Чорний френч манікюр з малюнком (23 фото): дизайн французького манікюру квадратних нігтях

Чорний французький манікюр з малюнком – цікавий і оригінальний спосіб втілення традиційного дизайну у сучасному прочитанні. Підійде чорний френч для квадратних нігтів? Які варіанти оформлення пропонують дизайнери?

Існує два основних способи оформлення нігтів у французькому стилі.

 • Від руки. В даному випадку лінія лаку, що покриває кінчик нігтя наноситься від руки «на око». Майстер не використовує будь-яких додаткових засобів і інструментів. Варто зазначити, що до такого методу слід вдаватися тільки досвідченим професіоналам, в іншому випадку ваш манікюр буде неохайним і неохайним.
 • З використанням трафарету. В якості допоміжного засобу може виступати спеціальний трафарет (або шаблон). Наприклад, практично в кожному косметичному магазині ви зможете знайти спеціальні смужки клейкої стрічки, за допомогою яких навіть непідготовленому новачкові вдасться зробити акуратний французький манікюр.
 • Важливо відзначити те, що акцентну лінію слід наносити тільки після того, як основна нігтьова пластина пофарбована.


  Варіанти оформлення

  Майстри нігтьового сервісу і професіонали індустрії краси пропонують два методи оформлення чорного французького манікюру з малюнком:

 • В чорний колір забарвлюється основна частина нігтьової пластини, на яку потім наноситься малюнок. Сам же кінчик нігтя покривається лаком іншого відтінку (цей тон може бути як простим, так і контрастним). Цей варіант досить рідкісний у виконанні.
 • Більш поширений дизайн – покриття основної нігтьової пластини прозорим лаком та фарбування кінчика в чорний колір. Таким чином, малюнок, який наноситься на прозорий лак, виглядає більш контрастно і виділяється на загальному тлі. • Коли ви визначилися з розміщенням кольорів, варто задуматися про конкретному дизайні.

  Перше, на що варто звернути увагу, це текстура лаку. Можна використовувати матове або глянсове покриття. Крім того, сьогодні на ринку представлені додаткові спеціальні засоби, які можуть додати вашому манікюру приємну бархатисту структуру.

  Дивіться також:  Чорні довгі нігті (33 фото): ідеї манікюру чорним лаком

  Вибір малюнка

  Ще один важливий момент – вибір малюнка. Найчастіше він виступає в ролі головного акценту в оформленні нігтів і розташовується по центру пластини. Однак можна вчинити інакше і зробити його маленьким і не дуже помітним. У цьому випадку ваш манікюр знайде велику елегантність і жіночність.

  Варто визначитися і з конкретним зображенням, яке ви б хотіли завдати. Це може бути геометричний орнамент або справжній малюнок. Крім того, можна використовувати популярну техніку, яка називається мереживо і покриває всю нігтьову пластину цікавим візерунком. А тим, хто не хоче занадто ретельно продумувати дану частину манікюру, майстра нігтьового сервісу пропонують звернути увагу на наклейки, які можуть бути використані в якості принта на ваших нігтях.

  Для того щоб створити святковий настрій, на ніготь можна приклеїти кілька страз або бусинок – ці деталі можуть стати заміною малюнка або стати доповненням.
  А також можна поекспериментувати з формою акцентной лінії на кінчику нігтя – вона може бути не тільки квадратної або напівкруглою. Придивіться до геометричних варіантів, наприклад, до ромбовидному їх різноманітності.

  Для того щоб зробити стильний і сучасний французький манікюр чорного кольору з малюнком, необов’язково звертатися за допомогою до професіоналів і йти в салон краси. Оригінально і цікаво свої нігті можна оформити самостійно в домашніх умовах. Головне – докласти трохи терпіння і проявити фантазію.  Про те, як зробити французький манікюр з малюнком, ви дізнаєтеся в наступному відео.