Чоловік-Овен-Дракон (15 фото): характер і яка жінка йому потрібна

Чим відрізняється чоловік Овен-Дракон від інших? Які риси характеру йому притаманні? Як знайти з ним спільну мову і які жінки йому потрібні? Як підлаштуватися під його характер і влаштувати з нею гармонійні стосунки?

Овен – найперший знак зодіаку, представник стихії вогню. Такі люди відрізняються своїм напором і цілеспрямованістю, а також готовністю піти на все, щоб отримати бажане. Однак у Овнів практично не буває чіткого графіка або рутини в житті. Але енергії їм надовго не вистачає, а ентузіазм пропадає досить швидко. З цим пов’язаний той факт, що свої захоплення і заняття вони міняють, як рукавички, а професії часто вибирають з великим ризиком для життя.

Цей знак дуже відрізняється своєю прямолінійністю й грубістю, які іноді заважають відносин з іншими людьми. Овен — дуже сильний знак зодіаку, здатний подолати будь-які труднощі і отримати все те, що йому необхідно. Не тільки чоловік, але і жінка, що народилися під поєднанням Овна-Дракона, являють собою цілу бурю. При поєднанні даних знаків виходять дуже непередбачувані, прямолінійні і деколи навіть агресивні люди.

Це природжені лідери, завжди беруть своє, а також здатні позбутися від будь-яких своїх ворогів. Овни-Дракони — це джерело невичерпної енергії, що йде як добрі, так і не дуже хороші справи.

Як вважається на Сході, знак Дракона символізує гармонію неба і землі, а також потяг до містики і незвіданого. Люди, народжені в рік Дракона, мають великодушний характер, прагнення до всього нового, а також схильність до швидкого прийняття рішень і крайньої імпульсивності. Ці люди обожнюють бути в центрі уваги. Однак у спілкуванні Дракони дуже схожі з Овнами – представниками вогняних знаків зодіаку. Дракони імпульсивні і бесцеремонны, нерідко критикують інших, не помічають при цьому власних недоліків. Але в цілому це дуже великодушний знак, наділений творчими здібностями і щедрою душею. Представники знака Дракона нерідко стають відомими в областях мистецтва або акторської майстерності.

Дивіться також:  Жінка Овен-Щур (12 фото): характеристика і гороскоп, як завоювати таку дівчину

Що стосується спілкування, то чоловіки Овни-Дракони завжди легко знаходять собі друзів і обраниць, в яких можуть по достоїнству оцінити позитивні якості. Такі чоловіки завжди вливаються у всі компанії і стають їх душею. Енергія та ентузіазм Баранів-Драконів завжди притягують до них інших людей, а особливо жінок. Такі чоловіки люблять жінок, здатних прийняти важливе рішення, а також зробити перший крок назустріч. Це ідеалісти, які завжди намагаються побудувати своє життя найкращим чином, і нерідко це призводить до частих змін позицій та життєвих поглядів.

Овни-Дракони – це дуже сильні люди, рідко просять поради чи допомоги, так як їх самовпевненість змушує їх діяти самостійно, своїми силами. Однак допомогти іншим для них – справа честі. У Овнів-Драконів є дуже багато енергії, яку вони направляють в потрібне для них русло.


Характер

Суміш Овна і Дракона створює досить сміливий характер. Люди, народжені під цими знаками, люблять веселитися і нерідко можуть грати з почуттями інших людей. По них не скажеш, однак ці люди досить хитрі. Незважаючи на їх лідерські якості, за ним важко сказати, що ці особи здатні на щось погане. Як чоловіки, так і жінки Овни-Дракони досить слізливі і жалостливы. Ці особистості нерідко подають милостиню, шкодують бездомних тварин і допомагають дитячим притулкам. Їх дуже легко зворушити. І ці якості поєднуються з упрямостью і прямолінійністю.


Особливості чоловіків

Чоловіки Овни-Дракони володіють даром переконання. Протистояти або відмовити їм дуже важко. Також варто відзначити, що всі їхні хитрі маніпуляції, спрямовані на «добру» справу, іноді бувають помічені іншими. Але навіть незважаючи на це, Овен-Дракон не залишить своєї мети і продовжить до неї йти. Такі чоловіки дуже розумні, дотепні і деколи навіть непередбачувані. Їх гумор відрізняється чорнотою і сарказмом.

Цей знак дуже цікавий, і це змушує його досліджувати навколо себе інших людей та інші місця. Для Овна-Дракона світ – мінне поле, на якому його щоразу чекає небезпека. Такий чоловік нерідко впадає в крайнощі, а життя має девіз «все або нічого».

Завдяки своєму сильному і впертого характеру, Овен-Дракон осягає незбагненні для інших кар’єрні висоти, що робить його дуже хорошим співробітником. Проте в офісах даний знак не затримується, така робота для нього нудне і швидко набридає. З чоловіків Баранів-Драконів виходять відмінні циркачі, альпіністи, дайвери і багато інших професіоналів, робота яких становить ризик для життя. Проте не тільки в кар’єрі, але і у всіх життєвих ситуаціях ці люди люблять ризикувати. Для них все життя – гра. Але під маскою впертого і агресивного Овна ховається добрий і надійний Дракон, здатний дарувати любов і ласку.

Дивіться також:  Жінка Овен-Дракон (9 фото): характеристика і сумісність в любові

Сумісність у коханні

Якщо говорити про союз двох Баранів-Драконів, то варто сказати, що така пара вірністю не відрізняється. Для них все гра, і змусити свого партнера приревнувати — це суща дрібниця. Чоловіки даних знаків нерідко ведуться на подібні провокації в силу своєї сентиментальності. Але ревнощі ця пара затьмарює своїм інтимним життям. Тут проблем немає і бути не повинно, так як представники цього союзу мають високу сексуальну активність. В цілому союз може відбутися, але тільки якщо обидва партнери будуть робити кроки назустріч.

Що стосується сумісності з іншими знаками, то для чоловіка Овна-Дракона підійдуть представниці Близнюків, народжені в рік Мавпи або ж Водолії-Мавпи. Радість і гармонію в союз також можуть принести і Стрільці-Щури. А ось з Раками-Собаками або Собаками-Вагами ні на що розраховувати не варто. Такі союзи будуть наповнені ревнощами і скандалами.Взагалі чоловік Овен-Дракон досить привабливий, і зазвичай у нього є безліч прихильниць, готових бігати за ним по п’ятах. Для жінок він «принц на білому коні», а для чоловіків — серйозний суперник. В пару ці чоловіки вибирають жінок рішучих, здатних постояти за себе і також, як і вони, вміють відстоювати своє до кінця. Але крім цього, у жінці має бути і приголомшливе почуття гумору – на чоловіків Баранів-Драконів це діє, як магніт.

Але говорити про весілля з цими чоловіками не варто. А все тому, що Овни-Дракони не люблять рутини, їх інтереси часто змінюються, а розмови про відповідальність лякають їх.

Сумісність у дружбі

В дружбі дані чоловіки досягають успіху не менше, ніж у кар’єрі. Вони дуже популярні і цікаві співрозмовники. Їх люблять усі. Незважаючи на всю простоту і грубість цих знаків, знайти з ними спільну мову просто. А після спілкування з ними можна зрозуміти, що насправді це дуже відкриті і добрі люди.

Дивіться також:  Чоловік Овен (47 фото): характеристика знака зодіаку, гороскоп і характер хлопця, що народився в рік Кота

Про те, що шукає чоловік-Овен в любові, дивіться у наступному відео.