Дитина Близнюки (32 фото): як виховувати дівчинку і хлопчика-підлітка даного знаку зодіаку, народженої в рік Собаки, характеристика і відповідні імена

Дитина Близнюки — натура суперечлива, але тим самим і приваблива. Як виховувати дівчинку і хлопчика-підлітка даного знаку зодіаку, з якими труднощами доведеться зіткнуться батькам?

З малих років для Близнюків характерна двоїстість натури. Це не означає, що вони бризкають двуличностью і постійно обманюють оточуючих. Як хамелеон, їм простіше простого підлаштовуватися під настрій тієї чи іншої людини. З кимось Близнюк може вести себе одним чином, з іншими — іншим. Що стосується брехні, то для Близнюків — це «трохи прикрашена історія».

Їх зброя — інтелект. Вони можуть демонструвати його не тільки у вирішенні складних завдань, але і блищати ерудицією, логікою, нестандартним мисленням.

З юних років такої дитини досить складно привчити до графіку і дисципліни. Він не вміє миритися з рутиною і буденністю. Його енергетика досить нестійка, тому настрій у Близнюків змінюється по клацанню пальців. Нерідко представники цього знака страждають від різного роду психологічних захворювань.


Розвиток Близнюків передбачає щоденні пошуки пригод, освоєння нових навичок, експерименти. Істинного Близнюка можна дізнатися мало не з пелюшок.

 • У період раннього дитинства новонароджені дуже рухливі, неспокійні. На відміну від інших представників Зодіаку, такі карапузи мало їдять і сплять, чого часто недобирають необхідний вагу. Вразливість і надмірна збудливість — основні характеристики дітей від народження до 4 років. У цьому віці дітей ні в якому разі не можна залишати в темряві, лякати гучними звуками. Вони дуже люблять увагу, велику компанію, рухливі ігри.
 • Дошкільнята швидко освоюють навички читання та письма, а смачного обіду віддадуть перевагу книжку або перегляд цікавої передачі. Інтелектуально розвинені діти Близнюки швидко захоплюються чимось новим, легко змінюють компанії друзів і постійно прагнуть поповнити «багаж знань». Спостережливі та проникливі, вони часто маніпулюють батьківською увагою і анітрохи не бояться чужих людей. Такі улюбленці публіки з задоволенням займаються домашніми справами, але вже з дитинства знають, як красиво ухилитися від них, в разі чого. Вразливим фантазерам не рекомендується читати страшні історії на ніч, показувати ужастики.
 • Дорослі Близнюки намагаються продемонструвати свої знання в школі більше інших. Вони вловлюють інформацію «на льоту», мають схильність до вивчення різних наук. Але не завжди в шерензі Близнюків зустрічаються відмінники: заважає деяким представникам цього знаку невміння концентруватися, доводити розпочате до кінця. Їх розум гиперактивен, тому давати йому скрупульозно складати пазли або конструктор — не варіант, краще відкрити домашню бібліотеку.

 • З раннього дитинства діти воліють ігри, пов’язані з логікою, ерудицією. Однак, ні одна лялька або іграшкова машина не замінить безпосереднього контакту з живими людьми або тваринами. Близнюки різнобічні, обдаровані, тому астрологи рекомендують батькам зайняти маленьких непосид усіма можливими способами.

  Найлегше Близнюкам дається вивчення іноземних мов, тому групові заняття в лінгвістичній школі виявляться як не можна до речі.

  Не варто обмежуватися вивченням лише англійської чи німецької — маленькі генії осилять і три, і чотири мови одночасно.

  Хлопчик

  Неспокійний, суперечливий, юнак з мінливим характером — ось такий непростий особистістю народжується хлопчик Близнюки. Ніколи не знаєш, з якої ноги він сьогодні прокинувся. Чи це жартівник, пустун, то похмурий тихоня, безвідповідальний марнотрат чи скнара.

  Чого не відняти у хлопців — комунікабельність. Красивими ораторами будуть захоплюватися скрізь. Вони настільки приваблюють співрозмовників своєю красномовністю, що не залишають шансів опонентам. Хтось розгледить у цьому талант, хтось- невинне дивацтво.

