Чоловік Козеріг-Бик (11 фото): характеристика, гороскоп народжених у рік Бика, як завоювати в любові і сумісність з іншими знаками

Характеристика чоловіки, народженої в рік Бика під знаком Козерога, говорить про його сильному і непростому характері. Чоловік Козеріг-Бик завжди звик домагатися свого. Про що розповість гороскоп народжених у рік Бика? Як завоювати в любові і сумісність з іншими знаками?

Чоловік Бик-Козеріг з самого дитинства виявляє цілеспрямованість та впевненість в собі. Чоловік не боїться труднощів і завдяки цьому досягає в житті всього того, про що мріє. У нього добре розвинена інтуїція, і це багато в чому йому допомагає. Крім того, Бик-Козеріг звик приймати рішення, керуючись логікою. Перш ніж зробити який-небудь вибір, Козеріг-Бик завжди аналізує, зважує всі за і проти і тільки потім приймає остаточне рішення.

Характеристика гороскопу говорить про те, що це сильна і яскрава особистість. Такі чоловіки не люблять жити за законами і правилами, які встановлюють інші. Вони звикли підкорятися тільки своєї інтуїції і тільки своїм почуттям. Тому дуже складно змусити Бика-Козерога жити за своїми правилами і дуже важко його переконати в чому-небудь. Цей чоловік не звик підкорятися і не терпить того, щоб хтось втручався в особисте життя.


Чоловік, народжений у рік Бика і під знаком зодіаку Козеріг, – це практичний чоловік. Він не любить мріяти, фантазувати і ніколи не витає в хмарах. Козеріг-Бик звик діяти активно і напористо. Такі якості дуже допомагають чоловікові не тільки в роботі, але і в особистому житті.

Цей чоловік дуже любить бути на виду і в центрі уваги. Прекрасно знає про всіх своїх перевагах, тому кожен раз, перебуваючи в будь-якому суспільстві, намагається демонструвати їх у всій красі. В якій би компанії виявився Козеріг-Бик, цей чоловік завжди знайде спільну мову з усіма, і незабаром всі погляди будуть спрямовані тільки на нього.

Як правило, такі чоловіки домагаються серйозних успіхів в кар’єрі і ніколи не зазнають фінансових труднощів. Але часом їм заважає їх непосидючість. Крім того, багато Бики-Козероги не вміють концентрувати свою увагу на чомусь одному. Вони намагаються встигнути все і відразу. А це не завжди приводить до результату. Швидше, навпаки, це призводить до провалу.

А коли чоловік Козеріг, народжений у рік Бика, зазнає поразки, то відразу ж кидає розпочату справу і не доводить його до кінця.

Як завоювати увагу?

У любові цей чоловік себе ніяк не проявляє. Бик-Козеріг не буває палким, емоційним, ніколи відкрито не виявляє свої почуття. Тому неможливо зрозуміти, чи закоханий він насправді чи ні. Але, незважаючи на все це, Козеріг-Бик хоче, щоб його любили. Для нього дуже важливо, щоб партнерка відкрито і емоційно виявляла свої почуття. Чоловік Козеріг-Бик любить, щоб за ним доглядали, хвалили і дбали.

Дивіться також:  Жінка Козеріг (30 фото): характеристика дівчат і гороскоп знаку зодіаку, який у неї характер і як її завоювати

Дівчина легко зможе завоювати увагу і тепле ставлення Бика-Козерога в тому випадку, якщо повністю забуде про своїх особистих потребах і перенесе всю свою ніжність і любов на нього. Поряд з таким чоловіком повинна бути така жінка, яка готова йти на жертви, сама дарувати собі подарунки і терпіти байдужість по відношенню до себе. Козеріг, народжений у рік Бика, не буде визнаватися вам в любові, не буде робити компліментів і не стане влаштовувати романтичні побачення. Але якщо дівчина сама все організує, то з радістю піде на таку зустріч.


Козеріг-Бик привертає до себе увагу протилежної статі своєю відкритістю. Чоловік не вміє і не готовий фліртувати і заводити короткі романи. Якщо Бик-Козеріг починає стосунки з ким-небудь, то, значить, у нього серйозні наміри. А якщо жінка йому не симпатична, то може сказати їй про це прямо.

Найчастіше такі чоловіки вибирають собі партнерок серед своїх однодумців. Якщо у дівчини будуть спільні інтереси, якщо вони будуть легко спілкуватися або працювати над спільним проектом, то є велика ймовірність того, що Бик-Козеріг зверне увагу саме на неї. Тому якщо ви хочете завоювати серце такого чоловіка, то повинні бути з ним на одній хвилі.

