Чоловік Овен (47 фото): характеристика знака зодіаку, гороскоп і характер хлопця, що народився в рік Кота

Чим може привабити чоловік Овен? Про що розповідає характеристика знака зодіаку? Який гороскоп і характер хлопця, що народився в рік Кота?
Є відомі чоловіки Овни? Які поради можна дати дівчатам, що зв’язав своє життя з чоловіком-Овном?

По натурі цей чоловік – природжений лідер. Він активний, цілком впевнений у собі і не потерпить, щоб хтось диктував йому свої умови або нав’язував власну думку. В його голові роїться безліч ідей, планів, проте із-за певної екстравагантності його думок ці ідеї практично неможливо реалізувати.

На думку цього молодого людини, все, що він задумав, має змінити світ. Овен не боїться виносити ідеї на обговорення, так як у всьому прагне бути лідером.

Беручись за втілення своїх ідей у життя, Овен часто розчаровується у власних проектах. Швидше за все, раніше хтось йому вже і говорив про те, що плани практично нездійсненні, але, як завжди, чоловік-Овен навряд чи прислухався до чужої думки.

Оточуючі часто сприймають впертість і самовпевненість Овна як егоїзм і презирливість до інших, і тому нерідко Овну буває важко сходитися з людьми. Однак оптимізм, комунікабельність, виховання все ж з часом цілком симпатизують новим знайомим, і Овен виявляється постійним членом того чи іншого колективу.

Також оточуючих, і особливо жінок приваблюють в чоловікові Овні розум, щедрість, почуття гумору. Позитивною рисою Овна є і його відповідальність – він завжди виконує свої обіцянки.

Часто трапляється так, що цей молодий чоловік завзято демонструє свою самовпевненість, але, по суті, всього лише прикриває цією маскою свої власні сумніви і нерішучість.

З-за того, що чоловік-Овен звик слухати тільки себе, йому нерідко доводиться зазнавати невдачі у всіх сферах життя. Лише з віком представник вогняної стихії починає розуміти, що для реалізації кожної ідеї необхідно все ретельно продумати, а в більшості випадків краще взагалі відмовитися від втілення проекту в життя. Згодом плани Овна почнуть набувати більш реалістичний характер. Правда, чекати цього доводиться іноді досить довго, так як цей молодий чоловік не бажає рано вступати в доросле життя. Юнацький запал відчувається в його характері завжди.

Коли чоловік Овен розчаровується в нездійсненності поставленого завдання, то впадає в гнів і лють, однак швидко виходить з цього стану. У ці моменти гніву Овен може наговорити гидот оточуючим. Але, прийшовши в емоційну рівновагу, обов’язково принесе щирі вибачення, тому на нього неможливо довго сердитися.

Ці чоловіки простодушні, воліють перебувати в центрі уваги, любить похвалу та захоплені зітхання в свою адресу.

Самі завжди не проти зробити оточуючим приємний комплімент.

При виборі партнерки Овен звертає увагу на зовні красивих жінок. Також йому важлива її бездоганна репутація. Залучить цього молодого людини і таємнича дівчина-загадка. У відношенні з дамою цей чоловік буде дуже прям, можна не чекати від нього лицемірства та ходьби «навкруги». Навіть якщо його жінка приваблює лише в інтимному плані, то він також може заявити про це без натяків.

Йому потрібно, щоб кохана завжди була на висоті, виділялася красою і доглянутістю серед інших дам. Якщо жінка перестала залучати чоловіка Овна і той має намір розірвати з нею стосунки, то скаже про це відразу. Демонструвати неіснуючу любов – не в його характері. Відновити любовні почуття навіть не буде намагатися, так як це в його випадку марно.

Вступаючи у відносини з дівчиною, чоловік-Овен буде проявляти ревнощі і підозрілість. Якщо дізнається про невірність партнерки, то, ймовірно, відразу розірве відносини, зраду не пробачить. В цілому мріє про жінку, у якої він буде першим і єдиним.

