Чоловік Діва-Змія (15 фото): характеристика і сумісність в коханні та стосунках хлопця, народженої в рік Змії

Який він, чоловік Діва-Змія? Хто потрібен йому за життя? Характеристика і сумісність в коханні та стосунках хлопця, народженої в рік Змії, його плюси і недоліки, пристрасті та захоплення.

Діва чоловічої статі, народжений у рік Змії, поєднує в собі мудрість стародавнього плазуна і практичність свого знака Зодіаку. Такий чоловік практичний, має аналітичний розум і ретельно аналізують те, що відбувається навколо нього. У нього чудово розвинена інтуїція. Чоловік Діва точно відчуває людей навколо себе і практично ніколи не помиляється, особливо якщо це стосується обману або фальшивих відносин. Тому конкуренти або недруги Діви-Змії бувають неприємно здивовані, коли розуміють, що їх підступи розкрито та попереджено. Навіть той факт, що така людина не поспішаючи і врівноважений, він завжди доводить розпочате до кінця, і, що дивно, в термін.

Хлопці Діви дуже працьовиті, а якщо робота їм ще й по душі, то вони можуть зануритися в неї з головою. У спілкуванні можуть зачарувати оточуючих, у них витончене почуття гумору.

Планета, що впливає на цей знак – Земля, тому чоловіки Діви дуже люблять чистоту і порядок, чого вимагають і від оточуючих. Цей чоловік миролюбний і добродушний, не любить вступати в конфлікти, уникає різких кутів і необґрунтованих ризиків. Їхати у відрядження або міняти обстановку – теж не в характері Діви-Змії, люблячого стабільність.

Але не буває людини без недоліків. У нашому випадку чоловік дуже вимогливий до себе і своїм близьким, часом надто категоричним. Враховуючи неособую рішучість цього знака, амбіції часто залишаються нереалізованими, тоді Діва-Змія починає займатися самоїдством, стаючи дратівливим і нервовим.


Яка дівчина йому потрібна?

Делікатне, завжди у випрасуваній сорочці і чистих шкарпетках, його може вбити наповал плямочка на одязі коханої. Такий чоловік, звичайно, не подарунок, але якщо закохується, то для своєї дівчини зробить що завгодно. Ось тільки вибір дами серця для нього також важливий, як відповідний тон костюму краватка – помилок бути не повинно.

Діва-Змія піддає ретельному аналізу свою майбутню обраницю, а нерідко, помічаючи її увагу, починає шукати підступ в ситуації. Іноді хлопець може закохатися з першого погляду, але знову ж таки, улюблена жінка повинна відповідати всім його завищеним вимогам. Це приносить йому душевні страждання, але схильність до самоаналізу і пошук істини, подаровані йому зірками, не перебороти.

Дивіться також:  Характеристика жінки Діви-Собаки (11 фото): сумісність по знаку зодіаку дівчата, які народилися в рік Собаки

Жінка його мрії повинна відрізнятися від оточуючих, знати собі ціну і підноситися на п’єдесталі. Ті представниці прекрасної статі, які нададуть йому знаки уваги через 15 хвилин, чоловіком-Дівою не розглядаються.

Не подобаються цьому знаку і легковажні бовтанки, його обраниця повинна мати аналітичний розум, погоджуватися з його точкою зору, а в разі незгоди навести аргументовані доводи. Легковажний і недовговічний флірт не підходить такому чоловікові, він не розглядає питання про відносини «на ніч».

Жінка, яка може сподобатися Діві-Змії, повинна бути цікава в спілкуванні, безсумнівною душею компанії, навіть якщо її зовнішні дані не настільки сліпучі в порівнянні з поруч стоїть подругою.


Поведінка в любові і відносинах

Багато прекрасні дами без розуму від чуттєвого, серйозного і надійного чоловіка Діви, народженої в рік Змії. Якщо він закоханий серйозно і навіть вирішив одружитися, то почуття його серйозні і довговічні. Зрозуміти, чи закоханий у вас хлопець цього цікавого зодіакального тандему можна вже тому, що він починає обговорювати далекосяжні життєві плани, вживаючи займенник «ми».

Будь-якій жінці, щиро в нього закоханої, завжди буде затишно з таким чоловіком, вірним і стабільним, адже для нього шлюб – це також продумане і прораховане рішення, заснований на велінні серця.

І нехай у стадії закоханості хлопець не здійснює ризикованих вчинків, не співає під балконом коханої серенади, його обраниця може бути впевнена, що такий супутник надійний, як скеля.

Сімейне життя з вірною дружиною у чоловіків Дів складається надовго, глава сімейства хоч і стриманий, але чуттєвий і мужня людина. Зради йому не властиві, він поважає свою половину, любить дітей і часто проводить з ними час, оскільки це входить у вимоги по вихованню, а правила – коник для такого батька. Дружина його повинна обов’язково прислухатися до будь-якого його висловом, бо чоловік Діва завжди правий.

Що стосується інтимних стосунків, такий знак Зодіаку – ніжний і пристрасний коханець. В ліжко без любові він може потрапити у виняткових випадках.

Але знову ж таки, раціоналізм для цього чоловіка – насамперед. Ніяких виняткових фантазій від своєї жінки і Камасутри чоловік Діва, народжений у рік Змії не любить, але от доставити насолоду зуміє.

