Чоловік Телець-Мавпа (18 фото): характеристика і гороскоп народжених у рік Мавпи, сумісність в любові

Чоловік Телець-Мавпа: характеристика і гороскоп народжених у рік Мавпи, плюси і мінуси характеру. Який він у кар’єрі, любові і шлюбі? Сумісність у любові з іншими знаками. Поради астрологів.

Телець-Мавпа – це незалежний і розважливий чоловік. У пошуках виходу із складних ситуацій він завжди керується тверезим розумом і здоровим глуздом. Він аж ніяк не авантюрист, проте дуже любить гарний активний відпочинок з друзями.

Злегка самовпевнений, цю свою особливість приховати йому не вдається, що іноді викликає труднощі в спілкуванні з оточуючими. Ще одна складність при розвитку любовних або дружніх відносин пов’язана з тим, що цей чоловік категорично не виносить критики і порад. Йому неможливо нав’язати інша думка, він завжди вважає себе правим. Втім, зазвичай це так і є, все ж облік у вирішенні будь-яких питань холодного розуму частіше веде до успіху.

У компанії зазвичай стриманий, але якщо Телець-Мавпа переслідує корисливі цілі, то здатний повністю змінити свою поведінкову схему.

Чоловіки Тельці відрізняються легкообучаемостью, вони тягнуться до знань, а характер Мавпи допомагає передавати нові відкриття іншим у дуже цікавому оформленні. Тобто слухати новини від Тельця-Мавпи цікавіше, ніж від інших Тельців.

Зовні часто мають цілком звичайною зовнішністю, але їх вишукані манери і романтичні залицяння завжди приваблюють протилежну стать.

Переваги характеру:

 • володіє природною кмітливістю і чарівністю;
 • має тонке почуття гумору;
 • легко сходиться з людьми;
 • сімейні цінності завжди ставить понад усе;
 • завжди домагається поставлених завдань;
 • володіє високою працездатністю.


Характер Мавпи іноді губить цілеспрямованість Тільця. Тельці зазвичай завжди прагнуть до своєї мети, у що б то не стало, але риси Мавпи часом змушують його відмовитися від свого шляху. Це може статися, якщо вивести хлопця з себе, що, до речі, зробити практично неможливо. Але якщо все ж комусь вдалося підірвати сталеві нерви цього чоловіка, то краще в цей період з ним не стикатися.

Є у хлопця Тільця-Мавпи і ще кілька складнощів в характері:

 • заради бажання влади та грошей він готовий поступитися своєю порядністю;
 • скрізь шукає вигоду – раптово звернувся з безтурботним питанням до малознайомій людині Телець-Мавпа, швидше за все, питає: «Як справи? » не просто так;
 • зазвичай це егоїсти, які не помічають своїх недоліків, але не терплять помилки оточуючих.
Дивіться також:  Чоловік Телець-Змія (19 фото): характеристика і гороскоп, чому змінює, ознаки закоханості

У кар’єрі

В роботі цей чоловік завжди прагне до керівної посади. Це пов’язано як з його постійним пориванням всіма керувати, так і з бажанням максимально забезпечити себе і свою родину матеріально.

Для досягнення влади він готовий йти по головах і часом опускається до вельми неблагородних вчинків. Від цього часто страждають оточуючі люди. По суті, Телець-Мавпа не злий і не бажає нікому страждань, але свої особисті інтереси завжди ставить вище за інших. Іноді імпульсивний характер Мавпи не дозволяє йому досягти мети з незалежних факторів, але все ж це рідкість.

В партнерській роботі досить терплячий, ефективний і акуратний, має схильність до прояву творчого підходу.

У бізнесі цей чоловік також успішний і шукає партнерів, які нарівні з них прагнуть до фінансового благополуччя, чесність при виборі компаньйона ролі не грає.

В любові

В любовних відносинах Телець-Мавпа відчуває себе досить комфортно. На відміну від інших Тельців чоловік Мавпа не має нереальних вимог до вибору обраниці, і тому він без труднощів вступає у відносини. Найбільше його приваблюють такі риси характеру жінки, як почуття гумору, загадковість і дотепність.

Партнерку він щиро любить, завжди намагається вгадати її настрій, зробити щось приємне. Ласкавий і турботливий, проте рідко проявляє щирі емоції. Цей чоловік здатний наговорити купу ніжних слів, спочатку жінка вірить, закохується в ласкавого хлопця, але з часом розуміє, що про почуття він може лише говорити, але не демонструвати їх.

Це надійний супутник, він вірний коханої і завжди готовий до тривалих стосунків. Навряд чи він стане ініціатором розриву.

В ліжку

Чоловік Телець злегка консервативний у ліжку. Зазвичай ці молоді люди воліють вступати в інтимний зв’язок в комфортній і затишній кімнаті, проте Мавпа, прагне до всього нового, робить Тільця не настільки традиційним, іноді спонукаючи вступати в близькість в незвичайному місці.

Партнерці чоловік Телець-Мавпа може здаватися дещо відстороненим. Причина цього – звичка виражати почуття іншими способами. Чуттєва коханка допоможе активного темпераменту чоловіка розкритися повністю. У ліжку він може бути і лідером, і веденим коханцем.

