Чоловік Терези-Кабан (9 фото): характеристика і сумісність в любові хлопця, народженої в рік Свині, поведінка на початку відносин

Чоловік Терези-Кабан: яка характеристика та тип особистості представників цього тандему знаків? Чи можуть вони стати надійними супутниками життя? З ким у хлопця, народженої в рік Свині, за гороскопом найбільша сумісність в любові?

Чоловік Терези, народжений у рік Кабана, не любить залишатися осторонь, воліє завжди бути в центрі уваги. Він упевнений: зустрічають по одягу, тому питання зовнішнього вигляду тут стоїть досить гостро. Представники цього знака Зодіаку володіють прекрасним смаком і відчуттям стилю, через труднощі з вибором і поєднанням одягу та аксесуарів у них не буває.

У чоловіків Ваг ніколи не виникає проблем у процесі спілкування: вони легко знаходять спільну мову з людьми, легко йдуть на контакт, дуже комунікабельні і соціально адаптовані. Але не варто думати, що Ваги – той знак Зодіаку, який впускає в своє коло спілкування всіх і кожного. Тут все з точністю до навпаки: чоловіки, які народилися у рік Кабана під знаком Терезів, вкрай трепетно відносяться до свого оточення і з особливою педантичністю підходять до вибору друзів і знайомих.

Для них дуже важливе місце в суспільстві і соціальний статус людини. Якщо на перших етапах знайомства з’ясовується, що у співрозмовника немає нічого за плечима, він не домігся жодних вершин, ні до чого не прагне, і в житті у нього все складається не зовсім вдало і сприятливо, то Терезам набагато простіше відразу на корені обрубати таке спілкування, адже вони звикли бачити в своєму колі успішних особистостей.

Тандем Кабана і Ваг можна вважати справді вдалим, адже людина, народжена під цими знаками, поєднує в собі такі якості, як доброта і щедрість, які йому дісталися від східного покровителя – Кабана, а також чуйність і проникливість, які він узяв від свого знаку по Григоріанському календарю. Ці люди чітко вірять в те, що добро завжди перемагає зло.

Дивіться також:  Камені для жінок Ваг (21 фото): які підходять по даті народження і знаком зодіаку, талісман для народжених у жовтні

Чоловік Терези-Кабан (Свиня) у відносинах

Лев Миколайович Толстой колись точно описав девіз чоловіка, народженого під цими знаками: «Без любові жити легше, але без неї не має сенсу». Дійсно, любов – вкрай важлива складова його життя. У відносини чоловік Ваги пірнає з головою, причому кохана дівчина, а згодом – дружина і стає для нього сенсом життя.

Дівчина, яка потрібна такому хлопцеві, — це витончена натура, любляча супутниця, яка буквально буде купати його у своєму уваги. Але також при виборі партнерки чималу роль відіграє фінансова забезпеченість претенденток на руку і серце.

Завдяки своїй товариськості і добре розвиненому почуттю гумору представники знаків Терези-Кабан з легкістю стають душею компанії, з-за чого можуть здатися злегка інфантильними і несерйозними. Проте це враження вкрай помилково, про що свідчить той факт, що такі чоловіки ніколи не заводять інтрижок і швидкоплинних романів.

Іншими словами, зв’язки на одну ніч – це не про них, їм потрібна стабільність і міцні стосунки.

За характером ці особистості досить терплячі: навіть досягнувши точки кипіння, намагаються не зриватися на близьких і дорогих їм людей, не відповідають агресією на агресію. А якщо їх супутниця у сварках проявляє себе досить емоційною та імпульсивної особливою – намагаються на неї не ображатися.

Риса, яка заважає їм стати щасливими — це їх швидка й міцна прихильність до партнера. Якщо відносини сходять нанівець, і кращим рішенням стає розставання, чоловіки цих знаків вкрай болісно переживають розрив. Найчастіше це збиває їх з наміченого шляху, вони втрачають смак до життя і впадають у тривалу депресію, оговтатися від якої їм буває дуже складно.

Чоловік Терези-Кабан (Свиня) у шлюбі

В шлюбі такі чоловіки проявляють себе, як відповідальні, турботливі й уважні партнери, на яких можна покластися абсолютно у всьому. У свою чергу, від своєї другої половинки представники цих знаків чекають не меншої віддачі: їм необхідно відчуття надійності.

Дивіться також:  Жінка Терези-Півень (8 фото): характеристика жінки і її сумісність з іншими знаками зодіаку

З самого початку відносин бажання коханої жінки для такого типу чоловіків – це закон, і він докладе всіх зусиль, щоб його здійснити, навіть якщо при цьому доведеться пожертвувати своїми потребами і мріями.

У таких відносинах головною завжди буде дружина, саме за нею буде останнє слово у прийнятті якихось спільних рішень, що безумовно припаде їй до душі. Але тут не варто забувати, що чоловік, народжений у рік Свині під знаком Терезів — це дипломат, який точно знає, як змусити всі працювати так, як хочеться йому.

Тому дружина і не помітить, як у вирішенні якої-небудь ситуації зробить саме так, як побажав її чоловік. І, природно, в цьому немає нічого поганого: всі щасливі і отримали те, до чого прагнули.

У побутових питаннях хлопець, що народився в рік Свині, проявляє себе в якості прекрасного господаря, який не тільки не боїться роботи по дому, але і сам із задоволенням пропонує свою допомогу в її здійсненні. Крім того, він дуже гостинний, і ця якість допомагає йому з легкістю організовувати будь-які святкування та вечірки.

Сумісність чоловіка Ваг-Кабана з іншими знаками

Найбільш вдалим чином відносини будуть складатися з представницями знаків стихії вогню – Левом і стихії повітря – Близнюками.

Жінка Близнюки, народжена у рік Зайця, Свині, Півня або Кози – це просто ідеальна пара для чоловіка, що перебуває під заступництвом таких знаків, як Ваги і Кабан. Відносини у них складаються напрочуд легкі, безхмарні і гармонійні. Вони розуміють один одного з півслова, завжди готові йти на компроміс.

Також цілком щасливий шлюб може вийти з Водоліями. Краще, якщо Водолій при цьому супроводжується знаком Кролика, Кози або Півня.

Дивіться також:  Жінка Ваги, народжена в рік Кота (7 фото): характеристика і сумісність жінки, які народилися в рік Кролика, ідеальна пара для Ваг

З ким Кабан (Свиня) не зможе ужитися, так це з Козерогом, Тельцем, Раком, особливо якщо за східним календарем вони йдуть у парі з Мавпою, Тигром і Биком.

Якщо говорити про дружбу, то відмінними товаришами стануть ті, хто народилися під заступництвом Овна або Риб. В якості ділових партнерів перевагу варто віддати Дівам.


Про те, чому чоловік-Терези подобається жінкам, дивіться далі.