Чоловік Телець-Півень (28 фото): характеристика за гороскопом, сумісність в любові

Чоловік Телець-Півень: його характеристика за гороскопом, плюси і мінуси, сумісність в любові з іншими знаками за східним і західним гороскопом. Які труднощі виникнуть у відносинах? Рекомендації астрологів.

Цей чоловік енергійний, смекалист. Земна стихія дозволяє йому завжди міркувати розсудливо, не піддаватися ризику, ретельно обдумувати кожне рішення. Він практичний, прагне до успіху, незважаючи на всі труднощі. Перш ніж приступити до якої-небудь діяльності, Телець-Півень уважно вивчить всі дані, складе план роботи, накреслить схему, і тільки будучи впевненим у тому, що результат буде виправданий, перейде до справи. Із-за тривалих розрахунків робота цього хлопця часто затримується у часі, але те, що результат буде успішним, можна не сумніватися.

Він працездатний і сповнений енергії навіть тоді, коли у інших вже закінчилися сили. Навіть якщо чоловік вибрав професію, невластиву своїм талантам, то все одно доб’ється успіху. Саме тому Телець-Півень часто займає керівні посади.

Цей чоловік володіє прекрасним почуттям гумору і цим приваблює до себе оточуючих, але деякі особливості заважають йому підтримувати довгий спілкування з людьми.

Він везунчик, цінує благополуччя і домашній комфорт, любить відпочивати на природі і завжди прагне до заробітку. Дама, обранцем якої став Телець-Півень, може бути впевнена, що її сім’я завжди буде фінансово забезпечена.


Плюси характеру молодої людини, народженої під знаком Тельця в рік Півня:

 • цілеспрямованість;
 • любов до краси;
 • проникливість;
 • розбірливість;
 • вміння спілкуватися на будь-яку тему;
 • постійна боротьба за рівноправність і справедливість.


Однак характеристика буде неповною без деяких недоліків, які можуть ускладнити не тільки його життя, але й життя близьких:

 • завзяте прагнення до фінансової незалежності, з-за чого цей чоловік може мало часу приділяти сім’ї;
 • не терпить порад і критики, і тому важко сходиться з людьми;
 • абсолютно врівноважений хлопець у якийсь момент може емоційно «зірватися», і тоді краще не потрапляти йому на очі.

Телець-Півень трохи насторожено ставиться до спілкування з оточуючими. Перш ніж зблизитися з іншою людиною, цей чоловік уважно вивчить характер потенційного приятеля, оцінить вчинки, і тільки тоді вирішить, чи можливо продовжувати контакт.


У кар’єрі

Кожен Телець-Півень має в думках грандіозні кар’єрні плани. Недосяжних цілей цей чоловік для себе не ставить, а от складні завдання, які не під силу навколишнім, для нього цілком вирішувані.

Тельці-Півні завжди прагнуть до керівництва. По-перше, щоб задовольнити свої амбіції, а по-друге, абсолютно цілеспрямовано, тобто цей молодий чоловік абсолютно впевнений в своїх силах, знає, як досягти успіху, але в цьому йому потрібні помічники. Тому він і прагне стати лідером, щоб спрямувати діяльність колективу в потрібне русло. І у нього це чудово виходить.

Телець-Півень може стати і прекрасним виконавцем. Але за його завзятість і цілеспрямованість все ж частіше стає керівником.

У бізнесі – це відмінний стратег і надійний діловий партнер. Дуже обережний підприємець, намагається обходити стороною ризиковані проекти, і це властивість часто уберігає бізнес від провалу.

Дивіться також:  Жінка Телець (37 фото): характеристика дівчата за знаком зодіаку, талісман за гороскопом

Гроші Телець-Півень витрачає тільки на сім’ю, але не завжди готовий протистояти природної любові до естетики, і тому може витратити кошти на красиву дрібницю, дорогі джинси, розкішний відпочинок.