Дивіться також:  Що подарувати чоловікові-Тельцю на день народження? 13 фото Які подарунки люблять хлопці, кращі варіанти

В шлюбі

Ставши сімейним людиною, чоловік Телець-Мавпа буде приділяти багато часу вдома. Сам стане оформляти його і навіть брати участь у прибиранні. Чоловік, народжений у рік Мавпи під знаком Тельця, здатний здивувати свою сім’ю раптовим вечерею. Його характеристика як чоловіка виключно позитивна.

Цей чоловік максимально орієнтований на благополуччя своїх рідних людей, і ця відданість здатна навіть стати причиною, по якій він відмовиться від кар’єри. Хоча частіше глава сімейства все ж посилено підтримує фінансову основу цієї осередку суспільства.

Часто будинок Тельця-Мавпи відвідують гості. Він бачиться відвідувачам гостинним господарем – таким, по суті, і є. До дітей цей чоловік буде ставитися з благоговінням. У вірності і відданості свого чоловіка дружина Тільця-Мавпи може бути впевнена.


Відносини з іншими знаками

Якщо звернутися до східним гороскопом, то чоловікові Тельцю-Мавпі варто враховувати різні варіанти розвитку подій, маючи на увазі сумісність з представниками різних знаків.

 • Змія: прекрасний союз. Розкута і бажана для Мавпи Змія відчуває щиру ніжність до свого супутника. Найбільш вдале поєднання вийде з жінкою Змією, знак зодіаку якої Тілець.
 • Собака: вдала пара, обидва партнера віддані один одному до кінця життя.
 • Бик: легко знаходять спільну мову, в парі завжди панує взаєморозуміння.
 • Тигр: краще уникати спілкування з жінкою Тигром, цей союз чекає постійна боротьба, зате бізнес-тандем з нею вийде вельми успішний.
 • Півень: кохання з дівчиною Півнем у хлопця Тільця-Мавпи вийти не зможе, можлива легка інтрижка, але не більше. Може виникнути непоганий діловий союз.
 • Кінь: з жінкою Конем цього чоловіка об’єднає любов до дому, домашнього комфорту, сімейних цінностей. Це буде хороший міцний шлюб.


 • Щур: не особливо вдала пара. Щура завжди цікавить матеріальна сторона, а Телець шукає духовної близькості. Спочатку його приверне ця партнерка, але краще бути з нею обережніше.
 • Мавпа: жінка Мавпа завжди прагне до влади. І це якість, властиве обом партнерам, стане причиною розриву пари.
 • Свиня: з жінкою Свинею чоловікові буде дуже цікаво, вони сумісні з багатьма пунктами, окрім одного, найважливішого – між ними не може бути духовної близькості. Навряд чи відносини можуть стати серйозними.
 • Кролик: також не особливо вдалий союз. З жінкою Кроликом чоловік Телець-Мавпа може добре провести час, вона весела і навіть зворушливо легковажна, але зустрівши більш приземлену і серйозну партнерку, цей молодий чоловік, швидше за все, розділить безперспективні відносини з Кроликом.

Якщо чоловік при виборі коханої буде керуватися західним гороскопом, то краще йому звернути увагу на Тельців, Дів, Риб, Лева і Скорпіона. У виборі бізнес-партнера хороший союз складеться з Тельцем, Водолієм, Близнюками, Стрільцем. Жінок, знак зодіаку яких Козеріг, Рак, Овен або Ваги, краще уникати в будь-яких відносинах.


Як завоювати його серце?

  Астрологи дають поради жінкам, які зустріли чоловіка Тельця-Мавпу і мріють підкорити його серце:

  • будьте в спілкуванні веселі та оптимістичні – для нього дуже важливо емоційну рівновагу обраниці;
  • не зліть цього чоловіка, він не з тих, кого приваблюють підступні жінки; розгніваний Телець-Мавпа здатний навіть на помсту;
  • часто хваліть цього хлопця, він дуже егоцентрична і самовпевнений, завжди приймає лестощі за чисту монету;
  • намагайтеся його дивувати, об’єкт вашої пристрасті дуже цікавий і часто захоплюється чимось новим;
  • головна помилка – критика його вчинків, це непрощенна помилка, після якої Телець-Мавпа, взагалі, може перестати спілкуватися з жінкою.
  Дивіться також:  Характеристика жінки Тельця-Щури (15 фото): детальна характеристика і гороскоп на 2018 рік, сумісність в любові

  Рекомендації

   Із-за деяких рис свого характеру чоловік Телець-Мавпа часто стикається зі складними життєвими ситуаціями. В основному це стосується спілкування з людьми.

   Щоб уникнути більшості проблем, астрологи пропонують цим чоловікам прислухатися до наступних рекомендацій:

   • постарайтеся думати більше про почуття інших людей, пам’ятайте, що ваша думка – чи не єдине, думки оточуючих можуть відрізнятися від ваших;
   • прагнучи до мети, спробуйте заспокоїти в собі емоційну і енергійну Мавпу, яка часто стає причиною сходження з наміченого шляху;
   • відмовтеся від різких висловлювань на адресу оточуючих, поставте себе на місце людини — адже ви самі не виносьте чужої критики.

   Таким чином, чоловік Телець-Мавпа – дуже цікава особистість, яка домагається більших висот і в кар’єрі, і в сімейних відносинах. Можливо, йому варто трохи переглянути своє ставлення до людей, і тоді складні життєві ситуації обійдуть стороною.

   Про психологію чоловіка Тельця в любові дивіться у наступному відео.