Фундаментальним плюсом в сімейних відносинах цих представників сильної статі є той факт, що вони практично не розлучаються: сім’я для них – надійний оплот на довгі-довгі роки.

Кар’єра і бізнес

Про працьовитість Діви-Змії можна складати легенди. Відповідальний, пунктуальний, така людина обов’язково доведе все розпочате до кінця. Начальство цінує такого співробітника, адже він може навіть відмовитися або перенести відпустку заради вдалого завершення справи. Легко навчаємо, любить все нове, з задоволенням отримує необхідні додаткові знання.

Дивіться також:  Жінка Діва (30 фото): характеристика за знаком зодіаку, характер дівчини, відповідні талісмани і професії

Відсутність вибухових емоцій допомагає йому впоратися навіть з самими стресовими ситуаціями, Діву-Змію важко вибити з колії.

Багато астрологи попереджають, що мати цей знак Зодіаку недругів по бізнесу не рекомендується – зазвичай стриманий чоловік може перетворитися на монстра і повністю зруйнувати справу суперника.

Компроміс зі своєю совістю для таких серйозних хлопців неприйнятний, такі практично ніколи не погоджуються визнати чужу думку, а в разі необхідності можуть спровокувати конфлікт.

Їх надійність і завзятість цінуються начальством, їх ставлять у приклад, доручають найбільш важливі завдання. Що цікаво, Діви-Змії далеко не альтруїсти, але питання фінансової винагороди не є основним у їхній кар’єрі.

Такі люди більше націлені на результат. До старості, правда, фінансове благоденство його наздоганяє, і він дуже гордий цим, тому що його заслуга.

Астрологи вважають, що таке, на межі самопожертви, ставлення до роботи зайве в житті чоловіка Діви. Їм потрібно більше відволікатися, думати про відпочинок – це принесе помітні результати і в сімейних відносинах, і у підвищенні самооцінки. В якості релаксації чоловікам цього знака рекомендуються заняття йогою і часті пробіжки.


Сумісність

Щоб зрозуміти, з якими іншими знаками Зодіаку чоловікові Діві-Змії буде легко йти по життю, створювати сім’ю і досягати кар’єрного зростання, необхідно проконсультуватися з зірками і астрологами.

Чуйний і розсудливий хлопець зможе створити чудову сім’ю з представниками таких знаків: Діва, Телець, Рак і Скорпіон.

З жінкою Тельцем чоловік Діва створить довгий і міцний союз: обидва реалісти і не будують райдужних планів, реально оцінюючи обставини. Обидва знака люблять відпочивати в сімейному колі, не люблять сипати грішми, але деякі можуть вважати їх трохи нудними. Це не зовсім так: відсутність напруження пристрастей і екстриму зовсім не говорить про те, що вони вмирають від нудьги, навпаки, подружжя самодостатні і їм добре разом.

Дивіться також:  Як зрозуміти ставлення Чоловіка Діви до тебе? 30 фото Як завоювати і які ознаки того, що він закоханий, опис хлопця в любові, які його приваблюють жінки


Жінка Рак чудово доповнює стриманого чоловіка Діву. Так, без напруження пристрастей, але зате міцно і надійно. Сварки, звичайно, можуть бути присутніми, але обидва цих знака розуміють необхідність відновлення миру і злагоди, так як на їх плечах – відповідальність за родину і дітей. У такій парі чоловік – годувальник, а жінка – прекрасна домогосподарка.

«Дзеркальний» шлюб – так можна назвати союз двох Дів. Подружжя бачать один в одному власне відображення, тому кожен з них намагається виправити недоліки другої половини, що не завжди проходить спокійно і мирно. Але зате дві Діви – це подвоєний раціоналізм, тверезий розрахунок. Обидва не люблять зітхання на лавці і безцільне споглядання Місяця, в їх родині свої порядки і традиції, якими вони дорожать і дотримуються заведеного порядку.

Якщо жінка Скорпіон і чоловік Діва зможуть знайти спільну мову, то їхній шлюб виявиться цілком вдалим. Пов’язують подружжя загострене почуття справедливості, вони працьовиті й чесні, працездатні і відповідальності. Палка чуттєвість Скорпіона сповна компенсує раціоналізм Діви, але іноді її спалахи енергії лякають чоловіка. А ось жінка іноді буде здивована педантичністю і економністю чоловіка, але разом вони зможуть зрозуміти і пробачити.

Жінка Стрілець може стати гідною обраницею чоловіка Діви, якщо обидва навчаться не порушувати межі свободи один одного. Зате фізична близькість цих двох знаків – вище всіх похвал.

Жінка Козеріг може підняти і так завищену самооцінку Діви, допомогти йому в кар’єрному зростанні. Подружжя чудово впораються з різними проблемами, і це незважаючи на те, що палкої пристрасті тут не спостерігається: робота, сім’я і обов’язки зможуть об’єднати цих людей на довгі роки.

Жінки Риба і Водолій, Ваги і Лев, звичайно, теж зможуть скласти гідну половину Діви, народженої в рік Змії, але тут багато умовностей. А ось відносини з Рибами і Близнюками не віщують нічого хорошого – такі шлюби недовговічні і емоційно нестійкі.

Хоча зірки рекомендують поборотися за своє щастя чоловікам Дівам, якщо вони сильно закохані.

Характеристика чоловіка, народженого під знаком Діви, дивіться далі.