Брови (85 фото): правильна і красива форма з типом особи, як підібрати ідеальний вид з зламом 2018

Як надати брови відповідну форму? Правильна і красива форма, обрана за типом особи, що дозволяє підкреслити його достоїнства і скорегувати недоліки. Як підібрати ідеальний вид з зламом для круглого обличчя? Чи можна фарбувати брови відразу після корекції? Що таке микроблейдинг і татуаж?

Брови здатні змінити вираз обличчя до невпізнання. Ось чому так важливо навчитися підбирати правильну форму. Занадто тонкі або штучної форми брови роблять особу штучним. Для дівчат з дрібними рисами обличчя надмірно широкі брови повинні стати табу, вони виглядають комічно.

Корекція брів може здійснюватися як самостійно, так і професіоналом.


В цілому, процедуру не можна назвати складною, якщо озброїтися відповідними інструментами та необхідними знаннями.

Умовно корекцію можна розділити на довготривалу і короткочасну. Під довготривалої увазі микроблейдинг, татуаж, ефект після яких зберігається на термін від року до декількох років.

Короткочасна корекція збережеться до тих пір, поки волосся не почнуть відростати. В середньому, це 2-3 тижні.

Корекція брів – це процедура з порушенням цілісності шкірного покриву, тому важливо забезпечити її безпеку. Мова йде про дезінфекції робочої області, рук і матеріалів, а також знезараження зони брів після процедури.


Види

Існує декілька поширених форм брів, однак перш ніж будуть розглянуті їх особливості, слід визначитися з деякими термінами. Початок, або головка брови, бере початок біля перенісся. Середня частину або тіло – це основна область брови, включає в себе вигин. Кінчик називають інакше хвостиком, зазвичай він вже головки і тіла брови.

Незалежно від обраного виду ідеальна форма передбачає, що 2/3 брови припадає на голівку і тіло і лише 1/3 – це кінчик брови після зламу.Залежно від того, в яких точках лежать головка і кінчик, виділяють такі форми, як:

 • Пряма. При цьому головка і хвостик лежать в одній площині, завдяки чому вдається візуально зробити лоб більш широким і «виправити» дуже витягнуте обличчя.
 • Висхідна. Голівка при цьому знаходиться трохи вище кінчика, останній зазвичай спрямований до скронь. Завдяки такій формі вдається трохи звузити обличчя і витягнути його.
 • Спадна. Кінчик брови трохи вище головки – така форма зазвичай не використовується, а якщо це природний вигляд брів, то його краще виправляти. Справа в тому, що вони надають особі сумний вираз.


Пряма

Висхідна

  Крім того, прийнято виділяти такі форми:

  • Округлі. Характеризуються плавним дугоподібним вигином, заокругленим початком і хвостиком. Зазвичай така форма зустрічається у жінок східного типажу. Підходить для квадратного, ромбоподібного і прямокутного особи, дозволяє приховати зайву «незграбність» і грубість рис.
  • Трикутна. Називається ще «будиночком», при помірному вигині і дотримання пропорцій дана форма виглядає витончено і кокетливо. Якщо ж не дотримуватися цих правил, особа набуває здивоване й неприродне вираз.
  • Вигнуті. Це брови з надламом, яскраво вираженим зламом. Вони незмінно приковують погляд і при зміні форми арки і пропорцій брови підходять практично кожного типу.

  Брови з надламом дозволяють відвернути увагу від «проблемних» ділянок обличчя, візуально молодять.


  Округлі

  Трикутна

  Вигнуті

  Як підібрати за типом особи?

  Найбільш гармонійною формою обличчя вважається овальна. Всі інші типи, далекі від неї, можна зробити більш привабливими за допомогою різних хитрощів макіяжу і правильно підібраної форми брів.

  Так, круглолицим дівчатам можна рекомендувати брови з вираженим зламом. Вони характеризуються тонким кінчиком, зменшення обсягу якого починається з середини брови. Важливо домогтися природності вигину, а не перетворити брови в гострі «галочки».

