Чоловік Телець-Змія (19 фото): характеристика і гороскоп, чому змінює, ознаки закоханості

Чоловік Телець-Змія відрізняється працьовитістю, щирістю і енергійністю. Це прихований і стримана людина, що дотримується консервативних поглядів. Характеристика і гороскоп такого чоловіка дозволяє розпізнати ознаки закоханості і зрозуміти, чому він змінює. Які особливості чоловіка Тельця-Змії?

Чоловіки Змія-Телець володіють великою терпимістю, уважністю і хорошою інтуїцією. Незважаючи на це, вони дуже обережні, а тому з побоюванням заводять нові знайомства і погоджуються на участь в якійсь авантюрі. Це енергійні люди, які роблять все виважено і обережно. Для рішення проблем вони використовують нестандартні методи, що іноді дозволяє їм вибратися навіть з самої великої неприємності.

Як і будь-Телець, такий чоловік прагне до фінансового добробуту та життєвого спокою. Він постарається зробити все, щоб забезпечити собі комфортне і спокійне життя, без будь-яких матеріальних обмежень.

Цікаво те, що така особистість вміщує в собі дві суперечливі сторони. З одного боку, Телець-Змія витає в хмарах і відкритий до любовних стосунків, а з іншого – відштовхує людей своєю поведінкою і непохитністю.

Такій людині властива скритність і правдолюбство. Ці риси часто заважають чоловікові відкрито говорити про свої почуття, а тому оточення часом не знає про його справжнє ставлення до рідних і близьким.

Змія-Телець – дуже відповідальна людина, тому почуття обов’язку в нього стоїть на першому місці.

Якщо вивести такого чоловіка з себе, можна натрапити на несподіваний спалах люті. Але для того щоб виплеснути агресію, Змія-Телець довгий час терпить і накопичує невдоволення.

Плюси і мінуси характеру

Чоловік Телець-Змія володіє навичками психолога, а тому при зустрічі з новими знайомими пильно вивчає співрозмовників, щоб скласти психологічну картину. Зазвичай перше враження у представника цих знаків помилково, і вже після кількох зустрічей він може повністю змінити свою думку.

Завдяки своїй чесності хлопець Змія-Телець має обмежене коло друзів, так як не кожна людина може постійно вислуховувати неприємну правду. Юнак оточує себе такими ж чесними людьми, які в будь-який момент готові прийти на допомогу.

Телець-Змія – це миролюбна людина, що не терпить скандалів і конфліктів. Він постарається уникнути сварки і врегулювати ситуацію до того, як вона перейде межу спокою. Але якщо конфлікту уникнути не вдається, то він до останнього буде відстоювати свою точку зору. У гніві така людина може проявити неабияку агресію.

Дивіться також:  Що подарувати жінці Тельцю на день народження? 31 фото Вибираємо подарунок дівчині і подруги, які люблять квіти


Юнак Телець-Змія любить спілкуватися і часто проводить час в компанії друзів і знайомих. Самотність обтяжує такої людини, тому він готовий брати участь у всіх справах знайомих, щоб відчувати себе незамінним.

Такі люди часто занадто вимогливі до себе, а тому постійно покращують свої досягнення. Вони довго і наполегливо працюють, щоб після оцінити підсумок наполегливих праць. Змії-Тельці люблять розкіш і можуть витрачати багато грошей на одяг, дорогі предмети меблів, нерухомість і їжу. Для них важлива думка суспільства, тому такі чоловіки завжди одягнені з голочки.

Деякі вчинки представник цих знаків робить похапцем, що в кінцевому підсумку призводить до краху. Він може піддатися пориву й програти справу, на яке було витрачено багато сил.


Відносини в родині

Чоловік Телець-Змія любить займатися побутом і часто присвячує себе домашнім справам. У нього є відчуття стилю, тому його оселі завжди оформлено з особливим смаком. Це гостинний чоловік, який до приходу гостей може не тільки прибрати будинок, але і приготувати вишукані страви та закуски. Завдяки цим якостям з нього виходить хороший чоловік і батько.

Як дружина Тілець-Змія є дуже чуйним і уважним, який будує сімейні відносини виключно на довірі. Глава сім’ї самостійно вирішує всі важливі питання і завжди ділиться своїми порадами з дружиною і дітьми. До чадам він ставиться з особливою ніжністю і виховує їх в любові і турботі. Заради комфорту сім’ї чоловік готовий пожертвувати улюбленим хобі та кар’єрою.

Часом надмірна податливість і вміння йти на поступки може зробити з Тельця-Змії безвольного людини, яким будуть користуватися всі члени сім’ї. Для того щоб стати авторитетом, главі сімейства потрібно не забувати про власні бажання та потреби.


Кар’єра і фінанси

Змія-Телець відрізняється працьовитістю та цілеспрямованістю, а тому може досягти великих кар’єрних висот. Зазвичай така людина може досягти задуманого, але іноді довгі роздуми або спонтанні рішення створюють перешкоди на його шляху.

