Чоловік Лев в кохання (20 фото): як зрозуміти, що він закоханий і як його завоювати, як його підкорити і які жінки йому подобаються

Чоловік Лев в любові і в сімейних відносинах. Як зрозуміти, що він закоханий? Яка жінка зацікавить Лева? Як його завоювати і утримати? Як повернути чоловіка Льва після розставання?

Найголовніше, чого потребує чоловік Лев – це увага. Він любить свято, затишок ж його пригнічує. Будь-яка подія готовий відзначати з великою кількістю друзів і рідних. У людях він, перш за все, цінує ставлення до своєї персони. Природою йому заповідано відгукуватися на похвалу, і тому в друзі Лев обирає людей, які захоплюються ним.

Це владний чоловік, який бачить себе лідером у будь-якій компанії. Вже з дитинства відвідує купу різноманітних гуртків і скрізь прагне бути кращим і головним. Якщо це футбол, то він неодмінно капітан команди, якщо звичайний клас загальноосвітньої школи, то цей хлопчик обов’язково буде старостою. Ці якості проявляються і в дорослому віці. Найчастіше Леви займають керівну посаду, хоча в цілому не відрізняються особливою працездатністю.

Оточуючі люблять Лева за добрий норов. Він готовий обдарувати кожного посмішкою і підняти настрій дотепним жартом. З ним весело, цікаво, невичерпна енергія Лева штовхає його на екстремальні вчинки. Лев здатний повести за собою натовп.

Представники вогненної стихії завжди з ніжністю ставляться до своїх близьких, навіть в підлітковому віці Левеня тягнеться до батьків. Коли ж дорослішає, то ніколи не залишає без допомоги своїх літніх мам і тат.

Коли Лев в хорошому настрої, то відчуває себе в своїй тарілці, розслабляється, і тоді оточуючим здається, що Левом можна маніпулювати. Але це не так. Чоловік Лев ніколи нікому не дозволить диктувати свою волю.

Спроби командувати цим хлопцем можуть обернутися в кращому разі легкої сваркою, в гіршому – справжньою війною.

Є моменти, коли Лев не здатний керувати своїм гнівом. Часто це відбувається, коли хтось спробує нав’язати свою думку або розкритикувати дії свого вогняного приятеля. Критики цей чоловік не виносить. Разражаясь агресією, він вивалює на співрозмовника незліченні слова гніву. Друзі знають про цю особливість Лева і намагаються уникати таких моментів.

В цілому Лев відрізняється загостреним почуттям справедливості, сумлінності; завжди щиро просить вибачення, але іноді за милою посмішкою може ховатися підступна лестощі. Лев не відрізняється меркантильністю, але в деяких ситуаціях поступається своєю порядністю і заради власної вигоди вміє лицемірити.

Своє оточення цей чоловік підбирає для себе сам. Він з дитинства впевнений, що йому потрібні ідеальні друзі, ідеальна дружина, ідеальний будинок. Саме до цього Лев і прагне протягом свого життя. Людям зі слабким характером, а також тим, хто коли-то засумнівався в діях Лева, в ній місця немає.

Є у цього хижака і слабка сторона – це боязнь опинитися в незручній ситуації, стати об’єктом глузувань, заплямувати свою репутацію. Всіма силами Лев намагається уникати моментів, коли може опинитися в такому становищі.

Всіма силами Лев намагається уникати моментів, коли може опинитися в такому становищі.

Яка жінка потрібна?

Цей марнославний чоловік з дитинства вважає за краще оточувати себе гарними речами. Це ж правило стосується і людей, тому йому потрібна красива жінка. Ця дама не повинна вказувати своєму обранцеві, як йому поводитися, так як у своєму розумінні він завжди прав. З партнером цю жінку повинно зв’язувати світовідчуття.

Лев цінує в дівчатах вміння вести господарство, смачно готувати, майстерно залишаючись при цьому жіночною і бажаною. Звичайно ж, ця жінка повинна захоплюватися досконалістю свого ідеального обранця.

Дивіться також:  Чоловік Кабан-Лев (9 фото): характеристика хлопця в любові, народженої в рік Свині

Своєю дамою Лев повинен пишатися. Вона повинна залишатися милою і в міру товариською в компанії спільних друзів, але не затьмарювати його персону. Цього Лев не пробачить своїй партнерці.

Дівчина завжди повинна бути готова до того, що Лев всупереч своїй порядності може дуже сильно образити її словом на публіці. Це станеться, якщо дама публічно почне критикувати його дії. Сам Лев навіть не помітить, що потрапив в слабке місце, адже він спеціально його не стане шукати, і тим не менш жінка може опинитися у принизливому становищі. Тому йому потрібна не запальна і врівноважена терпляча обраниця.

Дівчина, яка стежить за своїм харчуванням і прагне довести користь дієтичних продуктів своєму хижому коханому, не підходить Леву. Представники вогненної стихії наділені богатирським здоров’ям і самі знають, коли і що їм можна їсти. Краще здивувати його смачним, а не корисним стравою, цей жест Лев оцінить по достоїнству.