  Для даного типажу можна також рекомендувати висхідні брови. Вони мають менш виражений вигин, а кінчик тут прагне не вниз, а до скроні.

  При круглою формою обличчя слід уникати як занадто широких, так і вузьких брів. Перші роблять обличчя ще більш масивним і круглим, а другі надають особі неприродне вираз.  Для квадратного особи рекомендовані брови з помітним зламом, їх слід робити плавними, округлими біля основи. Вигин повинен припадати над серединою очі або його зовнішнім куточком. Кінчик при необхідності рекомендується продовжити, брова повинна вийти трохи довше звичайного. Направляти кінчик слід до скронь. Що стосується ширини, то це повинна бути середня або трохи ширше. Тонкі брови виглядають на квадратному особі непривабливо, роблячи і без того велику нижню частину ще більш масивною.

  Така форма підходить також для особи-прямокутника. Непогано на такому обличчі будуть виглядати широкі прямі брови. Важливо при цьому не зрушувати їх занадто близько, інакше особа придбає ще більш витягнуту форму. Кінчик брови слід трохи загострити і направити до скронь.

  Дивіться також:  Микроблейдинг брів (131 фото): що це таке і скільки тримається микропигментирование, приклади до і після процедури та відгуки  При трикутному типі особи брови повинні бути трохи коротше, але при цьому досить густі, з природним вигином. Кінчик можна трохи загорнути всередину, надавши йому більш округлу форму.

  Якщо у вас сердцеобразное особа, то важливо підбирати брови, які дозволять досягти балансу між верхньою і нижньою частиною обличчя. Для цього оптимальні висхідні брови з вираженою аркою. Їх не можна вести до нижньої частини обличчя, а слід направляти до скронь. Не вибирайте занадто широкі й густі брови, вони обтяжать область лоба.


  Особа у формі груші вимагає візуального збільшення об’єму в області лоба і скронь, щоб врівноважити ці частини з розширеною нижньою областю щік і підборіддя. Підійдуть широкі й густі брови з вигином. Чим менш виразні очі, тим більш помітною повинна стати «арка».

  Вигин слід зміщувати ближче до зовнішнього кута ока.

  Для ромбовидного особи слід вибирати округлу форму брів або варіант з нерізким вигином. Занадто гостра арка лише підкреслять «незграбність» особи.


  Овальна форма недарма вважається однією з найбільш вдалих, тому його власниці можуть дозволити собі майже будь-яку форму. Класикою вважаються брови середньої густоти з м’яким зламом. Дугоподібні надають образу м’якість, романтичність. Однак слід ретельно продумати ширину брови, точку вигину. Інакше брови перетворяться на «будиночки», надаючи обличчю неприродне вираження постійного подиву. Широкі висхідні брови підійдуть овального, але занадто тонкий, витягнутому особі. Вони зроблять візуально його трохи більш округлим.  При виборі форми важливо не тільки підбирати його з урахуванням форми обличчя, але і орієнтуючись на риси обличчя. Так, при близько посаджених бровах рекомендується збільшити простір між бровами в області перенісся і зробити самі брови більш тонкими. При цьому важливо стежити, щоб у зоні перенісся вільним від волосків залишався простір не ширше двох пальців руки (вказівного і середнього, з’єднаних разом).


  Що стосується кольору, то він повинен збігатися з відтінком волосся, а для блондинок бути на 2-3 тони темніше. Сьогодні стилісти говорять про те, що навіть шатенкам і черноволосым дівчатам не рекомендується вибирати брови чорного кольору. Вони виглядають грубо і навіть вульгарно, додають обличчю кілька років.

  Коригуючи форму брів, важливо пам’ятати про їх природному вигляді. Як правило, професіонали лише трохи змінюють природну форму, завдяки чому особа зберігає природну привабливість.  Як визначити пропорції?

  Для побудови правильної брови необхідно підібрати білий косметичний олівець (в принципі, можна взяти і кольоровий, але темні лінії можуть відволікати). Спочатку необхідно виділити 3 точки – початок брови, найвищу її точку і кінець.