Своїй дамі Овен буде дарувати дорогі подарунки і ласкаві слова. У відносинах більше керується почуттями, хоча іноді може проявляти і розважливість. Якщо вподобана жінка відштовхує чоловіка Овна, який надає їй знаки уваги, то він впадає в сказ, але одночасно з цим швидко заспокоюється.

В основному Овни мають гарну статуру, однак підтримувати форму на тому ж рівні їм необхідно. Іноді здатний проявити грубу фізичну силу. Це можливо, якщо хтось вступив з ним у суперечку, а, як ми вже знаємо, Овен не терпить критики і чужої думки.

До інтимної близькості Овен готовий вже після першого побачення. Навколишнє обстановка при цьому неважлива. Щоб опинитися в ліжку з сподобалася дамою, Овен здатний піти на хитрощі й обман. Романтики під час інтимної близькості від нього чекати не варто, в основному він владний і навіть грубий. При цьому після сексу Овен чекає похвальби і захоплення. Якщо їй трапиться партнерка, яка визнає його в ліжку лідером, то він зможе стати дуже хорошим коханцем.

Під час досягнення своєї мети чоловік-Овен може бути злегка цинічним. Наприклад, може вміло грати на публіку, хоча зазвичай щирий і відвертий. В цілому це привабливий і емоційний хлопець. Цілком миролюбний, але лише до того моменту, поки хтось не стане йому суперечити.

Якщо ж це сталося, то чоловік-Овен почне чіплятися і здійснювати непорядні вчинки.

Цей молодий чоловік не терпить рутини, схильний до активного способу життя, завжди радий відпочинку з друзями, особливо воліє екстремальне дозвілля. Коли у доброму настрої, то любить пожартувати. Друзі цінують його за тонкий хороший гумор.

Позитивні і негативні риси

В характері чоловіка, народженого під знаком Овна, можна виділити кілька важливих позитивних якостей.

 • Вірність слову. Мабуть, в цьому плані йому немає рівних. Давши обіцянку, молодий чоловік Овен неодмінно його виконає, чого б це ні коштувало. У своїх очах він бачить це справою честі. Крім того, цьому чоловікові можна довірити будь секрет. Якщо він пообіцяв тримати язик за зубами, то ні в якому разі не проговоритися про таємницю.
 • Рішучість і воля. Ці якості разом з безмежною енергією дозволяють домагатися будь-яких цілей. Однак найчастіше емоційність і зайва самовпевненість перешкоджають вирішенню завдання. Якщо ж Овну трохи притлумити в собі ці почуття, то він доб’ється великого успіху.
 • Незалежність. Вже з дитинства Овен зазвичай проявляє самостійність. До своїх цілей представник стихії вогню прагне поодинці, і тому з ранніх років вміє постояти за себе.

  Негативні якості в характеристиці чоловіка Овна також присутні.

  Розглянемо найяскравіші та поширені з них.

  • Упертість. Чоловік-Овен рідко відступає від наміченої мети. З часом розуміє, що вибрав не ту мету, але зійти з дороги не може ще довгий час.
  • Емоційність. Деякі ситуації вимагають від Овна проявити благородство, однак надмірна запальність затуляє йому розум, що призводить до розриву важливих для цього чоловіка відносин.
  • Відсутність дисципліни. Не завжди ця людина доводить справу до кінця. Іноді з запалом і енергією приступає до своїх обов’язків, але на наступний день забуває про них і знаходить нове заняття.

  Кар’єра

  До роботи Овен підходить з усією відповідальністю і вимогливістю. Відкрити свій бізнес для нього простіше простого. Для цього йому не потрібні партнери і порадники, він і сам здатний розкрутити справу з нуля. Однак у зв’язку з тим, що накопичити грошей на відкриття своєї справи Овну часто не вдається, йому все ж іноді доводиться перед реалізацією свого плану заручитися підтримкою впливових людей.

  Дивіться також:  Чоловік-Овен-Тигр (17 фото): характеристика, сумісність по гороскопу в любові і яка жінка йому потрібна

  В розробку проекту Овен вкладає всю енергію. Якщо оточуючі при цьому засуджують його бізнес-ідеї, то пропустить критику повз вуха.

