Чоловік Скорпіон-Бик (15 фото): характеристика і сумісність хлопця в любові, народженої в рік Бика, яка жінка за знаком зодіаку йому потрібна

Чоловік Скорпіон-Бик – мрія будь-якої жінки. Яка характеристика і сумісність в любові хлопця, народженої в рік Бика? За які головні риси його цінують? Як він ставиться до дітей і дружині? Що потрібно знати, йдучи на союз з таким чоловіком?

Чоловік Скорпіон-Бик з першого погляду – ідеал і мрія будь-якої жінки. Сміливий і сильний, нічого не боїться, не пасує перед труднощами. Не розгубиться в складних і непередбачуваних ситуаціях і завжди швидко знайде рішення. Завдяки своїй твердості характеру і силі волі здатний досягти висот, причому буде йти по обраному шляху, незважаючи на перешкоди, поки не досягне своєї мети.

У такого чоловіка багатий внутрішній світ, він багато знає, читає; можна сказати, що відмінний психолог, дуже добре розбирається в людях; його складно обдурити – швидко відчує брехня і втратить інтерес до такої людини. Цю інтуїцію дає знак зодіаку Скорпіон. А народжений у рік Бика, ще отримує надзвичайну силу і витривалість. Тому характеристика і виглядає так, ніби мова йде про супергероя. Багато в чому так і є. Саме ці якості і тягнуть до нього людей, особливо жінок.

І в дружбі, і в коханні чесний і порядний. Одного завжди підставить плече і буде з ним до кінця в найскладніших ситуаціях. Такого чоловіка часто навіть не треба просити про допомогу – він сам відчуває, коли вона необхідна і завжди з’являється в потрібний момент. Причому, допомога може бути сама різна, як фізична, так і моральна. За ці якості дуже цінують друзі. Майже завжди може дати чітку і правильну оцінку подіям, а тому поради завжди є слушними, до них краще прислухатися.


Жінку такий чоловік приваблює найголовнішою якістю – надійністю. Саме з ним можна почувати себе, як за кам’яною стіною. На нього можна покластися в будь-якій ситуації. Крім того, найчастіше Скорпіон-Бик дуже привабливий, вміє підтримати розмову і зацікавити співрозмовника. Володіє унікальною рисою – завжди залишати якусь загадку, що ще більше притягує до нього. До кінця розкривається вкрай рідко. І якщо не зустріне гідного людини, може не розкритися. Зате оточуючі з легкістю довіряють йому свої таємниці. І це вони можуть робити без всякої боязні. Скорпіон-Бик вміє зберігати таємниці, тим більше, якщо довірили щось сокровенне. Не схильний до пліток і інтриг. Якщо розчаровується в людині, пояснювати нічого не буде, просто піде.

Дивіться також:  Характеристика чоловіка Скорпіона-Собаки (11 фото): сумісність в любові хлопця, народженої в рік Собаки

В роботі проявляє себе як натура діяльна. Сидіти на місці не може, шукає постійного розвитку. Дуже сильно розвинене почуття обов’язку, тому Скорпіону-Бику можна довірити саму відповідальну і складну роботу, вона буде виконана з високою якістю. Частіше ці люди вибирають екстремальні види діяльності. І якщо робота ніяк не пов’язана з ризиком, вони отримують адреналін в інших областях, вибираючи їх своїми захопленнями. Стаючи начальником, дотримується тих же принципів: будь-яка робота повинна виконуватися якісно і в строк; того ж він вимагає від своїх підлеглих.


Відносини з жінками

Жінок навколо нього завжди багато, але ті, хто занадто активно домагаються його уваги, не викликають інтересу. Легкодоступні жінки його не приваблюють. Він – завойовник і переможець. Ці якості поширюються і на відносини з жінками. Скорпіону-Бику потрібна саме та, яку він вибрав сам і готовий домагатися її будь-якими шляхами. Це не той чоловік, який орієнтується на зовнішню яскраву упаковку, для нього важлива суть. Тому йому потрібна жінка з високим інтелектом, освічена і начитана; соратниця, яка повинна розділяти інтереси і ставитися з розумінням до захоплень і внутрішнього світу. Цінує в жінці почуття гумору, легкість, чесність і щирість. Цьому чоловікові дуже важливо, щоб, крім любові і пристрасті, були присутні ще й дружні, дуже довірчі відносини.


У любові вірний, і якщо вибрав собі супутницю жінку, буде з нею до кінця. Якщо почуття пройдуть, втримати його не вдасться, та Скорпіон-Бик і сам не буде брехати і вивертатися, у всьому признається чесно. Зради і зради не простить ні за що і ні за яких обставин. Жінці, яка вибрала в чоловіки такої людини, слід завжди про це пам’ятати і вести себе гідно. Скорпіону-Бику потрібно все або нічого, задовольнитися якоюсь частиною не буде. Потрібно це чітко розуміти. При будь-якому неправильному кроці назад дороги вже не буде.