  Дивіться також:  Характеристика чоловіка Близнюка-Щури (10 фото): сумісність хлопця в любові і які дівчата йому подобається

  Як і дівчаткам, хлопчикам Близнюкам по душі будь-які зміни. Відпускаючи дитину на прогулянку, будьте готові, що він через кілька годин передзвонить вам з іншого міста.

  Життєвий шлях дітей повітряної стихії — це нескінченне пригода. У дитинстві хлопчакам по душі «войнушки», але тільки в ролі зв’язківців, розвідників. Вони з задоволенням збирають конструктори, народжуючи в процесі фантастичний сюжет по захопленню людства інопланетянами, зводять незвичайні міста. Будь-яка рухлива гра хороша для цього знаку Зодіаку.

  Коли починається шкільний період, за хлопчиком Близнюками закріплюється стійке думка, що це — людина настрою. Але всі негативні сторони «згладжують» такі риси характеру, як допитливість, вразливість, прагнення до нових знань.

  Не відняти у пацанів вже в юному віці дипломатичність. Вони одні з небагатьох, хто запобігти в майбутньому «війни» і усунуть будь-затяжний конфлікт в класі, компанії, на роботі.

  Романтики в душі, такі хлопчики виростуть справжніми джентльменами. Їм вдасться зберегти дружні теплі стосунки зі всіма членами сім’ї. Це відмінні сини, уважні онуки і вірні друзі.

  Проте, деяких може дратувати подвійність їх натури. Для одних Близнюки показують безмежний спокій і радість, для інших — тугу і смуток.


  Хлопчики ніколи не розвивають одну і ту ж думку. Їм важливо перемикатися, дискутувати, обмінюватися інформацією. Ось чому у свідомому віці, такого школяра або студента частіше зустрінеш в бібліотеці, науковому центрі, майстер-класі, ніж на дискотеці або в їдальні.

  Ще однією унікальною рисою знаку Близнюки є вміння перебудовуватися, проявляти гнучкість в будь-якій життєвій ситуації. Вони великі пристосуванці, легко миряться з різними умовами життя. Подорож по нетрях або екскурсія в розкішну садибу викличе у них однаковий захват. Педагоги і вчителі особливо цінують представників цього знака Зодіаку за те, що вони вловлюють все «на льоту».

  Заглиблюючись у суть справи, Близнюки легко розв’язують задачі, не ставлячи зайвих питань.

  Хлопчик Близнюки дуже чуйний. Він з радістю допоможе близьким, рідко обходить стороною чужу трагедію, схильний до співчуття. Протягом всього свого життя він збереже дитячу наївність, до останнього буде вірити в чудеса, як Пітер Пен. Він напевно знає, як допомогти нужденним і вміло «лікує» навіть добрим словом. З маленького ентузіаста нерідко виростає спаситель, благодійник, спонсор.

  Дівчинка

  Дівчатка Близнюки дуже життєрадісні, активні діти, яким складно усидіти на одному місці. Батьки повинні бути готові до щоденних пошуків відповідей на їх каверзні питання. Головні риси характеру маленьких бунтарок — динамічність і непередбачуваність. Такі представники повітряного знака сміливо беруться за виконання кількох справ, але, як правило, не доводять їх до кінця.

  Вони можуть вразити креативним мисленням, гострим розумом, але от зосередитися на чому-небудь конкретному їм досить складно. Сьогодні вона може бути душею компанії і відкрито спілкуватися навіть з незнайомими людьми, а завтра — замкнеться, піде в себе. Дуже багато енергії підлітки Близнюки витрачають на пошук зв’язку між внутрішнім світом і реальністю. Навіть у моменти відчаю, смутку, дитина виглядає щасливим і задоволеним.


