Чоловік Терези (25 фото): характеристика представників знаку зодіаку, характер хлопців і які вони чоловіки, відгуки

Чоловік Терези – привабливий, товариський, поміркований. Але яка повна характеристика представників цього знака Зодіаку, як відрізняється характер хлопців в залежності від дати народження? Які вони чоловіки, які відгуки про шлюб з ними?

Чоловік Терези створює враження ідеального людини. Душа компанії, розумний і розсудливий, добрий сім’янин. В його характері поєднуються протилежності: працьовитість і розслабленість, оптимізм може змінюватися нападами депресії, всередині він буде згоряти від пристрасті, але зовні залишиться холодним. Однак при будь-яких обставин внутрішня гармонія та любов близьких для нього залишаються понад усе.

Вони завжди за справедливість, вміють знаходити компроміс. Володіють дивовижною особливістю вибудовувати відносини таким чином, що всі залишаються задоволеними. Від природи Терези наділені повагою до оточуючих, завжди намагаються бути чесними.

Які-небудь зміни в житті відбуваються не з власної волі Ваг, в душі чоловіки бояться змін, вони нерішучі. Але якщо він знає, що йому потрібно, він грамотно розподіляє сили і не звертає уваги на спокуси.

По природі Ваги налаштовані оптимістично, але в чоловіків буває період, коли вони замикаються в собі, практично ні з ким не розмовляють. На щастя, вони нездатні довго сумувати і швидко виходять із цього стану.

Цей знак Зодіаку не виносить публічної критики по відношенню до себе, не стане терпіти безцеремонного ставлення і фамільярності. Від спілкування чоловік завжди чекає задоволення і позитивних емоцій, в іншому випадку він просто перестає спілкуватися з людиною.

Негативні риси:

 • Терези люблять комфорт, надмірне бажання оточувати себе предметами розкоші може призвести до того, чоловік почне демонструвати власну перевагу, важливість своєї персони;
 • цей знак Зодіаку схильний до постійних коливань і довгим роздумам, що може стати причиною втрати різних можливостей як у кар’єрі, так і в міжнародних відносинах;
 • чоловіки по відношенню до своїх близьких можуть бути надто владними, вимагати повного підпорядкування, не рахуватися з думкою і бажанням інших, вони ніколи не беруть поради, які йдуть їм на шкоду.

Позитивні риси характеру:

 • чоловіки Ваги справедливі, навіть якщо можуть постраждати від цього. Чим старше чоловік, тим гостріше проявляється це властивість характеру;
 • природна чарівність і інтелігентність – якості, які залишаються у будь-якій ситуації;
 • вони завжди говорять правду, але делікатно, без зайвої різкості. У відносинах віддають перевагу дипломатичність.

Які комплекси є у цього знака:

 • не можуть відмовляти, що часто стає причиною сварок з другою половиною. Вони завжди будуть допомагати близьким, друзям, колегам;
 • не помічають своїх недоліків, комплексів, але помічають всі вади у інших;
 • потайні, не можуть довіритися навіть близькій людині.


Стихія Ваг – повітря. Вони схильні до довгих міркувань, розрахунками, покладаються тільки на перевірені факти, але самі люблять поговорити і нерідко опис причепурюється. Колір знака Зодіаку – темно-блакитний, бірюзовий, смарагдовий, а також підходять пастельні тони.

Знаходяться під управлінням Венери. Сам знак вказує на постійний пошук гармонії і вічні коливання. Для Ваг важливо внутрішній спокій і все, що виводить їх із зони комфорту, може стати причиною дисбалансу.

Повна характеристика знака включає і інші риси, які властиві представникам стихії повітря: товариськість, здатність знаходити компроміс. Повітряні знаки люблять розважатися і жити в своє задоволення, в деякому роді вони егоїсти.


Розділяють три декади знака, у кожної з яких свої особливості.

Перша декада – це повноцінні Ваги. Чоловіки, народжені з 23 вересня по 3 жовтня привабливі, приємні, товариські, вони відчувають свого співрозмовника і тим самим розташовують до себе. Вони оптимісти, намагаються жити красиво і володіють тонким смаком.

