Чоловік-Овен-Тигр (17 фото): характеристика, сумісність по гороскопу в любові і яка жінка йому потрібна

Загальна характеристика знака допоможе краще пізнати чоловіка Овна-Тигра. Як його завоювати? З ким у нього ідеальна сумісність по гороскопу в любові? Яка жінка йому потрібна у шлюбі?

У цій людині парадоксальним чином поєднуються юнацька відчайдушність і прагматизм, комунікабельність і неабияка частка зарозумілості, тяга до пригод і розумність. Під чарівність його потрапити легко: досить провести з ним кілька хвилин, і ви пориньте у вихорі жартів, енергії і нестерпної легкості буття.


Якщо хтось із близьких страждає від депресивного настрою, то кращого психотерапевта, чим цей хлопець, знайти не вдасться. Життєлюбства, душевних сил і фантазії вистачить на десятьох, що не заважає йому твердо стояти на ногах і тверезо оцінювати реальність.

Самому Овну-Тигру рефлексії невластиві.

Йому куди цікавіше досліджувати країни і відкривати нові горизонти, ніж скрупульозно вивчати свій внутрішній світ. Він людина дії: проблеми не обговорюються, а вирішуються, ідеї не зберігаються в скарбничці, а тут же втілюються в життя.

Здається, що більш самодостатньої людини не існує, але як же важливі Овну заохочення і захоплення оточуючих! Божевільних зусиль для цього докладати не доводиться – він і так загальний улюбленець, але марку тримати необхідно. Тому в костюмі цінується стиль, в будинку – затишок, а в обраниці – шик і блиск.


Кар’єра

При бажанні представники поєднання знаків домагаються свого на будь-якому терені, музичний олімп чи громадська діяльність. Бажання ж у них є завжди: енергія переливається через край, рівень егоцентризму досить високий, а спрага загальної уваги штовхає творити і створювати. Такий тип людей можна було б віднести до категорії честолюбних кар’єристів, проте є два нюанси – палкий інтерес до своєї справи і постійний пошук себе. Нудне, але прибуткове заняття призводить Овна-Тигра в жах, а ось захоплюючий, але ризиковий проект він зуміє довести до розуму.

Дивіться також:  Характеристика чоловіки Кролика-Овна (13 фото): сумісність в любові за гороскопом і року народження

У цій унікальній здатності полягає одна з головних переваг таких чоловіків. Не можна сказати, що вони йдуть по головах, проте всі можливі варіанти отримати своє вони пізнають. Втім, необхідність прокладати хитромудрі шляху до мети виникає вкрай рідко – зазвичай досить старанності та чітко поставленого завдання.

Гороскопи запевняють, що з Баранів-Тигрів виходять чудові керівники

Лідерські задатки дозволяють вести за собою самих різних людей, здравость суджень дає можливість оцінити ризики, а природна кмітливість допомагає знайти вихід з будь-якої ситуації.

Любов і відносини

Тяга до змін впливає не тільки на професійну сферу – в любові Овни-Тигри також відрізняються непостійністю. Ці чоловіки не любителі швидкоплинних інтрижок, але тривалий роман, навіть самий перспективний, спричинює зневіру.

У справах амурних подвійність натури виявляється повною мірою. Рік Тигра робить молоду людину імпульсивним, поривчастим, спраглим постійної полювання. І тут же ці прояви врівноважуються консервативністю і благородством Овна. Наприклад, вважаючи флірт безневинним заняттям, Овен-Тигр навряд чи стане змінювати своєї обраниці. А горезвісна жага новизни не заважає йому розлучатися з численними дамами на дружній ноті.

Якщо ж романтичні відносини тільки почалися, то будьте готові до моря ніжності і океану ласки. Чоловік цих знаків проявляє себе дбайливим, чесним, уважним і чуйним партнером. Без ревнощів теж не обійдеться, але якщо не кокетувати відчайдушно з незнайомцями, то вдасться уникнути скандалу.

Сексуальність

І тут все по класиці: егоїстичність Овна-Тигра може проявитися і в інтимній сфері. Йому не плювати на бажання партнерки, але про власне задоволення він піклується завжди трохи більше. При цьому дорікати його у відсутності пристрасті не можна. Тигряче початок робить чоловіка володарем сексуальної привабливості, а знак Овна відповідає за потужний темперамент. Влаштувати в ліжку справжній пожежа такий хлопець може без праці.

Крім того, своє типове захватнически-домінуюче становище він демонструє і в сексі.

