Чоловік Стрілець (27 фото): які жінки йому подобаються, як його завоювати і закохати в себе, як зрозуміти і повернути хлопця

Якщо на вашому життєвому шляху з’явився привабливий чоловік Стрілець, вам буде корисно краще пізнати його внутрішній світ. Які жінки йому подобаються? Як завоювати і закохати його в себе? З якими знаками найбільш вірогідні тривалі стосунки?

Чоловіки, які святкують свій день народження в період з 22 листопада по 21 грудня, відносяться до зодіакальному сузір’ю Стрільця. Дуже цікавий характер їх життєлюбної натури. Можна сказати, що Стрільці народжуються саме такими, якими бувають ідеальні герої–коханці в романах – чесні, прямі, відкриті, лицарі без страху і докору, які вміють красиво залицятися і завжди готові захистити свою даму.

Відносини з ними нагадують захоплюючий запаморочливий роман з обірваним раптово фіналом. Саме так вони найчастіше і надходять, так як не схильні до тривалих відносин і глибоким прихильностям, принаймні, в молодості.

Це дуже чесні, прямі і відкриті люди. Такого ж ставлення вони вимагають і від оточуючих – напевно, саме тому у Стрільця так багато друзів і просто хороших приятелів. Він ніколи не образить і не зрадить, завжди готовий прийти на допомогу, і з ним зовсім не небезпечно йти в розвідку. На його сильне плече можна покластися, якщо прийняти правила гри і особливі, тільки йому зрозумілі норми моралі.

Чоловік Стрілець, звичайно, не буде порушувати самих повсякденних соціальних норм і вести себе як «фрік», але цілком імовірно, що якісь дрібниці етикету не забуде не проігнорувати. У нього своє, особливе уявлення про те, що людина повинна і чого не слід робити. Такі дії, однак, не виходять за межі загальнолюдської моралі.

Представник дев’ятого зодіакального сузір’я обожнює тусовки, подорожі і галасливі компанії, часто є їх душею і мотором. Веселун і прекрасний оповідач, невтомний оптиміст, він завжди оточений натовпом жінок і надзвичайно популярний. Сам при цьому досить прямолінійний і навіть різкий при вираженні власної думки. Це, втім, не відштовхує від нього людей – навпаки, вони часто бачать в такій манері спілкування якийсь шарм і милу безпосередність.

Володіє Стрілець і непоганим смаком. Любить все, що пов’язано з музикою і природою. Невгамовний характер заважає йому всидіти на місці, завдяки чому такий чоловік має досить великий круг знайомств. У нього чудове почуття гумору, яке має співрозмовників.


Живить представників цього знака вогняна стихія схожа на тліючі, але в будь-який момент готові розгорітися вугілля. Вони не люблять несправедливості і, як Леви, шукають всюди правду. Стрілець любить заступатися за найслабших і зневажених. Робить він це не з позерства і не для подальшої похвали або можливості самоствердитися, просто інший хід розвитку подій для нього немислимий.

Якщо у чоловіка Стрільця немає можливості знайти роботу з постійними роз’їздами та відрядженнями, то в будь-якому випадку він забезпечить собі подібне хобі. Це зовсім не означає, що неспокійний член сімейства не дорожить сімейними узами і домашнім вогнищем – рідні і близькі гріються в променях любові, він готовий надати допомогу і підтримку в будь-який час, але теплота відносин полягає для нього дещо в іншому. Більше, ніж ситний святковий пиріг за загальним столом, Стрілець оцінить душевну близькість і повага між усіма членами сім’ї.

Для Стрільців дуже велике значення має свобода. Вони не терплять ніяких обмежень і відразу прагнуть припинити спілкування з тими, хто намагається нав’язати їм власну думку і цінності. Не складуться стосунки у представника знака і з тими жінками, які намагаються прив’язати їх до себе або змусити робити щось їм невластиве.

