Чоловік Лев (26 фото): характеристика знака зодіаку, характер хлопця і талісмани, знаменитості та відгуки

Чоловік Лев – яскрава особистість, повз яку складно пройти, але і залишитися поруч з якою також непросто. Яка характеристика представників цього знаку зодіаку? Що можна сказати про характер хлопця? Які талісмани йому підходять? Що за відгуки про нього в ліжку? Хто зі знаменитостей-чоловіків – Лев?

Чоловік Лев – це молода людина, чия дата народження припадає на період з 23 липня по 22 серпня. Як пояснюють астрологи, це час відповідає найбільш спекотного сонця, тому не дивно, що у таких людей характер і темперамент дуже пекучі, а особливо це стосується тих, хто народився в першу декаду.

Лев належить до вогненним знакам зодіаку, тому численні відгуки свідчать, що такі чоловіки люблять блищати самі і запалювати всіх навколо.

Як і з цим вогнем, з такою людиною не варто грати – він дуже високої думки про себе і дурницями займатися не стане, але якщо побачить, що його гордість зачіпають, в боргу не залишиться, покаравши нахабу. Такі хлопці ніколи не бувають в стороні від головних подій – нерідко вони самі стають причиною того, що відбувається.

Кольори представник цього знаку вибере відповідні як лев, так і вогню – зазвичай це ділянку спектра від жовтого до яскраво-червоного, а також класичний чорний, який доречний практично завжди. Доповнити образ яскравої особистості покликаний аромат – все Леви схильні віддавати перевагу тільки найбільш сильних запахів, які повинні бути очевидні всім і кожному. Такий чоловік щиро вірить у свою неперевершеність, але розуміє, що власна гідність не можна упускати завдяки невдалого вибору, тому перевага віддається дорогим і «статусним», нерідко – добре розрекламованим духам. Купивши в подарунок молодій людині загальнодоступний одеколон з нижнього цінового сегмента, можна сильно вразити її гордість.

Раз вже на Лева безпосередній вплив надає Сонце, не дивно, що така людина вважає себе центром світобудови. Чоловік майже завжди впевнений у власних здібностях, навіть якщо насправді нічого такого робити він не планує. Крім того, хлопець любить розпоряджатися, а в деяких випадках навіть перетворюється на диктатора, може вередувати або занадто явно демонструє власний егоїзм. Втім, особливість його характеру полягає в деякому великодушність, властивому для всіх великих – він здатний швидко пробачити реально або уявно винного людини, і йому навіть притаманні деякі нотки благородства.

Характеристика представників цього знака зодіаку буде неповною, якщо не згадати, що Леви володіють ще й сильною харизмою, що дозволяє їм переконати у власній величі і оточуючих. Не завжди така людина стає знаменитістю або хоча б центром компанії, але якщо вже стає, то про нього чули буквально все.

Втім, благородство може бути і непоказным – тоді про нього знають тільки близькі люди цього хлопця.

Риси характеру

Мабуть, не варто стовідсотково узагальнювати поведінку всіх хлопців, що народилися під знаком Лева, але ж помічено, що люди з загальним гороскопом майже завжди мають схожість характерів. Так і в цьому випадку є переваги і недоліки, властиві практично всім Левам, і для нормальної побудови відносин про них нерідко варто знати ще до близького знайомства.

Почнемо, мабуть, з доброго. В першу чергу, Лев – людина дуже енергійна, які проблеми він бачить як виклик, але ж такий чоловік упевнений, що нерозв’язних завдань для нього не існує. Це означає, що сам він зазвичай досить енергійний і впевнений у своїх силах, тому мало що здатне викликати зневіру. Оскільки цей хлопець ще і харизматичний, він здатний передати свою впевненість оточуючим, а вроджене великодушність нерідко підштовхує його підбадьорити оточуючих. Льву не чуже почуття гумору, він може доречно пожартувати і розрядити обстановку – словом, це той чоловік, за яким хочеться піти в скрутну хвилину.

Горезвісне великодушність представників цього знаку може набувати найнесподіваніші форми, а іноді щиро дивує навіть близьких. Справа в тому, що такій людині притаманні певні напади щедрості, і він, що цікаво, з однаковою готовністю прийде на допомогу як доброму знайомому, так і людині, якого бачить уперше – звичайно, за умови, що перейметься співчуттям. З-за цього поширена думка, що Лев схильний до імпульсивних рішень. А ще у нього зазвичай більше просто знайомих, ніж друзів – деякі з останніх у своїй ревнощів просто не готові змиритися з тим, що вони ніби «не в топі». Але ті люди, хто здатний оцінити великодушність і шляхетність, його не кинуть ніколи.

