Чоловіки Стрільці (32 фото): характеристика знака зодіаку, характер і опис хлопця, відомі представники

Стрільці чоловіки одні з найцікавіших представників зодіакального кола. Яка характеристика цього знаку зодіаку? Який характер і опис хлопця, народженого під сузір’ям Стрільця? Які відомі представники народилися в період його головування в зодіаку?

Стрілець – вогненний знак. Порівняно з побратимами по стихії – Левом і Овном, цей не палахкотить високим полум’ям. Це, швидше, тихий вогник, готовий взвиться при першому ж подиху.

Чоловік Стрілець володіє наступними якостями:

 • товариськість;
 • добродушність;
 • прямолінійність;
 • оптимістичність;
 • пристрасть до пригод;
 • волелюбність.

Чоловіки Стрільці – дуже цікаві співрозмовники. Вони розумні і начитані, можуть в незвичному світлі подати інформацію про найбуденніших речах. Самі ці люди зацікавляться в розмові тими, хто любить мистецтво і розваги, природу та високу кухню.

Такі хлопці приваблюють своєю ініціативністю і легкістю на підйом. Завжди готові до дії, як до авантюристичному, так і до самого практичному. І вік Стрільця не відіграє тут ніякої ролі.

Риси, пов’язані з їх відкритістю та прямолінійністю, можна трактувати як з позитивної, так і з негативної точки зору. З одного боку, не потрібно довго думати, що за душею в такого хлопця, з іншого боку, правда, висловлена ним в лоб, далеко не завжди приємна.

Стрільці зазвичай справляють гарне враження на оточуючих. Їх прямоті супроводжує дружелюбність. Це дозволяє їм швидко знаходити контакт з людьми. Деякі такі знайомі перетворюються на друзів. А дружбою дорожити представник вогняної стихії вміє.

Бути в одній компанії з такою людиною іноді не тільки приємно, але ще і вигідно. Серед численних рис, що складають характеристику цього знака, можна виділити приголомшливу везучість, яка поширюється на весь близький коло оточення Стрільця. Невипадково ця людина заражає знайомих своєю легкістю і вірою в радості завтрашнього дня.

Це захоплива хлопець. Цікавість і невичерпне бажання дізнатися і відчути щось нове виражається в різноманітності інтересів. Причому, захопившись чимось, він може зануритися в це заняття повністю, щоб досконально вивчити суть явища. Таким чоловікам цікаві різнопланові речі – від науки і техніки до політики і окультизму.

Пробувати обмежити свободу Стрільця – марна справа. Представник цього знаку дорожить нею наскільки, що будь-які спроби загнати його в жорсткі рамки викликають в ньому лише роздратування. Тому Стрілець влаштовує своє життя так, щоб у будь-який момент без проблем зірватися куди-то заради того, щоб здійснити задумане. Це може здатися легковажним ставленням до життя. Але таке враження помилкове. Стрільці по-своєму мудрим.

Серед яскраво виражених недоліків, помічених у деяких чоловіків Стрільців – егоїзм, а також пристрасть до їжі і алкоголю. Якби не звичка мислити в масштабах планети, чоловіки, що перейшли межу допустимого, могли б придивитися до власного життя і не допустити сповзання в справжні вади.

Представники цього вогняного знаку – справжні індивідуалісти. Неможливо скасувати їх переконання, змусити прислухатися до порад і звернути з обраного напрямку.

  При цьому чоловік Стрілець не той, кого можна звинуватити в діях зло комусь. Такий нездатний продумати план помсти, а потім методично втілити задум у життя. Просто чесність цього хлопця так велика, що застосувати її в рамках тактовного поведінки він майже нездатний. Тому часто виникає відчуття, що цей представник вогняної стихії навмисно когось хоче зачепити.

  Перебільшена правдивість цього знака створює часом незручні ситуації, викликає лють і відштовхує близьких людей.

  Зворотною стороною відкритості Стрільця є довірливість, яка доходила до дурості. Він нехитро розкриває свої карти. Йому не приходить в голову, що хтось може використовувати їх у своїх інтересах. Не замислюється про те, що секрети є важливою стороною життя і варті того, щоб їх мати. Така наївність створює ґрунт для невдач, від яких представника цього знака уберігає оптимістичний настрій і прихильність небес до свого баловню.