  Для нього важливий не стільки заробіток, скільки реальна діяльність фірми.

  Якщо Овен не є на роботі начальником, то, швидше за все, має дещо натягнуті відносини з керівництвом. Звик бути у всьому лідером і не готовий довго терпіти статус підлеглого, адже тоді йому доводиться прислухатися до чужої думки, а не до власного. Однак у своєму працівника Овні начальство цінує вміння швидко приймати важливі рішення.

  В колективі Овен не буде призвідником інтриг і розповсюджувачем пліток: для нього це марна трата часу. Цей чоловік відправиться в ті галузі, де його чекає запекла боротьба і конкуренція. Також його приваблює нововведення. Йому гарантований успіх у сферах, пов’язаних з технікою, військовою справою, винаходами.

  Овен ефективно впорається з небезпечними завданнями, особливо якщо йому нагадати, що краще його ці випробування ніхто не виконає. Більше керується фізичною силою, а не логікою.

  Для чоловіка, народженого під знаком Овна, характерний оперативний підйом по кар’єрних сходах, однак і падіння може бути таким же швидким. Зазвичай Овен настільки занурений у вирішення якої-небудь робочої проблеми і витрачає на це стільки сил і енергії, що забуває про елементарну відпочинку. Хоча йому слід пам’ятати, що під час відпочинку часто приходять здорові думки.

  Перспективними для Овна можуть виявитися також спортивна діяльність та продажу. Добре йому буде вдаватися і ручна робота. Будучи майстром, ця діяльність буде приносити йому задоволення.

  Працюючи в колективі, чоловік-Овен є справжнім натхненником для своїх колег. Представник цього знака зодіаку завжди сповнений нових ідей, і нехай в основному вони придатні для реалізації, але можуть наштовхнути на здорові думки.

  Якщо ж чоловік Овен стає начальником, то підлеглі його побоюються і рідко наважуються проявляти ініціативу. Тим не менш фірма під керівництвом Барана буде процвітати.

  Заробляти гроші Овен вміє, але до витрат часто застосовує нерозумний підхід. Збирати і економити – це не про нього. Деякі представники схильні проявляти зацікавленість до азартних ігор і картками, що також стає недоцільною тратою зароблених коштів.

  Родина

  Чоловік-Овен дуже довго вирішується на скріплення відносин шлюбними узами. По натурі він волелюбний, а свобода і шлюб здаються йому абсолютно протилежними поняттями. Свою обраницю вибирає довго і ретельно. Перед цим, швидше за все, у нього буде кілька романів, але в дружини він зважиться взяти тільки ідеальну для себе жінку, тобто поступливу і розуміючу.

  Дамам, що вступили в шлюб з Овном, слід підготуватися до деяких проблем.

  Це дуже норовливий чоловік, свободу якого складно обмежувати. Він буде постійно всім незадоволений, від дружини вимагає покори, часто буде дратуватися по дрібницях.

  Овну потрібна ніжна, делікатна і злегка безпорадна дружина, яку буде захищати, як лицар. В цілому в сімейному житті він досить чесний і вірний. Незважаючи на показне перевагу, в душі це все ж романтик. Перебуваючи у шлюбі, Овен буде влаштовувати своїй обраниці приємні сюрпризи. Деколи він може перетворюватися на справжнього деспота. Іноді наважиться висловити на адресу обраниці дуже образливі слова, хоча пізніше і буде шкодувати про сказане.

  У дружині цінує щирість, намагається уникати корисливих дам. Завжди піклується про свою зовнішність, займається спортом і в більш зрілому віці зазвичай виглядає молодше ровесників.

  Як вже зазначалося, заробляти гроші Овен вміє і зможе з лишком забезпечити свою сім’ю, однак дружині все-таки варто проявляти мудрість і оберегти свого чоловіка від зайвих розтрат. Для дружини чоловік коштів не шкодує і ніколи не буде скнарою, який поскупиться дружині грошей на нову помаду.

