Чоловік Терези-Щур (10 фото): характеристика і сумісність в любові хлопця

Чоловік Терези-Щур володіє унікальним характером. Він легко знаходить спільну мову з будь-яким. Характеристика гороскопу розкриває всі особливості його характеру, допомагаючи дівчатам краще пізнати його. З ким простежується краща сумісність в любові у цього хлопця?

З самого дитинства цей хлопець відрізняється від однолітків. Народжений у рік Щура і під знаком Зодіаку Терези, він відрізняється незвичайним поглядом на життя, іншим світоглядом і дуже твердим характером.

Цей чоловік завжди суворо дотримується своїх принципів. Щур-Терези ніколи не стане міняти своє рішення, навіть в тому випадку, якщо виявиться неправий. Більш того, чоловік Ваги, народжений у рік Пацюка, не любить жити за чужими правилами. Ця риса характеру починає проявлятися ще в шкільні роки. Ваги-Щур з юності намагається встановлювати свої правила в будь-якому суспільстві. З-за цієї особливості у хлопця складаються складні стосунки з однолітками та батьками.

Таких хлопців по праву можна назвати улюбленцями фортуни. Природа щедро обдарувала їх численними талантами і здібностями, завдяки яким вони можуть легко реалізувати всі свої задуми.

Ваги-Щур – це рішучий і цілеспрямований чоловік, який твердо знає, чого хоче добитися в цьому житті. Завдяки тому, що Ваги-Щур вміє правильно розставляти пріоритети і тверезо оцінює свої можливості, чоловік з легкістю досягає бажаного.

Для цього чоловіки дуже важливо домогтися гарного положення в суспільстві. Представник цього знака Зодіаку намагається робити все можливе для того, щоб оточуючі люди думали про нього виключно позитивно. Для нього дуже важливо чути схвалення з боку.


Цьому чоловікові притаманні такі якості, як відповідальність і принциповість. Завдяки цим якостям Ваги-Щур може домогтися серйозного успіху в роботі. Для нього дуже важливо отримати бажану посаду, знайти якийсь соціальний статус, бути на щабель вище, ніж інші. Але при цьому хлопця абсолютно не хвилює фінансова сторона питання. Статус для нього набагато важливіше.

Дивіться також:  Камені для жінок Ваг (21 фото): які підходять по даті народження і знаком зодіаку, талісман для народжених у жовтні

До грошей чоловік Ваги, народжений у рік Пацюка, ставиться з легкістю. Чоловік не складає їх у скриньку, не відкриває рахунки в банку, а просто витрачає на себе і близьких. Деколи цей чоловік витрачає свої фінанси досить нераціонально, із-за чого йому доводиться вести кредити і борги. Поруч з ним завжди повинен бути вірний друг або подруга, які допоможуть не вчинити дурницю. Адже поки він смітить грошима, до нього в друзі можуть напроситися корисливі люди, які будуть лише використовувати його фінансове благополуччя.

Головний недолік цього чоловіка полягає в його егоїзм. Представнику цього знаку Зодіаку потрібно навчитися прислухатися до думок і бажань інших людей. Важливо пам’ятати, що сім’я – це ті самі близькі люди, які будуть на його боці в будь-якій ситуації. Тому чоловікові Щура, народженому під знаком Зодіаку Терези, варто приділяти більше часу рідним.

В коханні та шлюбі

Цей чоловік відрізняється природною чарівністю і особливою привабливістю. Ваги-Щур легко знаходить спільну мову з дівчатами, охоче з ними фліртує і заграє. Але це зовсім не означає, що його серце можна так легко завоювати. Привернути увагу такого хлопця дуже складно, а іноді практично неможливо. Багато дівчат роблять грубу помилку, намагаючись спокусити його і зачарувати. Чоловік Терези, народжений у рік Пацюка, сам повинен звернути увагу на жінку, вона повинна непомітно привернути увагу, чимось здивувати. Тільки тоді Ваги-Щур зацікавиться і сам зробить перший крок.