  Ознаки закоханості

  Хлопцеві Стрільцеві важко сказати, який він – справжній ідеал жінки. Увагу такої людини може залучити впевнена в собі дівчина, що володіє почуттям гумору і легка в спілкуванні. Закриті за своєю природою леді, схильні ставитися з певною строгістю до себе й інших, навряд чи будуть йому цікаві.

  Придатною для такого хлопця стане дівчина з високим інтелектом, яка любить подорожі і експерименти, вміє підтримати розмову. Для початку Стрілець сприйме її як одного, і тільки потім – як потенційну кандидатку на роль дружини.

  Для Стрільця любов – одне з пригод. Він часто не ставиться до цього почуття всерйоз і не схильний особливо турбуватися з-за розставань. Для нього нормально фліртувати і заводити стосунки, не зобов’язують ні до чого.

  Незважаючи на те що Стрільцеві подобається відчувати почуття закоханості, у зв’язку він вступає з побоюванням. Комфортно зможе відчувати себе в тих відносинах, які не напружують. Якщо партнерку це влаштовує, він буде тільки радий.

  Дивіться також:  Чоловік Стрілець (27 фото): які жінки йому подобаються, як його завоювати і закохати в себе, як зрозуміти і повернути хлопця

  Утримати поруч з собою вподобану дівчину Стрільцеві допомагає природне чарівність. Він абсолютно щиро зізнається їй у коханні і викладає все про себе, щоб вона точно знала, з ким звела її життя. Їм рухає чесність, яка дозволяє протилежній стороні прийняти його таким, який він є, або відкинути. Якщо ні, Стрілець знайде собі нову красуню, яка зможе запалити серце донжуана.

  Дама, в яку закоханий вогненний знак, може відчувати себе поряд так впевнено, наче їде на танку. Щоб улюблена почувалася спокійною і благополучною, він буде робити все.

  Який він в шлюбі?

  Обзавестися законною дружиною для Стрільця – дуже відповідальний крок. Йому куди простіше підтримувати стосунки з коханкою, перед якою у нього немає особливих зобов’язань, ніж з справжньою дружиною. Невипадково розмови, які жінка заводить про перспективи побудови сім’ї, стають сигналом для такого хлопця: пора змотуватися. І лише в деяких випадках дамі вдається повести себе так, щоб її ініціатива не була відкинута, і Стрілець не розчинився в невідомості.

  Щоб шлюб не розпався, жінці так чи інакше доведеться приймати Стрільця з усіма недоліками, не зазіхаючи на його свободу, беручи участь у справах чоловіки і розділяючи з ним захоплення.

  Дружина повинна відповідати високим стандартам чоловіка, щоб він міг уявити її в суспільстві, до якого належить. Від неї потрібно бути елегантною і приємною у спілкуванні, при нагоді блиснути своїми талантами. Тоді Стрілець отримає законний привід для гордості своєю дамою.

  Дружині, у свою чергу, доведеться навчитися приховувати власну ревнощі. Її Стрілець завжди оточений красунями, але це не означає, що у нього обов’язково виникнуть далекосяжні плани на рахунок чергової спідниці. Якщо дружина звинуватить свого чоловіка в цьому, він буде ображений, а від своєї другої половини вимагатиме такої ж чесності, якою володіє сам у відношенні до «чужих представникам протилежної статі».

  Знайти жінку, яка відповідає вимогам Стрільця за всіма пунктами, для нього складне завдання. Але якщо на шляху йому зустрінеться така унікальна особа, вона може розраховувати на щире почуття з боку свого чоловіка. Їй не доведеться побоюватися за перспективи свого шлюбу.

  Вона повинна бути готова до того, що Стрілець захоче головувати в родині. Слово цієї людини повинно бути останнім у вирішенні тих чи інших питань, оскільки він вважає себе правим завжди. Чекати, що такий хлопець зануриться в господарські клопоти з головою, теж не потрібно. Це не головне для нього.

  Пристрасть до свободи призводить до того, що такий глава сім’ї проводить багато часу за її межами. Домашня рутина рано чи пізно почне викликати в нього роздратування, якщо дружина або діти почнуть вимагати особливої уваги до себе.

