Чоловік Телець-Кінь (19 фото): гороскоп і характеристика народженої в рік Коня, сумісність в любові

Детальний гороскоп і характеристика народженої в рік Коня. Як веде себе чоловік Телець-Кінь в суспільстві, на роботі і в стосунках? Сумісність у любові з іншими знаками.

Для чоловіків Тельців-Коней важливо матеріальне благополуччя, тому вони готові старанно працювати, щоб забезпечити себе і свою сім’ю. Таким особам недостатньо бути рядовим співробітником – вони прагнуть стати кращим фахівцем у своїй області, і отримати визнання оточуючих. Як правило, представники тандему даних знаків швидко піднімаються кар’єрними сходами і займають керівні посади. При цьому вони не зазнаются, а залишаються все тими ж добрими і відкритими хлопцями, готовими у будь-яку хвилину прийти на допомогу нужденним.

Телець-Кінь має масу позитивних якостей, але характеристика цього поєднання знаків вказує на те, що в житті йому властиво проявляти більше негативних рис. Гороскоп рекомендує таким чоловікам постійно працювати над собою і вдосконалювати свій характер, інакше можуть виникати труднощі у спілкуванні з людьми.

Слід також зазначити, що без докладання зусиль у вихованні власної особистості вони навряд чи матимуть успіх у житті.

Телець, народжений у рік Коня, упертою, і для досягнення своїх цілей не звик вибирати легкі шляхи. Але таким чином він загартовує свій характер і вчиться знаходити вихід із будь-якої ситуації. Незважаючи на упертість, в особистому житті хлопець Телець-Кінь готовий йти на деякі компроміси зі своєю другою половинкою. Він має спокійною вдачею, тому з ним легко домовитися. До того ж такий чоловік відрізняється щедрістю, тому готовий дарувати подарунки і робити вчинки, щоб довести свою любов. А ось робити компліменти і виражати почуття словами він зовсім не вміє.

Зовнішність і поведінка

Типові чоловіки Тельці, які за східним гороскопом народилися в рік Коня, зазвичай володіють щільним статурою і невеликим зростанням. За рахунок цього навіть при відносній худорби вони виглядають міцними і солідними. Особа, як правило, кругле, але не повне, шия коротка і потужна. Ніс у таких чоловіків широкий, пухкі губи, великі очі і пухнасті вії. Мало хто з представників такого зодіакального тандему може похвалитися густою шевелюрою – у них переважно тонкі і рідкісні волосся.

Дивіться також:  Жінка Телець-Тигр (13 фото): характеристика і гороскоп на рік, сумісність в любові і професії

Загалом чоловік Телець-Кінь має миловидну зовнішність, але йому необхідно слідкувати за своїм харчуванням і не забувати про спорт, адже він схильний до повноти. Навіть якщо в молодому віці хлопець був худорлявий, то з віком він неодмінно почне набирати вагу.

Гороскоп радить таким людям вести активний спосіб життя і уникати сидячої роботи, інакше проблема може знайти великі масштаби, і разом із зайвими кілограмами з’являться серйозні проблеми зі здоров’ям.


У суспільстві Коні-Тельці ведуть себе впевнено – вони комунікабельні і вміють підтримати розмову. Але якщо вони опиняться в оточенні незнайомих людей, то відчують незручність і сором, стануть менш балакучі або зовсім спробують ухилитися від компанії. У чоловіків даного поєднання знаків мало справжніх друзів, так як вони не бажають близько підпускати до себе людей, хоча практично одразу викликають довіру в оточуючих.

До негативних якостей Тільця-Коні можна віднести небажання вникати в суть чужих проблем. Це не означає, що він не допоможе в складній ситуації, просто він буде вислуховувати людини і співпереживати його горя, щоб не брати на себе негатив і не порушувати власний комфорт. Інший поганою рисою чоловіки є повна відсутність контролю під час гніву. Він може тривалий час приховувати в собі образи, емоційне напруження і злість, але в один момент вихлюпне своє невдоволення на того, хто потрапить під «гарячу руку».


Професійна сфера і фінанси

Щоб побудувати блискучу кар’єру, чоловікові Тельцю-Коні необхідно ще в юності визначитися з майбутньою професією і прикладати всі зусилля для розвитку в даному напрямку. В іншому випадку він буде пробувати свої сили у різних сферах, і не знайшовши для себе щось справді вартісне, втратить всяке бажання що-небудь робити. При цьому хлопець втратить свої кращі роки, коли він був сповнений ентузіазму і енергії.

Тельцю потрібно прикладати масу зусиль для самовдосконалення, благо наполегливість і завзятість Коні в цьому йому допоможе. Головне, щоб він не розпилявся відразу на кілька справ, а поступово досягав поставлених цілей.