  Першу можна знайти, поставивши олівець від крила носа до брови. Це і буде початком брови. Далі від крила носа через середину зіниці потрібно провести уявну лінію до брови. Це виявиться найвищою точкою. Дивитися при цьому потрібно прямо перед собою, щоб місце розташування вічка не зміщалося. Нарешті, поставивши олівець до крила носа, слід провести лінію через зовнішній куточок ока до брови. Це буде точкою її закінчення.

  Далі намічені точки слід з’єднати лініями, вимальовуючи необхідну форму.

  Якщо ви вирішили кардинально змінити форму брів, то можна нанести на всю їх поверхню тональний засіб, після чого зробити необхідну «розмітку». Після цього слід намалювати відповідну форму і затушувати її коричневим олівцем. Так ви будете приблизно розуміти, як буде виглядати нова форма на вашому обличчі.  Від початку до середини брів повинна зберігатися єдина товщина, звуження починається в точці зламу або трохи раніше. Досягти пропорційності дозволяє робота відразу з обома бровами. Неправильно спочатку вищипувати одну брову, а потім – іншу.

  Правильна форма передбачає видалення волосся в нижній частині брови. Вищипування волосків зверху загрожує тим, що погляд вийде важким. Крім того, при такому методі не виходить значно змінити форму. Нарешті, волоски над бровою ростуть повільно, тому выщипав зайве, ви ризикуєте надовго змінити форму.

  Способи оформлення

  Оформлення брів зазвичай проводиться за допомогою пінцета або ниток. Перший спосіб вважається більш болючим, проте доступний практично кожному, в той час як техніка видалення ниткою передбачає володіння певними навичками.

  Крім того, для роботи знадобиться дзеркало. Його габарити повинні бути такими, щоб у ньому цілком відбивалося обличчя. Краще, коли дзеркало має підставку, так руки будуть залишатися вільними. Фахівці використовують дзеркало з збільшує склом, що дозволяє розгледіти навіть невеликі волоски.

  Дивіться також:  Як правильно вищипнути брови? 80 фото Як вищипувати без болю в домашніх умовах покроково, гарні приклади


  Крім того, слід підготувати дезінфікуючий розчин, яким обробляють робочі зони, руки, інструмент. Якщо на обличчі є макіяж, то потрібно також засіб для його зняття.

  При вираженому больовому синдромі можна застосовувати також знеболюючі аплікатори, спеціальні креми. При їх відсутності можна використовувати теплий розчин ромашки, а також кубики льоду.  Коригування в салоні

  Корекція в салоні може стати аналогом домашньому выщипыванию. Довіритися професіоналам краще, якщо ви вперше робите корекцію, справжні професіонали змінюють форму з урахуванням індивідуальних особливостей особи, підбирають відповідний відтінок. В майбутньому ви зможете підтримувати її самостійно або проходити повторні професійні корекції.

  Корекція та архітектура брів – так називається послуга у більшості салонів, передбачає фарбування волосків, підбір і надання їм потрібної форми.

  Більшість майстрів працюють пінцетами, можливо видалення і з допомогою ниток.

  Якщо волосків над бровою, по суті, вже на лобі, занадто багато, майстер може спочатку використовувати віск для того, щоб домогтися гладкої шкіри. Він не повинен застосовуватися в області, близькій до очей, тим більше в нижній частині брови.


  Пінцетом

  Ниткою

  Воском

  Якщо ви хочете домогтися ідеальної форми надовго, можна рекомендувати татуаж. Майстер вибирає відповідну форму, після чого під шкіру на глибину 0,5 мм вводиться пігмент. Спочатку такі брови виглядають неприродно яскраво, проте через тиждень виглядають досить натурально. Результату вистачає на кілька років.