Дивіться також:  Чоловік Скорпіон-Змія (9 фото): характеристика і сумісність в любові з іншими знаками хлопців, народжених у рік Змії, всі секрети про нього

Шлюб для нього не має сенсу без дітей, вони для нього дуже важливі. При найбільшій зайнятості завжди прагне приділити дітям час, це дуже хороший батько. Для хлопчика це чудовий приклад і навіть ідеал, до якого потрібно прагнути. Такий батько зможе виховати з хлопчики справжнього чоловіка. Для дівчинки це найкращий і улюблений чоловік. Його риси характеру вона шукає і у своїх обранцях. Якщо сім’я руйнується, Скорпіон-Бик ніколи не залишає дітей, вони для нього так і залишаються найголовнішими людьми, він бере на себе відповідальність і піклується про них.

Якщо жінка довіриться чоловікові і віддасть владу в його руки, то буде щаслива. Він може бути тільки лідером, по-іншому не вийде. І якщо жінка буде намагатися з ним змагатися, це буде викликати конфлікти і суперечки. Щоб цього уникнути, слід поступитися; тим більше розуму і інтуїції чоловіка завжди вистачає, щоб приймати правильні рішення. Жінці залишається тільки займатися домашнім вогнищем, дітьми та своїми справами. У всіх починаннях чоловік обов’язково підтримає і дасть добру пораду.

Супутницю Скорпіон-Бик шукає дуже довго, адже у нього дуже високі вимоги, і якщо не знайде, може взагалі не одружуватися. Але створити сім’ю прагне, оскільки цінує затишний вогнище, хоче, щоб поряд були діти, любляча жінка. Якщо в серці так і не спалахне кохання, в більш зрілому віці вибирає супутницю, яка відповідає певним вимогам і в якій він бачить майбутню матір своїх дітей.


Сумісність з іншими знаками зодіаку

 • Якщо брати до уваги символ року, то комфортніше всього такому чоловікові з жінкою, народженої в рік Бика. Вони вдало доповнюють один одного, у відносинах панують взаєморозуміння і гармонія. Шлюб може бути практично ідеальним, якщо обидва до цього будуть прагнути.
 • Дракон, Щур і Свиня теж цілком підходять партнери. Є шанс побудувати хорошу сім’ю, але доведеться обом йти на невеликі поступки.
 • Півень, Змія і Кіт – ті символи, на яких теж не варто ставити хрест. Якщо виникли почуття, чому б не спробувати. Шанси на хороші взаємини непогані.
 • Того ж самого, на жаль, не можна сказати про Собаку, Коня і Мавпі, Тигрі і Козі. Тут буде складно побудувати відносини, в результаті все одно такий союз приречений на невдачу, як би не намагалися партнери.
 • Якщо говорити про знаки зодіаку, то тут вдалий союз може бути з Дівою, причому в цьому випадку буде оптимальним варіантом спільну справу. Разом вдасться досягти дуже багато, це буде об’єднувати і скріпить союз на довгі роки.
 • З Козерогом абсолютно протилежні характери, але це той випадок, коли протилежності притягуються. За умови, що це буде справжнє почуття, все може бути побудовано саме на любові. Але якщо вона раптом піде, спілці більше не буде на чому триматися.
 • Привабливий в даному випадку і Рак. У обох дуже добре розвинена інтуїція, гармонійні і високорозвинені особистості завжди прийдуть до компромісу і зможуть знайти вихід з важких ситуацій.
Дивіться також:  Закоханий Скорпіон (19 фото): як веде себе в коханні та стосунках, чому вони мучать партнерів, як зрозуміти і завоювати даний знак зодіаку


 • З жінкою, яка народилася під знаком Лева, сім’ї не складеться, але можливий яскравий короткий роман з незабутнім сексом. Інших відносин не вийде. Така ж ситуація чекає і з Овном, і з Вагами.
 • З Тельцем можна спробувати побудувати стосунки, але тут питання в тому, чи вистачить терпіння у обох переживати складні часи і кризи.
 • З Рибами відносини можна побудувати, але не буде у відносинах тієї емоційної іскри, яка так необхідна Скорпіону-Бику. У підсумку стане просто нудно і нецікаво разом, з-за чого розставання відбудеться за обопільною згодою.
 • Зі Скорпіоном будуть постійно виникати проблеми із-за суперництва і прояви егоїзму. Такий шлюб приречений на невдачу.
 • Зі Стрільцем можливі лише теплі дружні стосунки, які навряд чи переростуть у щось інше.
 • З Близнюками, як і з Водолієм не виникне взаєморозуміння. На поступки один одному не підуть, а образи, зрештою, переповнять чашу терпіння, недоліки будуть видні більше, ніж переваги.


Про взаємини людей, народжених у рік Бика, дивіться у наступному відео.