  Мінливі дівчатка прагнуть догодити всім — вчителям, батькам, друзям. Розпорошуючись, досить часто вони терплять фіаско, але від цього не перестають намагатися. Батьки повинні бути готові до того, що їх чадо за один тиждень може змінити кілька гуртків і секцій. Сьогодні вона марить про світову славу актриси, а завтра — пробує свої сили в дизайні або співі. Таке мінливість натури не є негативною рисою, а лише «криком» про те, щоб на неї звернули увагу.

  Дивіться також:  Який чоловік потрібен жінці Близнюкам? 25 фото Як завоювати дівчину і як повернути відносини, як закохати її в себе

  Жіночна дівчинка Близнюки з самого народження вміло проявляє кокетство, ніжність. Вона буває зворушливою, милою, але може в одну мить приховати ці якості. В її шафі завжди знаходяться тільки стильні і трендові речі. Маленькі леді чудово знають, як себе подати. Акуратність і краса — вірні «супутники» на все життя.

  Багата фантазія юної выдумщицы дозволяє їй нестандартно, жваво мислити. Вона знає безліч цікавих історій, із задоволенням розповідає їх своїм одноліткам. Близнюкам належать всі провідні ролі на ранках і шкільних святах.

  Дівчинка відмінно викладає думки, вчасно включає уяву і демонструє інтелект і емоційність.

  Непостійні діти не можуть похвалитися суперответственностью. Не дивно, адже повітряна стихія асоціюється з незалежністю і свободою. З одного боку, Близнюкам досить легко пристосуватися до нових умов, з іншого — їхнє життя ніколи не тече впорядковано. Дівчаткам потрібні постійні перепади настрою, зміна обстановки, кола спілкування кшталт «перезавантаження».

  Здоров’я

  Часті перепади настрою у Близнюків нерідко призводять до неврозів і страхам, атак занепокоєння і паніки. У майбутньому можуть виникнути проблеми зі здоров’ям через пристрасть до шкідливих звичок.

  У дитинстві малюки можуть хворіти на бронхіт, захворювання дихальних шляхів, горла, носа і вух. Ризик підхопити застуду або туберкульоз у цього знака досить великий. Дітей варто берегти від переломів, ударів і травм, пов’язаних з кінцівками і спиною.


  Відповідні професії

  Народжені під знаком зодіаку Близнюки виявляться справжніми універсалами і асами практично в будь-якій професії. Це хороші музиканти, актори, політики, юристи, справедливі судді, геніальні художники. Єдине, що може перешкодити маленьким Близнюкам на шляху до мрії — схильність до самодостатності і ліні.

  В майбутньому вони обов’язково оберуть для себе професію, пов’язану з:

  • журналістикою;
  • дизайном;
  • художнім мистецтвом;
  • іноземними мовами;
  • відрядженнями і подорожами.

  Кожен третій Близнюк бачить себе космонавтом в дитинстві. Їм також придивляться професії репортера, менеджера, фрілансера.


  Як краще виховувати?

  Якщо ваше чадо угораздило народитися під знаком Близнюки, ви стали щасливими батьками цього милого вундеркінда. З ним ніколи не скучиш, але лише в тому випадку, якщо в родині немає суворих порядків і суворої дисципліни, якщо родичі поділяють всі його захоплення, хобі.

  Цей знак Зодіаку вміє знаходити спільну мову з усіма, але якщо це підліток — доведеться взяти в кулак всю свою волю і терпіння. «Як об стінку горохом», «а ну прибери! », «скільки можна тобі повторювати! » — буде постійно звучати в будинку на адресу непосид Близнюків.

  Батьки повинні пам’ятати, що їхні діти — дивовижні люди з величезним рюкзаком» достоїнств і здібностей.

  Вони переможці:

  • у будь інтелектуальної сутичці;
  • в емоційній боротьбі навіть з самим собою;
  • на сцені театру або шкільного конкурсу;
  • на модному подіумі або в спортивному битві.

  У вихованні такої дитини важливо приділити максимум часу на відвідування ним гуртків, секцій, поїздок у інші міста.

  Починайте з малих років водити дитину на всілякі виставки, арт-галереї, театри, майстер-класи, квест-кімнати та ін. Чим більше буде зайнято ваше чадо, тим менше часу йому залишиться на шкідливі звички, лінь, пиху.