  Сьогодні існують наступні методики татуажу:

  • Шотирование. Передбачає прорисовывание контуру брови і заповнення цієї форми пігментом. Даний спосіб поступається іншим технологіям, оскільки результат виходить не самим природним.
  • Волосковый. Дозволяє домогтися привабливості і натуральності завдяки тому, що промальовуються окремі волоски.
  • Комбінований. Дозволяє добитися максимально привабливого результату, оскільки об’єднує переваги розтушовування і волосковой технології.


  Шотирование

  Волосковый

  Комбінований

  Якщо татуаж проводиться за допомогою спеціального апарату (який працює за принципом інструменту для нанесення татуювань), популярна сьогодні техніка микроблейдинга здійснюється вручну. Спочатку майстер олівцем промальовує форму, після чого вручну тонкої гострою голкою з фарбувальною пігментом промальовує окремі волоски.

  Глибина потрапляння пігменту при микроблейдинге трохи менше 0,5 мм, а надлишки його, проступають на поверхні шкіри, відразу видаляються. При зверненні до професіонала своєї справи ви отримаєте більш якісний і природний результат порівняно з татуажем. Однак триматися такі бровки будуть в середньому рік.

  При використанні європейської технології микроблейдинга вдається досягти ефекту товстого широких брів, оскільки майстер промальовує волоски однакової довжини і товщини. Однак при найближчому розгляді видно, що вони несправжні.


  Східна технологія ведеться з великим урахуванням особливостей росту та напрямки волосся, тому і брови виглядають природніше. Однак значно змінити їх форму при такій методиці неможливо.

  Нарешті, існує метод нарощування брів, який дозволяє за пару годин знайти густі і красиві брови. При цьому їх важко відрізнити від натуральних. Суть методу та ж, що і при нарощуванні вій.

  На один природний волосся кріпиться від 1 до 3-4 штучних, які максимально близькі до ваших за кольором і структурі.


  Як намалювати самостійно?

  Якщо ви самостійно здійснюєте корекцію, то потрібно зняти макіяж і очистити обличчя. Підготуйте всі необхідні інструменти і визначитеся з вибором форми. Схеми і методи визначення відповідних пропорцій і форми були дані у відповідному розділі цієї статті.

  Сьогодні у продажу є трафарети для брів. Досить підібрати підходящий «контур» і обвести його, після чого видалити всі волоски, які виходять за межі олівцевих ліній. Гідність цього методу в тому, що він дозволяє швидко отримати майже ідеальну форму брів. Чому «майже»? Такі трафарети не враховують індивідуальних особливостей особи.


  Перед вищипуванням волоски потрібно зачесати трохи вгору, застосовуючи для цього спеціальну щіточку або стару і добре вимиту щіточку для вій. Якщо процедура дуже болюча, можна передувати вищипування нанесенням ромашкових примочок.

  Для цього чайну ложку сухих квіток ромашки заливають склянкою гарячої води і настоюють 10-15 хвилин. Теплим, щоб терпіла шкіра, настоєм просочують ватку, віджимають її і кладуть в зону видалення волосків на 2-3 хвилини.

  Під впливом тепла пори розкриються і волосок швидше і безболісніше «вислизне з неї. Також ромашковий настій характеризується заспокійливу, бактерицидну і ранозагоювальну властивості.

  Дивіться також:  Красиві брови (126 фото): як зробити покроково в домашніх умовах ідеальні правильні прямі бровки


  Якщо ви використовуєте пінцет, то потрібно захоплювати волоски по одному, злегка натягуючи шкіру в даній області і витягаючи волосок різким рухом у напрямку його росту. Якщо не враховувати напрямок росту, процедура виявиться більш болючою і загрожує вростанням волоса.

  З цієї ж причини слід захоплювати волосся ближче до основи, що дозволить уникнути його надлому і подальшого вростання. Після процедури шкіра дезінфікується. При сильному запаленні можна використовувати знеболюючий або охолоджуючий гель. Головне, щоб він мав легку водну структуру.


  Ще один варіант – тридинг, тобто видалення з допомогою ниток. Цей метод вимагає певної вправності і майстерності, але має ряд переваг. За одне захоплення ниткою можна видалити відразу кілька волосин, а роздратування після такої процедури проходить швидше. Важлива перевага – волоски з часом стають м’якше і тонше.

