Дитячі сандалії Adidas (16 фото): зручні моделі в садок для хлопчика і дівчинки, лінійка Akwah

Дитячі сандалії Adidas сподобаються батькам, що бажають забезпечити своїх малюків усім найкращим. Чому варто вибрати зручні моделі в садок для хлопчика і дівчинки? Що являє собою лінійка Akwah?

До свого завдання дизайнери дитячих сандалів підійшли відповідально. Була вивчена кожна деталь анатомічної будови стопи дитини, адже малюки більш схильні до різного роду травм, тому взуття повинне відповідати всім вимогам безпеки.


Дитячі сандалії Adidas оснащені двома надійними застібками на липучках, що забезпечують відмінну фіксацію стопи, але при цьому не натирають і не здавлюють ногу. Підошва у моделей лита: вона створює відчуття легкості при пересуванні, так що сандалі можна використовувати навіть для активного проведення часу. Наприклад, якщо планується тривала прогулянка по парку.


Дизайн для малюків: Akwah

Немає дитини, який би не захоплювався мультфільмами Дісней. Дизайн моделей дитячих сандалів з лінійки Akwah містить у собі зображення всіма улюблених персонажів з мультиків, так що діти будуть в захваті від барвистою, яскравою взуття. Такі сандалі є ідеальним варіантом для шкарпетки в садок.Кольорова палітра виробів дитячого взуття Adidas дуже багатогранна, що дозволяє батькам правильно підібрати сандалі і для хлопчика, і для дівчинки, не обмежуючись стандартним правилом «рожевого і блакитного».

Кожна пара взуття приковує погляд класичними білими смугами, що позначають приналежність до культової фірми Adidas.


Відгуки

Батьки, які зупинили вибір на дитячих сандалях Adidas, абсолютно задоволені покупкою. Підібрати розмір на ніжку малюка легко, діти не скаржаться на незручності і з задоволенням носять симпатичні сандалики.

Дивіться також:  Черевики для дівчаток (71 фото): дитячі моделі для підлітків, на коліщатках, бренди Минимен, Капика, Антилопа