Білий градієнт на нігтях (36 фото): як зробити манікюр омбре?

В даний час з’явилося відносно новий напрямок в нейл-арте – омбре. Ця техніка досить проста, і її можна виконати вдома самостійно. Такі нігті відмінно виглядають і в робочій обстановці, і на вечірці або в клубі. Як зробити манікюр омбр в домашніх умовах? Тонкощі нанесення лаку. Чим цікавий білий градієнт на нігтях?

Ця техніка досить проста, і її можна виконати вдома самостійно. Такі нігті відмінно виглядають і в робочій обстановці, і на вечірці або в клубі. Переходи омбре можуть бути вертикальними, горизонтальними, діагональними і навіть точковими – все залежить тільки від фантазії і навичок. За допомогою такого манікюру можна підкреслити будь-який наряд і індивідуалізувати свій образ.


Особливості

Існує кілька способів нанесення лаку на робочу поверхню. При фарбуванні одним тоном змінюється тільки інтенсивність кольору. Можна використовувати два або три різних колера на одному нігті. При цьому самий світлий тон буде переходити до більш темного. Також цікавим є варіант нанесення на кожний наступний палець руки більш темного тону одного кольору.Техніка нанесення

Самим універсальним по праву вважається білий градієнт, який відмінно впишеться в будь-який образ. Для її створення необхідний лак, а також базовий набір звичайних інструментів для манікюру, адже поверхня потрібно спочатку ретельно підготувати до покриття.


Виконується це зазвичай так:

  • знімають старе покриття;
  • кутикулу видаляють;
  • підпилюють нігтьову пластину до бажаної форми.Перед початком декоративного манікюру слід підготувати все необхідне. Для виконання знадобляться: лак-основа, кілька декоративних лаків різного кольору або тону, закріплювач, губка або пензлик, палітра, ватні тампони і рідина для зняття лаку.Є кілька способів виконання омбр в домашніх умовах: плавні переходи тонів отримують розтушовуванням пензлем для декору або губкою.

Дивіться також:  Білий манікюр з золотом (53 фото): дизайн нігтів з смужками і блискітками

Губкою

Спочатку потрібно нанести лак-основу. Для цього використовують як прозорий, так і найсвітліший з обраних тонів. Їм покривають поверхню повністю. Області навколо нігтя краще намазати жирним кремом для кутикули або просто для рук. Так на шкірі не залишиться лакових слідів від губки.


Далі, використовуючи палітру і кисть для розтушовування, необхідно відтворити всі переходи лакового покриття від тону до тону. При цьому на кінчиках нігтів варто використовувати темні відтінки. Цей прийом візуально подовжує нігтьову пластину.

Губку трохи змочують водою. Робиться це для того, щоб вона не встигла увібрати весь лак відразу. Вмочивши спонж в готовий лаковий склад кілька разів, його акуратно прикладають до нігтя. При цьому варто уникати сильних натискань, так як можуть залишитися глибокі відбитки від спонжа. Для більш яскравого манікюру можна ще кілька разів нанести склад на поверхню.

Так як лак вбирається у губку швидко, для кожного наступного нігтя змішування потрібно повторювати. Після завершення фарбування на обох руках лак повинен висохнути. При виникненні сильних нерівностей їх виправляють розтушовуванням за допомогою пензлика.

В кінці наноситься закріплювач, який прибирає невеликі нерівності від спонжа, – поверхня вийде гладкою і блискучою.

Залишки лаку навколо нігтьової пластини можна видалити ватним тампоном. У разі коли трохи покриття потрапило на ділянку без крему, можна скористатися спеціальною рідиною для його видалення.


Використання кисті

Всі підготовчі роботи виконуються так само, як і в попередньому способі. Але після нанесення основи самий світлий тон обраної палітри накладається на кореневу частину нігтя до середини або на одну третину робочої поверхні. Це залежить від кількості кольорів або відтінків лаку. Далі за допомогою пензля для декору акуратно, без натиску розтушовується контур лаку. Потім також наноситься і розтушовується більш темний тон. Легкими рухами пензля потрібно як можна більше згладити перехід між різними квітами. Контур нігтя в кінці можна обвести самим темним лаком.

Дивіться також:  Білий матовий манікюр (50 фото): дизайн нігтів лаком зі стразами

Далі лак повинен висохнути. Після цього на нього наноситься закріплювач, і манікюр омбре готовий.

Ще більше способів зробити градієнт на нігтях представлено у відео нижче.

Різновиди

Білий омбре дуже схожий за тональністю на звичний французький манікюр, і колірна гама використовуваних для його створення лаків така ж.Найпростіший, але не менш красивий варіант – білий манікюр. При цьому кількість шарів лаку залежить від бажаної інтенсивності кольору. Можна нафарбувати поверхню в два шари, що буде виглядати легко і свіжо. Якщо застосувати багатошарове нанесення, але нігті стануть нагадувати перлини і переливи, що також дуже стильно.


Однак при бажанні можна розбавити білий колір пастельними відтінками рожевого, блакитного і бежевого тонів. Як правило, кольоровий лак при цьому наноситься на нижню частину нігтя, а кінчик забарвлюється в білий колір.Такий манікюр може підтримувати тон одягу, взуття, макіяжу. Невелика поєднання в колірній гамі лука не тільки красиво, але і стильно.Крім цього, білий градієнт на нігтях добре виглядає з блискітками і стразами, які в невеликій кількості будуть доречні і в денний час.