Взагалі у відносинах з жінками чоловік Стрілець часто заробляє славу ловеласа. За ним йде шлейф з низки вітряних романів. Дівчат це одночасно приваблює і лякає, але такий чудовий представник сильної статі настільки привабливий, що їх частіше не бентежить величезне число суперниць. Кожна з них сподівається, що джекпот у вигляді чарівного, розумного і в міру галантного Стрільця дістанеться саме їй.

Цей простий і прямий в принципі людина в любові керується часто парадоксальними і навіть протилежними тенденціями. Змінюючи сам, він не сприймає такої ж поведінки від подруги. Бажаючи мати поруч яскраву і цікаву жінку, він хоче повного розділення з нею своїх інтересів. Такого чоловіка одночасно приваблює грайливість і м’якість жіночої натури. В його ідеальної супутниці повинна бути кокетливість і в той же час вірність.

Які дівчата йому подобаються?

Чоловік, народжений під знаком Стрільця, одночасно неординарний і вибірковий у своїх уподобаннях, і в той же час схожий на більшість представників сильної статі.

Дивіться також:  Чоловік Кролик-Стрілець (13 фото): характеристика і сумісність Кота за гороскопом в любові

Так, у дівчині його зацікавить, насамперед, зовнішність. Представник вогняної стихії, як і багато чоловіків, любить очима. Однак це не буде академічна ідеальна красуня або жінка, напхана силіконом і всебічно «натюнингованная» – з такою дамою може трапитися недовгий роман або випадкова зв’язок, але не більше.

Залучають представника сильної статі жінки з яскравими рисами (можливо, з одного кидається в очі прикметою зовнішності): копицею шикарних волосся, очі яскравого кольору, довгими ногами чи витонченої форми губами. При цьому інші риси зовнішності можуть бути зовсім не ідеальними. Єдина вимога тут – жінка повинна бути доглянутою і стежити за собою, але без зайвого фанатизму, вульгарності, перебору в макіяжі. Одягнена вона повинна бути стильно і зі смаком, не обов’язково за останньою модою. Короткий обтягуючі міні він теж не оцінить. Його приверне полуоблегающая одяг, не сковує рухів, в якій жінка відчуває себе природно.

Обраниця чоловіка Стрільця має бути розумною, мати гарне почуття гумору, легко і невимушено спілкуватися. Це так необхідно тому, що супутниці доведеться відвідувати численні заходи і компанії, на яких обожнює бувати її партнер. Він ні за що не оцінить співрозмовницю, яка буде скромно відмовчуватися в кутку або говорити на нудні побутові теми. Така дівчина дуже швидко почне обтяжувати, і він буде змушений втекти у пошуках нових розумових задоволень.

Стрілець оцінить правдивість і простоту своєї супутниці, тим більше що ці якості характерні і для нього самого. Зовсім не образиться, якщо ви навіть надмірно різко выскажетесь в його адресу, особливо якщо ваша думка для нього цінне, і критика буде конструктивною. А ось безпосередньо сміятися над чоловіком Стрільцем або висміювати за спиною буде страшною помилкою. Зате ви можете посміятися над анекдотами або загальними знайомими (але не зло), забавним поведінкою братів менших.

Ідеальна жінка, на думку Стрільців, повинна давати їм повну свободу і розділяти їх інтереси. Неважливо, чим займається жінка, але у неї обов’язково повинна бути улюблена справа. Порожніх прожигательниц життя в соціальних мережах вони не поважають. Чудово, якщо ви будете разом проводити максимум вільного часу при схожих інтересах. Якщо ж це з якихось причин неможливо, то жінка має спокійно ставитися до одиноким пригодам свого супутника і не ревнувати до інших.

Не задовольнить їх вимогливий смак і проста домашня жінка. Стрілець не оцінить ідеальної чистоти в будинку чи вишуканого вечері з п’яти блюд, якщо за цим прийомом їжі йому не про що поговорити з господинею дому. Для чоловіка Стрільця в пріоритеті духовна близькість з жінкою, довіру і взаєморозуміння, тоді чоловік спокійно закриває очі на безлад у домі і буде задовольнятися магазинними супами швидкого приготування.