  Якщо Овен скріпив себе сімейними узами в молодому віці, то він цілком здатний трохи пофліртувати з іншими дамами, однак до активних дій ніколи не перейде, тому дружина може бути абсолютно впевнена в його вірності. Тим не менш, якщо сам чоловік помітить, що дружина будує вічка іншій молодій людині, то цього він не витерпить, особливо якщо дружина спеціально це робить, щоб привернути увагу чоловіка.

  Взагалі, його жінка повинна бути ідеальною в усьому: працювати на хорошій роботі, уміти господарювати, бути пристрасною коханкою, в гостях виглядати краще за всіх, але відрізнятися скромною поведінкою.

  Деякі представники цього знака зодіаку настільки звикли бути учасником будь-якої боротьби, що несвідомо змагаються навіть з власною дружиною. З-за цього в сім’ї можуть виникати основні конфлікти. В господарстві Овен бере безпосередню участь, особливо йому вдаються майстрові роботи по дому.

  Стати батьком чоловік Овен не поспішає, але якщо це все ж сталося, то тато з нього вийде дуже хороший. Зберігаючи юнацьку душу навіть в зрілому віці, легко знаходить спільну мову зі своєю дитиною. З ним цікаво поговорити про якісь технічні новинки.

  Спочатку Овен батько відчуває по відношенню до нового члена сім’ї деякий страх і тривогу, тому в ранньому віці дитина знаходиться під опікою тільки матері.

  Незабаром ця якась захисна реакція проходить, і чоловік перетворюється в турботливого батька. Батьківство починає доставляти йому задоволення. Якщо тата і дитини пов’язують спільні інтереси, то вони можуть стати кращими друзями.

  Часом тато Овен може проявляти по відношенню до дочки або сина деякий деспотизм, тиснути на них. Під таким ставленням ховається бажання зробити зі своєї дитини успішної людини. Не завжди його цілі і бажання дітей збігаються. Якщо мама вчасно не втрутиться в таке виховання, то дитина може вирости нерішучим і безініціативним. До дочки такий батько буде ставитися більш ніжно, ніж до сина.

  Вирішувати душевні проблеми дітей у цій родині доведеться мамі. З Овна виходить не особливо хороший психолог. Йому легше навчити своє чадо щось майструвати, грати в футбол, ніж допомогти влитися в колектив і пояснити, чому, коли, де і як потрібно діяти. На кишенькові гроші не скупиться.

  Відповідні і невідповідні партнери

  Вже зазначалося, що в дружини чоловік-Овен вибирає ідеальну жінку. Однак важливим фактором у виборі партнерки є її знак зодіаку за західним гороскопом. Представниці різних знаків мають свою сумісність з Овном.

  Овен

  Обидва партнера мають бурхливий темперамент, але навряд чи це загальна властивість зв’яже двох партнерів, які народжені під знаком Овна. Цей союз може йти різними шляхами, все залежить від індивідуального характеру обох, а також від східного гороскопу. Наприклад, чоловікові Овну, хто народився в рік Кота, більше підійде жінка Овен, яка народилася в рік Собаки, Кота чи Кози.

  У ліжку у цієї пари точно не буде проблем, вони обидва виявляють пристрасні і палкість навіть після декількох років шлюбу. Конфлікти можуть виникати з-за зайвої емоційності обранців. Це якість, притаманна обом, може довести навіть до розриву відносин.

  Телець

  У стосунках чоловіка Овна і жінки Тельця ніколи не буде душевної гармонії. Малоймовірно, що між ними виникне взаєморозуміння. Деяка дистанція завжди буде зберігатися, однак саме ця особливість зблизить Овна і Тільця в сексуальному плані. Між людьми, які відсторонені один від одного, на думку психологів, завжди зберігається пристрасть і взаємний сексуальний інтерес, який з часом розгорається ще більше.

  Дивіться також:  Овни (62 фото): гороскоп для знаку зодіаку і опис сузіря, характеристика і дата народження, стихія і щасливі числа

  Крім цього, обранців зближує бажання завжди ідеально виглядати один перед одним і перед оточуючими.

  Зазвичай це гарні доглянуті люди зі спортивною статурою.

