Букет нареченої і бутоньєрка жениха (29 фото): вибираємо весільний комплект. Як поєднувати бутоньєрку і букет на весілля?

Букет нареченої і бутоньєрка нареченого – важливі весільні аксесуари. Як вибирати весільний комплект? Як поєднувати букет і бутоньєрку? Які можливі варіанти виконання? Що використовується для створення аксесуарів крім квітів?

Шикарне святкове плаття дівчата і урочистий костюм молодої людини — це ще не все, що потрібно для створення ідеальних образів. Невід’ємними аксесуарами є букет нареченої і бутоньєрка жениха. Часто у молодих буває можливість замовити їх в комплекті. Такі букет і бутоньєрка виконуються в єдиному стилі. Для їх створення застосовуються однакові квіти, намистини або стрічки. Єдність кольору і форми говорить про те, що закоханих об’єднує щось спільне.

Чоловіки прикріплюють бутоньєрку з лівого боку – ближче до серця. Для нареченої, так як прийнято під час застілля «кидати» букет, зазвичай створюють схожий на оригінал букета дублікат.

Так як найчастіше на весілля вибирають прикраси з живих квітів, то й букет з бутоньєркою складають з їх застосуванням. Друзі нареченого і подружки нареченої також можуть використовувати в своїх нарядах подібні деталі.

У свідків бутоньєрки мають трохи менший розмір, ніж у нареченого, але створюються вони в тому ж стилі. Для дівчат крім суконь однакового кольору, пропонуються браслети в такому ж виконанні, що і букет нареченої. Єдиний стиль витримується і для декоративних квіткових вставок в зачісці нареченої, і в прикрасі столу.

На бутоньєрці обов’язково присутній шпилька або брошка, з допомогою якої вона кріпиться до піджака або сорочці нареченого. Іноді в якості основи використовується якийсь дерев’яний значок, який виглядає дуже стильно і навіть брутально.

Для букети і бутоньєрки часто використовують однакові стрічки (зазвичай атласні). Ними обмотують підстава букета. Однак не менш стильним буде варіант обмотки квітів мотузочкою з мішковини або мотузкою.

Дивіться також:  Хто повинен купувати букет нареченої? 15 фото наречений Повинен принести букет на весілля?

Слідуючи традиціям, букет наречений дарує після «викупу». Наречена тим часом зміцнює бутоньєрку на костюм свого обранця, показуючи цим свою любов і ніжність. Особливо зворушливо виходить, якщо аксесуари зроблені руками самої пари.


Квіти і вставки

Іноді букет і бутоньєрка зроблені з декількох однакових кольорів, а іноді вони схожі лише одним елементом. Обидва варіанти виглядають однаково гармонійно. Найчастіше для прикраси використовують живі квіти, але також можна використовувати і інші вставки. Додатковий декор робить аксесуари більш оригінальними.

Декоративними елементами можуть служити пір’я, намистини, перлина, гілочки з ягодами, листя гербарію (якщо це осінній букет) або хвоя з шишками (якщо весілля відзначається в зимовий час року).Цікавим варіантом буде використання в аксесуарах бавовни, він надає відчуття легкості і легкості.

Деякі умільці можуть зробити декор з бісеру, гудзиків, страз.Іноді використовують квіти у поєднанні з польовою травою, колоссям.


При створенні квіткових аксесуарів стебла краще обрізати під кутом і зберігати до торжества в прохолодному місці. Так вони залишаться свіжими і пахучими. Вдалим рішенням буде використання гвоздик, орхідей, троянд, лілій, півоній. Всі ці квіти виглядають елегантно і модно, а також мають позитивні значення: романтичність, любов, успіх. Колір, розмір і кількість вибираються індивідуально, в залежності від переваги молодят і часу цвітіння.

Великі квіти краще поєднувати з дрібними суцвіттями або зеленню. Якщо наречені не сприймають застосування живих квітів, букет і бутоньєрку можна зробити з тканинної імітації рослин, гофрованого паперу, мережива та інших елементів.Майстер-клас по створенню бутоньєрки для нареченого дивіться далі.