  Що стосується інтимної сторони відносин з дружиною, тут вона може бути задоволена. Стрілець дуже гарний у ліжку. При цьому вміє вчасно зрозуміти, чого вона хоче, і підходить до такого заняття з фантазією. Готовий вітати ініціативність партнерки в сексі. Рольові ігри цього чоловіка радують.

  До ролі папи Стрільці звикають не відразу. Зате діти люблять їх усією душею. Такого позитивного і доброго людини не любити неможливо. Незважаючи на схильність надовго покидати дім, такий батько вміє бути витівником у різних починаннях з дітьми, і здатний захопити їх власними інтересами.

  Своїм нащадкам такий папа стає справжнім другом. При цьому він може бути строгим із ними, щоб вони змогли навчитися досягати цілей, які для себе позначили.

  Кар’єра і фінанси

  До вибору професії Стрілець підходить вдумливо. Це той тип чоловіків, який аж ніяк не тяжіє до фізичних навантажень. Вибір професії може бути обумовлений допитливою натурою знаку, бажанням осягнути невідоме, умінням аналізувати інформацію і здібностей стратега.

  Для Стрільця найкраще підходить спеціальність журналіста, актора, продавця, а також каскадера або інших схожих професій. Стрільці – добрі порадники і педагоги. Тому робота тренера або вчителі теж може добре їм підійти.

  В роботі цим людям важко змиритися з підпорядкуванням комусь, а тому вони швидко просуваються вгору по службі. Для швидкого зльоту у них є всі задатки. Їм вистачає для цього і енергії, і гострого розуму. Такі чоловіки часто приходять на посади керівника напряму або проекту. При цьому дуже багато роблять самостійно, не прагнучи розділити відповідальність з кимось ще.

  Витримувати величезний обсяг роботи ніхто не в силах протягом тривалого часу. Тому Стрілець часто швидко вигорає на обраному шляху, що не скасовує успіху в кар’єрі. У зрілому віці це вже солідний, добилася багато чого людина.

  Кар’єру представник цього знака зазвичай не пов’язує безпосередньо з фінансовою стороною життя. Гроші не грають для нього особливої ролі. У побуті ці хлопці досить аскетичні. Їм не прийде в голову робити серйозні вкладення в комфорт власного будинку або витрачати величезні суми на розкішні речі. Якщо така людина захочеться серйозно витратитися, то швидше на своє захоплення – купить якийсь гірськолижний інвентар та обладнання для підводного плавання, приміром.

  Дивіться також:  Хлопчик Стрілець (12 фото): відповідні імена, характеристика дитини, як виховувати

  Стрілець не звик збирати заради накопичень. Але і зовсім без засобів буває рідко. До того ж саме цей знак володіє дивовижною здатністю привертати до себе гроші, які приходять до нього звідти, звідки він і не розраховував їх отримати.

  Обереги

  Стрілець може вибрати собі той чи інший оберіг. Традиційним талісманом є зображення Кентавра – істоти, задня частина ноги якого – від коня, а передня – торс і голова, від людини. При цьому він тримає в руках споряджений цибулю. Такі обереги створюють у вигляді статуеток і натільних прикрас. Можна зробити і тату з цим символом. Вважається, що він допоможе представнику вогняного знаку пізнати самого себе і навчитися користуватися своїми талантами.

  Гарним оберегом буде і безпосереднє зображення коня або її підкови, зброї Стрільця. Всі ці символи спрямовані на створення почуття впевненості і дозволяють розвиватися їх власникові.

  Образ стріли допоможе знайти Стрільцеві особисте щастя.

  Підкова як символ удачі підходить взагалі всім, але для представників цього знаку її дію найбільш ефективно. Вона допомагає правильно розподілити їм сили та зосередитися на першочергових завданнях. Це ще й хороший «магніт» для грошей.

  Добрим талісманом для цього знака є саламандра. Згідно міфології, це ящірка, яка не горить у вогні, будучи втіленням його духу. Вона вважається символом чесноти і притягує удачу Стрільця як до представника вогняної стихії.

  Фенікс (який, за переказами, повстає з попелу) допомагає повернути оптимізм у разі неприємностей і поразок.

  Символом довголіття для представників знаку Стрілець буде жук-скарабей.


  Свічки, запальнички теж служать свого роду оберегами для вогняного знаку. Вони допомагають позбутися від стресового стану, подолати хвороби та знайти вихід із внутрішніх протиріч.