  Використовувати потрібно спеціальну нитку, звану арабської. Вона досить щільна, але добре ковзає по волоскам, при цьому не рветься і не розтягується.

  Від цієї нитки слід обрізати «шматок» довжиною півметра і зв’язати його кінці.

  Одержаний овал перекручується так, щоб вийшли 2 петлі, а сама нитка натягується між вказівними пальцями розведених на потрібну ширину рук.

  Необхідно змістити центр перекрученої нитки, завести ближче до цієї точки волоски і пересунути цей центр в іншу сторону. Волоски виявляться захопленими і будуть видалені.


  В домашніх умовах можна також пофарбувати брови, вибираючи для цього спеціалізовані фарби або хну. Фарбувати потрібно до вищипування або через кілька днів, коли спаде запалення. Якщо виробляти фарбування безпосередньо після корекції, частинки пігменту потраплять у відкриті пори і стануть причиною розвитку запального процесу.

  Підтримувати красу брів і надати їм доглянутий вигляд як після салонних, так і після домашніх процедур дозволяє укладання. Для цього волоски потрібно розчесати і зачесати трохи вгору, надаючи потрібну форму. Закріпити її можна спеціальними гелями. Якщо таких не виявилося під рукою, підійде звичайний лак для волосся. Його слід трохи розпорошити на стару (чисту) щітку для туші або зубів. Поки лак не схопився, щіточкою потрібно провести по волоскам, укладаючи їх потрібним способом.


  Підфарбовування брів допомагає зробити їх більш виразними, підкреслити гарний вигин. Краще використовувати для цього спеціальні тіні, наносячи їх скошеної пензликом. Стилісти рекомендують вибирати для головки більш світлий відтінок, ніж для тіла і кінчика, ретельно розтушовувавши кордону між відтінками. Це дозволить зробити погляд відкритим, а риси обличчя – більш жіночними.

  Підкреслити вигин дозволяє також нанесення мерехтливих білих тіней, білого олівця або освітлення на область під вигином. Головне – ретельно розтушувати косметичний засіб.


  Поради по догляду

  Після процедури можна протерти обличчя і область обробки кубиком льоду. Він дозволить звузити пори і зніме запалення. Можна підвищити ефективність даного методу, приготувавши косметичний лід на основі трав’яних настоїв. Можна заварити ромашку або календулу, настояти відвар і фільтрування, розлити у формочки для льоду.


  Після процедури не слід використовувати жирні креми, які забивають пори. Це може спровокувати запалення. До речі, не варто наносити крем, віск або гель на волосся перед їх видаленням. Пінцет або нитка будуть ковзати, витягнути волосок буде складно.

  Продовжити ефект від якісно проведеної корекції, а також завжди підтримувати бровки в доглянутому стані дозволяє періодичне (раз на 2-4 дні) видалення невеликих світлих волосків. Як правило, більшість дівчат робить це безпосередньо перед нанесенням макіяжу.

  Головне – не забувати про правила дезінфекції.

  Поліпшити зростання волосся, а також надати їм гладкість і шовковистість, блиск, дозволяють масляні маски. Для цього необхідно вмочити щіточкою для брів (зручно використовувати промиту щіточку від туші) в масло і провести нею по бровам. Добре підходять для цих цілей реп’яхову, персикове або рицинова олії. Перед використанням їх рекомендується трохи підігріти.

  Процедуру краще робити ввечері, а безпосередньо перед відходом до сну надлишки масла слід знімати сухою серветкою. Якщо цього не зробити, є ризик забруднити постільна білизна, а також перенести масло на слизові очей, з-за чого ті вранці будуть припухлими і почервоніли.


  Важливо, щоб у вашому харчовому раціоні в достатній кількості були присутні вітаміни А, С, Е, а також омега-3 і інші натуральні жири. Можна пропити курс вітамінів для волосся і нігтів.

   Сім секретів ідеальних брів дивіться у наступному відео.