Блакитний з білим манікюр (54 фото): місячний дизайн нігтів з лаком блакитного кольору

Залежно від того, наскільки доглянуті руки дами, можна судити, вона себе цінує, прагне до вдосконалення. Незаперечним аспектом, згідно останнім модним тенденціям, в такому випадку виступає застосування манікюру. Наприклад, особливої уваги зараз заслуговує поєднання блакитного і білого кольорів. Для яких подій підійде блакитний з білим манікюр? Яким може бути місячний дизайн нігтів з лаком блакитного кольору? Які особливості використання блакитного манікюру?

Якщо використовувати блакитний колір у якості базового для манікюру, можна практикувати досить різноманітні варіанти у будь-який час року. Головне – звернути увагу на підбір відповідного тематичного дизайну і декору. Найбільш значущими доповненнями світлого типу, що застосовується на блакитний основі, виступають:

 • стрази;
 • малюнки, зроблені за допомогою пігментного фарби і виконані або в стилі мінімалізму, або в романтичному;
 • пігменти, що пройшли процес металізації.
При розгляді особливостей поєднання білого і блакитного кольорів необхідно брати до уваги те, що біло-блакитна комбінація може розглядатися в якості ідеального варіанту для зимового манікюру (якщо враховувати при цьому доповнення у формі сніжинок). Якщо мова йде про манікюр, який робиться на весняний час року, то в подібному випадку особливо актуальним є доповнення перелічених кольорів ще й рожевими відтінками. Осінній варіант буде мати оригінальний вигляд, якщо до нього додати певний металік (наприклад, завдяки використанню спеціального лаку або ж доповнення до манікюру).
Можливі відтінки

Багато фахівців, що займаються створенням манікюру протягом тривалого періоду часу, відзначають, що використання подібного відтінку символізує гармонію, чистоту, а також недоторканність. Використовуваний в подібному випадку лак може бути представлений в різних відтінках, найбільш поширеними серед яких виступають:

 • кобальтовий;
 • небесний;
 • лазурний;
 • волошковий.
Одним з найбільш сучасних варіантів виступає застосування блакитного лаку з втиркой. Своєрідним старшинством до цього було застосування різноманітних блискіток, а також блискучих лаків, для того щоб забезпечити нігтям додаткове сяйво. Найбільш поширеними негативними якостями, що мають місце в подібному випадку, виступали:

 • не занадто тривале використання;
 • наявність досить товстого світлого шару лаку, який не дуже ефективно виглядав на голубому тлі;
 • шорстка поверхня.
Дивіться також:  Матовий блакитний манікюр (40 фото): дизайн нігтів блакитного кольору
На сучасному етапі виключити всі подібні недоліки можна завдяки використанню манікюру-втирки, що забезпечує досягнення позитивного ефекту на досить тривалий період часу.

Місячний манікюр

Всупереч поширеній думці, манікюр подібного типу переживає сьогодні друге народження, так як з його допомогою допустимо створювати неперевершені варіації. На початковому етапі повинен підбиратися відтінок, який найбільшою мірою гармонізує з шкірою. Якщо вона біла, світло-блакитні тони емалевого типу в такому випадку буде далекі від ідеалу, не буде характеризуватися виразністю і яскравістю.

При цьому манікюр, виконаний у блакитних тонах, буде ідеально виглядати як на довгих, так і на коротких нігтях (головне, щоб вони були доглянутими і мали однакову довжину). У зимовий період краще застосовувати різновиди нігтьового дизайну, які передбачають поєднання білої лунки, а також синьою основи.

Місячний манікюр буде мати досить привабливий вигляд тільки за умови, що руки попередньо пройшли всі підготовчі дії. Фахівцями рекомендується обробити їх за допомогою спеціальної маски, а також привести в порядок кутикулу.
Сучасні техніки

Як і будь-який вид творчості, «нейл-арт» не стоїть на одному місці. Одним з незаперечних доказів цього виступає створення все більш нових технік. Найбільш популярним варіантом комбінування зазначених кольорів є застосування ефекту битого скла – тренда, який користується популярністю порівняно недавно, але успіх якого практично постійно збільшується.