Дивіться також:  Характеристика Ваги чоловіки-Бика (10 фото): сумісність хлопця в любові і які жінки йому подобаються

Головним у житті вважають успішну кар’єру. Впевнені, що робота повинна приносити одночасно задоволення і вигоду. Чоловіки, народжені в першу декаду, підуть практично на все заради гарної кар’єри, можуть бути жорстокими, хоча зовнішність може говорити зовсім протилежне. Вони не створюють враження безжального і розважливого кар’єриста.

В інших сферах життя вони тактовні, розважливі, ніколи не відмовлять у допомозі. Ваги чоловіки завжди знайдуть гідний вихід з будь-якої ситуації, невдачі в житті сприймають філософськи і завжди готові почати спочатку.

У відносинах такі чоловіки завжди залишаються вірними і для них важлива вірність у відповідь. Нерідко вони вибирають собі в дружини багату наречену, оскільки прагнуть до розкоші і гарного життя.

Друга декада – це волелюбні й незалежні чоловіки. Народжені в період з 4 по 13 жовтня відрізняються прагненням виділятися з загальної маси. Їх бажання – мир у всьому світі, часто вони надихають інших на рішучі дії. Вони хочуть бути лідерами, але не можуть вести за собою інших людей.

Хід думок таких чоловіків завжди залишається загадкою. Для них важлива гармонія навколо і в кожному, хто їх оточує, тільки тоді вони можуть повністю проявити себе. Чоловіки Ваги другої декади не люблять нічого традиційного, вони хочуть жити як усі.

Шукачі пригод, завжди готові змінити своє життя і мчати назустріч незвіданому. Їх не лякають труднощі, вони чесні і завжди говорять свою думку, яке може змінитися в процесі пошуку правди. Ваги другої декади не стоять сліпо на своєму, вони готові аналізувати інформацію і міняти свою точку зору.

Третя декада – це неординарні особистості. Чоловіки, народжені з 14 по 23 жовтня самі балакучі серед Ваг. Вони завжди готові зірватися з місця, часто вважаються легковажними і разом з цим люблять, коли в їх житті все йде за розкладом. За своєю природою це скептики, люблять критикувати, самостверджуватися, але заради спільної мети готові пожертвувати своїми інтересами.

У конфліктних ситуаціях зберігають нейтралітет, по природі дипломати і можуть вирішувати складні питання мирно. Вони прагнуть здобути владу і, як правило, це у них виходить.

У спілкуванні уникають сварок, дуже чутливі до висловлювань. У відповідальні моменти максимально себе проявляють, не бояться приймати серйозні рішення. Чоловіки Ваги третьої декади мстиві, в особистих стосунках не відрізняються сталістю, нерідко одружуються по кілька разів.

Поведінка в дружбі

Бажання всім подобатися, здатність слухати і давати слушні поради робить з Ваг хороших товаришів. Вони чуйні і справедливі, прислухаються до думки одного, при конфліктах воліють зберігати нейтралітет і намагаються знайти привід для перемир’я.

Які вони у відносинах і в шлюбі?

Ваги чоловіки зроблять пропозицію тільки тій жінці, яку вважатимуть «своєю єдиною». Їм властивий романтизм, вони люблять посиденьки ночами з коханою жінкою, розмови про все. Якщо чоловік готовий зробити пропозицію своїй обраниці, то воно точно не буде банальним.

Чоловік часто стає предметом заздрості подруг дружини – ввічливий, завжди красиво і модно одягнений, вміє робити компліменти. Його чарівність поєднується з м’яким характером, він не терпить грубості по відношенню до жінок, ніколи не підвищить голос на свою обраницю, але і не дозволить кричати на себе. Чоловік Терези – рідкісний тип чоловіків, які із задоволенням відвідують театри, читають вірші, віддають перевагу бойовикам психологічні мелодрами.

Жінок вони сприймають зазвичай як засіб для досягнення цілей, тому відгуки про шлюб із таким чоловіком не завжди втішні. Ваги самолюбні і нерідко вимагають від своєї дами серця повної уваги.

Вони чудові батьки будуть любити своїх дітей, але міняти підгузки або відвідувати батьківські збори вважають нудним заняттям.


