Біло-червоно-чорний манікюр (28 фото): незвичайний і красивий дизайн нігтів білим, червоним і чорним лаком

Біло-червоно-чорний манікюр може вважатися універсальним. Як створити незвичайний і красивий дизайн нігтів білим, червоним і чорним лаком? На які варіанти дизайнів звернути увагу? Що радять фахівці з манікюру?

Червоний, білий і чорний кольори завжди актуальні і затребувані. Вони по-своєму вважаються класичними. Дані кольори особливо часто миготять на нігтях моделей, які виступають на показах іменитих дизайнерів і модельєрів, причому не тільки вітчизняних, але й зарубіжних. За допомогою трьох універсальних і при цьому контрастних відтінків можна створити самий оригінальний манікюр, який не буде занадто строкатим.У біло-червоно-чорного манікюру просто немає яких-небудь обмежень. Втілити його в життя можна як в салоні краси, так і в домашніх умовах, головне при цьому — мати всі необхідні лаки та інструменти.

Тріо квітів може бути використано в самому різному форматі. В манікюрі в нинішньому році в моді і матові і глянсові покриття з використанням чорного, червоного і білого кольорів, а також перламутрові і неонові варіанти, які особливо часто вибирають для свят.Оригінальні ідеї

На сьогоднішній день не складе ніякої складності знайти масу різних прикладів з використанням яскравих кольорів на нігтях.

 • Завжди дуже привабливо виглядає градієнтний манікюр, а особливо пристрасно чорно-червоний. Причому розтяжка кольору може бути зроблена і горизонтально, і вертикально. Поверх чорно-червоного градієнта можна намалювати красиві білі мережива або контрастні квіти. В цілому на градієнті за допомогою білого кольору можна намалювати все що завгодно, і це все буде виглядати чудово.
 • Дуже виграшно виглядає монодизайн з чергуванням контрастних кольорів. Наприклад, всі нігті, за винятком безіменних і середніх, можуть бути нафарбовані червоним, безіменні – чорним, а середні — білим або в іншій послідовності. Щоб такий манікюр не здавався нудним, до трьом квітам можна підібрати спеціальні втирки, малюнки або стрази. Так манікюр засяє моментально і приверне до себе масу уваги.
Дивіться також:  Ніжно-бузковий манікюр (45 фото): дизайн нігтів у світло-бузковій і фиалковом відтінках


 • Все ще в моді французький манікюр, однак щоб не насолоджуватися одним лише білим кольором, можна додати до нього ще кілька смужок, наприклад, чорну і червону. Причому їх необов’язково малювати на всіх нігтях — достатньо таким чином оформити тільки середні і безіменні.
 • Якщо не подобається звичний френч, то чому б не зробити місячний манікюр, який може бути втілений у життя в самих різних варіаціях. Дуже вигідно може виглядати манікюр, коли всі нігті покриті червоним кольором, вільний край обрамлене чорним, а зона лунки — білим.

Такий дизайн найбільш виграшно виглядає у глянсових і перламутрових текстурах, а ось в чисто матових він може бути трохи блідим.


 • На чорно-червоному манікюр можна зробити красиву каретну стяжку за допомогою ручного розпису. А місця перетину можна урізноманітнити за допомогою бульонок або ж мініатюрних страз сваровскі, блискіток.
 • Якщо всі нігті покриті білим кольором, а середні і безіменні — чорним, то на білих можна намалювати червоні сердечка (або приклеїти вже готові), а на білих, навпаки, розмістити чорні сердечка, доповнивши їх золотою або срібною промальовуванням.


 • Дуже кокетливо на нігтях може виглядати манікюр в стилі «Міккі Маус», де як раз і використовуються 3 контрастних кольору.
 • Також на нігтях можна зобразити гральні карти. Найбільш часто для цього використовується білий лак (як основи), а вже на ньому зображуються знаки черв’яки, піки і для різноманітності бубни. Те ж можна зробити і на чорному тлі, намалювавши значки червоним і чорним кольорами з обрамленням золотого.


 • Не менш красиво виглядає дизайн, коли всі нігті покриті біло-молочним цвітом, а поверх них зображені чорно-червоні бантики, виконані в техніці градієнт або намальовані.
 • Класичним варіантом оформлення нігтів може стати червоно-білий горошок, розташований на чорних нігтях. При цьому деякі горошини можна навіть замінювати за допомогою відповідних кольорових страз.
Дивіться також:  Оранжевий френч на нігтях (31 фото): дизайн коралового, персикового і теракотового французького манікюру


Звичайно ж, це далеко не всі варіанти оформлення нігтів з використанням трендових кольорів. Щодня, навіть щогодини, фахівці з манікюру створюють нові і більш цікаві дизайни для нігтів, якими можна надихатися і навіть брати за основу свого майбутнього манікюру.

Головне для його створення — знайти справжнього майстра своєї справи.

Поради майстрів

Перед тим, як втілити в життя красивий манікюр з використанням білого, чорного і червоного кольорів, слід звернути увагу на деякі моменти і врахувати поради фахівців.

 • Щоб біло-червоно-чорний манікюр не здавався нудним, можна доповнювати його за допомогою блискучих прорісовок і страз. Ці відтінки прекрасно поєднуються з золотом, бронзою та сріблом.
 • Незважаючи на те що варіантів оформлення манікюру дуже багато, не варто боятися включати фантазію і створювати щось своє. Такий манікюр завжди більше цінується і майстром і клієнтом.


 • Створюючи манікюр зі складним малюнком, вензелями або промальовуванням, перевагу варто віддавати якісним гель-лаків і верхнім покриттям. Тільки вони дозволять прослужити лаку тривалий термін.
 • Виконуючи манікюр навіть у домашніх умовах, дуже важливо попередньо обробляти всі інструменти, в тому числі кусачки і пилочки.


Про те, як зробити манікюр в комбінації білого, червоного і чорного тонів, дивіться у наступному відео.