В любові

Чоловік, народжений у рік Півня під знаком Тельця, дуже вимогливо ставиться до вибору дами серця. Його не так-то просто завоювати. Навколо цього загадкового хлопця завжди крутяться прихильниці, але йому потрібна надійна і вірна супутниця, яка при цьому буде вести активний спосіб життя. Таку жінку він буде щиро любити, оберігати, і удвох їм не буде нудно.

Незважаючи на активну життєву позицію, ця дівчина повинна вміти створювати домашній затишок і комфорт, добре готувати, проявляти романтичні почуття, любити літературу.

Сама обраниця може бути впевнена у відданості свого партнера. Телець-Півень – це вірний супутник, який і не подивиться в сторону безлічі своїх шанувальниць. Але він вимагатиме такої ж позиції і від своєї коханої.

Телець-Півень цінує красиві речі, і у виборі партнерки буде керуватися у тому числі і цими принципами. Тобто його обраниця повинна бути доглянута і ефектна. Особливу вимогу висуває він і до інтелекту дами серця.


Великим мінусом у відносинах з цим хлопцем буде його схильність критикувати свою другу половинку. Не соромлячись оточуючих, чоловік може висловити свою думку про зовнішній вигляд своєї супутниці. Звичайно, образ чекати не варто, але з’ясування відносин на людях може образити будь-яку жінку.

Ще одна складність у відносинах з цим хлопцем – його невміння визнавати неправоту. Він завжди впевнений у кожному своєму слові, бачить помилки інших, в тому числі і обраниці, але своїх негативних сторін не помічає. Партнерці варто запастися терпінням.

В ліжку

В інтимних відносинах Телець-Півень ініціативний і пристрасний. Зазвичай саме він стає лідером і підштовхує жінку до нового етапу відносин. Його нескладно завести, йому властиво прояв чуттєвості. Це абсолютно не егоїстичний статевий партнер. Отримуючи насолоду в ліжку, завжди пам’ятає про свою партнерку і намагається доставити задоволення і їй.

Деколи в сексі проявляється деяка консервативність. Наприклад, в примірювальній кабінці або на задньому сидінні автомобіля Телець-Півень відмовиться вступати в близьку зв’язок, а на чистому постільну білизну в затишній прибранной кімнаті – завжди готовий. Дуже темпераментен, але на експерименти рідко погоджується.

Телець-Півень звик до знайомого укладу, новизна його мало цікавить. Щоб переконати його спробувати щось нове, буде потрібно час. Цей чоловік до всього звикає поступово, і, зацікавившись чимось раніше незвіданих, перетвориться в пристрасного і палкого коханця.

В шлюбі

Астрологи рекомендують чоловікові, хто народився в рік Півня в сузір’ї Тельця, не вступати в шлюб у молодому віці. Краще скріпити себе узами шлюбу зі своєю коханою в більш зрілий період. До цього моменту чоловік вже точно визначиться, чи готовий пов’язати життя з цією жінкою, проаналізує її від і до.

Дивіться також:  Характеристика чоловіки Тілець-Бик (18 фото): сумісність в любові за гороскопом, як завоювати

Чоловік цього поєднання високо оцінює себе і шукає таку ж дружину. Йому потрібна ефектна жінка, здатна блищати в будь-якому суспільстві, яка одночасно з цим зможе легко управлятися з домашнім господарством. Зазвичай така дама – рідкість, і тоді чоловік Телець-Півень робить вибір на користь доброї господарської дівчини.

Дружина цього чоловіка може бути впевнена в тому, що достаток у її будинку буде завжди. Щоб прогодувати свою сім’ю, її чоловік зробить все можливе і неможливе.

Іноді цей чоловік проявляє ревнощі, часто малообоснованную, але якщо приревнувати його, то він тільки посміється. І по суті, буде правий, так як звинувачувати його в зраді або навіть легкий флірт немає необхідності. Якщо чоловік повністю задоволений своєю дружиною (а іншого він і не жениться), то навіть не стане дивитися на інших жінок.


У сімейних відносинах він завжди лідер. Любить, коли його хвалять, облаштовує будинок в красивому сучасному дизайні. Але дружині варто пам’ятати, що від цього глави сім’ї їй навряд чи варто чекати ласкавих слів і прояву почуттів. Якщо дружина не чує любовних зізнань, то це зовсім не значить, що її чоловік Телець-Півень, дійсно, не відчуває цього почуття. З вигляду він холодний, але всередині дуже цінує і вдячний своїй господарській дружині.