Кар’єра

Ваги чоловіки можуть досягти значних успіхів в кар’єрі, але за умови, що зможуть впоратися зі своєю схильністю до ліні і безтурботного життя. Підходить Терезам професії, пов’язані з спілкуванням або мистецтвом. Нерідко чоловік Терези «живе «на роботі, а до колективу відноситься як до своєї другої сім’ї. Тому вони часто змінюють роботу, оскільки звикають до людей і місця.

Дивіться також:  Чоловік Терези-Щур (10 фото): характеристика і сумісність в любові хлопця

Своє робоче місце чоловік обов’язково зробить зручним і красивим, тут завжди буде порядок, оскільки безлад може порушити внутрішню гармонію. Ваги з усіма налагоджує добрі стосунки. Гідна зарплата – один з головних критеріїв для них, за невелику плату не будуть працювати, навіть якщо отримують задоволення від робочого процесу.

У бізнесі м’який і нерішучий характер грає проти Ваг, вони добре справляються на середніх позиціях, але хороший керівник з них виходить рідко. Вони воліють розділяти відповідальність з колегами і передавати неприємну частину роботи іншим.

У ролі начальника Ваги енергійні і в той же час спокійні. Вони завжди вислухають думку підлеглих, але ні в якому вигляді не сприймають плітки. Можуть знайти вихід із безнадійної ситуації, ніколи не приймає поспішних рішень, навіть якщо мало часу на роздуми. Начальник, народжена під цим знаком, для власної впевненості вислухає думку колег і з великим трудом прийме рішення. Якщо проект або угода прогорить, то частина провини він перекладе на всіх тих, хто в тій чи іншій мірі вплинув на нього.

В роботі Терези не люблять одноманітність, для них важливо постійний рух і спілкування. Для такої творчої натури підійде робота в театрі, магазині сувенірів. Також цього знаку підійде робота тренера, вчителя, юриста.

Завдяки природній здатності знаходити компроміси з Ваг виходять хороші дипломати.

Обереги

Червоний корал вважається найкращим оберегом для чоловіка, народженого під знаком Терезів. Він здатний наділити красномовністю, захистить від негативу, злих очей, заздрості, допомагає зберігати спокій у важких ситуаціях.

Прикраса з лазуритом додасть впевненості у власних силах, зміцнить відносини у всіх сферах життя (з бізнес-партнерами, коханою жінкою, друзями). Щоб талісман зберігав свої властивості, потрібно його іноді мити під проточною водою.

Душевну гармонію, якої потребують усі, народжені під цим знаком, подарує своєму власникові опал. Цей талісман допоможе контролювати емоції, захистить від необдуманих вчинків.

Циркон допомагає в робочій сфері. Амулет сприяє просуванню по кар’єрних сходах, допомагає знайти хорошу роботу, укласти вигідну угоду, а також наділяє здатністю приймати правильні рішення. Цей оберіг притягує гроші до своєму господареві.

Не підходять по енергетиці чоловікам Терезам всі камені кривавої забарвлення, від таких талісманів будуть неприємності.

При виборі амулета потрібно звертати увагу на свої відчуття – прикраса має подобатися і на дотик, і зовні. Краще всього вибирати невеликі за розміром обереги, які непримітні і не викличуть заздрісні погляди.


Лазурит

Опал

Циркон

Невелика прикраса у вигляді серця з металу або срібла є сильним талісманом для Ваг. Серце – це життя і любов, воно захистить свого власника від неприємностей, збереже сім’ю.

Протегує Терезам планета Венера, і статуетка маленького ангела принесе успіх на любовному фронті.

Такому інтелектуальному знаку Зодіаку, як Ваги, в якості оберега підійде книга. Такий талісман – відмінний вибір для чоловіків, які працюють у сфері мистецтва, він допоможе поліпшити розумові і творчі процеси.

Дивіться також:  Камені для жінок Ваг (21 фото): які підходять по даті народження і знаком зодіаку, талісман для народжених у жовтні

Амулетом можуть стати і маленькі ваги з будь-якого матеріалу, а також у вигляді картини або гравюри.

