Аерограф для нігтів (26 фото): як користуватися трафаретами для аерографії при створенні дизайну манікюру з малюнками та градієнтом?

Аерограф для нігтів зручний і простий у використанні. Як користуватися приладом? Що потрібно враховувати при виборі аерографа? Які дизайни можна створити за допомогою цього інструменту?

Аерограф являє собою пневматичний розпилювач невеликих розмірів.

Він має кілька складових.

 • Компресор, який здійснює подачу повітря.
 • Спеціальний інструмент, зовні схожий на пістолет. Він має маленький резервуар для фарби, яку потім розпорошує.
 • Шланг, що з’єднує агрегат і розпилювач.

Працювати з аерографом для нігтів легко: при включенні пристрою компресор створює високий тиск повітря, який через клапан потрапляє в механізм для розпилення. Далі все просто – барвник під впливом повітря рівномірно видувається з сопла і створює необхідний малюнок. Відмітними особливостями приладу є його компактні установки і малу вагу, завдяки чому його легко і зручно тримати в руці. Невеликий діаметр сопла дозволяє проводити тонкі лінії, окреслювати вже зроблений малюнок або створювати цікаві візерунки.


За допомогою такого інструменту можна здійснити такі дизайни:

 • вертикальний або горизонтальний градієнт (плавний перехід з одного тону в інший);
 • різний геометричний принт;
 • чітко окреслені деталі, використання тонких або більш великих ліній;
 • оригінальні комбінації малюнків з ефектом їх переміщення.

Великою перевагою аерографа перед пензлем та іншими пристосуваннями для дизайну нігтів є швидкість виконання малюнків. З допомогою нього робота здійснюється набагато швидше, а шар нанесення виходить рівним і однорідним, тому не буде мазків, пропущених ділянок або потовщених ліній.


Який вибрати?

На ринку нігтьової індустрії існує два види аерографа для дизайну: звичайний прилад, який контролює подачу фарби в сопло, і пристрій подвійного дії. Другий варіант регулюється за допомогою вентиля, завдяки чому контролюється подача повітря і фарби. Такі моделі дозволяють створювати тонкі лінії і промальовування.

Проте інструмент може мати інші відмінності.

 • За типом розпилення аерограф ділиться на зовнішній і внутрішній. У першому випадку повітря і барвник змішуються поза приладу, а у другому – весь процес відбувається всередині нього, що дозволяє промальовувати лінію будь-якої довжини.
 • За типом розташування спеціальної ємності для фарби: зверху, знизу, збоку. Однак це на роботу майстра абсолютно не впливає. Як правило, для фахівців комфортніше працювати з інструментом, у якого ця «чашечка» знаходиться зверху.
Дивіться також:  Матове покриття для нігтів (58 фото): дизайн матового манікюру та його втілення ідеї


При виборі аерографа необхідно враховувати кілька моментів: цілі використання (градієнт, промальовування деталей і т. д.), зручність роботи з інструментом, потужність компресора. Щоб перевірити, чи немає якихось дефектів у аерографа, необхідно звернути увагу на наступні ознаки.

 • Якість інструменту перевіряється рівномірністю розпилення барвника. Випробувати його можна простою водою: якщо мокре пляма на папері або тканини буде мати правильну форму, то пристрій працює правильно.
 • Необхідно перевірити плавність руху важеля: чим м’якше здійснюється рух, тим простіше налаштувати інтенсивність струменя з фарбою.
 • Якщо у голки і сопла інструменту немає ніяких дефектів, то після завершення роботи з пристроєм в ньому не повинно залишатися барвника.

Важливо врахувати також той момент, що в комплекті з аерографом не завжди присутня компресор, тому його доводиться купувати окремо. Пристрій високої якості буде працювати практично безшумно, мати велику потужність і невелика вага. Саме від нього залежить інтенсивність, контури і інші деталі малюнка.Для професійної та якісної роботи з аерографом необхідно буде запастися наступним комплектом:

 • компресор для подачі повітряного тиску;
 • пістолет з невеликим соплом і ємністю для фарби;
 • гумовий шланг, що з’єднує пристрою;
 • фарбувальні речовини для створення дизайну;
 • рідина для промивання приладу;
 • тіпси, необхідні для тренувальних робіт.

Потрібно відчути інтенсивність подачі фарби, відповідно, розпилення на нігтях. Для креативних і різноманітних дизайнів можна придбати кілька трафаретів.


Як їм правильно користуватися?

За допомогою кисті не вийде такого повітряного ефекту, як цього можна домогтися аерографом для нігтів. Користуватися їм зручно і легко, якщо знати, як це робити правильно.