  Стрільцеві має сенс обзавестися оберегами з олова. Це можуть бути ложки, олов’яні солдатики, ремінні пряжки. Такі речі запобігають вплив зовнішньої негативної енергії на представника такого знака, має їх у своєму розпорядженні. Наприклад, допоможуть закрити від чужої заздрості або інший злий магії. Позитивні сторони характеру цього знака під впливом такого металу будуть посилені.

  Серед каміння в якості талісмана Стрільцеві краще всього вибирати гранат. Це засіб залучення удачі в діловій сфері. До того ж він береже від лихого зовнішнього впливу і катастроф.

  Відповідні імена

  Найпридатніші чоловічі імена для Стрільця – Георгій, а також всі похідні від нього – Юрій, Жора, Єгор.

  Добре себе буде почувати представник цього знака з ім’ям Олександр, Василь, В’ячеслав, Степан, Микола чи Станіслав. Серед рідкісних найпридатніші – Стефан, Йосип, Серафим, Спартак або Аристарх.

  Сумісність з іншими знаками зодіаку

  Знаки, найбільш підходящі для вибудовування взаємин зі Стрільцем, – Овен, Лев, Близнюки, Водолій і Терези.

  Якщо парою для Стрільця стає жінка-Овен, то це союз двох самостійних, незалежних особистостей. У їхньому будинку буде панувати спокій і розуміння. Обидва представники цих зодіаку люблять вивчати світ, вирушати походи і летіти на інший край Землі. Жінки-Овни викликають сильний відгук у душі Стрільця. Ці жінки охоче поділяють захоплення такого чоловіка. Цим двом не нудно під одним дахом.

  Єдине, що може бути проблемою – ревнощі дами. Вона хоче бути єдиною і неповторною. А всі численні приятелі Стрільця – люди, які поділяють її з коханим. Це вічний привід для конфліктів – Стрілець не зазнає докорів на свою адресу, тим більше на таку тему.

  Якщо дама Овен не захоче розлучатися зі Стрільцем, їй доведеться вгамувати свої ревниві почуття і навчитися сприймати свого партнера таким, який він є. Щільне спілкування на тему спільних інтересів теж цілком здатне зміцнити союз. Трохи мудрості з боку кожного партнера допоможуть йому тривати все життя.

  В парі чоловіка Стрільця і жінки Лева зазвичай немає непорозумінь. Вони чудово відчувають один одного. У них не буває ілюзій щодо партнера. Кожен з цих знаків відрізняється емоційною та фізичною активністю. Тому їм неможливо нудьгувати, коли вони поруч.

  Лев приверне увагу Стрільця своєю яскравістю і елегантністю, а він багато чого зможе відкрити їй у ставленні до світу, так і до самої себе. Ці знаки однаково авантюрні, тому їх життя може виявитися повною пригод. Ніхто з них не стане тягти іншого в болото буденності.

  Непорозуміння виникає через те, що її напружує егоїзм Стрільця, а вона в очах партнера виявляється недостатньо простою і легкою у спілкуванні. Якщо ці двоє зможуть закрити очі на таку невідповідність, союз виявиться тривалим.

  Дивіться також:  Характеристика жінки Стрільця-Собаки (11 фото): гороскоп сумісності для дівчини народженої в рік Собаки, відгуки

  Щодо сім’ї і один, і другий поведуть себе цілком відповідально. Їхній будинок може виявитися місцем свята і відмінного настрою. Діти завжди будуть обдаровані батьківською увагою.

  Для Стрільця жінка Близнюки – самий підходящий варіант для створення союзу. Це яскрава пара, в якій обидва цікавляться одними і тими ж речами, тільки дивляться на них з абсолютно різних позицій.

  І один, і другий знак прагнуть до свободи. І саме це може їх об’єднати аж до того, що вони захочуть створити сім’ю. Непередбачуваність кожного з цих людей зробить спільне життя, з одного боку, неспокійною, з іншого – дуже насиченою. Нудно удвох їм вже точно не стане. Обидва вони життєрадісні, володіють почуттям гумору, і кожному знайдеться, що цікавого розповісти в компанії.

