Чорно-синій манікюр (33 фото): дизайн нігтів з градієнтом

Манікюр в чорних і синіх відтінках є досить глибоким і контрастним варіантом оформлення нігтів. Цю колірну гамму можна оформити в декількох варіантах. Як зробити манікюр з градієнтом? Які стильні варіанти дизайну існують?

Чорний і синій кольори в якості основних відтінків оформлення нігтів є практично класичним варіантом манікюру. Дане поєднання є одним з найпопулярніших виборів в салонах краси, а також відмінним досить простим способом оформлення нігтів у себе вдома.

Згідно відгуками професіоналів, що спеціалізуються на підборі і компонування кольорів, синьо-чорне поєднання є правильним, з художньої точки зору.

На нігтях цей дизайн буде виглядати досить контрастно і яскраво, відповідно, буде залучати велику кількість уваги з боку оточуючих. Тому таке оформлення підійде не кожному. Наприклад, з обережністю до вибору манікюру слід підходити офісним працівникам і спеціалістам, які обіймають керівні посади в державних структурах, чий зовнішній вигляд не повинен бути надто зухвалим.

Однак якщо яких-небудь обмежень у зовнішньому вигляді на вашій роботі не введено, то сміливо експериментуйте і наносите на свої нігті ці відтінки.


Техніки дизайну

Для того щоб ваш синьо-чорний манікюр був по-справжньому стильним і сучасним, використовуйте прості поради та методи нанесення лаку на нігті.

Перший спосіб нанесення – градієнт. Градієнт з латинської перекладається як «наростання» або «зростаючий» – саме таким і повинен бути результат. Суть оформлення нігтів таким способом полягає в тому, що один колір повинен плавно переходити в інший. Так, для основи слід використовувати синій лак не занадто темного відтінку, а кінцевим кольором градієнта повинен стати чорний. Виходить, що синій колір, поступово затемнюючись, перетворюється в чорний. Градієнт на нігті можна наносити декількома способами: горизонтальним, вертикальним або під кутом.

Дивіться також:  Жовто-зелений манікюр (38 фото): дизайн нігтів в світлих тонах з градієнтомДругий варіант – варіація французького манікюру. Замість використання в якості основних покриттів білого і прозорого лаку, спробуйте застосувати синій і чорний відтінки. Їх можна міняти місцями і експериментувати, але ваш французький манікюр точно не буде класичним чи нудним.

Ще один цікавий спосіб оформлення – нанесення малюнка. У цьому варіанті базою може стати чорне покриття, на якому синім лаком можна намалювати невелике зображення. Це може бути невизначена абстракція або конкретний символ.


Додати додаткові кольори – ще один спосіб урізноманітнити манікюр. Так, відмінним додатковим відтінком може стати білий або червоний колір. Ви можете пробувати різні форми і методи їх нанесення: точкові, лінійні, хвилеподібні та інші.

Для додання яскравості і блиску вашим нігтям можна використовувати додаткові стилістичні елементи – бісер, намистини, стрази і так далі. Їх можна розташувати кількома способами.

Так, цікавим буде створення так званої рамки, тобто розташування страз по контуру вашого нігтя. Але також можна використовувати одну масивну намистину, яка розташується в центрі нігтя і стане головним акцентом композиції.Для тих, хто не боїться труднощів у нанесенні лаку, фахівці нігтьового сервісу радять спробувати гру текстур. Окрім того, що в манікюрі можна використовувати глянцеві і матові покриття, також можна придбати спеціальний засіб, який створить на нігтях бархатисту плівку.

Для тих, хто любить морську тематику, існує варіант оформлення манікюру і в даному стилі. Так, основою повинен стати манікюр в синьо-білу смужку, а фінальним штрихом – намальований поверх такої бази якір. Особливо підійде для літньої пори року та морського відпустки.


Корисна інформація

Важливо відзначити, що синьо-чорний манікюр, будучи універсальним способом оформлення нігтів, слід наносити в холодну пору року (восени і зимою). Влітку і навесні слід дотримуватися більш світлої колірної гами, або ж розбавляти чорний і синій іншими світлими кольорами.

Дивіться також:  Мятно-рожевий манікюр (40 фото): дизайн нігтів кольору мяти

Одним з найважливіших критеріїв успішності нанесення манікюру є якість самого лаку, тому не слід заощаджувати на покритті. Якщо купити дешевий та неякісний товар, то нанесення лаку виявиться досить трудомістким і тривалим процесом, носка нетривалою, а при знятті лаку на нігтях ще довго буду залишатися темні сліди чорного і синього кольорів.А також слід врахувати і те, що перед нанесенням нового манікюру слід ретельно підготувати нігті. Так, перш за все необхідно зняти попередній лак, а також за необхідності зробити обрізний манікюр. Незайвим буде і проведення спа-процедури для рук – змастіть їх кремом і обробіть кутикулу.

Незважаючи на те, що традиційно вважається, що темні відтінки лаку можна використовувати тільки на довгих нігтях, це є не зовсім вірним твердженням. Якісно зроблений синьо-чорний манікюр прикрасити навіть короткі нігті, а також зробить їх більш доглянутими і стильними.

Про те, як створити шикарний вечірній чорно-синій манікюр, дивіться далі.