 • Перш ніж приступити до роботи, аерограф необхідно зібрати. Шлангом потрібно з’єднати компресор для подачі повітря і сам розпилювач.
 • На інструменті знаходиться «чашечка» – туди слід залити фарбу. Кількох крапель буде достатньо. При цьому треба не забути закрити резервуар кришкою, щоб вміст не вилилося.
 • Перед розпиленням на нігтях краще провести тест на папері, щоб переконатися, що ніякої іншої фарби після попереднього використання там не залишилося.
 • Для більш якісної роботи кут нахилу повинен становити 45 градусів.
 • Для початку роботи з аерографом необхідно натиснути на спусковий гачок: спершу прогнати повітря, а потім малювати фарбою. Тут важливо знати, що щільність кольору буде менше, якщо менше буде відтягнута спусковий механізм, і навпаки.
 • Щоб вийшли тонкі лінії, прилад треба наблизити, а для плавних переходів його слід віддалити від поверхні нігтя. При цьому рука з аерографом має постійно рухатися. Якщо ж вона зупиниться на одному місці, вийде безглузде пляма.
Дивіться також:  Френч манікюр на літо (44 фото): дизайн річного французького манікюру для дівчаток 12 років


Існує безліч варіантів для дизайну нігтів. Для створення простого градієнта ніякі інші пристосування не знадобляться. А ось унікальні малюнки вимагають використання спеціальних трафаретів для аерографії. Деякі майстри звикли застосовувати різні сіточки і ажурні вироби, які можуть прекрасно замінити трафарети.

Покриття нігтьової пластини за допомогою аерографа здійснюється в кілька етапів.

 • Нігтик покривається одним основним кольором або двома, які плавно переходять один в одного (градієнт).
 • Після просушування кольору зверху кладеться трафарет і аерографом наноситься фарба.
 • Щоб промальовувати деталі і контури, слід використовувати тонкі сопла. Дизайн можна доповнити стразами, наклейками, блискітками і т. д.
 • Нанести топ для закріплення малюнка.

Крім того, аерограф значно довше прослужить, якщо за ним правильно доглядати. Для цього його слід промивати спеціальним розчинником після кожного застосування. Ця ж процедура виконується для зміни кольору.Цікаві варіанти дизайну

Аерограф дає можливість виконати різні цікаві малюнки. Це можуть бути об’єднані методики з використанням додаткових декорацій.

Є кілька декоративних технік.

 • Застосування трафарету з готовими зображеннями. Це найбільш простий, швидкий і зручний спосіб прикраси нігтя. Для цього на основний просушений тон накладається трафарет з малюнком, заповнюються фарбою прорізи, потім трафарет прибирається, дизайн ще раз просушується і покривається топовим покриттям.
 • Промальовування орнаменту. Тут не потрібні ніякі додаткові пристосування, але апарат повинен бути потужним і багаторівневим, а майстер – з хорошими навичками і фантазією.
 • Методика омбре, яку часто називають «градієнт». Вона дуже популярна в дизайні нігтів, сам процес не займає багато часу, а відпрацювати навички не становить праці.

Останній варіант актуальний в будь-який час року для будь-якого стилю, необхідно просто вдало підібрати колірну гаму. Для осіннього періоду, наприклад, підійдуть більш теплі кольори: помаранчевий, коричневий, червоний, жовтий. В зимову пору актуальними будуть холодні відтінки: синій, білий, фіолетовий, блакитний.

Дивіться також:  Манікюр та педикюр в 4 руки (15 фото): як проводиться процедура?

Дизайн можна чудово обіграти за допомогою трафарету: листя, ягоди, квіти, бантики, метелики. Якщо малюнок необхідно виділити із загального фону, аерографом потрібно розпорошити по краю трафарету, щоб серединка залишилася базовою. Така ідея допоможе «освіжити» манікюр.

Для романтичних натур можна використовувати рожевий тон як основний, за допомогою трафарету та білої фарби нанести силует феї, янголятка, кішечки або сердечка. Все це чудово доповнюється блискітками. Аерограф – відмінне рішення для зображення зоряного неба, чумацького шляху або цілої галактики. За допомогою даного приладу французький манікюр можна зробити більш витонченим. Для цього підійде сіточка або інші ажурні вироби. Це стане відмінним варіантом для весільного манікюру, особливо з доповненням стразами.

Майстер, що оволоділа технікою аерографії, може створювати унікальні малюнки, що нагадують ціле мистецтво.

Відгуки

Інтернет-покупці і власники аерографів відзначають, що цей інструмент дуже зручний і простий у використанні. З його допомогою витрачається дуже мало часу на створення навіть великих малюнків, а композиції виходять оригінальними і ефектними. Це дозволяє швидше і якісніше обслуговувати клієнтів.

Більшість фахівців підкреслюють, що пістолет для розпилення слід регулярно промивати від фарби спеціальною рідиною. Завдяки такому процесу прилад довше прослужить без яких-небудь пошкоджень.

Покупці також вказують на те, що комфортно працювати з аерографом навіть у домашніх умовах. Не завжди вдало можна зобразити красивий малюнок самій собі лівою рукою, а от пристрій у поєднанні з трафаретом чудово справляється зі своєю роллю. В результаті манікюр виходить нітрохи не гірше, ніж після відвідування салону, за умови оволодіння інструментом.

У наступному відео на вас чекає огляд аерографа для нігтів з Алиэкспресс.