Батько з цього чоловіка виходить прекрасний. Можливо, кар’єра не дасть проводити з дитиною багато часу, але можна бути впевненим у тому, що Телець-Півень забезпечить своїм синові та дочці щасливе життя. Сім’я для цього чоловіка – завжди на першому місці, і невичерпна працездатність спрямована тільки на благо сім’ї.

В його домі завжди панують чистота, затишок і комфорт, стоїть приємний аромат домашньої їжі, речі випрані і випрасувані – йому потрібна дружина, яка все це зможе забезпечити. Гості бувають в цьому будинку досить часто, вони завжди відчувають розташування і гостинність господаря. А він щиро радий компанії, чекає, коли друзі почнуть захоплюватися його дружиною, гарно обставлена кімната, розповість про свої останні досягнення – частка природного хвастощів завжди присутня в характері цієї молодої людини.

Дивіться також:  Характеристика жінки Тельця-Бика (11 фото): гороскоп дівчата народилися в рік Бика,сумісність


Сумісність

Аналізуючи потенційну супутницю життя, чоловік Телець-Півень вивчить жінку вздовж і впоперек, дізнається всі її звички, оцінить вчинки, досліджує думки і почуття і, звичайно, зверне увагу на гороскоп.

При виборі обраниці цьому чоловікові краще проявити інтерес до наступних знаків:

 • Бик;
 • Півень;
 • Змія.

З жінками, які народилися в зазначені роки, у чоловіка можуть бути серйозні стосунки, а в результаті і вдалий шлюбний союз. Чоловік Півень і жінка Бик обидва не виносять лицемірства і цінують це один одного. Відносини Півня і Змії засновані на любові і пристрасті. Якщо обоє народилися в рік Півня, то це тільки зблизить їх, благородство птиці властиве обом партнерам, у відносинах панує взаєморозуміння.Найменш бажаними для шлюбу будуть:

 • Кролик;
 • Тигр;
 • Свиня;
 • Коза.

Жінки, народжені в ці роки, зовсім не підходять Тельцю-Півневі. За своєю природою вони створені для союзу з іншими знаками зодіаку.


За західним гороскопом чоловікові варто придивитися до жінок, що народилися в сузір’ях:

 • Овен;
 • Стрілець;
 • Козеріг;
 • Скорпіон.

Іноді відносини з цими знаками можуть бути напруженими, але сила і мудрість обох партнерів допоможуть подолати всі труднощі.Рекомендації

Астрологи дають поради жінкам, які пов’язали своє життя з чоловіками, народженими під знаком Тельця в рік Півня.

Ці рекомендації допоможуть дівчатам краще зрозуміти чоловіка і зміцнити шлюб.

 • Жінці потрібно пам’ятати, що її обранець не може довго залишатися один в чотирьох стінах, йому потрібна свобода. Не обмежуйте дружина хобі та інших цікавих заняттях.
 • Телець-Півень злегка марнославний. Це не завжди з прийняттям сприймається суспільством, але розумна дружина буде і далі підтримувати чоловіка. Його потрібно хвалити, цікавитися його справами.
 • Цей чоловік любить стабільність, але і йому часом необхідні сюрпризи. Щоб сімейне життя не перетворилося на рутину і не набридла чоловікові, жінка повинна іноді змінюватися, прагнути бути різною.
 • Будьте терпимі. Так, цей чоловік буває нестерпний, пред’являє високі вимоги до супутниці життя, а в собі не помічає помилок, але краще йому на них і не вказувати – критики і порад він не пробачить.

Таким чином, чоловік Телець-Півень – гідний і шляхетний молодий чоловік, що знає собі ціну. Завоювавши його серце, жінка може бути щаслива в шлюбі, хоча деколи їй і доведеться терпіти деякі важкі риси характеру чоловіка.


Ще більше про чоловіка Тільце дивіться у наступному відео.