Відносини і шлюб

Навіть після того, як Козеріг-Бик вступає у відносини, він не готовий мінятися. Чоловік, як і раніше буде вимагати до себе підвищеної уваги, турботи і любові. Але сам при цьому ніяк не буде проявляти себе. Козеріг, народжений у рік Бика, не з тих чоловіків, які все сприймають як належне і нічого не віддають.

В інтимних стосунках чоловік Козеріг, народжений у рік Бика, теж не виявляє особливої пристрасті. Він не надає великого значення цій стороні відносин. Бик-Козеріг звик викладатися на роботі, тому часом йому буває не до сексу.

Його партнерка повинна бути готова до того, що інтимне життя теж буде позбавлена романтики, ласк та інших ніжностей.

Такий чоловік, як Козеріг-Бик, якщо знаходить відповідну другу половинку, то намагається швидше узаконити з нею стосунки. Він не з тих чоловіків, яких потрібно тягнути під вінець силоміць. Бик-Козеріг і сам зробить пропозицію партнерці лише в тому випадку, якщо будете впевнений в тому, що та готова приймати його таким, який він є, готова розділяти інтереси і захоплення.

Дивіться також:  Любовний гороскоп козерога (22 фото): як зрозуміти його ставлення до тебе, чоловік і жінка в любові, характеристика закоханого

В шлюбі цей чоловік теж не змінюється. Козеріг-Бик не стає уважним чоловіком і дбайливим батьком. Тому жінці доведеться все робити по дому самостійно, допомоги від Бика-Козерога чекати не варто. Його дружина повинна в першу чергу приділяти увагу йому, а тому вже дітям. Єдиний плюс такого шлюбу в тому, що чоловік Козеріг-Бик завжди буде гідно забезпечувати свою сім’ю, завжди буде готовий їх захистити і завжди буде створювати для сім’ї гідні та комфортні умови життя.

Відповідні партнери

Сумісність у Козерога-Бика з іншими знаками зодіаку неідеальна, але все ж серед інших знаків є ті, хто зможе стати його другою половинкою.

Відмінну пару такому чоловікові може скласти жінка, народжена під знаком зодіаку Телець. Тільця і Козерога пов’язує багато спільних тем та інтересів, а для чоловіка Бика-Козерога це дуже важливо. Їх об’єднують спільні цілі, обидва однаково ставляться до шлюбу. У таких відносинах жінка Телець не стане занадто багато чого вимагати від партнера, навпаки, жінка Телець буде головною натхненницею, зможе допомогти стати ще впевненіше в собі, завдяки чому чоловік досягне великих успіхів у кар’єрі. У таких відносинах чоловік Козеріг, народжений у рік Бика, зможе відчути себе справжнім лідером. А це саме те, що потрібно.

Жінка, народжена під знаком Діви, зможе витерпіти характер чоловіка Козерога-Бика. Завдяки спільним інтересам і єдиним світоглядом Діва і Козеріг зможуть скласти непогану пару. Обидва практичні і прекрасно знають, чого хочуть від цього життя. Діва зможе підлаштуватися під Козерога-Бика і створити йому саме ті комфортні умови існування, які йому потрібні.

Такий союз цілком можна назвати шлюбом за розрахунком, але обох партнерів це цілком влаштує.

Як не дивно це звучить, але особисті стосунки цей чоловік цілком може побудувати з жінкою Козерогом. В першу чергу їх об’єднує схожість в характері. У цій парі кожен буде точно знати, чого прагне партнер, і чому той надходить саме таким чином. Обидва Козерога зможуть чудово порозумітися, у них багато спільного, обидва не звикли яскраво проявляти свої емоції. Такий союз може стати практично ідеальним в тому випадку, якщо жінка Козеріг буде готова хоча б іноді проявляти відкрито почуття по відношенню до свого партнера.

Дивіться також:  Чоловік-Козеріг (26 фото): характеристика і гороскоп, як жінці завоювати представника такого знака зодіаку і зрозуміти, що він закоханий

Жінка, народжена під знаком зодіаку Риби, зможе стати справжнім другом і вірною дружиною для Козерога-Бика. Їй вдасться створити той затишок у домі, про якого мріє цей чоловік. Жінка Риби зможе стати для нього надійною опорою і підтримкою. Про цю пару можна сказати, що це споріднені душі. Поруч з такою жінкою Бик-Козеріг буде відчувати себе впевнено і спокійно. Саме вона зможе подарувати йому відчуття щастя, яке так потрібно Бику-Козерогові. А він зі свого боку забезпечить їй стабільне і безпечне життя, про яку вона мріє.

Детальніше про чоловіка Козерозі ви дізнаєтесь із наступного відео.