Червоно-жовтий манікюр (32 фото): дизайн нігтів лаком жовтого кольору

Червоно-жовтий манікюр: у яких техніках можливо виконати манікюр в червоно-жовтих відтінках? Як створити дизайн нігтів лаком жовтого і червоного кольору? Різновиди дизайну.

Цей варіант являє собою плавний перехід таких контрастних кольорів, як червоний і жовтий. Гарно виглядатиме, якщо додати в дизайн помаранчеві нотки і інші відтінки червоного. Під час роботи майстер використовує спеціальну губку, дозволяє створювати гармонійний перехід від червоного до жовтого. Цікавий варіант – виконати градієнт починаючи від лунки з жовтого кольору і закінчуючи червоним на вільному краї, а на мізинці зробити дизайн у зворотному напрямку.


Стрази

Дуже ефектно та солідно виглядає червоний френч з жовтими стразами. Один з варіантів дизайну – на трьох нігтях виконати пурпурний французький манікюр, два нігтя повністю покрити тим же лаком і зверху приклеїти жовті і помаранчеві стрази. Зі стразів можна створити фігуру банта, кольє, зірку або будь-який інший спосіб.


Місячний

Яскраво і незвично виглядає місячний дизайн нігтів з використанням жовтого і червоного відтінків. Більш гармонійний манікюр вийде, якщо додати до цих квітів ще який-небудь контрастний тон, наприклад, білий. В цей колір можна пофарбувати вільний край нігтя.


Фольга

Вечірній варіант манікюру – червоний з золотистою фольгою. Красиво виглядає золотиста слюда на покритті бордового або червоного відтінку. Головне – не переборщити з фольгою. Фахівці рекомендують покривати нею тільки два нігтя, залишаючи інші пластини під червоним лаком.Ліплення

Акуратно і по-осінньому умиротворено виглядає ліплення, створена з використанням червоних і жовтих відтінків. Можна виліпити на покритті осіннє листя або створити червоно-жовтий натюрморт. Краще виконувати манікюр у техніці ліплення на нігтях овальної, мигдалеподібної і гострої форми. Якщо ж майстер застосовує в дизайні лаконічну композицію, то в цілому підійдуть і короткі нігті.

Дивіться також:  Червоний манікюр з золотом (64 фото): приклади дизайну нігтів з смужками і золотистим малюнком


Стемпинг

В даному випадку майстер наносить на нігтьову пластину малюнки та орнаменти з допомогою спеціальних штампів. Тут фантазія стиліста і клієнтки може бути безмежною. Контрастні яскраві червоні і жовті візерунки чудово виглядають в техніці стемпинг в самих різних варіаціях.Дизайн

Осінній

Просто чудово виглядають жовті і червоні листя на чорному тлі. Це можуть бути листки кленові, дубові і простих класичних форм. Ще більш ефектно виглядає такий дизайн з використанням блискіток.Квіти і фрукти

Свіжо і весело будуть виглядати червоні яблука, перчики, моркви на яскраво-жовтому фоні. Якщо дама бажає бачити на своїх нігтях квіти, то їх можна виконати в контрастних червоних і жовтих відтінках на покритті будь-якого кольору.Новорічний

Зимовий дизайн необов’язково повинен майоріти синіми і білими відтінками. Додаючи до новорічного пейзажу червоні і жовті кольори, майстер створює святковий настрій для всіх оточуючих. Це можуть бути ялинкові іграшки, новорічні гірлянди, святкові блискучі цукерки.


Романтичний настрій

Іспанський прапор

Таємнича країна Іспанія не залишає байдужим жодного туриста. Повертаючись з відпочинку, жінки ще довгий час згадують свій дивовижний відпустку, а висловити свої почуття вони можуть в манікюрі. Наприклад, можна зобразити на нігтях іспанський прапор або покрити пластину жовтими та червоними лініями за типом іспанського прапора.


Вогонь

Пристрасно і сміливо дивиться вогненний манікюр. Вогонь можна зобразити з допомогою червоних і жовтих відтінків абстракционно, а можна і промальовувати полум’я. Наприклад, дуже вдало виглядатимуть їдкі язики полум’я на чорному тлі. Це манікюр для впевнених у собі, трохи зухвалих жінок. Якщо вставити в вогонь блискітки, то це додасть дизайну частку романтики.

З допомогою червоних і жовтих відтінків можливо створити манікюр на будь-яку тематику та з використанням різної техніки. Дизайн, виконаний у цьому кольорі, завжди привертає увагу і може використовуватися для різного способу – повсякденного, вечірнього, урочистого.

Дивіться також:  Темно-червоний манікюр (40 фото): красиві варіанти дизайну нігтівПро те, як намалювати вогонь на нігтях, ви дізнаєтеся в наступному відео.