  Близнюки

  Ця пара відрізняється невичерпною енергією і активним способом життя. Навряд чи тихі сімейні вечори в їхньому шлюбі будуть часті. Швидше за все, чоловік Овен і жінка Близнюки будуть разом гуляти, подорожувати, вивчати щось нове. У пари дуже хороша сумісність. Вони не бувають байдужими один до одного, і в їх відносинах завжди відчувається свіжість почуттів.

  Чоловік Овен і жінка Близнюки можуть стати кращими друзями. Вони не бояться розповідати один одному таємниці, подобаються один одному, їхнє сімейне життя буде мало нагадувати звичну для інших пар рутину.

  Хороший союз між цими знаками Овна обіцяє народження в рік Кабана, а Близнюків – у рік Дракона чи Кроля.

  Рак

  Це рідкісний союз. Між чоловіком Овном і жінкою Рак немає майже нічого спільного. Можна сказати, що ці люди живуть у паралельних світах. Овен звик до свободи, він ніколи нічого не планує на відміну від коханої, яка народилася під знаком Раку і тепер будує своє життя за чітким законам. Овен часто тиснути на Раку, ніж доведе свою партнерку до депресії.

  Однак є в цьому союзі і деякі плюси. Наприклад, сім’я цих людей може бути правильною настільки, наскільки це прийнято в суспільстві. Тобто амбітний чоловік Овен буде постійно працювати і заробляти гроші на сім’ю, а його дружина Рак візьме в свої руки дім. На початку відносин між обранцями спалахує пристрасть, але дуже ненадовго.


  Лев

  З жінкою Левом у чоловіка Овна може вийти прекрасний союз. У відносинах у них буде і любов, і пристрасть, і емоції. Ще більше зв’язок скріпить гарна сексуальна сумісність. Згодом вогонь між чоловіком Овном і жінкою Левом не потухне.

  Обидва партнери прагнуть до високого становища в суспільстві, і лише на цьому ґрунті можуть виникати конфлікти у сім’ї. Деякі відносини можуть перерости навіть у суперництво. В іншому це міцний і міцний союз.

  Діва

  Чоловік Овен і жінка Діва дуже приваблюють один одного і швидко сходяться. Однак союз ніяк не можна назвати перспективним. Спочатку Діва прагне забезпечити Овну комфортне життя, а той захоплюється охайною і завжди привабливою Дівою. Проте пізніше Діва бачить розважливість і егоїстичність свого партнера, Овна також починає насторожувати корисливість і скрупульозність Діви.

  Ваги

  Якщо зійшлися чоловік Овен і жінка Ваги, то цю пару чекає вічна боротьба. В цілому закохані завжди зачаровані один одним. Їх погляди рідко збігаються, спільних інтересів не спостерігається, душевний світ також різко відрізняється, але тим не менш, згідно зі світовою статистикою, Овен і Ваги – досить поширений шлюбний союз.

  Можливо, це пояснюється прагненням до суперництва обох, пристрастю, загальними амбіціями.

  Скорпіон

  У цього союзу два варіанти подій: або чоловік Овен і жінка Скорпіон стають вірними і надійними партнерами один для одного, або після короткострокового спілкування між ними встановлюється міцна довічна ворожнеча.

  Обидва партнери прагнуть до незалежності і свободи. Об’єднати ці два серця може жіноча турбота Скорпіона, якої так потребує Овен, а також мужність представника вогняної стихії, яка необхідна дамі Скорпіону. Якщо пара все ж склалася, то з часом подружжя починають довіряти один одному, і, швидше за все, їх чекає щасливе спільне майбутнє.

  Стрілець

  Чоловік Овен і жінка Стрілець можуть створити ідеальний союз. В родині завжди панує взаєморозуміння, пару пов’язують спільні інтереси: вони часто вирушають у подорожі, походи, разом відвідують спортивні заняття.

  Вони закохуються друг у друга з першого погляду. Цю пару люблять навколишні, так як Овен і Стрілець завжди сповнені енергією, вони дарують друзям позитив і піднімають настрій. Цього союзу притаманний загальний темперамент, пов’язують партнерів і однакові цілі.