  Стрільця жінка Близнюки часом сприймає як свого наставника – у нього для цього зазвичай вистачає авторитету. Таке ставлення лестить кавалеру, і він розкривається перед своєю жінкою у всій красі. Близнюки зі своїм широким колом знайомств цілком можуть послужити партнеру службу, познайомивши з корисними людьми.

  У зв’язці з представником вогняної стихії повітряний знак перестає розкидатися і відволікатися на незначне, позбавляється від непотрібних знайомств і не витрачає часу дарма.

  В парі Стрільця і Близнюків зазвичай настає «фінансова гармонія». Нехай Близнюки і нездатні самі нажити стан, зате вони вміють розумно розпорядитися грошима. Така жінка вбереже свого партнера від звички розкидатися ними і допоможе знайти засобам гідне застосування.

  Предметом розбіжностей у такій сім’ї зазвичай стає протилежність поглядів на одне і те ж. Стрільця дратує поверхневе ставлення Близнюків до багатьох речей і відсутність принциповості. Порядну пані Близнюки це може дратувати. Привід для сварки знайдеться і при різному рівні освіти у партнерів.

  Сумісність жінки Водолія і чоловіка Стрільця дуже висока, хоча й не дотягує до ідеального. Ці люди швидко створюють побутове благополуччя, але для духовного зростання в парі потрібні деякі зусилля від кожного з її учасників.

  І Стрілець і Водолій з однаковим ентузіазмом готові відстоювати свою незалежність. При цьому обидва життєлюбний і самостійні, здатні наповнити новим змістом і радістю життя знаходиться поруч партнера.

  У сімейному плані це екстравагантна пара. У цих людей багато спільних інтересів, вони вміють з великою допитливістю вникати в зацікавили їх явища. Обділені вони лише умінням забезпечити стабільність у своєму житті.

  В ідеалі Стрілець може знайти в своїй жінці партнерку, яка добре відчуває чоловіка в емоційному плані, вона ж знаходить в ньому справжнього друга, відчуваючи поруч з ним себе дуже спокійно.

  Погану службу сімейного союзу Стрільця і Водолія може послужити кар’єра вогняного знаку. По мірі просування По службі Стрілець іноді заводить звичку з деякою покровительственностью дивитися на свою другу половину. Вона не стане терпіти такого ставлення. А «процедура постановки на колишнє місце» у випадку зі Стрільцем – конфлікт. Добре те, що з нього обидва беруть уроки, стають мудрішими і ще більше прикипають один до одного.

  Чудовою парою можуть стати Стрілець і Терези. Ці чоловік і жінка часто вибудовують гармонійні відносини, пройняті щирою любов’ю і взаєморозумінням. В зодіакальному колі Стрілець і Терези є найбільш прийнятними партнерами один для одного. Їх спільне життя дає приголомшливі результати.

  Вони відмінно сумісні як коханці. Також добре знаходять спільну мову і в інших життєвих сферах. Дама Ваги з її мінливістю краще за всіх розуміє Стрільця, якого теж не назвеш постійним людиною. Він у відповідь ніколи не стане тиснути на таку партнерку, і вона це оцінить по достоїнству.

  У зрілому віці у таких парах особливо наочною стає здатність йти назустріч один одного і знаходити компромісні рішення, які в підсумку підуть на користь обом.

  У Терезів і Стрільця багато точок дотику. Ваги набувають в такому союзі спокій за свій завтрашній день. При взаємної любові Стрілець і Терези вміють подолати будь-які перешкоди. У них не буває сімейних сварок, оскільки обидва розуміють іншого миттєво і крізь пальці дивляться на грішки партнера.

  Неприємність чекає цю пару, якщо Терези будуть чекати від Стрільця більше того, що він може дати. Нехай Стрільцеві і везе в житті, він не схильний при виникненні перешкод впиратися в досягненні бажаного. Якщо жінка зможе прийняти це як факт, життя нормалізується.

  Відомі представники

  Серед Стрільців чимало знаменитих людей.

  Серед найбільш відомих імен:

  • полководець Олександр Суворов;
  • майстер східних єдиноборств і актор Брюс Лі;
  • німецький композитор Людвіг ван Бетховен;
  • американський письменник Марк Твен.


  Олександр Суворов

  Брюс Лі

  Людвіг ван Бетховен

  Марк Твен

  Про характер чоловіка Стрільця і його сумісності з іншими знаками, дивіться у відео нижче.