Буде добре, якщо дівчина знайде спільну мову з друзями Стрільця чи порозуміється з ріднею – тоді захоплення і подяки не буде межі. Взагалі, чоловік такого плану по достоїнству оцінить комунікабельність і широкі соціальні зв’язки жінки, до якої має інтерес.


Як привернути його увагу?

На перший погляд, завоювати увагу чоловіка Стрільця неважко – складніше утримати. Але це не зовсім вірно, адже такі представники зодіакального сузір’я зі стрілою в руках, звичайно, першокласні мисливці. Спокусити їх в чуттєвій сфері легко, але от приручити волелюбного чоловіка Стрільця на все життя – справа не з простих. Вони, як правило, самі проявляють ініціативу при знайомстві, однак виділяють з натовпу приємних у спілкуванні, яскравих і привабливих жінок. При цьому не варто плутати легкість у спілкуванні з примітивною простотою.

Чоловікові не повинно бути з вами нудно. Своїм інтелектом треба постійно будити його уяву. Легкий гумор і незаяложені теми змусять прискіпливого оповідача стати вдячним співрозмовником. Інтелектуал–співрозмовник не любить буденності, яка і так у великій кількості оточує повсякденне, сповнене турбот життя.З жінкою, на думку представників цього знака зодіаку, повинно бути легко і приємно. Саме така дівчина зі своїм несерйозним ставленням до життя зможе закохати в себе. Вона зможе підкорити серце кілька дитячою безпосередністю і азартом до пригод, готовністю в будь-який момент зірватися з місця разом зі своїм невгамовним Стрільцем.

Добре хоча б зрідка проявляти ініціативу в прийнятті рішення, як провести вільний час. Чим частіше ви будете витягати свого чоловіка в суспільство, тим цінніше будете виглядати в його очах. Вечірка, картинна галерея або похід на природу, рибалка або гучна вечірка – вибирайте захід у відповідності зі смаками конкретного чоловіка – так буде простіше зацікавити його цікавим проведенням часу. Непогано, якщо розваги не будуть повторюватися, адже можливість отримати нові емоції та враження важливі йому, як повітря.

Не варто у відносинах з чоловіком Стрільцем влаштовувати розборок і довгих з’ясувань відносин. Натяки на серйозність і можливість бути пов’язаним узами шлюбу змусить його вийти і знайти менш клопітні відносини.

Варто навчитися бути такою ж вільною і кілька незалежної, іноді злегка натякати, що у вас є вибір з шанувальників, і цей чоловік не є останньою надією. Головне – не переборщити. Стрільці люблять жінок, які користуються в суспільстві успіхом, але в той же час не загальнодоступних. Будучи самі полігамними, своїм супутницям зраду вони пробачити не здатні.

Дивіться також:  Чоловік Стрілець-Щур (10 фото): характеристика і сумісність з іншими знаками народжених у рік Щура чоловіків

Хороші манери і витончений смак при привабливої зовнішності будуть приємним доповненням, але не вирішальною обставиною для знайомства. Стрілець за своєю природою досить демократичний, тому жінка з цілим рядом умовностей, норм і заборон не зможе надовго привернути його вільну натуру, яка прагне до постійних змін і нових захоплень.

Ознаки закоханості

Зрозуміти почуття закоханого ловеласа неважко. Чоловік, народжений під знаком Стрільця, досить прямолінійний і відкритий, тому відразу зізнається у своїх почуттях і буде засипати компліментами. Не зробить цього він лише в тому випадку, якщо буде відчувати, що дама серця для нього не дуже доступна і підкорення її буде пов’язано зі значними труднощами.

Якщо Стрілець сильно і по-справжньому закохується, він вміє доглядати. Спочатку буде недовгий час обережно промацувати грунт, привертаючи увагу, роблячи невеликі приємні подарунки, надаючи нескладну допомогу. Як тільки він відчує прихильність від дівчини, відразу ж почне запрошувати в різні цікаві місця, завалювати знаками уваги і різними приємностями. Поведінка у нього стає більш емоційним і навіть захопленим. Йому неважко зробити несподіваний сюрприз при його винахідливості. Такий чоловік навіть може присвятити вірші власного твору.

