Чоловік Кролик-Стрілець (13 фото): характеристика і сумісність Кота за гороскопом в любові

Чоловік Кролик-Стрілець відрізняється внутрішньої емоційністю і зовнішньою стриманістю. Така людина стане вірним чоловіком і надійним другом. Про що ще розповідає характеристика і сумісність Кота за гороскопом в любові з яким знаками можлива?

Поєднання знаків, з точки зору астрологів, досить незвично і нечисленна. Такі люди можуть бути досить жорсткими з диктаторськими замашками або творчими натурами з тонкою душевною організацією. Буває і третій варіант – марнотратники, які самі себе руйнують.

Стрілець затьмарює Кролика (Кота) і не дає йому можливості проявити всю свою багатогранність. Чоловік отримує від Кролика (Кота) тільки найголовніше: реалізм, практичність, тонку душевну організацію, скритність і феноменальну інтуїцію. Стрілець вносить свої правки і додає сміливості, жвавості, оптимізму. Ідеаліст з розкритою душею створює масштабні речі і руйнує їх в одну мить.

Неможливо заздалегідь передбачити поведінку чоловіка Стрільця, який народився в рік Кролика (Кота). Часом він і сам не здатний цього зробити. Поєднання протилежних знаків у будь-якому випадку викликає внутрішні конфлікти і складності.

Особливості

Чоловіки Стрільці-Кролики (Коти) завжди об’єктивно дивляться на події. Вони не витрачають сили на марні заняття, а воліють отримувати максимум користі з будь-якої справи. Люди з таким поєднанням знаків без проблем знаходять спільну мову з іншими.

Такі чоловіки ставлять особистий комфорт і свободу понад усе, на наступному місці часто виявляється кар’єра.

Недоліки

Чоловіки цих знаків вміють добре повеселитися, але зовні завжди виглядають холодно і стримано. Стрільці-Кролики (Коти) вважають низьким влаштовувати розбирання з різних причин, тому накопичують душевні образи. Відсутність психологічної розрядки може призводити до спалахів гніву. Ці риси істотно ускладнюють комунікацію з іншими людьми. Самі чоловіки дуже страждають від цього.

Дивіться також:  Характеристика жінки Стрільця-Мавпи (10 фото): гороскоп і талісмани-камені для дівчини, народженої в рік Мавпи

Багато чоловіків Стрільці-Кролики (Коти) стомлюють близьких постійними передбаченням майбутнього, які вкрай рідко збуваються. При спілкуванні з такими людьми можна помітити скритність і якусь боязкість. Така обережність викликана недовірою до малознайомим людям. Якості зовсім не проявляються в колі однодумців.

В любові

Чоловіки цих знаків безпомилково вибирають обраницю завдяки розвиненій інтуїції. Він завжди звертає увагу на характер та інтереси дівчата, повністю ігнорує соціальний статус та матеріальне становище. Якщо Стрілець-Кролик (Кіт) знаходить підходящу пару, то буквально перестає помічати інших жінок.

В любовних відносинах такі чоловіки проявляють кращі риси характеру. Єдиною перешкодою щоденного щастя можуть бути періоди нестабільного настрої, які чоловіки просто не в змозі контролювати. Стрільці-Кролики (Коти) досить постійні і не схильні до зрад.

В ліжку

Чоловіки такого поєднання знаків легко підлаштовуються під бажання партнерки. Для любовної близькості важлива навколишнє обстановка, в повітрі має витати довіру, спокій і затишок. Чоловіки можуть бути прихильниками стандартних поз, але ніколи не відмовляться від експериментів. До вибору партнерки Стрільці ставляться вкрай уважно: вона повинна бути достатньо сміливою і уважною до його бажань.

Інтимні відносини для таких чоловіків стоять не на першому місці у відносинах. Набагато важливіше духовна складова, тому спочатку вони досягають з жінкою психологічного єдності, а тільки потім переходять до налагодження фізичних контактів.

Емоційні представники знаку сприймають інтим як ознака особливої любові до їх персони.

У родині та шлюбі

Стрільці-Кролики (Коти) воліють встановлювати рівні права з дружиною та іншими членами сім’ї. Це намір виражається у повазі до кожного, що дозволяє вибудовувати комфортні і теплі взаємини. Такі чоловіки дуже люблять дітей і намагаються завжди їм догодити, приділити більше часу.

Дивіться також:  Чоловік Стрілець-Кінь (9 фото): характеристика за гороскопом, сумісність в любові

Для чоловіка Стрільця-Кролика (кота) шлюбні узи мають велике значення. Вони завжди шукають таку дружину, з якою можна розділити не тільки інтереси і радості, але й життєві труднощі. Таке відповідальне ставлення до цього питання призводить до того, що сімейне життя наповнюється особливою ніжністю, пристрастю, розумінням.

Правильний вибір у поєднанні з умінням знаходити компроміси і красиво доглядати роблять із Стрільців-Кроликів (Котів) завидних женихів.


У кар’єрі

Стрільці-Кролики (Коти) відрізняються наполегливістю, силою волі і умінням грамотно розставляти пріоритети. Всі ці якості обіцяють швидке просування по службі. Завдяки розвиненій інтуїції чоловіки здатні досягти високих результатів, навіть не маючи чіткого плану дій.

Незважаючи на стабільність у фінансовій сфері, можуть виникати проблеми з грошима. Це безпосередньо пов’язано з невмінням грамотно розпоряджатися капіталом.

Любовна сумісність

Чоловіки Стрільці-Кролики (Коти), згідно з гороскопом і характеристикою, досить емоційні, тому дівчина повинна володіти вмінням приглушати раптові спалахи. Супутниця повинна бути веселою і стриманою, мати оптимістичні погляди на життя. Ідеально підходять дівчата, народжені в рік Кролика (Кота), Собаки, Кози, Мавпи.

Чоловіки цих знаків здатні знаходити компроміси, тому не бояться труднощів у відносинах. Якщо обраницею буде жінка, народжена в рік Свині, Дракона, Бика або Коні, то доведеться попрацювати над відносинами. Союз буде вдалим лише за умови, що обидві сторони сильно в ньому зацікавлені і готові докласти зусиль. З представницями інших знаків китайського гороскопу відносини складаються досить складно, часто розпадаються ще на початку.


Поради

Дуже важливо в будь-якій ситуації зберігати спокій. Зірки застерігають, що заворушення можуть призвести до проблем з психікою та нервовою системою. Чоловікам рекомендується навчитися більш критично дивитися на себе і свої вчинки. Це призведе до розвитку і серйозних змін в житті. До інших же, навпаки, варто ставитися трохи лояльніше, навчитися приймати їх недоліки.

Дивіться також:  Чоловіки Стрільці (32 фото): характеристика знака зодіаку, характер і опис хлопця, відомі представники

Характеристику людей, народжених у рік Кролика, дивіться у наступному відео.