Чоловік Терези-Щур любить незвичайних дівчат. Для нього дуже важливо, щоб майбутня обраниця була щедрою. У тому випадку, якщо представник цього знака Зодіаку помітить якусь скупість, надмірну економічність, то на таку дівчину уваги не зверне.

У любові чоловік Щур-Ваги вимагає до себе особливого ставлення. Обраниця повинна вміти робити незвичайні компліменти. Дівчина повинна постійно хвалити свого коханого і робити все можливе для того, щоб той відчував і розумів, що він найкращий. У тому випадку, якщо чоловік Терези-Щур не буде щодня отримувати такого підтвердження в свою адресу, то може серйозно образитися.

Дивіться також:  Жінка Терези-Змія (7 фото): характеристика дівчата і сумісність в любові, хто їй підходить за знаком зодіаку

Майбутній обраниці такого чоловіка варто пам’ятати про те, що в особистих відносинах Ваги-Щур веде себе дуже зарозуміло і егоїстично. Поряд з таким чоловіком непросто перебувати поруч, тому багато дівчат самі вирішують з ним розлучитися, так як розуміють, що мінятися він не збирається.


У ліжку Ваги-Щур завжди бажає бути лідером. Цей чоловік дуже любить самостійно створювати особливу атмосферу в спальні. Любить шикарне постільна білизна, свічки, напівтемрява, красиву музику тощо. Обраниця такого чоловіка повинна вміти постійно дивувати. Ваги, народжений у рік Пацюка, абсолютно не терпить одноманітності в ліжку. Його кохана повинна вміти фантазувати і бути готова до експериментів. Для цього хлопця головне – це його власне задоволення. Деколи в ліжку Ваги-Щур навіть забуває про свою партнерку і не поспішає зробити їй приємне. Егоїзм цей чоловік проявляє навіть в даній ситуації.

Після вступу в офіційний шлюб чоловік трохи змінюється. Відчуваючи себе в новому статусі, він розуміє, що тепер доведеться нести відповідальність не тільки за себе, але і за кохану жінку. Ваги-Щур намагається зробити все можливе для того, щоб сім’я була міцною і щасливою. Чоловік буде гідно забезпечувати сім’ю, буде намагатися робити все можливе, щоб домашні ні в чому не потребували.

В шлюбі Щур-Терези вже не проявляє такий егоїзм, як раніше. Чоловік готовий віддати борозни правління дружині і підкорятися її вказівкам. До дітей цей чоловік ставиться чудово. Він любить дітей, намагається виховувати їх і проводить з ними більшу частину свого вільного часу. Для своєї дитини Ваги-Щур завжди буде вірним порадником, завдяки чому в майбутньому чадо зможе досягти великих висот.

Сумісність

Практично ідеальна сумісність простежується з жінкою, народженої в рік Бика. Обидва мають свої переваги і недоліки, але головне, що вони зможуть доповнювати один одного, створюючи тим самим міцну сімейну пару. Жінки Бик звикла бути головною в сім’ї, вона любить керувати. А Терези-Щур зовсім не проти такого розкладу.

Дивіться також:  Чоловік Терези (34 фото): як зрозуміти його ставлення та завоювати, як жінці сподобатися представнику такого знака зодіаку і закохати його в себе

Хороші стосунки можуть скластися з жінкою, яка була народжена в рік Дракона. Обидва будуть ставитися один до одного з великою теплотою і ніжністю. Жінка Дракон завжди буде цікавитись справами чоловіка, буде підтримувати його у всіх починаннях. Разом вони цілком зможуть бути щасливі.

Жінка Мавпа може привернути до себе увагу цього чоловіка. Їх будуть об’єднувати спільні інтереси і цілі в житті. Ваги-Щур буде захоплюватися своєю другою половинкою, а вона буде невпинно хвалити чоловіка за все. Це буде міцна і щаслива пара.


На які відносини дівчата можуть розраховувати з чоловіком Ваги, розказано в першому відео.

Характеристика хлопців, народжених у рік Щура, викладена у відео нижче.