Видадуть закоханого Стрільця блискучі в присутності об’єкта обожнювання очі і ще більш життєрадісне, ніж зазвичай, поведінку. Закоханий буде звертати майже всі увагу на симпатичну жінку. Важливим при цьому і тактильний контакт: свідомо чи мимоволі такий чоловік буде намагатися торкнутися руки або обійняти.


Ревниві чи Стрільці?

На це питання не існує однозначної відповіді. Швидше ні, ніж так. В принципі, і самі цілком вільні в своїх відносинах, вони не бачать в ревнощів нічого хорошого, до того ж часто і легко міняють жінок, не вважаючи цю свою схильність чимось аморальним.

З іншого боку, вони хочуть відчувати довіру від партнера і самому довіряти. Він не буде маніакально стежити за вашим поглядом або лазити в телефоні, так як занадто зайнятий для цього своїми численними контактами і справами. Але якщо точно буде впевнений в зраді, то ревнувати не буде, а просто пробачити свою жінку вже не зможе.

Він сам, якщо вже і вирішить пов’язати себе з однією-єдиною раз і назавжди, буде вірний їй, але непростий вибір впаде лише на саму розумну, чарівну і неординарну жінку. Тоді забрати з сім’ї такого чоловіка буде просто неможливо.

На початкових етапах відносин іноді варто підігріти інтерес Стрільця до своєї персони легким, ніби веющим навколо вас, хмарою флірту. Йому приємно усвідомлювати, що поруч жінка, популярна серед інших чоловіків. Головне при цьому – не виходити за рамки пристойності, адже всередині кожного представника цього знака є чіткі межі дозволеного і уявлення про власних правилах. Раз порушивши довіру цього чоловіка, доведеться змиритися з його швидким відходом.

Як розлучаються?

Як би не було неприємно, але розлучаються Стрільці так само стрімко, як і закохуються, причому йдуть по-англійськи: без довгих прощань, з’ясувань стосунків та пояснень. Полум’яні герої-коханці цього не переносять. Якщо це дуже важливо, можна спробувати вивести його на відверту розмову з розбором польотів, але він буде коротким і не особливо обнадійливим.

Просто у чоловіків Стрільців є свої особливі критерії в жіночому характері і поведінці, з якими вони не можуть миритися. Представники цього знака завжди вважають, що приймати і любити їх треба такими, як є, без надії переробити. Очікуючи такого прямого відношення до себе, точно так само роблять і з жінкою. Якщо якась кардинальна риса в ній не подобається, чоловік не буде ламати її характер або підлаштовувати під свій лад, набагато простіше йому знайти більш відповідну і влаштовує у всіх відносинах особу, тим більше що у веселого улюбленця жінок вибір завжди великий.

Дивіться також:  Дівчатка Стрільці (10 фото): відповідні імена, характеристика дитини, як назвати по знаку зодіаку

Як повернути?

Якщо з якоїсь причини Стрілець пішов, то повернути його буде неможливо. Для них неприйнятно насильство і різні способи прив’язати до себе, будь то шантаж або спроби утримати небажаною дитиною. Якщо довіра такого чоловіка вже підірвана, то розташувати до себе заново точно не вийде ніколи. Не нав’язуватися, не липнути в такій ситуації, а просто змиритися – найбільш гідний і правильну пораду по поведінці.

Може бути і таке, що причиною розлучення стали не ви – раптом вашого обранця потягнуло до нових берегів. У цьому випадку оптимальним буде залишити вибір за чоловіком Стрільцем. Не варто обмежувати навіть порочних устремлінь, тим більше що він може усвідомити помилковість свого вчинку. А якщо при цьому вам вдасться спустити ситуацію на гальмах, то ви почуєте і прохання про прощення, хоча це і не настільки важливо для вогняного знаку. Набагато краще буде, якщо по можливості ви не будете ставати в позицію жертви, а постаратися зрозуміти і прийняти поведінку свого повітряного супутника.