  Особливо вдалий шлюб може скластися у чоловіка Овна-Свині з жінкою Стрільцем, народженої в рік Кролика, Вівці і Свині.

  Козеріг

  Цей союз можна назвати цілком міцним. Свої кар’єрні плани дама Козеріг з задоволенням перекидає на свого чоловіка Овна, і це до душі обом партнерам. Їй легше стати вірної та надійної дружиною, вірним другом для свого чоловіка. Іноді вона може допомагати своєму обранцеві вирішувати робочі питання. Пов’язує цю пару і гарна сексуальна сумісність.

  Особливо міцна зв’язок можлива між чоловіком Овном, народженим в рік Змії, і жінкою Козерогом, яка народилася під знаком Собаки, Бика, Змії.

  Водолій

  Найбільш вдалий союз. Сторонні не помічають в цій парі стабільності, але ця особливість міцно пов’язує відносини Овна і Водолія. Їм разом не буває нудно, вони захоплюються один одним.

  З самого початку обидва відчувають якесь тяжіння. Жінку Водолія приваблює амбіційність цього чоловіка, Овен зачарований непередбачуваною і яскравою представницею Водолія.

  Деякі несумісні риси характеру можуть викликати конфлікти, проте всі сварки з лишком компенсуються яскравими сексуальними відносинами.

  У ліжку ці двоє намагаються не просто постійно дивувати один одного, але між ними навіть виникає деяке суперництво в цьому плані.

  Риби

  Чоловік Овен і жінка Риби можуть створити дуже щасливий шлюб. Обидва можуть стати ідеалом один для одного. Поряд з ніжною дамою, яка народилася в сузір’ї Риби, Овен стає ще більш мужнім. Його сміливість нескінченно приваблює тендітну і лагідну жінку Риби.

  Можуть в цій парі виникати конфлікти, але якщо між партнерами спалахнули щирі любовні почуття, то дрібні сварки не затьмарять цей шлюб. Частіше розбіжності виникають через упертість і деспотизму Овна, наприклад, він може звинуватити свою дружину в невмінні вести господарство. Знайти компроміс допоможе залучення до прибирання будинку домробітниці.

  Відомі особистості

  Серед знаменитостей відомо дуже багато Овнів, які змогли домогтися успіху в самих різних сферах.

  Політики

  Серед найбільш відомих політиків Овнів варто відзначити Карла Великого, Отто Фон Бісмарка, Микиту Хрущова, Віктора Черномирдіна, Гельмута Коля.

  Як справжні Овни, ці люди свого часу просували свої проекти наскоком, не звертаючи уваги ні на які перешкоди. Їх не цікавила думка інших радників, суспільства та окремих структур. Майже неможливо переконати таку людину. Відомі неодноразові ситуації, коли результат діяльності політиків, народжених під знаком Овна, доводилося виправляти.

  Ці люди вважають себе професіоналами в будь-якій діяльності, хоча нерідко їх кругозір досить вузький, із-за чого їм і складно прорахувати всі плюси і мінуси своєї ідеї до кінця. «Рубати з плеча» в будь-якій ситуації – це про них. Шкода, що результат їх погано продуманої діяльності часто відбивається на долі цілої країни.


  Отто Фон Бісмарк

  Микита Хрущов

  У мистецтві

  До цієї категорії варто віднести російських письменників Миколу Гоголя та Максима Горького, знаменитого художника Вінсента Ван Гога, відомих композиторів Рахманінова, Баха, Мусоргського.

  Овни – завжди творчі люди. Але їм потрібно пам’ятати, що будь-яку креативну ідею слід втілювати відразу. Мистецтво – це не бізнес і не політика. Найсвіжіші думки зазвичай стають результатом цінного мистецтва. Якщо ж Овен відклав творчий проект на потім, то навряд чи до нього повернеться. Схопивши музу за хвіст, Овен може досягти великого успіху в мистецтві.

  Овен має бурхливе сприйняття і енергійне осмислення. Якщо візьметься за справу, то доведе творчий проект до кінця, навіть якщо знає, що не отримає за це грошей.