Дивіться також:  Жінка Телець-Тигр (13 фото): характеристика і гороскоп на рік, сумісність в любові і професії

Представники цих знаків цінують фінансову забезпеченість і витрачають на отримання грошей всю свою енергію, при цьому із-за любові до розкоші вони витрачають занадто багато коштів на зовнішність, розваги і смачну їжу. Від цього такі люди часто не мають накопичень.

Змії-Тельці не вміють працювати в команді – їм бракує тактовності, щоб вибудувати хороші робочі стосунки. Тому для досягнення успіхів у кар’єрі чоловікам цих знаків потрібно навчитися слухати колег і приймати участь в командній роботі.


Ці люди можуть освоїти діяльність у сфері фінансів та аналітики. Вони можуть завоювати авторитет в якості оцінювача, фінансового консультанта і вільного мислителя. Змії-Тельці віддають перевагу працювати в самоті, тому будь-яка професія, що передбачає відсутність колективу, їм доведеться по душі.

Сумісність у коханні

Прагматичність Тільця-Змії не дозволяє хлопцеві будувати романтичні стосунки. Він не намагається справити враження на потенційну обраницю і відразу розповідає їй про свої плани на відносини. Йому складно зображати закоханість і зацікавленість, а цукерково-букетний період такий чоловік і зовсім вважає марною тратою часу.

Чоловік цього гороскопа може відштовхнути дівчину своєю прямолінійністю та чесністю. Друга половина не завжди може спокійно вислуховувати правду про себе, але приємною лестощів від Тельця-Змії чекати не доводиться.

Така людина не висловлює чітких ознак закоханості, а тому зрозуміти його справжні наміри часом нелегко. Тільки коли чоловік прийняв рішення про те, що жінка його цікавить, і він хотів би зав’язати з нею стосунки, обраниця дізнається про його почуття.

В любовних відносинах такі люди хочуть відчувати владу і мати авторитет. Всі справи в межах відносин вирішуються тільки після їх остаточного слова. Але у спробах створити міцний і гармонійний союз представники цих знаків можуть не помітити невдоволення другої половини.

Незважаючи на бажання контролювати любовні відносини, Телець-Змія є дуже уважним і турботливим партнером. Він готовий цікавитися всім, що відбувається в житті обраниці. До того ж такий чоловік здатний давати слушні поради і тверезо оцінювати будь-яку ситуацію, в яку потрапила друга половина.

Дивіться також:  Чоловік Щур-Телець (18 фото): характеристика за гороскопом і сумісність в любові, народжених в один рік

Зовнішня холодність і неприступність часом приховує чуттєву натуру. Це ласкава і ніжна особистість, здатна оточити увагою об’єкт своєї любові. Сцен ревнощів така людина влаштовувати не буде, так що перш ніж щось зробити чи сказати, він сто разів подумає і проаналізує.

Телець, народжений у рік Змії, є пристрасним і чуттєвим коханцем, але для переходу до такого важливого етапу відносин йому знадобиться досить велика кількість часу. Для повного розслаблення такому чоловікові важливо створити тиху обстановку, в якій він зможе розслабитися і відволіктися від повсякденних проблем.

У ліжку він не намагається здатися майстерним коханцем, а навпаки, діє нарівні з партнеркою. Будь-яке різке зауваження з приводу його сексуальних здібностей може глибоко поранити Тільця-Змію, що згодом позначиться на особистих відносинах. Чоловік або замкнеться в собі, або вихлюпне на коханку всю агресію.

Це люди, які не люблять експериментів в ліжку. Для їх повного розкріпачення і внесення в сексуальне життя яких-небудь нововведень партнерці доведеться докласти чимало сил і витратити масу часу.

Телець-Змія змінює тільки тоді, коли друга половина відкрито висловлює своє невдоволення на адресу сексуальних здібностей обранця. В інших випадках це вірний і чуйний партнер.

Сумісність з іншими знаками

В якості партнера чоловікові Змії-Тельцю підійде жінка Змія-Рак, так як обидва гороскопу володіють притягальною силою. У підсумку з них виходить пара, яка ґрунтується на спільних інтересах та інтелекті. Таким людям буде цікаво знаходитися в товаристві одне одного, вони можуть створити міцну і надійну сім’ю.

Рак приваблює Тельця за рахунок взаємного прагнення до фінансового благополуччя. Обидва знака цінують в сім’ї затишок і сексуальне життя. Завдяки цим точкам дотику з них може вийти стабільна й довготривала пара.

Великий сумісності Телець-Змія може домогтися з Козою-Вагами. Такі відносини будуть ґрунтуватися на взаємній повазі і дружбі, що дозволить парі залишатися разом навіть після того, як пристрасть згасне.Характеристику чоловіка-Тельця дивіться у наступному відео.