Таким чином, зі Стрільцями найбільш дієвим буде рада не тримати їх. Якщо хочете повернути чоловіка, народженого під цим знаком зодіаку, то для цього потрібно улюбленого відпустити. Чим менше ви тримаєте прагне до свободи, тим більша ймовірність повернення блудного чоловіка або хлопця.

Сумісність з іншими знаками

Якщо вам не вдається привернути увагу або побудувати відносини зі Стрільцем, варто звернути увагу на особливості вашої сумісності за знакам зодіакального кола – можливо, перешкоди криються і в цьому.

Найбільш підходять у відносинах чоловікам Стрільцям жінки схожих з ним вогняних знаків Зодіаку, а також Діви.

 • Вони чудово відчувають себе у відносинах з жінкою-Овном, народженої під впливом подібною стихії. Буяння пристрастей і вихор інтересів не дасть їм занудьгувати разом, проте лише на пристрасті міцні і серйозні відносини вибудувати складно – навіть енергійному Стрільцеві потрібен відпочинок.
 • Жінка Телець відрізняється повільно поточної життєвої енергією, з нею можна дуже швидко занудьгувати, до того ж вона приземлена і вперта по своїй суті. Не зможе вона залучити такого чоловіка навіть своєї домовитостью і господарськими якостями.
 • В шлюбі Стрільця чекає щастя з Близнюками. Представниці цього знаку так само легкі на підйом, дотепні й винахідливі. Якщо раптом знайдуть один одного, то створять вельми вдалий тандем.

 • Стосунки з жінкою, народженої під сузір’ям Рака, можливі тільки при величезному терпінню і прийнятті один одного. Не слід бути Стрільцеві мамою, а варто проявляти більше незалежності – супутник оцінить таку поведінку.
 • Жінка під знаком Лева з легкістю спокусить чоловіка Стрільця своїм розумом, харизмою, красою та любов’ю до життя і задоволень. Хороші знайомі зможуть стати хорошими партнерами по життю.
 • Інтелектуальні і душевні якості Діви припадуть до смаку народженому під сузір’ям Стрільця. Між ними навіть може виникнути пристрасть, але почуття досить швидко охолодить тверезий і практичний погляд Діви на життя.

 • Емоційна складова Ваг вельми імпонує Стрільцеві. Пара буде чудово проводити час разом. Якщо жінка Ваги не буде тиснути на свого коханого з серйозними стосунками, то він сам зробить їй пропозицію.
 • Яскраві відносини чекають з представницею знаку Скорпіона. Однозначними і спокійними вони точно не стануть. Можливий бурхливий, але швидко підходить до кінця роман – надто вже сильні в обох характери і цілі в житті.
 • Стосунки з жінкою Стрільцем не будуть гармонійними. Бурхлива пристрасність, спільні інтереси, однакова реакція на все навколо, здавалося б, повинна зробити міцним цей союз, але аж надто люблять свободу і незалежність обидва представника знака.

 • Можливі відносини Стрільця з жінкою Козерогом. При їх протилежності характерів є багато схожого в їх поглядах на життя. Якщо вона перейметься його захопленнями, то при своїй незвичайній розумі і здібностях зможе завоювати невірне серце ловеласа.
 • З Рибами, літати в хмарах, союз буде непростим. При всій удаваній легкості представниць такого знака зодіаку вони надто заглиблені у себе і все високе, Стрільцю ж до вподоби земні захоплення і радості. Їм доведеться проводити вільний час в різних компаніях, і тоді лише при взаємних поступках можливі довгі стосунки.

За відгуками представників сильної статі цього знака, легше всього взаємодіяти з жінками Стрільцями, Левами і Близнюками. Життєрадісність і кипуча енергія, любов до розваг і високий інтелектуальний рівень зроблять їх відмінними супутниками, якщо прекрасні половинки зможуть приборкати свою ревність до супутника.


Про те, якою в любові чоловік Стрілець, дивіться у наступному відео.