Дівчатка Стрільці (10 фото): відповідні імена, характеристика дитини, як назвати по знаку зодіаку

Яким характером володіють дівчинки Стрільці? Які відповідні імена зможуть розкрити сильні сторони характеру дівчинки Стрільця? Як правильно назвати по знаку зодіаку? На які характеристики дитини слід звернути увагу і ка допомогти дівчинці реалізувати свої можливості?

Дівчинка Стрілець подібна яскравому сонечку. Її завжди видно, чути, а якщо вона раптом притихла, можна з упевненістю сказати, що дитині нездужає. Такі діти завжди перебувають у центрі уваги, з легкістю завойовує серця не тільки однолітків, але і дорослих людей.

Стихія Вогню, яка протегує астрологічним знаком Стрілець, наділяє юну дівчинку впертим і рішучим характером. Такі діти постійно перебувають у русі, легко і швидко навчаються, не мають проблем з пам’яттю. Дівчинці подобаються ризиковані ігри і заняття, що іноді може наштовхнути на думку про скоєний безстрашність.

Але однією з основних особливостей дитини Стрільця є його загострене почуття свободи. Такі діти дуже болісно і неприйнятно ставляться до будь-яких обмежень і батьківським заборонам.

Стрільці честолюбні з дитинства. Мають достатньо амбіцій і задатків, щоб добитися в житті всіх намічених цілей. Ці діти з раннього віку можуть будувати плани на життя від навчання в школі до кар’єри та шлюбу. Вони ніби з народження знають, що їм потрібно і добиваються цього будь-якими способами. Однак, з юним Стрільцем може зіграти злий жарт його прагнення швидко захоплюватися і братися за кілька справ одночасно.

Це не дозволяє сконцентрувати свою увагу і зусилля на дійсно важливе заняття.


Відповідні імена

І хоча знак зодіаку робить істотний вплив на долю і характер дитини Стрільця, не варто скидати з рахунків значення даного при народженні імені. Правильно підібране, воно зможе підсилити позитивні якості і згладити негативні прояви, накреслені знаком.

Дивіться також:  Жінки Стрільці (30 фото): характеристика дівчата за знаком зодіаку, характер і які професії підходять, талісмани і факти

Ім’я для дівчинки Стрільця не слід давати рідкісне або унікальне. Але воно повинно підкреслити сильні риси знака: альтруїзм, життєлюбність, цікавість і цілеспрямованість.

Назвати дитину Стрільця можна наступними іменами.

 • Марина. Такі дівчатка дуже енергійні, рухливі, сміливі і розкуті. У них з дитинства багато шанувальників і друзів. Люблять бути в центрі уваги, але разом з тим це дуже розважливі натури, не йдуть на поводу в емоцій, особливо негативних.
 • Анфіса. Це ім’я наділяє володарку дотепністю, чудовою уявою і честолюбством. Така дівчинка дуже любить мріяти, але завдяки силі знаку зодіаку та імені, її мрії не залишаються повітряними замками, а сміливо втілюються в життя.
 • Маргарита. Ці дівчатка дуже прямолінійні, відрізняються гнучким розумом і кмітливістю. Однак, іноді бувають примхливі і надмірно гострі на язик. Але ці характеристики не заважають їм заводити друзів, шанувальників і знаходити спільну мову з будь-яким співрозмовником.
 • Катерина. Діти Стрільці, володарі цього імені, розумні, прямолінійні і чесні. Володіють непростим характером, однак, дуже ласкаві і мають вроджене почуття такту, яке не дозволяє поранити словом чи ділом оточуючих людей і близьких. Більшість Катерин володіють тонким чуттям і з дитинства тягнуться до прекрасного. З них виростають гарні журналісти, актриси, музиканти та вчителі.
 • Аліса. Дотепний дитина, обожнює компанії ровесників. Ці дівчатка люблять чистоту, практичні і охайні. Відмінні риси Аліс – принциповість, якою вони навряд чи поступляться, і справедливість, властива всім представникам цього знаку.
 • Серафима. Дуже рухлива, оптимістична і життєлюбна дівчинка. Добра і чуйна, готова прийти на допомогу всім, хто її потребує. Легко обзаводиться друзями та знайомими. Серафима ранима і обидчива, але швидко прощає і вміє знаходити в собі внутрішні сили в будь-якій, навіть самої поганої ситуації.
 • Владислава. Володіє сильними лідерськими задатками, у всьому прагне бути першою. Дуже оптимістична, допитлива і дотепна. В молодшому віці може бути злегка соромливою, але з часом сильні риси характеру беруть верх.
 • Вибираючи підходяще ім’я, слід віддавати звіт в тому, що воно впливає на долю не менше, ніж знак зодіаку, а значить, його вибір не повинен бути поспішним, його потрібно добре обміркувати.