  Овен готовий принести себе в жертву мистецтву.


  Микола Гоголь

  Сергій Рахманінов

  Дивіться також:  Жінка Овен (31 фото): гороскоп і характеристика знака зодіаку, характер дівчини, народженої в рік Кота

  Актори

  Найбільш відомими чоловіками Овнами у світі кіно вважаються Джекі Чан, Роберт Дауні-молодший, Рассел Кроу, Стівен Сігал, Едді Мерфі.

  Чоловіки Овни – досить вразливі люди, які мають сильну волю. Вони легкообучаемы і нальоту засвоюють всю суть явищ. Це яскраві молоді люди, які знають собі ціну, і тому їх складно не помітити. У зв’язку з цим Овни добиваються великих успіхів в театрі і кіно.

  Вони завжди знаходяться в русі, тому професія актора їм цілком симпатизує, адже вона вимагає море енергії. В долю Овни не вірять, вони впевнені, що самі відповідають за своє життя. Актори Овни намагаються не знижувати свою планку, і тому ми часто бачимо їх у лідерах рейтингів кінозірок.


  Джекі Чан

  Едді Мерфі

  Спортсмени

  Серед спортсменів Овнів особливої уваги заслуговують Ігор Акінфєєв, Володимир Кличко, Євген Гришин, Юрій Борзаковський, Павло Буре.

  Великих висот спортсмени досягають в самих різних областях спорту, але особливо яскраво їх здібності виражаються в бігу. Причому нетерпіння Овнів рідко дозволяє їм досягати успіху на великих дистанціях, зате короткі вони долають без праці.

  Також добре вдаються Овнам стрибки, метання, важка атлетика. Їм властиво швидко нарощувати м’язову масу, а ось фігура зазвичай залишається стрункою. Овнам варто задуматися і про некомандний видах спорту, так як зазвичай представники цього знака краще працюють поодинці. Слід звернути увагу, наприклад, на теніс, тут потрібна вправність і стрімкість, а в цьому плані у Овна немає рівних. Найбільш травматичними частинами у Овна вважаються голова, а насамперед – ніс.


  Ігор Акінфєєв

  Павло Буре

  Російські знаменитості

  Сюди віднесемо таких відомих телеведучих і акторів, як Дмитро Нагієв, Іван Ургант, Володимир Познер, Олександр Цекало.

  Все це яскраві та харизматичні особистості, чарівністю яких вражені натовпи шанувальників. Це той випадок, коли нереальні проекти Овнів все-таки виявилися цілком реалізованими і принесли представникам цього знаку не лише популярність, але й гроші.

  Володимир Познер ставить каверзні питання, дивлячись прямо в очі. У цьому виражається нелицемерный характер Овна.

  Зухвалість Дмитра Нагієва не викликає відчуження, а тільки притягує – це і є типовий Овен.


  Дмитро Нагієв

  Володимир Познер

  Поради для дівчат

  Дамам, які пов’язали своє життя з Овном, належить непросте життя. Їм потрібно втримати цього чоловіка, так як йому до кінця життя потрібна ідеальна дружина.

  Якщо дівчина хоче навіки завоювати серце чоловіка Овна, то їй слід вивчити і взяти до уваги поради астрологів.

  • Прийміть його лідерство. Якщо він представляє вподобану жінку як подружжя, то, ймовірно, саме вона нею стане – опір марно. Але цей же деспотизм буде проявлятися і в сімейному житті. Дамі доведеться погодитися з тим, що абсолютно всі питання в шлюбі вирішує чоловік. Але не варто думати, що дружині доведеться все життя беззаперечно мовчати. Приймаючи рішення, Овен обов’язково візьме до уваги інтереси дружини і дітей.
  • Станьте йому суперницею. Здавалося б, це протилежний рада попереднього. Так і є. Справа в тому, що Овна приверне дама, яка за підсумком погодиться з усіма його рішеннями, але при цьому і висловить власну думку, а не стане мовчки кивати головою. Потрібно спробувати захистити свою думку, висловити суперечать аргументи. Звичайно, навряд чи вони вплинуть на рішення Овна, але все ж представник цього знака зодіаку буде задоволений, що у його жінки є власні погляди.