Дивіться також:  Імена для хлопчиків Львів (6 фото): які чоловічі імена підходять за знаком зодіаку, їх значення і вплив на долю

Ще одна помітна перевага – прагнення Лева проявляти лідерство не тільки в плані роздачі розпоряджень, але і у вигляді захисту свого кола людей. Такий чоловік вважає себе сильним і не допускає навіть думки про те, щоб продемонструвати слабкість, а тому з готовністю кинеться захищати «своїх». Судячи з численних коментарів, це відмінний друг, адже бути зрадником – абсолютно неблагородно, і цей хлопець собі такого не дозволить. Те ж саме стосується очорнює пліток, а ось підтримати товариша – це те, до чого чоловік завжди готовий.

Звичайно, певний негатив у характері такої людини також досить імовірний.

Наприклад, неймовірна цілеспрямованість Лева зазвичай залишає такої людини самотнім, оскільки він не завжди розуміє, що власними егоїстичними цілями можна було б пожертвувати заради добра близьких. Якщо ж потенційні жертви ще й не представляють якої-небудь значення для хлопця, він з легкістю піде по головах, адже загальні правила писані не для нього.

Лев часто буває надмірно вимогливим, що в поєднанні з тягою командувати тільки погіршує ситуацію. Оточення такого чоловіка може відчувати себе прислугою, тому що хлопець, не зустрічаючи належного опору, здатний повністю втратити відчуття реальності і перетворитися на справжнього тирана. Такий начальник, наприклад, може витиснути з підлеглих всі соки – за тією логікою, що для чогось же вони приходять на роботу.

Леви нерідко максималісти, а надмірна впевненість у власних силах нерідко змушує їх братися за вирішення всіх завдань відразу. До деяких пір чоловікові це може вдаватися, але практично завжди настає момент, коли сили вже закінчується, тому досягти абсолютно всіх цілей не представляється можливим. Тут би сконцентруватися і зосередитися на чомусь одному, але нерідко навіть у цій ситуації Лев не відступить. Але результат виявляється дещо несподіваним – дуже сильна духом людина, уявний гранично цілеспрямованим і непереможним, нерідко в житті не досягає нічого значного. Тут потрібен дуже тонкий психолог, який вчасно зуміє переконати самовпевненого Лева, що не за всіма цілями слід гнатися.

Поведінка в дружбі

Леви відкриті до спілкування, але було б помилкою думати, що стати другом для такої людини легко. Найчастіше до такого помилці має той факт, що хлопець готовий прийти на виручку навіть малознайомій людині, але це швидше прояв загального великодушності і підсвідоме прагнення задовольнити власне его – мовляв, ось який я молодець, і людині допоміг, і чергову проблему вирішив. Безумовно, для по-справжньому близьких людей чоловік готовий здійснювати такі подвиги на постійній основі, але ж треба щось давати і натомість – тільки тоді можна говорити про повноцінну дружбу, а не про одиничному епізоді.

У вигляді віддачі Леви зазвичай хочуть бачити визнання власної значущості.

Гарні, успішні друзі для Лева – це, крім іншого, ще і визнання його власної успішності. При цьому сам він до їх допомоги вдаватися навряд чи стане, навіть якщо ті самі запропонують і будуть вельми щирі у такому пориві. Представнику сильної знака не личить показувати власну нездатність досягти поставлених цілей самостійно.

Якщо ж Лев демонструє дружнє розташування, можна вважати, що вам пощастило, оскільки такий друг вважається одним з найбільш надійних. Про це вже говорилося вище, серед згадок про сильні сторони представників цього знака – вони вірні і завжди готові підтримати товариша, а також вважають своїм обов’язком захист всіх тих, кого можуть називати своїми близькими. Завзятий оптимізм такого друга і здатний підбадьорити, тому такий хлопець серед друзів – це справжня опора, з яким і в розвідку можна піти, і будь-яку задачу вирішити.

Який він в любові і шлюбі?

Лев вважає себе королем світу, тому цілком логічно, що і дівчину шукає собі під стать – теж королеву. Інша справа, що розуміння королівських чорт може відрізнятися у різних людей. Втім, є і деякі правила, які збуваються практично завжди – наприклад, сильному чоловікові буває нудно з класичної сірою мишкою, на місці якої він хотів би бачити яскраву і оригінальну особистість, яка володіє сильним характером. До речі, дика тварина, що є символом знака, ніколи не їсть знайдене – тільки ту здобич, яку вона здобула сама. Так і з чоловіками – їм подобається бути з жінками, які кому не світять.