Для цього застосовуються шматочки фольги (у певних випадках на них можуть бути нанесені спеціальні тематичні малюнки білого кольору). Важливо, щоб вони мали довільну форму, а не підганялися під певний стандарт. Ті модниці, які вже використовували подібний варіант, відзначають не тільки його привабливість, але і значний фантастичний блиск.
Раніше вже зверталася увага на той факт, що отримати привабливі нігті на підставі використання лаку різних відтінків блакитного можна тільки за умови, що руки й нігті будуть доглянутими і, відповідно, привабливо виглядати. Із-за багатьох причин далеко не всі люди можуть похвалитися привабливими і здоровими нігтями.

Дивіться також:  Блакитний манікюр з сріблом (37 фото): сіро-блакитний дизайн нігтів

Одним з найбільш поширених негативних явищ виступає виникнення на нігтьовій пластині мікротріщин (переважно в результаті застосування низькоякісних косметичних засобів, неправильного проведення низки популярних процедур, незбалансованого харчування). Безумовно, в даному випадку дівчата також прагнуть виглядати максимально ефектно.
Щоб одночасно усунути найбільш значущі вади, та придбати максимально привабливий вигляд, бажано застосовувати варіанти з ліпниною. Найбільш значущим такий підхід може бути при створенні зимового, а також весняного варіанти. У першому випадку мова може йти про сніговика, різноманітних сніжинки. Найпопулярнішим варіант даного типу може виступати при створенні оригінального новорічного чи різдвяного образу.

Створення романтичного варіанти блакитного манікюру в поєднанні з білою ліпниною буде досить актуально у весняний період. За умови, що нігті володіють значним здоров’ям і на них немає абсолютно ніякого вади, цілком припустимо використовувати технології малюнка. В інших ситуаціях більш прийнятний варіант зводиться до створення ліпнини.
Альтернативні варіанти комбінування

Враховуючи те, що обидва кольори користуються значною популярністю протягом тривалого періоду часу, почало виникати все більшу кількість варіантів поєднання. Таким чином, кожен бажаючий має можливість зробити саме те, що йому подобається найбільше.
 • Для біло-блакитного манікюру на коротких нігтях необхідно використовувати як можна більш насичені відтінки блакитного кольору. Що ж стосується білого, він також не повинен виглядати в даному випадку в якості достатньо прозорого. Навпаки, наявність насиченості (в тій мірі, наскільки це можливо) допоможе досягти певної контрастності.

Оптимальними прикрасами подібного типу є білі малюнки, які не відрізняються особливою масивністю (в такому випадку вдасться уникнути значної перенавантаження відповідного образу). Виняток повинні складати також великі стрази. Якщо говорити про блакитному тлі, незалежно від того, який саме відтінок, в подібному випадку варто звернути увагу на надмірну химерність.

Дивіться також:  Блакитний з чорним манікюр (26 фото): як красиво оформити нігті?
Щоб досягти позитивного ефекту, деталі білого кольору необхідно використовувати виключно у підстави нігтя (особливо в тому випадку, якщо основний використовуваний лак має яскраво насичений блакитний колір).

 • Біло-блакитний манікюр на довгих нігтях буде відмінно виглядати в тому випадку, якщо застосовується лак матового типу. В даному випадку цілком реально експериментувати з усіма найпоширенішими варіантами, створюючи специфічну палітру.
 • В останні роки ніжно-блакитні відтінки манікюру відмінно застосовують в якості специфічного варіанту френча, що дає йому додаткову привабливість і неперевершеність.

Таким чином, необхідно звернути увагу на те, що в останні роки манікюр у білих і блакитних тонах користується значною популярністю і є все більш затребуваним серед достатньої кількості модниць.

Наступного відео ви побачите ідеї манікюру в блакитних тонах.