  • Ведіть активний спосіб життя. Овна не зацікавить домашня, господарська жінка. Його не захоплять вихідні за переглядом серіалу. Він має потребу в гострих відчуттях і емоціях. Його дамі серця, щоб утримати чоловіка, доведеться навчитися кататися на сноуборді, побороти страх перед стрибками з парашутом, бути готовою до активних походів і вихідним на спортивній базі. До речі, якщо жінка новачок в цій справі, то її делікатний чоловік жодного разу не посміється над першими невдачами.
  • Дивуйте Овна. У відносинах з жінками Овен дуже великодушний. Він готовий задарувати кохану дорогими подарунками, створює сюрпризи абсолютно щиро і безкорисливо, але одночасно з цим Овен чекає і відповідних жестів. Не образиться, якщо жінка сюрпризом з’явиться в гості, буде радий, якщо вона абсолютно несподівано запросить його на будь-який захід або зробить подарунок, які змайструвала своїми руками.
  • Демонструйте свої таланти. Овну важливо знати, що його дама – найкраща. Цей чоловік не потерпить в будинку домогосподарку і тому відправить дружину на роботу. Йому не важливий її заробіток, йому головне, щоб вона в чомусь відзначилася і був привід пишатися нею. Жінка, яка домагається успіхів у кар’єрі, викличе захоплення у чоловіка Овна.

  Важливо не перестаратися з демонстрацією своїх здібностей, інакше Овен може засумніватися і в собі, що призведе до зворотного ефекту.

  • Станьте сексуальної і невинною. Овна приверне сексуальна жінка, у якої він став першим інтимним партнером. Навіть якщо це не так, дівчині рекомендується створити саме таке враження й не згадувати про минулі романах. Овен зацікавиться дамою, яка палає до нього пристрастю, але тільки в тому випадку, якщо буде знати, що ця пристрасть спрямована виключно на нього та інших претендентів немає.
  • Станьте тактовною. Овен дуже цінує такт і вихованість у оточуючих. Також йому важливо ставлення до його близьким. Якщо кохана нагрубіянить його матері, то це сильно розчарує Овна. Йому подобаються делікатні жінки з гарними манерами.
  • Готуйтеся прощати. У цій статті вже не раз згадувалися запальність і емоційність Овна. У сварках може «вколоти» партнерку грубим словом, а потім буде картати себе за це. Якщо він зрозуміє, що його жінка все ще пам’ятає про сказане, то це збентежило цього чоловіка. Сам він цілком готовий пробачити образливе слово, висловлене його другою половинкою. Тому обраниці Овна слід назавжди забувати про образи, які в момент гніву сипалися на її адресу.

  Відгуки

  Жінки, які обговорюють знайомих чоловіків Баранів, сходяться в одному: це молоді люди з дуже складним характером. У нього часто змінюється настрій. За один день може образитися, піти, повернутися, знову розлютитися, а потім попросити вибачення. Серед представників цього знака жінки виділяють окремо недовірливих і навіть агресивних особистостей.

  Головним плюсом у відносинах з Овном жінки відзначають його вміння розбудити в кожній дамі королеву. Навіть якщо роман з Овном був недовгий, всі дівчата як заново переродилися: вони стали любити себе, відчули, що заслуговують тільки найкращого. У минулому холодні на почуття жінки відкрили у собі небувалу раніше чуттєвість. І все це заслуга Овна.

  Ще однією спільною рисою Баранів, судячи з відгуків, є їх відданість і вірність, але одночасно з цим схильність до флірту. Якщо ж Овен помічає, як його кохана заграє з іншим хлопцем, то справа може закінчитися не просто сваркою, але і розривом відносин.

  Обговорюючи здібності цього чоловіка в ліжку, жінки сходяться в тому, що рівні Овну коханці в їх житті не зустрічалися.

  Про характер і долю людини, який народився під знаком Овна, дивіться у наступному відео.