  Вікові етапи і поради батькам

  Розвиток дівчаток Стрільців можна розділити на три важливих етапи.

  • З народження до 6 років. Ці діти з дитинства прагнуть до яскравим емоціям, із задоволенням вивчають навколишній світ і швидко все схоплює. Для таких маляток неприйнятно використання манежу, ходунків та інших пристосувань, які можуть обмежувати свободу пересувань. Завданням батьків на даному етапі розвитку буде організація безпечного простору для вивчення навколишнього оточення. У більш старшому віці (3-4 роки) необхідно вчити дитину Стрільця – особливо народився у рік Мавпи або Собаки – посидючості та вміння концентрувати свою увагу на важливих речах. Без цих навичок дорослим Стрільцям буде важко визначитися в житті.
  • Період від 7 до 13 років. Шкільний період для дітей Стрільців проходить дуже яскраво: нові знайомі, друзі, купа захоплень та цікавих занять. У цьому віці батьки можуть м’яко направити дитину до того заняття, до якого їх дитя проявляє найбільший інтерес і старанність. Важливо не перестаратися і не помилитися у виборі, керуючись лише своїми амбіціями, а прислухатися до своєї дитини. Багато представників знаку не відчувають труднощів з самовизначенням і з дитинства знають, що саме хочуть займатися все життя.
  Дивіться також:  Характеристика жінки Стрільця-Мавпи (10 фото): гороскоп і талісмани-камені для дівчини, народженої в рік Мавпи

  • Вік з 14 років. Цей період таїть у собі багато небезпек. Стрільці не терплять обмежень особистої свободи, а якщо батьки «переберуть палицю», то така дівчина легко піде з дому за новими враженнями. У цьому вчинку немає легковажності і можна бути впевненими в тому, що підліток Стрілець не загубиться в цьому величезному світі, не наробить великих дурниць. У підлітковому віці загострюються деякі риси характеру (принциповість, чесність), тому краще не вплутуватися в суперечки зі своєю дитиною, так як з них батькам не вдасться вийти переможцями, а дівчинка Стрілець ще більше переконатися у своїй правоті.

  Завдання батьків дітей Стрільців – підтримувати своїх нащадків у будь-якому їх вирішенні, враховуючи самостійність знаку зодіаку, і ні в якому разі не бути з ними занадто авторитарними – цього вони не потерплять.

  Відносини з людьми

  Дитячий гороскоп характеризує відносини Стрільців з оточуючими людьми доброзичливими і тактовними. Але рівно до того моменту, поки це не йде врозріз з їх баченням правди і власним світовідчуттям. З близькими людьми і родичами діти Стрільці уважні, а батьків люблять всією душею.

  Стрілець – життєрадісний і цілеспрямований знак. Дівчата, народжені під цим знаком, не залишать байдужими нікого навколо. Вони будуть завжди перебувати в центрі уваги. Дуже важливо виховувати у них посидючість і не застосовувати авторитарний стиль спілкування.

  Детальніше про дівчинку Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.