  Дивіться також:  Характеристика жінки Близнюка-Мавпи (6 фото): опис дівчата цього знаку зодіаку

  Знак Зодіаку Близнята передбачає наступні заходи у вихованні:

  • привчання до чистоти і порядку;
  • напрям енергії на творення, а не руйнування чого-небудь;
  • дотримання режиму дня, щоб хоч якось приборкати їх мінливу натуру;
  • контролювання всіх дій дитини «здалеку» (мова йде не про нотацій, а про підтримку, поради близьких);
  • втягнення дитини у всі шкільні творчі конкурси, інтелектуальні вікторини тощо;
  • обов’язкове відвідування гуртків, спортивних секцій;
  • похвала з будь-якого приводу;
  • огорожа від стресових ситуацій;
  • вчення посидючості, терпіння.


   В силу своєї рухливості, спритності, хватки, активний дитина буде радувати своєю допитливістю, ділитися багатим уявою з оточуючими. Не потрібно зупиняти малюків у їхніх розповідях, навіть якщо, на ваш погляд, це повна нісенітниця. Творчий посил одного разу переросте в щось більше і Близнюк зможе випустити свою першу книгу, стати відомим журналістом, сатириком та ін.

   Дітям повітряної стихії необхідно постійно знаходитися в компанії успішних однокласників. Незайвими виявляться постійні фізичні навантаження, які важливі як для здоров’я, так і для дисципліни.

   Вплив східного гороскопу

   Східний гороскоп вносить свої корективи у становлення особистості цього знака.

   Гармонійним виявиться Близнюк, який народився в рік Кота, а самим суперечливим — в рік Кози.

  • Народжені в рік Пацюка стають талановитими письменниками. Романтики і мрійники, у них з самого народження закладено бажання допомагати іншим.
  • Близнюк-Бик постійно прагне розставити все по поличках. Він обожнює жити на природі, а решта — так і рвуться за ним на край світу.
  • Тигри відрізняються винахідливістю і проникливістю. Обдурити такої дитини просто неможливо. Він ніколи не зазнає тиску з боку.
  • Народжені в рік Кота (Кролика), мабуть, найбільш енергійні і доброзичливі у всьому Зодіаку. Саме вони в майбутньому стануть тими, на кому буде триматися вся сім’я.
  • Дракони, навпаки, дуже самокритичні і домагаються грандіозних успіхів у житті. Вони володіють ясним розумом, хоробрістю.
  • Близнюк-Змія має чудову інтуїцію з самого дитинства.
  • Народжені в рік Коня, прагнуть до свободи все своє життя.
  • Для Кіз (Овець) характерна деяка наївність. Вони зовсім не розбираються в людях, тому часто бувають обдуреними.
  • Мавп ж неможливо підкупити. У дитинстві вони мріють змінити світ на краще і багатьом це вдається. Такі Близнюки терплячі і цілеспрямовані.
  • Півень-Близнюки непосидючий і допитливий. Він зовсім не вміє вчитися на власному досвіді і часто наступає на одні і ті ж граблі.
  • Народжені в рік Собаки не сприймають критику, практично ніколи не визнають своєї провини.
  • Для Кабана (Свині) характерна боротьба за ідеали, вірність і почуття справедливості.
  • Відповідні імена

   Найкраще хлопчиків Близнюків називати іменами з закінченням на приголосну. Слушними виявляться Олег, Костянтин, Микита, Станіслав, Ігор, Віктор. Для дівчаток підійдуть Єва, Ганна, Олена, Валерія, Христина, Аліса. Дівчинка-підліток ще в юності буде нескінченно закохувати в себе протилежну стать. Хлопчик Близнюки, навпаки, буде вважатися авантюристом, ентузіастом і нестерпним серцеїдом.

   Проявляти свою сексуальність знаки починають пізно, але швидко знаходять вірного супутника життя.

   Про те, як виховувати дитину Близнюка, дивіться у наступному відео.