Будучи закоханим, не варто думати, що він пропав для своїх друзів. Цей молодий чоловік і далі продовжить вести активну захоплюючу життя, тільки тепер її має супроводжувати ще й друга половинка.

Жінка, яка бере участь у його заняттях, буде високо оцінена цим хижаком.

Ознаки закоханості

Лев – досить щирий хлопець. Любить завжди по-справжньому і не приховує почуттів. Час, який він присвячує жінці, може стати головною ознакою того, що чоловік закоханий. Якщо Лев запросив свою нову знайому на пару годин в ресторан, то, швидше за все, це просто флірт. Якщо покликав її на прогулянку, на весь день, то він закоханий.

Щоб точно зрозуміти, наскільки серйозні наміри чоловіка Лева, можна ознайомитися з ще кількома ознаками.

 • У компанії друзів він завжди буде виділятися. Це властиво і невлюбленному Леву, але при своїй коханій цей хлопець зовсім втрачає голову і нав’язливо демонструє свої лідерські якості. Адже тепер цей хижак потребує не тільки в захопленні оточуючих, але й похвалі своєї коханої.
 • Коли чоловік Лев закохується, то не стане перевіряти почуття своєї подруги, переставши з нею спілкуватися. Він буде дзвонити кожен день і щиро цікавитися справами коханої.

 • Щосили закоханий Лев спробує стати головною людиною в житті обраниці. Друге ролей не потерпить. Причому все це цей чоловік зможе провернути дуже ненав’язливо, тому пані варто уважніше придивлятися до поведінки нового знайомого.
 • Жінка, яку полюбив хлопець Лев, буде постійно відчувати контроль над собою. В цьому проявляються власницькі якості цієї молодої людини.
 • Сам по собі представник стихії Вогню дуже емоційний, але в спілкуванні з дамою серця ця емоційність досягає піку. Це не зможе залишитися непоміченим проникливою партнеркою.
 • Закоханий Лев може замучити кохану питаннями про свою винятковість. Була вона знайома раніше з такими неординарними людьми? Відчувала вона раніше до когось подібні почуття? На усі ці питання доведеться відповісти дівчині, яку полюбив Лев.

Ставлення до сім’ї та шлюбу

Лев є дуже позитивним чоловіком. Він намагається створити ідеальну сім’ю, тому й вибирає в дружини досконалу у всьому жінку. Вона повинна вміти вести господарство і добре готувати. Сам чоловік не особливо буде допомагати в побуті, але готувати Лев любить. Дуже цікава особливість цих чоловіків: з «нічого» і без особливої праці вони можуть приготувати дуже смачну страву. Шкода, що роблять вони це не так вже часто, але завжди із задоволенням і з душею. Мудра жінка ніколи не повинна залишати цей жест без захоплення.

Дивіться також:  Чоловік Лев (26 фото): характеристика знака зодіаку, характер хлопця і талісмани, знаменитості та відгуки

Для своєї дружини Лев намагається створити ідеальні умови: дарує їй гарні подарунки, хвалить, публічно висловлює слова любові. У ліжку може бути ненаситна, тому і дружина повинна володіти сильним темпераментом.

Проте секс все ж не є основною складовою шлюбу в розумінні Лева.

В цілому Леву притаманна вірність і відданість, але якщо дружина його чимось образила, то може піти на зраду. Якщо ж серце одруженого Лева підкорила інша коханка, то беззахисну жінку він навряд чи залишить, швидше за все, продовжить піклуватися про неї.

Це ревнивий чоловік, який може довго нагадувати своїй дружині про її минулих партнерів, вимагаючи від неї згадувати більше дрібниць, щоб зіставити факти, знайти невідповідність і звинуватити в обмані. Дружина Лева в розумінні не має права навіть просто посміхатися іншому чоловікові, і вже тим більше не висловлювати в його адресу слова захоплення. Зате сам Лев вважає, що не заслуговує ревнощів. Адже він за своєю природою потребує в захопленому ставлення оточуючих, в тому числі і жінок, і тому дружина не повинна ревнувати.

В цілому в шлюбі чоловік буде відповідати за всі дії обраниці, в тому числі контролювати її одяг, оточення, захоплення, залишивши можливість розпоряджатися лише побутовими питаннями.

У кар’єрі Леви зазвичай досягають високого становища, і тому сім’я не буде мати потребу в грошах. Будинок Лева буде обставлений дорогими предметами інтер’єру. На будинок і на сім’ю цьому чоловікові не буде шкода грошей, йому подобається розкішне життя.

Батько з Лева виходить відмінний. Це люблячий, уважний тато, який стане для своєї дитини справжнім другом. Діти з ранніх років бачать, як батько нестійкий перед лестощами і похвалою, і тому користуються цими знаряддями, щоб добиватися свого. Батько ж не в змозі відмовити в проханні сина або дочки. Однак після появи в сім’ї дітей можуть з’явитися конфлікти. Лев не звик бути на других ролях, і тому іноді може ревнувати дружину до власних дітей, адже тепер йому не дістається основна порція захоплення. Це ніяк не відіб’ється на зворушливому щодо Лева до своїм синам і дочкам.

