Для френча найчастіше використовують рослинний орнамент. Його слід виконувати у світлих і теплих тонах (білий, світло-сірий, світло-коричневий, кремовий). Робити зображення стоїть не на всіх нігтях, а лише кількох або тільки на великому пальці. Такий педикюр вийде гарним і без зайвих деталей.


Сьогодні дизайнери оформляють фіолетовий педикюр разом з великими елементами, виконаними під золото або бронза. Такі деталі прикріплюють посередині пластин. Причому прикрашати біля них камінням не потрібно, так як одного такого масивного прикраси буде достатньо для дизайну. Особливо вигідно подібні доповнення будуть виглядати з фіолетовим матовим покриттям нігтів.

Дивіться також:  Синій педикюр (56 фото): темно і біло-синій педикюр на ногах зі стразами, дизайн френча в синіх тонах лаку

Ідеї оформлення красивого і яскравого педикюру в фіолетовому кольорі дивіться у наступному відео.