Гармонійним стосункам в сім’ї сприяють і кімнатні рослини. Ваги – натура витончена, і квіти повинні бути красивими і вишуканими: орхідеї, камелії, троянди, гортензії.


Що подарувати на день народження?

Більшість чоловіків, народжених під знаком Терезів, обожнюють знімати відеоролики і створювати власні фільми. Творчі натури по достоїнству оцінять нову відеокамеру з сучасними функціями. Якщо хлопець вже має відеокамерою з усіма сучасними наворотами, то можна вибрати в подарунок аксесуари – флеш-накопичувач для запису, додатковий мікрофон, освітлення для любительської зйомки.

Ваги також люблять столярні роботи. Якщо чоловік любить вирізати з дерева різні вироби, майструвати стільці, тумбочки тощо, то прекрасним подарунком стане новий лобзик, шліфувальна машинка, електропила, рубанок.

Ваги чоловіки люблять красиво і стильно виглядати. Гангстерський стиль вважають верхом шику. При можливості можна піднести в подарунок одяг, взуття або аксесуар в стилі мафіозі 30-років. Вони мають схильність до великим капелюхів, лакової взуття, довгим кашеміровим пальто. Гарним подарунком стане парасолька-тростина з незвичайною ручкою, яку можна зробити на замовлення й підкорити серце чоловіка.

В якості подарунка можна вибрати хороший парфум або набір для гоління. З ароматів Терези віддають перевагу східні, з нотками кориці або ванілі.

Якщо потрібно привітати керівника, можна вибрати міні-бар у вигляді сувенірного замку або глобуса, незвичайну фоторамку або підставку для мобільного. Завжди у виграші сувенірні терези – символ їх знаку Зодіаку.


Терези люблять оточувати себе предметами розкоші і створювати у своєму будинку затишок. Тому подарунок для дому доведеться їм до душі. Тут підійдуть оксамитові портьєри, меблі в старовинному стилі, статуетки з порцеляни або мармуру, кришталева посуд. При виборі портьєр або меблів потрібно враховувати загальний стиль квартири.

Любителям кави можна подарувати електричний набір для приготування турецької кави, який вариться на гарячому піску.

Терези віддають перевагу активний відпочинок. Зараз популярно дарувати квести і різні ігри, де можна перевтілитися в автогонщика або пілота. Також поїздка на екскурсію в місто з древньою історією стане незабутнім подарунком для чоловіка, народженого під знаком Терезів.

Вони люблять ювелірні прикраси – ланцюги з підвісками, персні з каменями. Чоловікові можна вибрати в подарунок підвіску у вигляді хреста або знака Зодіаку.

Відповідні чоловічі імена

На думку астрологів, чоловікам, народженим під знаком Терезів, підходять імена: Леонід, Віталій, Костянтин, Віктор, Микита, Олег, Сергій, Анатолій, Філіп, Артем, Олексій, Михайло.

Відомі представники

  Знаменитості, народжені під знаком Терезів, володіють хорошими манерами, навіть якщо професія не вимагає цих якостей. Серед відомих чоловіків Ваг можна виділити Сергія Єсеніна, Леоніда Куравльова, Олега Басилашвілі, Володимира Путіна.

  Знамениті представники першої декади Ваг є серед політиків, режисерів, письменників, воєначальників, спортсменів. Серед письменників популярність здобули Р. Грін, Н. Островський А., серед військових – маршали Б. А. Шапошников, А. М. Василевський, серед державних діячів – К. У. Черненко, Н. В. Рижков, Мохандес Ганді.

  Другу декаду представили Дмитро Донський, В. С. Нікітін, Новела Матвєєва, Ю. С. Семенов (зіграв Штірліца), Джон Леннон.

  Відомими представниками третьої декади стали Ф. Ніцше, А. А. Гречко, Сара Бернар, Оскар Уайльд, М. Ю. Лермонтов, Пеле, В. А. Бунін, К. І. Яшин, Нана Олександрія, генерал Ейзенхауер.


  Володимир Путін

  Фрідріх Ніцше

  Джон Леннон

  Про те, з ким будуть щасливі в шлюбі чоловіки Ваги, дивіться далі.