Спроби дівчини взяти ситуацію під свій контроль образять Тигра до глибини душі. Прозвучить парадоксально, але приборкати дикого звіра можна тільки повністю йому підкорившись.

Дивіться також:  Жінка Овен-Дракон (9 фото): характеристика і сумісність в любові

Як йому сподобатися?

Якщо мова йде про першу симпатії, то Овен-Тигр точно виділить з натовпу ту дівчину, яка відрізняється жіночністю і легкістю. Не плутати з доступністю! Чоловіки цього типу однаково швидко втрачають інтерес і до надмірно нав’язливим, і до надто лагідним.

Змусити Тигра піддатися маніпуляціям і жіночим хитрощам практично неможливо, тому свідоме ігнорування дзвінків до успіху не приведе. Розкутість, помірне увагу до його персони, тонка любовна гра – ключ до серця у вас в кишені.

Утримати його куди складніше, ніж підкорити з першого погляду. Овен-Тигр не хоче, щоб жінка зазіхала на його особистий простір, а весільний марш може викликати у нього напад паніки. Йому б розслабитися і отримувати задоволення, і того ж він чекає від партнерки. Тільки та, хто з повагою поставиться до права свого чоловіка на свободу, великі шанси заслужити його повну довіру.

Сім’я і дім

Юний Овен-Тигр вступати в шлюб не прагне. Причин тому безліч: і величезний і цікавий світ, не обмежений рамками будинку, і сотні привабливих дівчат, з якими хочеться познайомитися ближче. Головним же стоп-сигналом є бажання досягти, а поєднувати сімейне життя і кар’єру для нього не представляється можливим.

Зате подорослішав, змужнів представник знаків стане справжнім подарунком для своєї супутниці.

Несподівано з самозакоханого і легковажного хлопчиська він перетвориться в господарського і відданого чоловіка. Він буде уважний до побажань своєї половини і не влаштує сцену з-за нісенітниці.

Правда, темперамент Овна-Тигра не згасне навіть з роками, і часом може проявлятися не з кращого боку. Якщо затіваєте запеклу дискусію, то будьте готові до відповідних гнівним випадів. Саме тому чоловікові Тигру рекомендується вибирати урівноважену і неконфликтную супутницю.

Дивіться також:  Характеристика чоловіка Овна-Бика (13 фото): гороскоп сумісності в любові, як завоювати народжених у рік Бика

Сумісність по знаку зодіаку

Почати варто з очевидного: у своїй вогненній стихії Овен точно знайде якщо не любов, то однодумців. З Левами і Стрільцями його чекає потужний емоційний вибух, і якщо обійдеться без жертв, то з часом така пара стане зразковою родиною. Якщо ні, то дружній союз вийде не гірше – нудьгувати не доведеться ніколи, а розуміння буде значно вище середнього.

По-справжньому закоханий Овен може опинитися в жінку Водолія.


Його захопить творче начало, схожість поглядів і волелюбність.

Самі невисокі шанси побудувати міцні відносини у Овнів:

  • Вагами;
  • Козерогами;
  • Тільцями;
  • Дівами.

Ваги можуть збентежити простодушного Овна своєю підступністю, Козеріг швидко розчарує, Телець замучить його почуттям власності і недовірою, а Діва, взагалі, навряд чи приверне увагу – її манірність швидше відштовхне.

З іншими знаками спілкування складається, як правило, нейтрально.

Сумісність за східним гороскопом

Норовливим Тиграм сподобається ризикованість і поривчастість жінки Коні. Градус пристрастей в парі буде досить високий, але ці двоє чудово зможуть чудово доповнювали один одного. Деякі вважають такий союз справжнім спорідненням душ.

Передбачлива Собака зможе приборкати чоловіка Тигра

Їх відносини сповнені взаєморозуміння і ніжності, і це, мабуть, єдиний випадок, коли Тигру не потрібно проявляти свою тваринну натуру – він готовий стати слухняним домашнім котом.

До речі, Тигр і Тигриця – непогане поєднання, але в тому разі, якщо вони обоє готові йти на поступки і пригнічувати свою уразливість.

Можливі проблеми очікують Тигра у відносинах з:

  • Биком;
  • Змією;
  • Козою (Вівцею).

Бик зажене представника знака в кут нескінченним пресингом, зі Змією ніколи не вийде один одного почути, а Козу Тигр буде придушувати.

З іншими знаками відносини нейтральні.


Гороскоп сумісності Овнів з іншими знаками чекає вас у відео нижче.