Лев – не той чоловік, який шукає собі домогосподарку, йому набагато більше сподобаються самостійні особистості, які, об’єктивно, обійшлися б з нього. У відповідь він хоче, щоб його приймали таким, яким він є, ще й вчасно «забуваючи» згадати про те, що його приймають всупереч певних недоліків – просто кажучи, він любить похвалу. Супутниця такого хлопця не повинна сидіти вдома або мати власні інтереси – дуже важливо, щоб останні збігалися, тоді пара зможе постійно виходити разом на різні громадські заходи.

Дивіться також:  Характеристика жінки Лева-Змії (9 фото): характер дівчини, народженої в цей рік

При правильному підході такий чоловік може стати ідеальним чоловіком і батьком – якщо, звичайно, не вдариться у характерний для представників цього знака деспотизм.

Головна перевага відносин полягає в тому, що сім’я Лева обов’язково буде захищена – за вкрай рідкісними винятками, ці хлопці готові буквально готові горло перегризти тому, хто посягає на сімейну ідилію. При умінні направити енергію в потрібне русло згодиться і цілеспрямованість чоловіка – зазвичай жінки ще на етапі початку відносин бувають вражені тим, наскільки наполегливо і впевнено за ними доглядають. Звичайно, мешканцям доведеться назавжди забути про критику глави сімейства, навіть справедливою, але для тих дівчат, які хочуть бути як за кам’яною стіною, цей варіант – один з кращих.

Варто згадати і про таку поведінку, яке Лева розчарує. Такий чоловік любить прямоту і розмова по душах, але його царська натура не сприймає прямолінійною критики – якщо зауваження і є, їх потрібно подавати дуже хитро, як би ненароком і ретельно вуалируя під потенційну похвалу. Зазвичай хлопець досить розумний, щоб зрозуміти справжню підґрунтя сказаного, але зате він оцінить розум і такт партнерки, не буде виглядати у власних очах приниженим, а значить, може й прислухатися. Інший момент, якого слід уникати – це постійне «ниття», оскільки Лев прагне захищати слабших, але відверто песимістичний погляд на світ цього оптимісту не сподобається. Нарешті, такий хлопець зазвичай дуже чесний і вірний, тому для нього великим і вкрай неприємним відкриттям стає те, що людина, якій він довіряв, може брехати або недоговорювати.

Окремо слід сказати, що сексуальна складова для Лева гранично важлива – адже він хижак і хоче панувати в тому числі і тут. Задоволення дами для представників цього знака – чергова можливість довести самому собі (а заодно і їй), що він чарівний, так що в якості коханця такий партнер зазвичай досить хороший.

Якщо говорити про зодіакальної сумісності, то потрібно визнати, що із-за специфічного характеру нашого героя просто відносини не будуть складатися, мабуть, ніде – принаймні судячи по загальній картині.

  • Вогненні знаки. Плюс такого союзу – те, що тут обидва партнери будуть яскравими особистостями, що відповідає запитам Лева.

Інша справа, що представники всіх цих знаків (крім Лева, це ще й Овен зі Стрільцем) звикли до самостійності, вони не люблять підкорятися, зате люблять командувати, і тут потрібно, щоб або хтось один підкорився, або розподіл зон впливу сталося дипломатичним шляхом, без війни.

  • Земні знаки. Серед них оптимальним варіантом виглядає дівчина Телець – при дуже поступливий характер, не будучи навіть теоретично здатної протистояти Леву, вона все ж здається йому справжньою королевою. Правда, не в демонстраційному варіанті, а внутрішньо. З іншими земними знаками, а це Козеріг і Діва, такий чоловік не дуже сумісний – вони, будучи слабшим, будуть опосередковано чинити опір його лідерства.

  • Повітряні знаки. Водолій, Близнюки і Терези – це знаки творчі, тому їх представниці сприймаються досить незвично і цілком передбачувано здаються Леву цікавими. Проблема полягає в тому, що таким дівчатам зазвичай не вистачає запалу, яку так хоче бачити від них чоловік, бо така пара не так вже часто тримається разом довгий час.
  • Водні знаки. Кожен з водних знаків (Рак, Скорпіон, Риби) здатні залучити Лева тими чи іншими рисами свого характеру, але астрологи бачать проблему несумісності стихій – вогню і води. Сумісність такої пари сильно залежить від того, наскільки партнери готові обговорити межі дозволеного для кожного з них і дотримуватися виставлені протилежною стороною умови.

Робота і кар’єра

Типовий Лев – це працівник, зосереджений на власній кар’єрі як на ще одному виклику, який належить вирішити. Такий співробітник обов’язково мріє про досягнення висот, але при цьому його мрії не абстрактні – зазвичай Лев має певну стратегію, яка з великою часткою ймовірності приведе її до успіху. Він дуже вимогливий, оскільки не сприймає поразки – це стосується як самого себе на ранніх етапах кар’єра, так і підлеглих, якщо він вже встиг стати керівником.