Зазвичай в його родині не буває багато дітей, максимум двоє.

Сумісність

Чоловік Лев з жінками, які народилися під різними знаками Зодіаку, має таку сумісність.

 • Овен. Схильність жінки Овна перевертати інформацію відштовхує чоловіка Лева, тому цей сімейний союз навряд чи стане щасливим.
 • Телець. Не надто вдалий союз. Між представниками цих знаків буде постійна боротьба. Відносини зможе згладити тільки пристрасний секс.
 • Близнюки. Ідеальна сумісність у всьому.
 • Лев. Може скластися цілком вдала пара, якщо хтось із цих двох все-таки піде на компроміс. З-за боротьби за першість у більшості випадків Леви все-таки розлучаються.
 • Рак. Чоловік Лев і жінка Рак зможуть бути прекрасними партнерами по бізнесу або кращими друзями, але любовні стосунки навряд чи зможуть їх зв’язати.
 • Діва. Не особливо вдала пара. Вогняний характер може сильно лякати ніжну і вразливу Діву.

 • Ваги. Дуже хороший союз. Ваги можуть терпіти складний характер Лева, стихія Повітря вчасно хто б те погасив вогняний запал цього чоловіка.
 • Скорпіон. В цьому випадку краще взагалі уникати будь-якого спілкування.
 • Стрілець. Щасливе сімейне життя чекає чоловіка Лева і жінку Стрільця, якщо ця мудра і хитра пані намацає правильні важелі тиску.
 • Козеріг. Лише в рідкісних випадках союз може бути перспективним, зазвичай представники цих знаків Зодіаку рідко знаходять спільну мову.
 • Водолій. З цих двох може скластися цілком непогана пара.
 • Риби. Незважаючи на протилежні стихії, саме чуйна жінка Риби може скласти гарну партію владному Леву. Ця дама тонко відчуває партнера і вміє виконувати всі бажання свого коханого.
Дивіться також:  Характеристика жінки Лева-Змії (9 фото): характер дівчини, народженої в цей рік

Поради

Щоб зацікавити цього сильного, мужнього хижака, а також утримати його біля себе, дівчатам варто прислухатися до наступних порад.


Як завоювати?

 • Щоб завоювати серце цього чоловіка, який вважає себе верхи досконалості, дівчина повинна відповідати йому у всьому: добре одягатися, мати правильні манери, вміти привернути до себе увагу чоловічої статі. Бачачи, як дама блищить в компанії друзів, Лев не зможе встояти, адже у нього все завжди повинно бути найкраще, в тому числі і обраниця.
 • Фатальна жінка не сподобається цьому чоловікові. Йому скоріше потрібна доглянута порядна, вихована панянка. Занадто яскрава особистість не спокусить цього молодого людини, так як зможе затьмарити, чого Лев не допустить.
 • Не варто квапити події. Цей хижак повинен думати, що саме він є ініціатором відносин. Не потрібно поступатися йому відразу. Чоловік повинен відчувати інтерес і переслідувати свою любовну жертву, як і годиться хижакові.

Як утримати?

 • Якщо чоловік Лев вже підкорений, то потрібно утримати цієї молодої людини. Для цього жінці варто змиритися з тим, що обранець завжди буде лідером, і навчитися підкорятися його волі.
 • Коханої представника вогняної стихії належить забути про те, що таке втома або слабкість. Щоб хлопець і далі відчував до неї інтерес, їй доведеться відвідувати з ним вечірки, свята, вирушати в несподівані подорожі.
 • Варто забути і про невинний флірт з протилежною статтю. Навіть невимушена розмова з колегою може обернутися скандалом.

Як повернути?

Якщо пара розлучається, але дама мріє повернути свого чоловіка, то варто вдатися до наступних порад.

 • Навіть після розриву не починайте стосунки з іншим чоловіком. Якщо Лев дізнається про це, то ні про яке повернення не може бути й мови.
 • Не нагадуйте про сварку. Швидше за все, розрив стався через неправоти партнера, але не варто критикувати коханого і вказувати на помилки, це не допоможе повернути обранця.
 • Не треба благати Лева повернутися. Сльози викличуть у нього не жалість, а презирство. Краще виглядати гордої панночкою з почуттям власної гідності, кілька байдужою до його персони. Нехай це зачепить самолюбство хижака.
 • Якщо Лев поки не готовий знову починати відносини, то не квапте його. Можливо, йому потрібна ця пауза. Щоб помиритися, придумайте привід для зустрічі, а під час спілкування вибачтесь, якщо вважаєте себе винуватою. Якщо ж сварка сталася з вини партнера, то під час зустрічі взагалі не починайте згадувати про конфлікт.
 • На тій же нібито випадкової зустрічі частіше засинайте коханого компліментами. Лев ніколи не відмовиться від похвали, а люди, яких він захоплює, завжди для нього цінні.

Детальніше про чоловіка Льва ви дізнаєтесь із наступного відео.