Слід зазначити, що найчастіше чоловіки такого зодіакального тандему досягають великих успіхів у кар’єрі після того, як знаходять свою другу половинку. Саме жінка допомагає чоловікові Тельцю-Коні повірити у свої сили та відчути свою значимість.

Представники даного знаку Зодіаку можуть добре проявити себе в наступних сферах:

  • фінанси – бухгалтер, бізнесмен, економіст, торгівля;
  • сільське господарство – розведення худоби, вирощування культур;
  • творчість – художник, письменник, співак, скульптор, архітектор;
  • ручне майстерність і виробництво – токар, столяр, тесляр, слюсар.
Дивіться також:  Чоловік Телець-Мавпа (18 фото): характеристика і гороскоп народжених у рік Мавпи, сумісність в любовіБудь-чоловік Телець-Кінь ставиться з усією відповідальністю і ставить її на перше місце. По суті, його можна назвати трудоголіком, адже він може працювати практично без вихідних, щоб добитися фінансового благополуччя і зайняти високий пост. Такі особистості вміють не тільки заробляти, але і накопичувати їх. Основна частина грошей йде на забезпечення комфорту і побутові потреби, а от на розваги вони витрачаються неохоче.

А також представники цих зодіакальних знаків люблять дарувати подарунки, адже саме так вони показують близьким людям свою прихильність і любов.

Стосунки і сумісність

Як у професійній сфері, так і в любові чоловік Телець, народжений у рік Коня, прагне до надійності і стабільності. Швидкоплинні романи і ні до чого не зобов’язують відносини його не цікавлять. Така серйозна особистість може довгий час провести на самоті, поки не знайде «свою» людину, з яким вирішить пов’язати своє життя. Для когось це видасться дивним, але не для Тельця. Він не бажає розмінюватися на дрібниці, і точно знає, яку жінку хоче бачити поряд з собою.

Кінь-Телець неохоче заводить нові стосунки, так як постійно сумнівається у потенційного партнера. Перший час хлопець буде поводитися холодно і відсторонено, але коли звикне до людини і розгледить в ньому всі якості, які для нього важливі, то неодмінно змінить тактику. Закохані представники даного поєднання знаків завжди уважні до своєї обраниці, добрі і ласкаві.

Вибудовувати відносини з Тельцем досить складно, але якщо дівчина набереться терпіння, то незабаром дізнається, яким надійним, трепетним і вірним є її коханий насправді.

Щоб завоювати хлопця Вола-Кінь, дівчина повинна володіти м’яким і поступливим характером, величезним терпінням і вмінням згладжувати конфлікти. Їй доведеться навчитися приборкувати його гнів під час скандалів і вміти м’яко, без докорів і наполегливості направляти в потрібне русло. Навіть самий упертий представник цього тандему знаків «тане» від жіночих ласк і готовий зробити все, що вона попросить, в тому числі – поміняти свою думку щодо прийнятого рішення.

Дивіться також:  Телець змія жінка (17 фото): характеристика дівчата народилися в рік Змії, гороскоп, повна сумісність

Найбільш міцні відносини Телець-Кінь зможе створити з представницями зодіаку Телець, Рак, Діва, Скорпіон, Козеріг, Риби. І також щаслива пара може скластися з Овном, Вагами і Левом, але обом сторонам доведеться докласти для цього багато зусиль. Катастрофічними можна назвати союзи з Близнюками, Стрільцем і Водолієм.Поведінка в шлюбі

Чоловік Тілець, що з’явився на світ у рік Коня, відповідально підходить до шлюбу і зважується на такий крок лише в тому випадку, якщо на 100% впевнений у своїй обраниці. Така особистість не сприймає розлучення, тому навіть у критичні часи буде докладати всіх зусиль для відновлення ідилії в сім’ї. Своїй другій половинці чоловік обіцяє вірність, надійність і стабільність, а натомість він хоче отримати підтримку, повагу і ласку.

Кінь-Телець стане прекрасним сім’янином, турботливим батьком і уважним чоловіком. У будь-якій ситуації він завжди стане на сторону дружини і не дозволить родичам втручатися в їхні стосунки. У будинку чоловік воліє займати чільне місце, і жодна подія не повинно пройти повз нього.

Якщо жінка хоче ідилію і мир у домі, то їй доведеться у всьому прислухатися до чоловіка, хоча невеликі хитрощі і чарівність допоможуть їй приборкати навіть такого звіра, як Телець.

У ліжку представники цього зодіакального тандему воліють більше віддавати, ніж отримувати, але при цьому про себе вони теж не забувають. Такі чоловіки володіють середнім темпераментом, і дотримуються консервативних поглядів. Вони неохоче погоджуються на різні сексуальні експерименти, і з обережністю пробують щось нове. Незважаючи на те що чоловік Телець-Кінь вибирає домінуючу роль в ліжку, іноді він не проти передати ініціативу в жіночі руки.

Про психологію чоловіка Тельця в любові дивіться у наступному відео.