Дивіться також:  Характеристика чоловіки Лева-Дракона (8 фото): характер і портрет особистості

Взагалі, прагнення боротися з будь-якими викликами – це відмінна риса для працівника, тому Львова зазвичай цінують. До речі, представники цього знака, хоч і люблять командувати, далеко не завжди прагнуть стати начальниками, для них головне – це визнання заслуг, яке можливо і для простого члена колективу, вже не вважається рядовим. Чоловік розуміє, що таке ставлення не виникне сама по собі – його потрібно заслужити, а для цього варто постаратися. Хлопець зазвичай намагається знайти можливість проявити себе, першим знайшовши оптимальний спосіб вирішення виникаючих проблем, що в підсумку позитивно відбивається не тільки на ньому самому, але і на всьому підприємстві.

Навіть не ставши керівником, Лев завдяки своєму постійному завзяття до роботи рідко буває малозабезпеченим в старості.

Королевська натура представників цього знака зодіаку зовсім не припускає, що на чому доведеться економити, тому що хлопець, розуміючи, що аристократизм може бути і в душі, все ж намагається дати шанс і зовнішніх проявів. Більш того, типовому Леву притаманна щедрість, яка виражається в готовності витрачати гроші не тільки на себе, але і на оточуючих. В цьому криється певний ризик, тому що молода людина, разгулявшись, запросто може спустити на вітер абсолютно все, що у нього є. Але залишаться ті якості, які допоможуть йому заробити знову. З іншого боку, саме з цією людиною можна скуштувати ті матеріальні задоволення, що представник іншого, більш приземленого знака, просто не дозволив би собі, відкладаючи на щось типово важливе.

Талісмани

Підбираючи оберіг для Лева, варто задуматися про те, як правильно його вибирати. Якщо говорити власне про талісмани, то для представників цього знака зодіаку зазвичай вибирають власне лева, а також орла або універсальну божу корівку.

Оскільки подібні особистості відрізняються царственої натурою, не дивно, що камені і метали, з яких повинні бути виготовлені їх амулети, коштують чимало. Так, серед каменів зазвичай варто звернути увагу на бурштин і рубін, алмаз, топаз, смарагд, і онікс, хризоліт і эсмеральд, а також тигрове око. Серед металів єдино вірним рішенням виявиться золото – і за кольоровою гамою, і за царської сутності. Слід розуміти, що подарований талісман повинен стати не тільки символічною захистом, але й елементарним прикрасою, адже королевська натура представників цього знака зодіаку вимагає, щоб їм дарували тільки саме гарне та дороге, що вказує на високий престиж.


Рубін

Онікс

Хризоліт

Знаменитості

Оскільки Лев любить бути в центрі уваги, та ще й схильний старатися для досягнення найвищих цілей, не дивно, що багато знамениті чоловіки у всі віки були саме Левами. Кожна людина міг би скласти власний список таких знаменитостей, які є авторитетними для нього, наша версія буде виглядати так:

  • Гі де Мопассан – знаменитий французький письменник ХІХ століття, чиї твори пронизані іронією та сатирою, спрямованими на демонстрацію недоліків і вад тогочасного суспільства;
  • Луї де Фюнес – популярний французький комедійний актор середини ХХ століття, був Левом сам і грав підходящих по психотипу персонажів.

Нерідко запальних і готових відстоювати свою точку зору до кінця;

  • Мік Джаггер – один з ідолів серед рок-музикантів, лідер культової групи The Rolling Stones, не боявся йти проти системи як зовнішнім виглядом, так і способом життя в 60-е і 70-е роки минулого століття, коли таке протиріччя загальноприйнятим нормам строго засуджувалося;


Гі де Мопассан

Луї де Фюнес

Мік Джаггер

  • Арнольд Шварценеггер – американський актор австрійського походження, чия історія і зовсім показова: хлопця в дитинстві часто ображали, після чого він вирішив зайнятися спортом, а в підсумку домігся серйозних успіхів в бодібілдингу і став відомим по всьому світу в якості популярного героя бойовиків, що призвело навіть до заняття посади губернатора штату Каліфорнія;
  • Антоніо Бандерас – ще один актор, тепер вже іспанський, який, як і Луї де Фюнес, на екрані нерідко втілює персонажів, які за знаком зодіаку також цілком могли б бути Левами. У найбільш відомих фільмах його персонажі – знаючі собі ціну чоловіки, здатні на щирі пориви, але очікують повністю аналогічної віддачі з боку жінки і зовсім не допускають можливості обману або зради.


Арнольд Шварценеггер

Антоніо Бандерас

Додатково про знак зодіаку Лев дивіться у наступному відео.